Odchudznie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 13:46   #1
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Angry

Odchudznie!


Tak przeglądając forum "finess" doszłam do wniosku, że powinno nazywać się "dla ociężałych”... Ludzie.. nie mam nic do was... współczuje wam, że macie taki problem (ja osobiście nie mam)... ale już nie mogę patrzeć na te nagłówki typu: super dieta, jak schudnąć 10 kg, jakie ćwiczenia, do jutra muszę schudnąć 5 kg... litości!! ten post kieruje do admina(to nie wina ludzi, którzy piszą, gdybym miała ten sam problem, co wy.. też bym tu pisała ) dobrze by było stworzyć jakieś osobne forum, albo podforum, dla ludzi z nadwagą... (chociaż założę się że w większości problem tkwi w złej ocenie o samym sobie ) Wszystkim życzę miłego odchudzania i wiary w siebie!!
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:18   #2
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Odchudznie!

a ja mysle, ze zdecydowanie przesadzasz.. malo masz na tym forum o fitnessie? jes mnostwo watkow z cwiczeniami itp!=/ co jak to nazwalas "ociezali" nie zasluguja na przebywanie na tym samym watku co chudsi? moze zamiast tego stworzyc watek "dla kosciotrupow" [oczywiscie pisze to z ironia, bo jestem przeciwna takiemu dzieleniu] . zastanow sie, co piszesz, bo ja tego pozytywnie nie odebralam
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:34   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Odchudznie!

Pola star mam nadzieję, że doskonale zdajesz sobie sprawę, co napisałaś, używając w swoim poście słowa "ociężałość", bo można odebrać je dwuznacznie. Personalne wytyki należałoby zachować dla siebie. Może Cie to zdziwi, ale społeczność forum fitness jest bardzo zróżnicowana - zresztą jak każde inna wspólnota Uważam, że dziewczyny nie potrzbują współczucia, a odpowiednich wskazówek - a to zasadnicza róznica. Bynajmniej ja nie odebrałam w Twoim poście współczucia tożsamego z empatią.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:36   #4
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Odchudznie!

Cytat:
Napisane przez pola star
Tak przeglądając forum "finess" doszłam do wniosku, że powinno nazywać się "dla ociężałych”... Ludzie.. nie mam nic do was... współczuje wam, że macie taki problem (ja osobiście nie mam)... ale już nie mogę patrzeć na te nagłówki typu: super dieta, jak schudnąć 10 kg, jakie ćwiczenia, do jutra muszę schudnąć 5 kg... litości!! ten post kieruje do admina(to nie wina ludzi, którzy piszą, gdybym miała ten sam problem, co wy.. też bym tu pisała ) dobrze by było stworzyć jakieś osobne forum, albo podforum, dla ludzi z nadwagą... (chociaż założę się że w większości problem tkwi w złej ocenie o samym sobie ) Wszystkim życzę miłego odchudzania i wiary w siebie!!
Jeśli Cię to denerwuje to ja nie widzę problemu - po prostu nie wchodź to to forum lub je zmień na sfd na przykład!
Mnie też wiele rzeczy denerwuje na forum, ale nie muszę tego obwieszczać całemu światu.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:30   #5
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Odchudznie!

Pola star jak przeczytalam Twój post to pierwsza myśl, która nasunęła mi się na myśł po słowie "ociężali" to niesprawni umysłowo - bo własnie tak się określa osoby chore.
Mam nadzieje, że nie taki efekt chciałas uzyskać. Jeżeli bys się przypatrzyła bądź wczytała zauważyłabyś, że takim osobom (ktore właśnie zakładają wątki w stylu 600 kcal...czy to oby nie za dużo? albo do jutra musze schudnąć 5 kg) jest nie tyle co zwracana uwaga, ale uświadomienie, że nie ma sensu głodówka żeby schudnąć, że jest to NIEZDROWE. Suzana, Inch i wiele innych użytkowniczek spróbują się znaleźć dla każdego dobre rozwiązanie. Dopasować ćwiczenia, pomóc przy doborze diety bądź dań, które nie wpłynął źle na organizm.
Zlituj się. Osobne forum dla ludzi z nadwagą? czyżbyś uważała, że tacy ludzie są gorsi?
Nie uważasz może, że to by było upokażające?
Myślę, że na tym forum jest miejsce dla każdego.O i to tyle
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 10:23   #6
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Red face Dot.: Odchudznie!

nie mialam zamiaru nikogo obrazić!! i wcale nie uważam że tacy ludzie są gorsi!!! tego nie powiedzialam... i macie racje że slowo "ociężli" tu nie pasuje... jeszcze raz mówię że nie chcialm nikogo urazić... serio.. przepraszam wszystkich!! poprostu jak się patrzy na to forum, to wydaje mi się że zadużo jest tych wątków na ten temat... ale widać to moje osobiste odczucie... i nie chciałam nikogo odseparowac... czy jak powsztaje specjalne forum "30 z plusem" to znaczy że odseparowujemy tych ludzi/?? nie! dajemy im większy komfort wypowiedzi! ja nie chcę nikogo odizolować!! myślę poprostu że tak bybylo lepiej dla obu stron. przepraszam jeszcze raz wszystkich ... może źle na to patrzę... ale chyba każdy może mieć własny punkt widzenia...
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:45   #7
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Odchudznie!

Albo jesteś złośliwa i zarozumiała albo źle wyraziłas swoją opinie ;>
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 11:53   #8
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Odchudznie!

Z tego co pamiętam to "30 z plusem" powstało na życzenie osób zainteresowanych, Ty chcesz osobnego forum dla osób odchudzających się, bo jak wynika z Twojego postu przeszkadza Ci duża liczba wątków na temat odchudzania na Fitnessie. Różnica jest zasadnicza, w każdym razie dla mnie.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 11:57   #9
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Odchudznie!

Cytat:
Napisane przez pola star
Tak przeglądając forum "finess" doszłam do wniosku, że powinno nazywać się "dla ociężałych”... Ludzie.. nie mam nic do was... współczuje wam, że macie taki problem (ja osobiście nie mam)... ale już nie mogę patrzeć na te nagłówki typu: super dieta, jak schudnąć 10 kg, jakie ćwiczenia, do jutra muszę schudnąć 5 kg... litości!! ten post kieruje do admina(to nie wina ludzi, którzy piszą, gdybym miała ten sam problem, co wy.. też bym tu pisała ) dobrze by było stworzyć jakieś osobne forum, albo podforum, dla ludzi z nadwagą... (chociaż założę się że w większości problem tkwi w złej ocenie o samym sobie ) Wszystkim życzę miłego odchudzania i wiary w siebie!!
a ja przyznam szczerze, ze nie bardzo wiem o co Ci chodzi...to forum jest dla osob, ktore maja problemy z nadwaga, chca zaczac zyc zdrowo, chca wymodelowac cialo...generalnie jest dla kazdego kto chce cos ze swoim cialem zrobic. dziewczyny bardzo sie wspieraja, moderatorzy staraja jak moga by pomodz kazdemu....nie wiem o co CI chodzi. Zeby bylo forum dla specjalnie otylych..np powyzej 10kg nadwagi czy jak? a pozatym co do watkow typu "super dieta, jak schudnąć 10 kg, jakie ćwiczenia, do jutra muszę schudnąć 5 kg" to sa one w mniejszosci lub nie ma ich wcale. wiekszosc watkow to wynik watpliwosci w prowadzeniu poprawnej diety i w potrzeby wzajemnego wsparcia. oczywiscie, ze pewnie moznaby ulepszyc forum w jakis sposob, ale jezeli faktycznie zaistnieje taka potrzeba to przeciez wizazanki nie ryby! pozdrawiam
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:10   #10
MANKA75
Raczkowanie
 
Avatar MANKA75
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Odchudznie!

Pola star jeżeli nie masz problemu z nadwaga to skąd wiesz co czują dziewczyny , które z nią walcza i na jakiej podstawie nas tak oceniasz.Własnie to forum a nie inne ,daje nam oparcie i wiemy ,że jest tu zawsze ktoś kto cię zrozumie i coś poradzi.Jeżeli nie podoba Ci się , to poprostu tu nie zaglądaj , nie bedziesz musiała marnować swego czasu i czytac tych wszystkich głupot , które wypisuja te ocięzałe dziewczyny , łącznie ze mną .A jezeli chcesz to poprostu nas zaakceptuj takimi jakimi jestesmy.Pozdrawiam
MANKA75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:37   #11
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Odchudznie!

A po co jakieś podforum "dla ociężałych" ?
Tutaj jest świetnie Są i ćwiczenia i diety i wszyscy się nawzajem wspierają! Jest super, nie trzeba niczego zmieniać!
Buziaczki
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 09:53   #12
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Odchudznie!

dobra, sory, może żeczywiście się pomyliłam
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 09:57   #13
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Odchudznie!

dziewczyny, nie roztrząsajmy już tego obie strony niepotrzebnie się tylko "denerwują". Po prostu zaszła pomyłka.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 15:40   #14
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Odchudznie!

Racja,nie rozstrząsajmyTylko jaki sens jest w takim podforum,skoro tutaj tez piszemy o niedowadzeSama nie mam nadwagi ale nie pochlebiam tego co napisalas,ale okay..bylo minęłoPozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.