Małżeństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 20:21   #1
Piescosek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 28

Małżeństwo


Jak wyobrażacie sobie wasze małżeństwo?
Czy chcielibyście żeby np. wasze małżeństwo wyglądało tak jak waszych rodziców czy raczej chcecie żeby było całkiem inne?

Ja np. wiem, że nie będę popełniać tych samych błędów, które popełniają moi rodzice.
__________________

"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."
Piescosek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:37   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Małżeństwo

Gdybanie jest fajne ,zycie czesto weryfikuje nasze wyobrazenia i marzenia a i czesto ni ezdajemy sobie sprawy jak bardzo jestsmy swoja mama czy ojcem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:41   #3
Kaala
Raczkowanie
 
Avatar Kaala
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 79
Dot.: Małżeństwo

''Ja np. wiem, że nie będę popełniać tych samych błędów, które popełniają moi rodzice.''

nie zawsze tak sięda.

ja osobiscie raczej sie nad tym za bardzo nie zastanawialam, bo przeciez dużo zależy od mojego ewentualnego męża, ale myśle , ze chciałabym zeby to był związek bardzo przyjacielski , ale oczywiście pełen miłości...
__________________


" Czasem trzeba być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu. Czasem tylko to daje ci siłę..."
Dolores Claiborne




" Zawsze znajdzie się ktoś, kto pragnie dokładnie tego samego, co ty. "
Weronika postanawia umrzeć
Kaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:44   #4
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Gdybanie jest fajne ,zycie czesto weryfikuje nasze wyobrazenia i marzenia a i czesto ni ezdajemy sobie sprawy jak bardzo jestsmy swoja mama czy ojcem.
otóż to... a często bywa tak, że paradoksalnie, im bardziej chcemy unikać danej cechy matki lub ojca tym wyraźniej jest ona u nas widoczna...

Moi rodzice tworzą udany związek, wspierają się, zawsze traktują siebie z szacunkiem. Wiele cech ich relacji mi się podoba, ale są też takie, których chciałabym uniknąć w moim małżeństwie (nie jestem jeszcze mężatką).

Jeśli mogłabym sobie czegoś zażyczyć w kontekście mojego małżeństwa to chciałabym solidnych fundamentów, czyli wzajemnego zaufania, szacunku, zrozumienia i stania za sobą murem w każdej sytuacji, a także unikania "złotej klatki".
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:55   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Małżeństwo

Ja tam nie narzekam na małżeństwo moich rodziców.
Mam syndrom TŻ-całkiem-jak-tata
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:58   #6
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Piescosek_ Pokaż wiadomość
Jak wyobrażacie sobie wasze małżeństwo?
Czy chcielibyście żeby np. wasze małżeństwo wyglądało tak jak waszych rodziców czy raczej chcecie żeby było całkiem inne?

Ja np. wiem, że nie będę popełniać tych samych błędów, które popełniają moi rodzice.
Jak sobie wyobrażam? Hmm... pomyślmy... Chciałabym mieć wiecej niż dwoje dzieci, prowadzić z mężem 'aktywny tryb życia' -nie mylić z ciągłym baraszkowaniem w łóżku(choć wiadomo, to też), dzielić sie obowiązkami, być dla siebie partnerami, przyjaciółmi... W sumie to chciałabym, by moje małżeństwo wyglądało nieco inaczej,niz małżeństwo moich rodziców, aczkolwiek zdaje sobie sprawe, ze to życie weryfikuje wszystkie nasze plany i niczego nie mozna być w 100%pewnym. Dlatego tez staram sie o tym nie myślec zbyt intensywnie. Co ma być to będzie... Tymczasem musze sie rozglądnąć za potencjalnym przyszłym mężem
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:30   #7
martiina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kce
Wiadomości: 112
Dot.: Małżeństwo

Ja chciałabym kiesyś stworzyć z moim mężem taki związek jak moi rodzice.
Tyle zaufania, partnerstwa, miłości... Uwielbiam na nich patrzeć

Choć wiem, że w dzisiejszym świecie jest to tak trudne....
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy...
martiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 22:50   #8
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Małżeństwo

Mogę napisać z perspektywy prawie dwóch lat bycia z małżem. Udaje nam się małżeństwo jak do tej pory, nie powiem. Ale, ale życie, obowiązki nas deptają czasami. No cóż, tak musi być. Mam nadzieję, że to przejściowe Napewno jesteśmy zupełnie innym związkiem niż związki naszych rodziców. I niestety często zachowuję się jak moja mama, a wielu jej zachowań w stosunku do taty nie akceptowałam

Muszę nad sobą jeszcze popracować
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 23:01   #9
slacha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: hollylodz
Wiadomości: 1 429
GG do slacha Send a message via Skype™ to slacha
Dot.: Małżeństwo

nie wyobrazam sobie siebie jako żony, opiekujacej sie dzieckiem, pracujacej i prowadzacej dom...
__________________
szafa
slacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 23:28   #10
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Małżeństwo

Tak, chciałabym. Moi rodzice są już tyyyyyyyle lat po ślubie, a nadal tacy nierozłączni Widać jak bardzo są do siebie przywiązani. Wiele razem przeżyli, spotkało ich w życiu tyle trudności, ale razem dali rade i mogę śmiało powiedzieć, że są dla mnie wzorem do naśladowania. Uwielbiam rozmawiać z mamą, bo ma w sobie taką życiową mądrość i bardzo szanuje jej zdanie. Imponują mi moi rodzice, tak wiele wspólnie osiągneli, bez niczyjej pomocy i nie zgubili po drodze miłości. Też chciałabym w przyszłości usiąść z mężem (jeszcze nie mam) w ulubionym miejscu i z dumą powiedzieć, że więcej nam już nic nie trzeba...tylko zdrowie. az trochę sie wzruszyłam
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 23:31   #11
martiina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kce
Wiadomości: 112
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Tak, chciałabym. Moi rodzice są już tyyyyyyyle lat po ślubie, a nadal tacy nierozłączni Widać jak bardzo są do siebie przywiązani. Wiele razem przeżyli, spotkało ich w życiu tyle trudności, ale razem dali rade i mogę śmiało powiedzieć, że są dla mnie wzorem do naśladowania. Uwielbiam rozmawiać z mamą, bo ma w sobie taką życiową mądrość i bardzo szanuje jej zdanie. Imponują mi moi rodzice, tak wiele wspólnie osiągneli, bez niczyjej pomocy i nie zgubili po drodze miłości. Też chciałabym w przyszłości usiąść z mężem (jeszcze nie mam) w ulubionym miejscu i z dumą powiedzieć, że więcej nam już nic nie trzeba...tylko zdrowie. az trochę sie wzruszyłam
Jeju, mam dokładnie tak samo...
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy...
martiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 23:44   #12
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Małżeństwo

Nie chciałabym, żeby wyglądało tak jak małżeństwo moich rodziców, bo od 10 lat są rozwiedzeni
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 06:50   #13
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Małżeństwo

Chociaż uważam, że rodzice tworzą całkiem udane małżeństwo to nie chce go kopiować, bo moi rodzice są trochę zwariowani na pewno nie wytrzymałabym z facetem takim jak mój ojciec
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 08:25   #14
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Małżeństwo

żeby było szczęśliwe, radosne. tego tylko chcę

i żeby było twórcze - problemy, niemoce i kłótnie zamieniać pracą w jeszcze większą radość
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:11   #15
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Małżeństwo

z różnych względów nie chcialabym, aby moje małżeństwo było podobne do związku moich rodziców. chyba nawet nie ma na to szans, ponieważ mój TŻ jest całkowicie inny od mojego taty. jeśli moje małżeństwo będzie wyglądało podobnie jak wygląda teraz mój związek- z takimi samymi relacjami, taką miłościa i przywiązaniem do siebie to jestem na tak
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:44   #16
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Piescosek_ Pokaż wiadomość
Jak wyobrażacie sobie wasze małżeństwo?
Czy chcielibyście żeby np. wasze małżeństwo wyglądało tak jak waszych rodziców czy raczej chcecie żeby było całkiem inne?

Ja np. wiem, że nie będę popełniać tych samych błędów, które popełniają moi rodzice.
Ja bym chciała zebyśmy się kochalli i przyjaźnili.. żebyśmy zawsze potrafli ze sobą rozmawiac inie nudzili się ze sobą..
MójTż to mój przyjaciel i chciałabym żeby tak zostało
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:29   #17
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Małżeństwo

Zycie pokaze jakie bedzie moje malzenstwo, jedno jest pewne moj luby jest taki sam jak Jego ojciec, ale to tylko powod do radosci.
Zgadzam sie tez z wypowiedzia ze czesto nie zdajemy sobie sprawy, ze postepujemy czy zachowujemy sie jak nasi rodzice w roli meza/zony
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:38   #18
synthee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 49
Dot.: Małżeństwo

Heh a skąd wiesz ze nie będziesz popełniac tych samych błędów co Twoi rodzice ? Wiadomo staranie się itp , ale jak któreś w jakiś sposób zarąbie itp to póżniej trudno jest pewne sprawy zapomniec i wybaczyc... Nie możesz mówic o Twoich Rodzicach bo na pewno nie znasz prawdy 100% . Heh ... Ja wiem już że nigdy nie wyjdę za mąż. Jeden raz mi wystarczy i o jeden za dużo. Jestem zdania ze facet się zmienia po ślubie- a może ja miałam tylko taki przypadek ? heh trudno określic. To co przezyłam po ślubie było nauczką raz na caaałe zycie. I radzę Wam dziewczyny przemyślcie sprawę ślubu... !! Szczególnie kościelnego . Jednak wiem w ramach czasu ze popełniłam błąd . Pozdrawiam
synthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:47   #19
Piescosek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 28
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez synthee Pokaż wiadomość
Heh a skąd wiesz ze nie będziesz popełniac tych samych błędów co Twoi rodzice ? Wiadomo staranie się itp , ale jak któreś w jakiś sposób zarąbie itp to póżniej trudno jest pewne sprawy zapomniec i wybaczyc... Nie możesz mówic o Twoich Rodzicach bo na pewno nie znasz prawdy 100% .

Heh bo w moim małżeństwie , nie będą się tylko liczyć pieniądze (są ważne owszem, ale pieniądze to nie wszystko) dla mnie liczy się prawdziwe uczucie i miłość, a nie pogoń za kasa i narzekanie na jej brak. Dlatego stad wiem . Owszem znam prawdę, mieszkam z nimi i wiem co jest grane.
__________________

"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."
Piescosek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 11:21   #20
Pazz
Przyczajenie
 
Avatar Pazz
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Dot.: Małżeństwo

Moim rodzicom zazdroszczę tylko stażu małżeńskiego A poza tym to chciałabym żyć troszkę inaczej. Dla mnie liczy się (oprócz miłości oczywiście) wzajemny szacunek i traktowanie się po partnersku. I żeby nasze problemy były powodem to zaczęcia rozmowy, a nie awantury.
A co z tego wyjdzie to zobaczymy za kilka lat
Pazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:49   #21
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Nie chciałabym, żeby wyglądało tak jak małżeństwo moich rodziców, bo od 10 lat są rozwiedzeni
mam dokładnie to samo...

wiem jak podobna jestem do rodziców (po trochu do obojga niestety). trochę narwana, trochę zamknięta w sobie, uparta i mściwa. dlatego też biorę poprawkę na to "jak się nie zachowywać żeby wszystkiego nie rozwalić"...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:55   #22
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Małżeństwo

Nie chcę małżeństwa. Nie wierzę w szczęśliwe i udane związki, nie wierzę w mężczyzn, którzy kochają wiecznie.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:59   #23
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Małżeństwo

Nie chciałabym mieć takiego małżeństwa jak moi rodzice, bo przez wiele lat byli ze sobą jedynie z poczucia obowiązku a potem się rozstali. No cóż teraz przynajmniej są dobrymi przyjacómi i rozumieją się lepiej niż podczas małżeństwa
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:08   #24
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Małżeństwo

Małżeństwo moich rodziców jest bardzo udane, tworzą partnerski związek, wspieraja się, ufają sobie, ale np. wciąż są o siebie zazdrośni.
Ja też mam już męża i wierzę, że zawsze bedziemy tak szczęśliwi jak teraz. Mój mąż też ma dobre wzorce z rodzinnego domu
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:52   #25
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Piescosek_ Pokaż wiadomość
Heh bo w moim małżeństwie , nie będą się tylko liczyć pieniądze (są ważne owszem, ale pieniądze to nie wszystko) dla mnie liczy się prawdziwe uczucie i miłość, a nie pogoń za kasa i narzekanie na jej brak. Dlatego stad wiem . Owszem znam prawdę, mieszkam z nimi i wiem co jest grane.
Miłości do gara nie włożysz. Jak będziesz miała rachunki do zapłacenia, dzieci do utrzymania ( a nawet tylko siebie ) to pogadamy.

Moje małżeństwo nie jest "podobne" do małżeństwa moich rodziców. Ale oni też sobie nieźle radzą.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:32   #26
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Małżeństwo

a ja ogólnie nie chce byc w małżeństwie.jestem juz 12 lat z moim tż, mamy 2 dzieci, al enieczuje potrzeby zamąż pójąścia.
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:43   #27
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Miłości do gara nie włożysz. Jak będziesz miała rachunki do zapłacenia, dzieci do utrzymania ( a nawet tylko siebie ) to pogadamy.

Tak ale to chyba chodzi o to zeby troska o pieniedze nie przerosla innych wazniejszych spraw. wiadomo, ze jak jest bardzo ciezko i nie za co kupic jedzenia ani oplacic rachunkow to pieniadze staja sie priorytem to jakos trzeba przezyc. Ale wiele jest rodzin w ktorych ludzie zapominaja co jest najwazniejsze i non stop pracuja zeby zarobic na nowy samochód, wiekszy dom czy egzotyczne wakacje. Ja wiem ze na pewno chcialabym czegos takiego uniknac
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:46   #28
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Małżeństwo

Ja na pewno nie dam zrobic z siebie służącej tak jak moja mama i moja babcia i pewnie wszystkie pra...babcie Od początku kładę duuży nacisk na podział obowiązków i na szczęście nie spotykam się z oporem
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:16   #29
Piescosek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 28
Dot.: Małżeństwo

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
Tak ale to chyba chodzi o to zeby troska o pieniedze nie przerosla innych wazniejszych spraw. wiadomo, ze jak jest bardzo ciezko i nie za co kupic jedzenia ani oplacic rachunkow to pieniadze staja sie priorytem to jakos trzeba przezyc. Ale wiele jest rodzin w ktorych ludzie zapominaja co jest najwazniejsze i non stop pracuja zeby zarobic na nowy samochód, wiekszy dom czy egzotyczne wakacje. Ja wiem ze na pewno chcialabym czegos takiego uniknac


Dokładnie tak .
__________________

"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."
Piescosek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:36   #30
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Małżeństwo

To się tak wszystko ładnie planuje i snuje marzenia.
A potem chcesz dzieciom zapewnić dobre życie, sama chcesz wyglądac jak kobieta a nie jak pomietło, chcesz raz do roku wyjechać na normalne wczasy i niczego sobie nie odmówić, dzieci chcesz ubrać i wykształcić... A forsa z dachu jakoś spasć nie chce, miłością nikogo jeszcze sie nie ubrało, nagle okazuje sie, że nie ma czasu na siedzenie na dupie i patrzenie sobie w oczki, bo albo pracujesz albo jestes tak padnięta, że nie mas siły oddychać. A forsy na to wszystko i tak brakuje, szczególnie jak się nagle zorientujesz, że ukochana córeczka wyrosła z badziwnych ciuszków i ma wymagania

Dorosnijcie.

Ja akurat nie narzekam, bo obecnie mam cud miod i orzeszki.
I teraz mam czas na to, żeby z mężem poleżeć i pogadac jak to siebie kochamy. Ale na to trzeba było zapitalać światek piatek i to przez parę ładnych lat. A większość, nie czarumuy sie, nie ma ta dobrze, tylko zapitala całe dorosłe życie a i tak się zastanowi jak se nowe cienie kupi.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.