Moja kosmetyczka...nawet mój facet boi się tam zaglądać ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 19:58   #1
Biedrona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 114

Moja kosmetyczka...nawet mój facet boi się tam zaglądać ;)


W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć ....eee...WSZYSTKIEGO? :P Muszę się przyznać. Tak, jestem Biedrona_88.... i jestem kosmetykoholiczką! Jeśli tylko wchodzę do drogerii lub perfumerii nie mogę wyjść z pustymi rękami...TEŻ TAK MACIE?

W mojej kosmetyczce podstawowymi kosmetykami są:

KOREKTOR - a bo tutaj coś wyskoczy, a bo za długo się siedziało ze znajomymi, a... a bo słońce za mocno opaliło na jednym policzku w zeszłym roku. Zawsze znajdzie się powód...zawsze trzeba mieć.

PODKŁAD - wyrównać koloryt skóry, mam z tym lekki problem więc jest to nieodłączny element mojej kosmetyczki. Szczerze? Zawsze mam ich kilka...nie wiem sama czemu...w sumie WIEM. Szukam tego swojego jedynego, którego znaleźć jak na razie nie mogę. Ciągle coś mi w całości nie pasuje.

MASCARA - czarna KONIECZNIE! czasami też brązowa, bo fajnie komponuje się z moją rudością na włosach Poza tym, kocie spojrzenie to moje spojrzenie, a mascara to pięknie podkreśla.

BAZA POD MAKIJAŻ - świetnie nawilża, chroni i wygładza, przez co makijaż się trzyma dłużej, A O TO PRZECIEŻ W TYM WSZYSTKIM CHODZI aby być pewną siebie kocicą przez cały dzień )

CZARNA KREDKA DO OCZU - piękne kreski na górnej powiece to mój znak rozpoznawczy, nie wyjdę bez nich z domu...nawet po bułki. Nie i koniec! Śmiejcie się, tupcie nogami.... ja muszę kreskę czarną na powiece postawić


TO JEST MOJA LISTA MUST HAVE W KOSMETYCZCE PO PROSTU NIE RUSZAM SIĘ BEZ TEGO NIGDZIE Drogerie i perfumerie strzeżcie się Jestem wymagającą, ale za to lojalną Klientką, a moja kosmetyczka jest bez dna.
__________________
Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy.
— Jan Twardowski

KLIKNIJ PROSZĘĘĘĘĘ!!!!

Bawię się z Luksją na Wizaz.pl Kliknij i pomóż mi!
Biedrona_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.