Microblading - pielęgnacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 22:36   #1
jagoda_81
Przyczajenie
 
Avatar jagoda_81
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30

Microblading - pielęgnacja


Witam!
Szukalam precyzyjnej odpowiedzi na moje bolaczki, ale niestety nie znalazlam...
Dwa dni temu mialam robiony makijaz permanentny brwi - microblading. Wszystko przebieglo sprawnie i jestem zadowolona z efektu. Mam smarowac brwi mascia bepanthen, nie myc, nie pocierac itd. I tu pojawia sie problem dla mnie... kiedy nakladam warstwe bepathenu brwi wygladaja okropnie. Mam wrazenie, ze w ogole nic sie nie wchlania, tylko ta masc/maz tak sobie "siedzi". Nie mialabym z tym problemu w nocy, tylko ze w ciagu dnia musze wyjsc do ludzi i brwi wygladaja okropnie... jak moge zetrzec nadmiar masci? Platkiem kosmetycznym? Patyczkiem? Najchetniej zmylabym to plynem micelarnym i nalozyla cienka warstwe masci, ale chyba nie mozna...? Wyglada to bardzo nieestetycznie, ale nie chce zaszkodzic swoim brwiom
jagoda_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:11   #2
xxoluniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 36
Dot.: Microblading - pielęgnacja

Ja mialam robione brwi metodą piórkową w grudniu, a w styczniu poprawkę. Kosmetyczka kazała mi ściągać osocze pałeczką do tego smarować serum z winogron oraz maścią z apteki na D. nie pamiętam dokładnie nazwy. Mogę poszukać jeśli byś chciała.

Bepanthen używałam do tatuażu, ale na brwi nigdy nie słyszałam żeby był polecany...

Po tygodniu moje brwi nie miały ani jednego strupka, wyglądają perfekcyjnie
xxoluniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-28 17:11:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.