Tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 19:57   #1
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254

Tabletki


Witam wszystkich ,

pisze ponieważ potrzebuje waszej pomocy a wiem , ze jeżeli chodzi o takie sprawy to na domowników nie mogę zbytnio liczyć - albo nie chce . Otóż chodzi mi o to , że potrzebuję nazw jakiś w miare dobrych tabletek nasennych oraz uspokajających bez recepty , wykluczam jakieś ziołowe typu persen czy deprim bo nie działają. Dodam , że ogólnie nie jestem lekomanką , a wręcz przeciwnie - staram się unikać . Ale niestety w pewnych dniach nie dam rady , bo sa sprawy wyższe które biorą kontrole nad całą mną ze tak to ujme . W miesiacu mam kilka takich dni a dokładnie weekend (jeden w miesiącu czasem 2) chodzi o osobe która pobudza we mnie wszystkie nerwy , a dokładnie stany lękowe i inne . Nie pytajcie o co chodzi , kiedyś w swoim wątku opisałam sytuacje więc bez zbędnego gadania . Po prostu biorą mnie takie silne lęki , ze się cała trzęse , nie panuje nad sobą , nie potafie się uspokoić a w ramach obrony nie kontroluje tego co mówię . Spać też nie mogę , kłade się ok 3,4 w nocy .Mam dziwne omamy w nocy , że coś słysze , widze , czuje , śnią mi się koszmary w roli głownej z ta osobą i drugą którą ja bronie a nie dam rady , tak jakbym biła kogoś a ta osoba nic nie czuła , nieskuteczna pomoc - w związku z tym krzycze przez sen , budze się z płaczem jak małe dziecko. Pomieszałam trochę , a dokładnie chodzi mi o to ze te prawie wszystkie objawy mam przy tej osobe a jeżeli chodzi o te omamy nocne czy koszmary to nie , bo zdarza mi sie to często albo w normalną noc , albo jak jest jakaś burza , wieje mocno wiatr czy też po prostu jestem wystraszona. I Bardzo mi jest ciężko , bo czuję się jak małe dziecko które nic nie może zrobić . Tak więc chce spróbowac jakiś tabletek czy pomogą , albo kropli . Bo życie mi ucieka z rąk . Codziennie żyje normalnie , uśmiechnięta jestem a gdy przychodzi jeden taki wekeend z tą osobą , lub noc to czuje się jak psychopatka . Czy możecie mi coś doradzić , bo wekeend się zbliża a to akurat ten kiedy ta osoba przyjeżdża . I nie odbierajcie mojej osoby jako desperatki która ucieka w leki , bo nigdy się tak nie ratuje ale niestety są sprawy ważne i ważniejsze .
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:01   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza po porządne leki na receptę. Nie wiem czy są jakieś nieziołowe bez recepty.

Edit: przeczytałam posta z wątku o którym napisałaś. Zdecydowanie powinnaś pójść do lekarza..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:07
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:07   #3
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Tabletki

Niestety lekarz odpada , ponieważ mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy się znają . Wszyscy lekarze z przychodzi znają moją rodzinę dobrze i na pewno nie obyłoby się bez telefonu do któregoś z domowników aby zerknął na mnie od czasu do czasu czy coś w tym stylu . Chce aby to było dyskretnie , na własną ręke.
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:14   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

A nie dałabyś rady pojechać do większego miasta?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:24   #5
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Tabletki

Też jestem za tym, żebyś pojechała do innego miasta i poszła do psychiatry - on na pewno będzie wiedział co i jak i przepisze Ci takie leki, jakie są konieczne.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:29   #6
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Tabletki

może sprobuj melatoninę? ale nie na każdego działa. chociaz Tobie bardizej by się przydało coś na uspokojenie, bo na tym polega problem że nie mozesz zasnąc
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:29   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tabletki

Lekarz zdecydowanie. Jesli nie mozesz u siebie, to do innego miasta i tyle.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 20:31   #8
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Tabletki

wiesz co , rozważam taką opcję ale są pewne przeszkody . Mam nadzieje , że uda mi się znalesc czas to pojadę . Tylko jest jeden problem , nie jestem pełnoletnia - w sumie to kwestia miesięcy ale nie 2 czy 3 tylko trochu więcej i obawiam się , że mogę napotkac jakieś trudności . I co w takiej sytuacji ? Staram się myśleć realnie ale cóż..

Dodam , że psychiatra nie wchodzi w gre Nie chce sobie już teraz psuć papierków psychiatra , bo wiem ze byc moze w przyszlosci mnie to czeka . U mnie w liceum jest fajna pani pedagog , skłaniam się aby iść może do niej . Ale ciężko by mi było jakoś później jej w oczy spojrzeć gdybym opowiedziała swoją historie. A inne opcje prócz lekarza ? Bo ze mną jest tak zle czasami , nie w dzien lecz w nocy . Nie chce robić z siebie chorej..
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S






Edytowane przez Ily
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:34
Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:43   #9
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Tabletki

Ja jednak poszłabym do tego lekarza na Twoim miejscu.
Dziewczyno Ty się psychicznie wykończysz!
A co do tabletek, nie wiem czy to ziołowe, ale jedyne, które mi pomagają zasypiać, są bez recepty i śpię całą noc. Opakowanie biało-niebieskie jak się nie mylę, a nazywają się Kalms. Zawsze biorę dwie i po 15min już mnie nie ma.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:51   #10
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

Kalms są dobre, ale to też ziołowe. Z tego co wiem, to uspokajających bez recepte nieziołowych nie ma..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:01   #11
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Tabletki

Ok dzięki , pójdę do apteki popytam . Nie liczę na cuda ale na coś zawsze. Co do melatoniny to raczej odpada , bo to jest jednak hormon a nie chce sobie psuć zegara biologicznego Wydaje mi się , że coś wiem na ten temat ale na szczęscie nie z doswiadczenia. Hormonami się ni chce paprać , chyba że z przepisu lekarza to ok . Co raz bardziej zaczynam myslec nad wizytą ale równiez o psychologa alby porozmawiac . Moze by mi pomoglo , nie wiem. Mam w domu z kim pogadac ale wszyscy są zmęczeni tą samą sytuacją co ja , z tym ze niestety na mnie jako na najmłodszej się to najgorzej odbiło a nikt nie zdaje sobie z tego sprawy.
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 21:10   #12
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

Dlatego właśnie powinnaś porozmawiać ze specjalistą.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:11   #13
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Tabletki

Cytat:
U mnie w liceum jest fajna pani pedagog , skłaniam się aby iść może do niej . Ale ciężko by mi było jakoś później jej w oczy spojrzeć gdybym opowiedziała swoją historie.
Ona ma takich osób na pęczki, uwierz mi. I jeśli faktycznie jest kimś wartościowym i fajnym, to Ci pomoże jak tylko będzie mogła i nie będzie na Ciebie dziwnie lub krzywo potem patrzeć. Obowiązkowo MUSISZ porozmawiać z kimś, kto spojrzy na sprawę z dystansu, obiektywnie, kto nie będzie członkiem Twojej rodziny - i kto Cię wesprze, bo sama nie dajesz sobie rady z tego co piszesz.

Pamiętaj - to nie wstyd mieć problemy. Na wizażu dobrze widać, że większość ludzi je ma, jeśli nie wszyscy. Jesteś młoda - rozwiąż swoje problemy teraz, zamiast się męczyć z nimi niepotrzebnie jeszcze długi czas.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:12   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
Ok dzięki , pójdę do apteki popytam . Nie liczę na cuda ale na coś zawsze. Co do melatoniny to raczej odpada , bo to jest jednak hormon a nie chce sobie psuć zegara biologicznego Wydaje mi się , że coś wiem na ten temat ale na szczęscie nie z doswiadczenia. Hormonami się ni chce paprać , chyba że z przepisu lekarza to ok . Co raz bardziej zaczynam myslec nad wizytą ale równiez o psychologa alby porozmawiac . Moze by mi pomoglo , nie wiem. Mam w domu z kim pogadac ale wszyscy są zmęczeni tą samą sytuacją co ja , z tym ze niestety na mnie jako na najmłodszej się to najgorzej odbiło a nikt nie zdaje sobie z tego sprawy.
...ja ci tylko napisze ze zachowujesz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadala.. lekarza nie, to odpada tak nie zrobie.

przyjmij do wiadomosci ze skoro uwazasz sama ze przydalaby ci sie leki to idz do lekarza. nie ma drogi na skroty.

jest cos takiego jak tajemnica lekarska.
wazniejsze papiery sa czy zdrowie?

plus nie musisz miec 18stu lat zeby do lekarza pojsc. nawet lepiej niz do pani pedagog.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:13   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
wiesz co , rozważam taką opcję ale są pewne przeszkody . Mam nadzieje , że uda mi się znalesc czas to pojadę . Tylko jest jeden problem , nie jestem pełnoletnia - w sumie to kwestia miesięcy ale nie 2 czy 3 tylko trochu więcej i obawiam się , że mogę napotkac jakieś trudności . I co w takiej sytuacji ? Staram się myśleć realnie ale cóż..

Dodam , że psychiatra nie wchodzi w gre Nie chce sobie już teraz psuć papierków psychiatra , bo wiem ze byc moze w przyszlosci mnie to czeka . U mnie w liceum jest fajna pani pedagog , skłaniam się aby iść może do niej . Ale ciężko by mi było jakoś później jej w oczy spojrzeć gdybym opowiedziała swoją historie. A inne opcje prócz lekarza ? Bo ze mną jest tak zle czasami , nie w dzien lecz w nocy . Nie chce robić z siebie chorej..
Że niby co? Jeśli myślisz o tym, zeby pracowac w dziedzinie, gdzie są np. testy psychologiczne to to i tak wyjdzie.

Ale ja bym mimo wszystko poszła, bo niewiadomo, ile Ci jeszcze sił starczy. Wiem, ze to nie jest łatwa decyzja, ale logiczna.

Ewentualnie pani pedagog- moze ona Cie przekona...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:20   #16
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki

Najlepsze tabletki na sen to aviomarin albo apap noc :P nie są to żadne miksy ziołowe a mają substancje która skutecznie usypia.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:23   #17
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Najlepsze tabletki na sen to aviomarin albo apap noc :P nie są to żadne miksy ziołowe a mają substancje która skutecznie usypia.
Hmmm aviomarin jest na chorobę lokomocyjną.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:30   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki

Cytat:
Hmmm aviomarin jest na chorobę lokomocyjną.
oj tak ale zawiera dimenhydrynat. W dużej ilości ma działanie jak deliriant no ale przy dwóch tabletkach czyli ilości zalecanej bardzo ładnie się zasypia.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:31   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Hmmm aviomarin jest na chorobę lokomocyjną.
Ale muszynianka ma racje- usypia, a przynajmniej mnie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 21:33   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki

Dokładnie, bo to skutek uboczny, brzydkie rzeczy się dzieją przy dużej dawce, ale usypia bardzo milusio
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:34   #21
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki

Dzięki, dobrze wiedzieć
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:35   #22
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza po porządne leki na receptę. Nie wiem czy są jakieś nieziołowe bez recepty.

Edit: przeczytałam posta z wątku o którym napisałaś. Zdecydowanie powinnaś pójść do lekarza..
Cytat:
Napisane przez Neciak89
A nie dałabyś rady pojechać do większego miasta?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:39   #23
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki

W każdym bądź razie te leki polecam na początek jako doraźna sprawa. Ale do lekarza musisz iść. Bo sobie wątrobę rozwalisz. Idź do psychiatry dostaniesz pewnie hydroksyzynę, porozmawiasz chwilę z psychologiem i lżej ci będzie na sercu.
Nie idź do pedagoga szkolnego.
Ale koniecznie ale to koniecznie porozmawiaj z kimś odpowiednim.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:08   #24
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Tabletki

Ja na Twoim miejscu zamiast po tabletki przy pierwszej lepszej awanturze zgłosiłabym to do prokuratury czy na policję?? Czytałam poprzedni post i dla mnie to dziwne że twoja mama pozwala was tak traktować... Jeżeli ktoś was czegoś nie zrobi i nie pozbędzie się tego potwora z domu to leki uspokajające czy nasenne nie pomogą... Owszem może na kilka nocy... Ale co z resztą życia?? Nie chce ci prawić morałów bo pewnie szkoda ci matki i nie rozumiesz do końca tego co robi twój ojciec ale jeśli ktoś z was czegoś nie zrobi może to się skończyć tragicznie... I wtedy każde z was będzie żałować i tego typu tabletki nie pomogą... Ten człowiek jest chory i powinien się leczyć... Przepraszam, wiem że poruszyłam inny wątek ale nie mogłam się powstrzymać!!! Mam nadzieje że weźmiesz sobie do serca choć część tego co napisałam!!
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 00:59   #25
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Tabletki

Hydroksyzyna jest cudowna, można ją kupić bez recepty, ale nie wszędzie. No i jeszcze organizm szybko się przyzwyczaja, więc zabawa z hydroksyzyną to jakieś trzy tygodnie.
Aviomarin jest fajny na sen, ale nie daje takiego efektu głębokiego snu jak hydro. Trochę powiedzmy muli.
Po apapie-noc nie zauważyłam żadnego działania nasennego.
No i jeszcze zyrtec - działanie podobne, ale mocniejsze niż hydro, a jak dla mnie za mocne, bo chodzę po nim cały dzień osłupiała, ciężka, senna i ogólnie niezadowolona.

Nie sądzę, żeby te 'leki' zdziałały coś na dłuższy czas. Zrobisz lepiej idąc do lekarza i dostaniesz coś, co Ci pomoże. Nie cierpisz przecież na zwykłą bezsenność, tylko na nerwicę lękową.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 09:16   #26
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Tabletki

Ja jednak polecam psychiatre. Nie ma co brac lekow na wlasna reke. Depresja to bardzo powazna choroba i bez leczenia sama nie przejdzie, wrecz przeciwnie. Czasami moze Ci sie wydawac, ze juz jest ok.. A po chwili bedzie nawrot ze zdwojona sila.
Wiec najlepiej idz do psychiatry, moze nawet niekoniecznie od razu da Ci leki, niektorzy probuja zwalczyc depresje innymi metodami - np. psychoterapia. Jesli przy tym trafisz na dobrego psychologa, wszystko moze sie ulozyc. Ale sama na pewno sobie z tym nie poradzisz. Nawet jesli Ci przejdzie na kilka lat, to pozniej wroci. I rozne zawody (obojetne czy to milosne, czy inne) bedziesz przezywac o wiele bardziej niz inni - czyli po prostu depresja.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:38   #27
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Lekarz zdecydowanie. Jesli nie mozesz u siebie, to do innego miasta i tyle.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:00   #28
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Tabletki

Też bym tutaj poradziła jechać do lekarza, do innego miasta.

Znajoma kobieta straciła w wypadku syna. Przez cały chodziła jakby opętana, w ogóle nie spała . Aż w końcu ktoś jej polecił Nervosol. Jest od tamtej pory zupełnie inna. Przeze wszsytkim może spokojnie (jeśli można to tak nazwać...) zasnąć.
To chyba naprawdę musi być silny lek. W dodatku bez recepty. Spróbować możesz.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:25   #29
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Hydroksyzyna jest cudowna, można ją kupić bez recepty, ale nie wszędzie. No i jeszcze organizm szybko się przyzwyczaja, więc zabawa z hydroksyzyną to jakieś trzy tygodnie.
Aviomarin jest fajny na sen, ale nie daje takiego efektu głębokiego snu jak hydro. Trochę powiedzmy muli.
Po apapie-noc nie zauważyłam żadnego działania nasennego.
No i jeszcze zyrtec - działanie podobne, ale mocniejsze niż hydro, a jak dla mnie za mocne, bo chodzę po nim cały dzień osłupiała, ciężka, senna i ogólnie niezadowolona.

Nie sądzę, żeby te 'leki' zdziałały coś na dłuższy czas. Zrobisz lepiej idąc do lekarza i dostaniesz coś, co Ci pomoże. Nie cierpisz przecież na zwykłą bezsenność, tylko na nerwicę lękową.
No widzisz, więc znowu sprawdza się zasada, że co dla kogo... na mnie Hydroksyzyna kompletnie nie działa. Żadnego łatwiejszego zasypiania. A w koncu jeśli usnę, to rano jestem po prostu masakryczna... Właśnie taka
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:49   #30
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Tabletki

Cytat:
Napisane przez Ily Pokaż wiadomość
wiesz co , rozważam taką opcję ale są pewne przeszkody . Mam nadzieje , że uda mi się znalesc czas to pojadę . Tylko jest jeden problem , nie jestem pełnoletnia - w sumie to kwestia miesięcy ale nie 2 czy 3 tylko trochu więcej i obawiam się , że mogę napotkac jakieś trudności . I co w takiej sytuacji ? Staram się myśleć realnie ale cóż..

Dodam , że psychiatra nie wchodzi w gre Nie chce sobie już teraz psuć papierków psychiatra , bo wiem ze byc moze w przyszlosci mnie to czeka . U mnie w liceum jest fajna pani pedagog , skłaniam się aby iść może do niej . Ale ciężko by mi było jakoś później jej w oczy spojrzeć gdybym opowiedziała swoją historie. A inne opcje prócz lekarza ? Bo ze mną jest tak zle czasami , nie w dzien lecz w nocy . Nie chce robić z siebie chorej..
więc lepiej jest psuć sobie teraz życie.. wiesz wydaje mi się że w twojej sytuacji leki uspokajające nie pomogą, albo będzie to ulga krótkotrwała...
idź do lekarza, to nie jest wstyd, lekarz jak każdy inny a naprawdę może Ci dużo pomóc... nie myśl że psychiatra to lekarz od czubków.. nawet nie wiesz jak wiele osób korzysta z takiej pomocy
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.