Odchudzanie zaczynamy, więc nową ekipę zbieramy! - cz. I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-25, 22:47   #1
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526

Odchudzanie zaczynamy, więc nową ekipę zbieramy! - cz. I




Witaj na nowym wątku!

Jeżeli właśnie chcesz zacząć się odchudzać, przejść na dietę czy włączyć aktywność fizyczną - serdecznie zapraszam. Wątek powstał z myślą o nowych osobach, którym ciężko odnaleźć swoje miejsca w kilku częściowych wątkach.

Napisz o sobie parę słów - czym się zajmujesz, jaki masz cel, co planujesz ćwiczyć. Liczę na dużą dawkę pogaduszek!





Pamiętaj, że jesteśmy tutaj po to, żeby wzajemnie się motywować!

__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 12:35   #2
mybeau
lalka z saskiej porcelany
 
Avatar mybeau
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Syberia
Wiadomości: 399
Dot.: Odchudzanie zaczynamy, więc nową ekipę zbieramy! - cz. I

Ojejku, piszę się na to!

Jestem akurat w trakcie swojej walki z sylwetką skinny-fat. Tyle o ile waga przy moim wzroście jest ok, to wymiary są tragiczne. Także nie koncentruję się na zgubieniu kilogramów, tylko bardziej na obwodach, pozbycia się tego tłuszczyku z brzucha i ud, bo to porażka... Sflaczałe, galaretowate, skinny-fat to niestety najgorszy typ sylwetki. Zakryć to można ubrankiem, ale gdy się je zdejmie, to aish... Mam karnet na siłownię, chodzę tam 3-4 razy w tygodniu. Plan wygląda tak;

��wtorek - 30-40 min orbitrek
��czwartek - ok. 40 min orbitrek
�� sobota - basic bike lub znowu orbitrek (lubię bardzo )
�� niedziela - active body i płaski brzuch +stretching

Do tego dochodzi codzienne bieganie na autobus w koturnach, ruch jest. Na orbitreku generalnie to jestem ponad te 30 min, czasem nawet godzinę z hakiem, zależy od nastroju. Dieta to wiadomo, musi być lekkostrawna, bo mój żołądek ma problemy z trawieniem chyba dosłownie wszystkiego. A tak o mnie... umiejętności kulinarne są moją zmorą, wiecznie żyłam na słodkim i oto efekty, teraz walczę z uzależnieniem od cukru. Na cześć ładnej sylwetki i czystej cery. Moim celem jest zdecydowane odtłuszczenie organizmu, mam nadzieję, że do wiosny mi się uda, waga nie jest dobrym wyznacznikiem, liczą się wymiary. Na razie trochę mi wstyd nawet je pobrać, bo nie chcę się na starcie załamać...
__________________
잃어버린 채 외면하는 것 같아

Edytowane przez mybeau
Czas edycji: 2018-10-06 o 12:37
mybeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-06 13:35:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.