Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 23:25   #1
Amaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 143

Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?


Pytanie jak w temacie. Ja bym w życiu tego nie zrobiła. Nie jestem żadnym homofobem i akceptuję osoby homoseksualne obu płci, ale facet biseksualny traci dla mnie jako mężczyzna, wydaje mi się, że seks z nim mógłby mnie nawet brzydzić, chociaż z drugiej strony mogłabym z takim spokojnie utrzymywać przyjacielskie relacje... Też tak macie? Myślicie, że z czego to może wynikać?
Amaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:34   #2
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Ja jako biseksualistka myślę, że mogłabym. Ale mogę to stwierdzić dopiero po rocznym związku z moją Tz
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:38   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Nie ma opcji
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:40   #4
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

jestem biseksualna, nie widzę więc problemu w związaniu się z biseksualnym mężczyzną.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:49   #5
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Oj, nie byłam w takiej sytuacji i nie umiem sobie tego wyobrazić. Ale tak sobie myślę, że gdyby ten facet miał taki dobry charakter, jak mój chłopak, był tym samym, dobrym, cudownym człowiekiem... to byłoby mi kompletnie wszystko jedno
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:52   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

pewnie, że tak, w końcu miałabym szansę na 2m+k
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:58   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Nie, nie umiem tego sobie wyobrazić, że byłabym ja, on i ktoś trzeci, czy to kobieta, czy facet, nie chciałabym się dzielić.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 00:02   #8
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
pewnie, że tak, w końcu miałabym szansę na 2m+k
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:05   #9
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie, nie umiem tego sobie wyobrazić, że byłabym ja, on i ktoś trzeci, czy to kobieta, czy facet, nie chciałabym się dzielić.
ej, ale pytanie nie tyczy tego, czy lubisz trójkąty, tylko tego, czy biseksualny mężczyzna miałby szansę w roli partnera.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:28   #10
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
ej, ale pytanie nie tyczy tego, czy lubisz trójkąty, tylko tego, czy biseksualny mężczyzna miałby szansę w roli partnera.
Skoro jest biseksualny to raczej nie mogłabym liczyć na wyłączność, nie myślałam o trójkącie takim, o którym dziewczyny wyżej wspomniały. Raczej o takim, gdzie nie byłabym jedyną partnerką życiową.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:31   #11
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Skoro jest biseksualny to raczej nie mogłabym liczyć na wyłączność, nie myślałam o trójkącie takim, o którym dziewczyny wyżej wspomniały. Raczej o takim, gdzie nie byłabym jedyną partnerką życiową.
a czy gdybyś mogła, związałabyś się? Przecież to nie kwestia orientacji, ino tego, jak się traktuje zobowiazania - mało jest heteryków, którzy startują w wyścigu na największego babiarza wszechczasów?
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 00:35   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Skoro jest biseksualny to raczej nie mogłabym liczyć na wyłączność, nie myślałam o trójkącie takim, o którym dziewczyny wyżej wspomniały. Raczej o takim, gdzie nie byłabym jedyną partnerką życiową.
ale przecież bycie biseksualnym nie oznacza, że się jest w związku jednocześnie i z kobietą i z mężczyzną
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:37   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
a czy gdybyś mogła, związałabyś się? Przecież to nie kwestia orientacji, ino tego, jak się traktuje zobowiazania - mało jest heteryków, którzy startują w wyścigu na największego babiarza wszechczasów?
Masz na myśli, czy związałabym się gdyby podjął zobowiązanie być wiernym tylko mi i ja bym w to uwierzyła? Jeśli o to chodzi to chyba nie chciałabym go ograniczać i wymuszać rezygnacji z kontaktów z facetami, myślę, że nie byłby szczęśliwy tylko ze mną w tej wymuszonej wierności.

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ale przecież bycie biseksualnym nie oznacza, że się jest w związku jednocześnie i z kobietą i z mężczyzną
A takiej osobie wystarczy do szczęścia na dłuższą metę partner jednej płci?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:46   #14
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A takiej osobie wystarczy do szczęścia na dłuższą metę partner jednej płci?
a tobie wystarcza do szczęścia na dłuższą metę jeden facet?

laisla, no weź przecież jak kochasz, to nie chcesz innych ludzi, chcesz tę jedną.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 01:17   #15
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Skoro jest biseksualny to raczej nie mogłabym liczyć na wyłączność, nie myślałam o trójkącie takim, o którym dziewczyny wyżej wspomniały. Raczej o takim, gdzie nie byłabym jedyną partnerką życiową.
Mylisz biseksualizm z poligamią. Osoby, które potrzebują więcej niż 1 partnera, nazywa się poligamicznymi Tak, osobom biseksualnym wystarcza 1 partner, tak samo jak osobom heteroseksualnym. Twoje stanowisko jest bardzo krzywdzące.

Cytat:
Napisane przez Amaa Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie. Ja bym w życiu tego nie zrobiła. Nie jestem żadnym homofobem i akceptuję osoby homoseksualne obu płci, ale facet biseksualny traci dla mnie jako mężczyzna, wydaje mi się, że seks z nim mógłby mnie nawet brzydzić, chociaż z drugiej strony mogłabym z takim spokojnie utrzymywać przyjacielskie relacje... Też tak macie? Myślicie, że z czego to może wynikać?
Nie, nie mam tak i dziwi mnie Twoje podejście. Myślę, że wynika to z negatywnego postrzegania osób nieheteronormatywnych w społeczeństwie. Jeśli brzydziłby Cię seks z mężczyzną, którego kochasz, to myślę, że nadawałoby się to do konsultacji z seksuologiem. Choć zakładam, że pytasz teoretycznie i nie jesteś w takiej sytuacji.

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2013-09-14 o 01:20
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 01:39   #16
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Jestem tolerancyjna i homoseksualizm czy też bi jest przeze mnie jak najbardziej akceptowany - są to normalni ludzie i tak jak mi podobają się mężczyźni tak im i kobiety i mężczyźni, każdy z nas ma swoje upodobania, które chciałby żeby były akceptowane przez otoczenie i to rozumiem. Ale czułabym obrzydzenie sypiając z mężczyzną który ma za sobą czy też nadal regularnie sypia z innym facetem.
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 02:00   #17
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie, nie umiem tego sobie wyobrazić, że byłabym ja, on i ktoś trzeci, czy to kobieta, czy facet, nie chciałabym się dzielić.
Tak, jak dziewczyny napisały. Facet hetero zazwyczaj też nie sypia z innymi kobietami, będąc w związku, chociaż jako obiety mogą go pociągać. Chyba, że zostaje kwestia zazdrości, bo trzeba ''uważać'' nie tylko na koleżanki. Mało jest tez takich biseksualistów, którzy mogliby wejść w związek z facetem, a nie tylko uprawiać seks.

Mnie podnieca 1k+2m, albo nawet 2m+ja jako bierny obserwator, więc jak najbardziej mogłabym się z nim związać. Nie wiem też, dlaczego taki facet miałby stracić w moich oczach i przestać być meżczyzną?
Mój znajomy- gej jest tak samo męski jak znajomi-hetero.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 02:43   #18
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a tobie wystarcza do szczęścia na dłuższą metę jeden facet?

laisla, no weź przecież jak kochasz, to nie chcesz innych ludzi, chcesz tę jedną.
No właśnie. Ale ktoś biseksualny nie będzie szczęśliwy tylko ze mną bo jestem tylko kobietą..
[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;42797310]Mylisz biseksualizm z poligamią. Osoby, które potrzebują więcej niż 1 partnera, nazywa się poligamicznymi Tak, osobom biseksualnym wystarcza 1 partner, tak samo jak osobom heteroseksualnym. Twoje stanowisko jest bardzo krzywdzące.
.[/QUOTE]

Mam wrażenie, że się nie rozumiemy. Wiem czym charakteryzuje się poligamia. Myślę, że osoba bi nie będzie na dłuższą metę szczęśliwa u boku partnera jednej płci, ale mogę się mylić..musiałby ktoś kto jest biseksualny się wypowiedzieć.

---------- Dopisano o 03:43 ---------- Poprzedni post napisano o 03:39 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Tak, jak dziewczyny napisały. Facet hetero zazwyczaj też nie sypia z innymi kobietami, będąc w związku, chociaż jako obiety mogą go pociągać. Chyba, że zostaje kwestia zazdrości, bo trzeba ''uważać'' nie tylko na koleżanki. Mało jest tez takich biseksualistów, którzy mogliby wejść w związek z facetem, a nie tylko uprawiać seks.

Mnie podnieca 1k+2m, albo nawet 2m+ja jako bierny obserwator, więc jak najbardziej mogłabym się z nim związać. Nie wiem też, dlaczego taki facet miałby stracić w moich oczach i przestać być meżczyzną?
Mój znajomy- gej jest tak samo męski jak znajomi-hetero.
Tak, tylko on nie będzie odczuwał tęsknoty za drugą płcią, za czymś, czego nie jest w stanie dać mu jego kobieta, a według mojego wyobrażenia facet biseksualny będący na stałe z kobietą będzie tęsknił za seksem z mężczyzną, a biseksualna kobieta, będąca na stałe z partnerem będzie tęsknić za wrażeniami z kobietą..czyli podsumowując oboje nie zaznają szczęścia w stałym związku z jedną płcią. Czy źle kombinuję?

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-09-14 o 02:44
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 02:51   #19
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, tylko on nie będzie odczuwał tęsknoty za drugą płcią, za czymś, czego nie jest w stanie dać mu jego kobieta, a według mojego wyobrażenia facet biseksualny będący na stałe z kobietą będzie tęsknił za seksem z mężczyzną, a biseksualna kobieta, będąca na stałe z partnerem będzie tęsknić za wrażeniami z kobietą..czyli podsumowując oboje nie zaznają szczęścia w stałym związku. Czy źle kombinuję?
trochę tak To, czy osoba biseksualna zazna szczęścia w stałym związku czy nie zazna, zależy od naprawdę bardzo wielu czynników, w tym podejścia osoby biseksualnej do samej idei stałego związku czy kształtu związku. Wiele zależy też od podejścia do monogamii jako takiej - można być hetero- lub homoseksualnym i też nie być monogamicznym. Owszem, to temat do przegadania, może też do przegadania jest sam kształt związku, wasze granice i wasze potrzeby. Ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz - dziewczyny babiarzy, którzy ze swoją skłonnością się starannie maskują, tego nie wiedzą i ze zdumieniem odkrywają, że jednak jedyne nie są, nie były i nie będą.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 02:58   #20
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Czyli głównie jak widać kwestia poczucia komfortu i szczęścia w takim związku zależy od podejścia do monogamii jako takiej. Jeśli osoba biseksualna odnajdzie się w związku z osobą typowo hetero, za to o podobnym podejściu do stawiania granic wolności, czyli na przykład obu stronom do szczęścia ta monogamia potrzebna nie jest..to obie strony są w stanie być szczęśliwe. Tak to rozumiem i to do mnie przemawia. Odpowiadając wcześniej patrzyłam przez swój pryzmat, swoje podejście do monogamii.
Zawężając sprawę tylko do tego aspektu bo rzeczywiście na szczęście w związku wpływa także sto innych czynników. Niemniej kwestia wierności wydaje się być priorytetowa.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-09-14 o 03:00
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 03:14   #21
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Czyli głównie jak widać kwestia poczucia komfortu i szczęścia w takim związku zależy od podejścia do monogamii jako takiej. Jeśli osoba biseksualna odnajdzie się w związku z osobą typowo hetero, za to o podobnym podejściu do stawiania granic wolności, czyli na przykład obu stronom do szczęścia ta monogamia potrzebna nie jest..to obie strony są w stanie być szczęśliwe. Tak to rozumiem i to do mnie przemawia. Odpowiadając wcześniej patrzyłam przez swój pryzmat, swoje podejście do monogamii.
Zawężając sprawę tylko do tego aspektu bo rzeczywiście na szczęście w związku wpływa także sto innych czynników. Niemniej kwestia wierności wydaje się być priorytetowa.
w każdym związku poczucie komfortu i szczęścia zależy od zbliżonego podejścia do monogamii. No i nie przesadzajmy, osoby biseksualne, które z jakichś przyczyn przywiązane są do idei monogamii, też na świecie występują. Biseksualność to wchodzenie w relacje erotyczno-miłosne z osobami obu płci, nic innego. Jak te relacje są kształtowane, to już kwestia znacząco wykraczająca poza zagadnienie orientacji seksualnej.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 03:25   #22
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Dla mnie seks 2 facetów bi, którzy są w związku z kobietami, jest innym rodzajem bliskości, niż ta między kobietą i meżczyzną. Może niezbyt trafione porówananie, ale to coś jak męski wypad na ryby/ mecz/wyjście na piwo. O ile nie robią tego za plecami partnerek, to nie widzę nic złego. Chociaż i tak najczęściej takiego faceta po prostu zaprasza się do trójkąta/ czworokąta, więc partnerki też mają rozrywkę.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 04:11   #23
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Dla mnie seks 2 facetów bi, którzy są w związku z kobietami, jest innym rodzajem bliskości, niż ta między kobietą i meżczyzną. Może niezbyt trafione porówananie, ale to coś jak męski wypad na ryby/ mecz/wyjście na piwo. O ile nie robią tego za plecami partnerek, to nie widzę nic złego. Chociaż i tak najczęściej takiego faceta po prostu zaprasza się do trójkąta/ czworokąta, więc partnerki też mają rozrywkę.
Nigdy na to w ten sposób nie patrzyłam ale ze zdziwieniem stwierdzam, że nawet jest mi to w stanie zmieścić się w głowie..tak więc chyba całkiem trafione porównanie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 05:37   #24
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Związałabym się, nie ma znaczenia z kim sypiał, zanim zaczął być ze mną, o ile z nikim innym nie sypia, jak jesteśmy razem. Nie dzieliłabym się facetem ani z kobietą, ani z mężczyzną, potrzebuję bowiem wyłączności, kiedy kocham.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 05:43   #25
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Oczywiście, że tak. Nawet prędzej z takim niż z hetero, bo lepiej by mnie rozumiał pewnie. I może nawet mielibyśmy układ, że od czasu do czasu może odwiedzić swojego przyjaciela, a ja jakąś przyjaciółkę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 07:31   #26
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez Amaa Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie. Ja bym w życiu tego nie zrobiła. Nie jestem żadnym homofobem i akceptuję osoby homoseksualne obu płci, ale facet biseksualny traci dla mnie jako mężczyzna, wydaje mi się, że seks z nim mógłby mnie nawet brzydzić, chociaż z drugiej strony mogłabym z takim spokojnie utrzymywać przyjacielskie relacje... Też tak macie? Myślicie, że z czego to może wynikać?
Przyjaźń z biseksem? jak najbardziej. Związek- nie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 07:45   #27
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Myślę, że nie mialabym z tym problemu - bo niby czemu?

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 07:45   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

Cytat:
Napisane przez Amaa Pokaż wiadomość
Nie jestem żadnym homofobem i akceptuję osoby homoseksualne obu płci, ale facet biseksualny traci dla mnie jako mężczyzna, wydaje mi się, że seks z nim mógłby mnie nawet brzydzić, chociaż z drugiej strony mogłabym z takim spokojnie utrzymywać przyjacielskie relacje... Też tak macie? Myślicie, że z czego to może wynikać?
Pewnie z poczucia estetyki, z jakiegoś powodu całujące się kobiety niesmak wzbudzają rzadko, a całujący się faceci bardzo często. Niby się homofobem nie jest, ale weźcie panowie nie obrzydzajcie obiadu itd.

Sprawdziłam, nie jestem osobą biseksualną i wolałabym, żeby mój partner też nie był. A jeśli już traf by chciał, że bym się w biseksualnym facecie zakochała, to musiałby mieć takie podejście do związku jak ja - żadnych osób trzecich.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 08:04   #29
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, no chyba, że nie znałabym go z tej strony
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 08:40   #30
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Mogłybyście związać się z biseksualnym facetem?

nie nie
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.