Jaka golarka dla faceta ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 17:11   #1
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061

Jaka golarka dla faceta ?


Czesc dziewczyny, chcialam kupic facetowi golarke elektryczna, ale zastanawiam się jaką, ponieważ opinie są strasznie podzielone.
Myślałam nad eldomem 46s lub 47. Eldom 47 ma dobre opinie,jest porównywalny z philipsem czy z braunem, na jakimś forum ludzie mają uprzedzenie i piszą, że nie warto kupować takich golarek.
Co o tym sądzicie ? Chodzi tez o to, ze jak mu kupię jakąś droższą golarkę, to jak mu się zepsuje głowica, to on nie kupi następnej za 2/3 ceny golarki .
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 17:47   #2
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Jaka golarka dla faceta ?

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, chcialam kupic facetowi golarke elektryczna, ale zastanawiam się jaką, ponieważ opinie są strasznie podzielone.
Myślałam nad eldomem 46s lub 47. Eldom 47 ma dobre opinie,jest porównywalny z philipsem czy z braunem, na jakimś forum ludzie mają uprzedzenie i piszą, że nie warto kupować takich golarek.
Co o tym sądzicie ? Chodzi tez o to, ze jak mu kupię jakąś droższą golarkę, to jak mu się zepsuje głowica, to on nie kupi następnej za 2/3 ceny golarki .
Z tego co czytam 46s nie ma głowicy dopasowującej się do kształtu twarzy (chyba ze pominęli tę informację) Więc wybrałabym 47.

Swoją drogą twój chłopak korzysta z golarki elektrycznej już? Ma twardy zarost, wrażliwą cerę? To dość ważne kwestie przy zakupie golarki, bo jeśli ma cerę wrażliwą to lepsze mogą być golarki foliowe a nie 3łowicowe.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:17   #3
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jaka golarka dla faceta ?

Cytat:
Napisane przez Yenes Pokaż wiadomość
Z tego co czytam 46s nie ma głowicy dopasowującej się do kształtu twarzy (chyba ze pominęli tę informację) Więc wybrałabym 47.

Swoją drogą twój chłopak korzysta z golarki elektrycznej już? Ma twardy zarost, wrażliwą cerę? To dość ważne kwestie przy zakupie golarki, bo jeśli ma cerę wrażliwą to lepsze mogą być golarki foliowe a nie 3łowicowe.
Nie korzystal jeszcze, ale wiem ze chcialby. Ma raczej wrazliwa skore


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:32   #4
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Jaka golarka dla faceta ?

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Nie korzystal jeszcze, ale wiem ze chcialby. Ma raczej wrazliwa skore


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z tego co dowiedziałam się od pracowników i użytkowników golarek (a pracuję przy tym sprzęcie) to na ogół do cery wrażliwej sprawdzają sięlepiej golarki foliowe, czyli np:

http://www.ceneo. pl/2141443
(usuń spację przed pl )

Oczywiście chłopak musi zdawać sobie sprawę, że podrażnienia mogą występować przez kilka pierwszych tyg golenia, potem skóra powinna się przyzwyczaić.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:52   #5
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jaka golarka dla faceta ?

Cytat:
Napisane przez Yenes Pokaż wiadomość
Z tego co dowiedziałam się od pracowników i użytkowników golarek (a pracuję przy tym sprzęcie) to na ogół do cery wrażliwej sprawdzają sięlepiej golarki foliowe, czyli np:

http://www.ceneo. pl/2141443
(usuń spację przed pl )

Oczywiście chłopak musi zdawać sobie sprawę, że podrażnienia mogą występować przez kilka pierwszych tyg golenia, potem skóra powinna się przyzwyczaić.
W sumie ta golarka wydaje sie byc calkiem w porzadku chyba powinna być odpowiednia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.