Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 10:07   #1
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657

Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki


Hej
Zamówiłam sobie na wesele taką sukienkę. Tylko zastanawiam się teraz nad dodatkami i makijażem... klasycznie pudrowe dodatki? czerwień czy zaszaleć z kolorem?
Jestem naturalną średnią blondynką z niebieskimi oczami.
Proszę, pomóżcie! Podpowiedzcie, doradźcie...
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 17:15   #2
pulse
Przyczajenie
 
Avatar pulse
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

W zasadzie czerń chętnie współpracuje z mnóstwem kolorów pudrowe kolory jak najbardziej, ale moze masz ochotę na coś innego ? osobiście założyłabym jakiś fajny naszyjnik z dużą ilością szlifowanych malych kamieni/nitek/innych elementow (załączam zdjęcia). Kolczyki rownież dość agresywne jeśli chodzi o NIEoszczędność materiałów do ich wykonania (kamienie, zloto, srebro) Srebro jest bardziej fit heh, wygląda lekko, natomiast złoto dodaje dolarów stylizacji Jeśli chodzi o łagodniejszą wersję biżuteri to zdecydowanie kilka pojedyńczych wisiorków z ciekawymi zawieszkami, żaden mix kolorów, raczej jeden max dwa, które pojawią sie tez pozniej. Zdecydowanie dłuższe naszyjniki, albo krótkie w opór jak na zdjęciu. Albo albo, uwazam, ze srednia dlugosc zepsułaby efekt. Buciki oczywiście wiadomo, wybór spory. Postawiłabym jak w przypadku bizu - czarne z elementami zlota albo srebra. Co do reszty dodatków, moze jakas nietypowa kopertówka ? Marynara fajnie skrojona, raczej klasyczna faktura, sukienka sama w sobie jest dosc nietypowa, nalezy ją delikatnie złagodzić. Marynki szukaj pod hasłami 'asymetryczna marynarka'"asymeteyczny krój marynarka". Poszukaj po sklepach internetowych, jesli masz mozliwosc to stacjonarne. Super kroje marynarek ma River Island, Mohito i Reserved. Z tego co mi wiadomo jakość jest bardzo dobra, a cena mysle ze srednio 150 zł, no, max 200 zł. Zara tez serwuje asymetrie w marynarkach ale za nieco wyższą cenę. Twój wybór.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara-co-za-naszyjniki_89274_5.jpg (71,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara-149.jpg (54,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naszyjnik-zara-51171848.jpg (41,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara-naszyjniki-R1.jpg (23,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty.jpg (44,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h-m-czarna-asymetryczna-marynarka-zakiet-34-1891553229.jpg (11,9 KB, 6 załadowań)
pulse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 03:05   #3
gosienka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Głogów ( dolnośląskie )
Wiadomości: 2
GG do gosienka2
Smile Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Sukienka moim zdaniem bardziej skromna, więc postawiłabym na dodatki złote ( lub kolor złoty ) ale nie za duże. ja założyłabym tylko kolczyki, jakieś wiszące i kilka cienkich bransoletek również złotych. co do butów i torebki - wybrałabym czerwień [ zawsze na czasie ] z pewnością podkreśli Twój kolor włosów.
załączam zdjęcia.
torebkę osobiście polecam, na żywo robi furorę.
ja kupowałam w sklepie, ale jest np tu :
http://allegro.pl/tom-eva-ekskluzywn...430699120.html

bądź jakąś kopertówkę lakierowaną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-michael-michael-kors-szpilki-czerwony.jpg (30,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_KOLCZYKI-GOLD-TASSEL-16290_2.jpg (48,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw-bransoletek-pudrowe-nude-zloto-nowe,3.jpg (42,0 KB, 4 załadowań)
gosienka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 07:46   #4
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Dziękuję za rady!

pulse wow, w ogóle bym na taki zestaw nie wpadła wydawało mi się, że naszyjnik to już za wiele przy tej koronce. Podoba mi się zwłaszcza marynarka, muszę się przejść po sklepach ja jestem hmm plus size, więc tak łatwo mi nie będzie znaleźć odpowiednią marynarkę

gosienka2 rewelacyjne kolczyki! Skąd są? i te bransoletki coś w ten deseń miałam w głowie zanim tu napisałam tylko nad torebką musiałabym pomyśleć
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:00   #5
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Postawiłabym na jakiś ładny naszyjnik, bransoletki. Buty, torebka np nude.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 10:37   #6
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

A ja tu widzę pudrowy róż, miętowy albo chabrowy czy limonkowy jak chcesz poszaleć!
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 11:23   #7
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

no do takiej sukienki to aż się proszą czerwone dodatki, piękne czerwone szpilki dyskretna kopertówka, cienkie bransoletki może nawet kilka srebrne?? co do kolczyków to w zależności od tego jaką będziesz miała fryzurę jeśli będą upięte to kolczyki powinny być ozdobniejsze i dłuższe (optycznie wydłużają szyję) jeśli włosy będą rozpuszczone to kolczyki skromniejsze, ale moim zdaniem najważniejsze to dobrać taki fason biustonosza aby pięknie wyeksponować biust tym bardziej że sukienka ma super koronkowy dekolt no i pomyslałabym też o jakichś wysokich majtkach korygujących bo one fajnie wysmuklają sylwetkę - całość BOMBA - co do żakietu to nie myślałaś o szalu??
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-03, 12:48   #8
pulse
Przyczajenie
 
Avatar pulse
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Nelkomama asymetryczna marynarka/jakas z przeszyciami/wstawki i 'fantazyjny' kroj optycznie wyszczupli. fajnie sie ramionka prezentują )) gdzies czytalam

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

ps lubie na bogato, przepych wynioslam od wakacji u babci za mlodu ) lubie duzo. im wiecej tym wiecej. Mimo wszystko wyglądałoby to świetnie, ale to jedynie Ty decydujesz w czym się lepiej bedziesz czula )
pozd
pulse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 18:32   #9
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

No właśnie nie mam koncepcji na fryzurę kompletnie... ale z racji upałów i wizji szaleństwa na parkiecie zdecyduję sie pewnie na jakieś upięcie/koka. Poza tym uwielbiam długie kolczyki a przy takiej fryzurze byłyby wyeksponowane
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 21:55   #10
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Mi tu nic pudrowego nie pasuje. Ja bym jednak na czerwień postawiła bo moim zdaniem pasuje do tej kiecki bardzo.
Choć ja ostatnio będąc na weselu poszalałam z kolorem i do czarnej sukienki założyłam neonowe, żółte buty i powiem, że wiele osób chwaliło taki zestawienie.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 22:16   #11
gosienka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Głogów ( dolnośląskie )
Wiadomości: 2
GG do gosienka2
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

gosienka2 rewelacyjne kolczyki! Skąd są? i te bransoletki coś w ten deseń miałam w głowie zanim tu napisałam tylko nad torebką musiałabym pomyśleć [/QUOTE]

bransoletki możesz zamówić na stronie :
http://www.crystalove.pl/
a kolczyki również na tej stronie, ew. jak nie będzie na stanie to iloko.pl
, bo to ta sama firma )
gosienka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 07:31   #12
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Na takie uroczystości lubię czerń zestawioną ze złotem- jest wówczas bardzo elegancko
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:25   #13
lyane
Raczkowanie
 
Avatar lyane
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 98
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

jak dla mnie powinnaś ożywić tą sukienkę jakimiś kolorami. Nie musi to być jeden, moze być nawet miks. Ostatnio widziałam w ccc super butki, kolor kobaltowy łączony z czerwienią na platformie, zapinane paskiem na kostce. Super by się sprawdziły w tej stylizacji. do tego jakaś fajna biżu, kopertówka kobaltowa i można śmigać
__________________
A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of.
lyane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 10:19   #14
aNNNa_12
Raczkowanie
 
Avatar aNNNa_12
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 35
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

klasyczne złoto + może koralowe usta jeśli jesteś blondynką, to powinien ładnie pasować taki jasny odcień czerwieni
aNNNa_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 02:40   #15
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Dzięki za wszystkie rady Na dzień dzisiejszy buty będę miała pudrowe, takie jak na fotce.


Na zmianę (a zmienię buty szybciutko - to pewne) kupiłam balerinki takie hmm łososiowe? wstawię fotkę jak zgram, do tego lakier w podobnym kolorze. Torebka chyba będzie czarna ze złotymi zdobieniami, mam jeszcze lakierowaną nude, ale ta czarna chyba bardziej mi się podoba... bransoletki na razie mam tylko perełkowe, ale jeszcze dokupię inne, kolczyki również jeszcze nie kupione. Chciałam jak najmniejszym kosztem to wszystko sobie zorganizować
Makijaż oczu będzie łososiowy, ale przydymiony.... nad ustami pomyślę lepiej się czuję w naturalnych odcieniach na ustach
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2014-08-14 o 02:43
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 09:49   #16
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Sukienka asos na wesele. Jakie dodatki

Nawet fajne te lakierki, ja mam problem z dopasowaniem dodatków do mojej sukienki,, slyszałam, ze za poważny jest czarny na wesele i chciałabym to jakoś rozjaśnić, co by do niej pasowało?
http://sugarfree.pl/sukienki/party/c...a_plecach.html
g700 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 10:49:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.