Pasta a krem do butów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 20:25   #1
morelka1008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26

Pasta a krem do butów


Właśnie kupiłam krem do butów firmy SILVER kolor czarny zapewne nabłyszczający ( pisze na nim "immediate shine shoe cream ), ale zawahałam się przed potraktowaniem moich kozaków tym specyfikiem. Wiecie może czym różni się krem od pasty? Czy ten krem nie zadziała jak samo-połyskowe pasty do butów, które je po prostu niszczą?


Nie wiem czy umieściłam ten temat w dobrym miejscu w razie czego proszę o przeniesienie
morelka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 12:27   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Pasta a krem do butów

Cytat:
Napisane przez morelka1008 Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam krem do butów firmy SILVER kolor czarny zapewne nabłyszczający ( pisze na nim "immediate shine shoe cream ), ale zawahałam się przed potraktowaniem moich kozaków tym specyfikiem. Wiecie może czym różni się krem od pasty? Czy ten krem nie zadziała jak samo-połyskowe pasty do butów, które je po prostu niszczą?


Nie wiem czy umieściłam ten temat w dobrym miejscu w razie czego proszę o przeniesienie
uzywam kremu rylko do butow i uwazam, ze lepiej je natluszcza i dzieki temu mniej przemakaja. Ale najbardziej to polecam wosk.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.