Problem z chłopakiem, proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-02, 22:15   #1
pola_pola97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Problem z chłopakiem, proszę o radę


Nie wiem jak to wszystko najlepiej tutaj ująć, ale postaram sie szybko i zwięźle. Nie wiem nawet czego oczekuje, chyba żeby sie wygadac, zrozumienia i może jakiejs rady.

ja 20l, on 22l

więc mój problem z chłopakiem polega na tym, że on oczekuje ode mnie abym robiła mu dobrze, a on się nie garnie żeby się 'odwdzięczyć'.

Przy 69 jak tylko on skończy to już nie jest zainteresowany kontynuowaniem i ja zostaje niezaspokojona.

Kilka razy 'na poczatku' (z perspektywy czasu) związku zrobił mi dobrze tak że rzeczywiście byłam zadowolona.

Ilekroc pokazuje mu na rozne sposoby, ze mam ochote on albo nie reaguje bo nie ma ochoty i jeszcze sie denerwuje, albo powtarza sie sytuacja z tym 69. Mam wrazenie ze ciagle tylko ja nalegam na te rzeczy, juz mi po prostu glupio i na dodatek czuje sie odrzucana ciagle, nieraz plakalam przez to .

Nie spalismy ze soba jeszcze, ja jestem gotowa juz od dluzszego czasu, ale narazie wyglada to wszystko w ten sposob toteż jestem sfrustrowana.

Nie wiem, może ktoś mi powie o co chodzi z tym ? bo to znowu sie powtórzyło

nie chcialabym z nim sie rozstawac z takich powodów, ale bardzo mnie to irytuje juz.

duzo by pisac..prosze o jakas rade
pola_pola97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:17   #2
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Pokazywanie i sugestie okej, ale rozmawiałaś z nim kiedyś na spokojnie na ten temat, jak ty to widzisz i czego oczekujesz? Wiesz co on sądzi na ten temat?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:20   #3
pola_pola97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

nie mówiłam w rozmowie czego oczekuje, bo jak juz mowilam caly czas ja 'nalegam' i juz mi glupio. pomysli jeszcze ze jestem jakas niewyzyta...

a on twierdzi ciągle, ze jest zmeczony, śpiący, 'po prostu' mu sie nie chce itd...takie wymówki

juz nawet mi sie rozmawiać z nim nie chce, bo ilekroć zostane odrzucona to mi juz przykro, a on zdenerwowany
pola_pola97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:31   #4
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

więc przestań mu robić dobrze.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:37   #5
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

pogadaj z nim, ale nie podczas pieszczot, ale normalnie, bez sytuacji erotycznej. O tym, że Ci przykro, że tak się zachowuje.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 22:39   #6
pola_pola97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

w sumie już tak próbowałam, tylko on jak jemu sie chce to nalega, a ja ulegam. i za kazdym razem sie łudzę ze dostane cos wzamian.

ale masz rację, spróbuje ponownie po prostu przestać.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

i postaram sie porozmawiac z nim na spokojnie tak jak radzicie
pola_pola97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 23:09   #7
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

to nie ulegaj. w związku takie rzeczy muszą działać w dwie strony, a nie że Ty go zaspokajasz, a on Ciebie nie,
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 23:22   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

A moim zdaniem rada "Nie rób mu dobrze" nie jest dobra. Seks nie powinien być nagrodą a brak seksu kara. Pogadajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 23:26   #9
Khalii
Raczkowanie
 
Avatar Khalii
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 82
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Cytat:
Napisane przez pola_pola97 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to wszystko najlepiej tutaj ująć, ale postaram sie szybko i zwięźle. Nie wiem nawet czego oczekuje, chyba żeby sie wygadac, zrozumienia i może jakiejs rady.

ja 20l, on 22l

więc mój problem z chłopakiem polega na tym, że on oczekuje ode mnie abym robiła mu dobrze, a on się nie garnie żeby się 'odwdzięczyć'.

Przy 69 jak tylko on skończy to już nie jest zainteresowany kontynuowaniem i ja zostaje niezaspokojona.

Kilka razy 'na poczatku' (z perspektywy czasu) związku zrobił mi dobrze tak że rzeczywiście byłam zadowolona.

Ilekroc pokazuje mu na rozne sposoby, ze mam ochote on albo nie reaguje bo nie ma ochoty i jeszcze sie denerwuje, albo powtarza sie sytuacja z tym 69. Mam wrazenie ze ciagle tylko ja nalegam na te rzeczy, juz mi po prostu glupio i na dodatek czuje sie odrzucana ciagle, nieraz plakalam przez to .

Nie spalismy ze soba jeszcze, ja jestem gotowa juz od dluzszego czasu, ale narazie wyglada to wszystko w ten sposob toteż jestem sfrustrowana.

Nie wiem, może ktoś mi powie o co chodzi z tym ? bo to znowu sie powtórzyło

nie chcialabym z nim sie rozstawac z takich powodów, ale bardzo mnie to irytuje juz.

duzo by pisac..prosze o jakas rade
Kiepski z niego kochanek.
Khalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 06:52   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Według mnie trafiłaś na egoistę. Nie wiem, czy kolejna rozmowa cokolwiek da.

Sent from my Redmi Note 4 using Wizaz Forum mobile app
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 07:00   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

69 to pozycja tylko dla doświadczonych kochanków, świadomych, że w tej pozycji trzeba dawać i brać na równi. Wielu seksuologów w ogóle jej nie poleca. A wielu facetów traktuje tą pozycję jedynie jako pretekst do "zrób mi dobrze". Nie zgadzaj się na coś, co nie daje Ci satysfakcji, a wywołuje frustrację. Porozmawiaj z nim o tym, wytłumacz co i jak. Albo zacznie skupiać się na Twoich strefach erogennych i dawaniu przyjemności najpierw Tobie, albo powinnaś sobie dać z nim spokój.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2018-01-03 o 07:03
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 07:44   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

A ja powiem tak.
Facet taki jest. Zwyczajnie leniwy i nastawiony na branie.
Nie bedzie z niego wystrzałowego kochanka, to nie jest kwestia nauczenia się.
Sa ludzie, dla których ciało partnera jest najcudowniejszą zabawką, nagrodą, cudem, podnietą i pieszczenie go, sparwianie przyjemności to wielka przyjemność dla nich. tak samo duza i tak samo pożądana, jak otrzymywanie przyjemności.
A sa tacy, co po prostu tak nie mają.
Można sobie gadać i gadać, ale z muła ogiera gadaniem nie uczynisz , moze się zmobilizuje na 3 dni czy 2 tygodnie, a potem powróci do swojego naturalnego stanu leżenia i oczekiwania na trzęsienie ziemi bo samemu za ciężko się ruszyć, bo spać się chce, pies szczeka, zmęczony jest i w gierki chce potrzaskać bo sa bardziej interesujace niż zaspokajanie partnerki bo znów szlocha.

Jak na samym początku jest kijowo, to z czasem będzie już tylko gorzej i gorzej .
Gadaniem się nic nie zmieni, tak samo gadaniem nie sprawisz że ktoś polubi szpinak jak go nie lubi i tyle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 12:55   #13
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

temu facetowi zależy tylko na tym żeby jemu było dobrze. a autorka i jej dobro schodzi na dalszy plan..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 14:32   #14
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Porozmawiaj z nim o tym, jeżeli to nic nie pomoże to odpuść i nie rób tego. Chyba że on pierwszy zacznie robić Tobie i wtedy Ty będziesz mu się 'odwdzięczać", tak to trochę Cię wykorzystuje i przy tym zaniedbuje Twoje potrzeby. Rozmowa jest najważniejsza, ale jak pisały dziewczyny - nie na gruncie erotycznym, podczas zabaw, tylko zwykłej rozmowy
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 14:43   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Olej 69 i niech najpierw zadowoli Ciebie, a potem zmiana. W łóżku ważne są 2 strony, o czym pan chyba zapomniał. Ja bym nawet nie brała się za zadowalanie faceta wiedząc, czym się to skończy.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 15:34   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja powiem tak.
Facet taki jest. Zwyczajnie leniwy i nastawiony na branie.
Nie bedzie z niego wystrzałowego kochanka, to nie jest kwestia nauczenia się.
Sa ludzie, dla których ciało partnera jest najcudowniejszą zabawką, nagrodą, cudem, podnietą i pieszczenie go, sparwianie przyjemności to wielka przyjemność dla nich. tak samo duza i tak samo pożądana, jak otrzymywanie przyjemności.
A sa tacy, co po prostu tak nie mają.
Można sobie gadać i gadać, ale z muła ogiera gadaniem nie uczynisz , moze się zmobilizuje na 3 dni czy 2 tygodnie, a potem powróci do swojego naturalnego stanu leżenia i oczekiwania na trzęsienie ziemi bo samemu za ciężko się ruszyć, bo spać się chce, pies szczeka, zmęczony jest i w gierki chce potrzaskać bo sa bardziej interesujace niż zaspokajanie partnerki bo znów szlocha.

Jak na samym początku jest kijowo, to z czasem będzie już tylko gorzej i gorzej .
Gadaniem się nic nie zmieni, tak samo gadaniem nie sprawisz że ktoś polubi szpinak jak go nie lubi i tyle.
Dokładnie. Jest tak, jak pisze cava.
Nic się w tej kwestii nie zmieni. Żaden cud nie nastąpi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 16:07   #17
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Problem z chłopakiem, proszę o radę

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja powiem tak.
Facet taki jest. Zwyczajnie leniwy i nastawiony na branie.
Nie bedzie z niego wystrzałowego kochanka, to nie jest kwestia nauczenia się.
Sa ludzie, dla których ciało partnera jest najcudowniejszą zabawką, nagrodą, cudem, podnietą i pieszczenie go, sparwianie przyjemności to wielka przyjemność dla nich. tak samo duza i tak samo pożądana, jak otrzymywanie przyjemności.
A sa tacy, co po prostu tak nie mają.
Można sobie gadać i gadać, ale z muła ogiera gadaniem nie uczynisz , moze się zmobilizuje na 3 dni czy 2 tygodnie, a potem powróci do swojego naturalnego stanu leżenia i oczekiwania na trzęsienie ziemi bo samemu za ciężko się ruszyć, bo spać się chce, pies szczeka, zmęczony jest i w gierki chce potrzaskać bo sa bardziej interesujace niż zaspokajanie partnerki bo znów szlocha.

Jak na samym początku jest kijowo, to z czasem będzie już tylko gorzej i gorzej .
Gadaniem się nic nie zmieni, tak samo gadaniem nie sprawisz że ktoś polubi szpinak jak go nie lubi i tyle.
zgadzam się w zupełności.
autorko, na cuda w jego wykonaniu nie licz, bo mało prawdopodobne żeby cokolwiek miało się zmienić.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-05 17:07:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.