Niepojące krwawienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-09, 12:04   #1
Sersey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Unhappy

Niepojące krwawienie


Cześć mam 20 lat i pewien problem. Około dwa tygodnie po okresie zaczęło sie u mnie niewielkie krwawienie okoloowulacyjne, jednak martwi mnie to ze trwa juz ono 12 dni, momentami krwi jest dużo. Byłam miesiąc temu u ginekologa i wspomniałam o tego typu krwawieniach, jednak nigdy nie trwały one tak długo, pani ginekolog powiedziała ze to naturalne, ponieważ wtedy przypada owulacja. Miałam robione USG i wszytko było w porzadku. Teraz zaczynam sie martwić bo 12 dni takiego krwawienia to za długo, nie wiem co robic.. proszę o rady, czy któraś z Was tez tak ma?
Sersey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 16:43   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Niepojące krwawienie

Cytat:
Napisane przez Sersey Pokaż wiadomość
Cześć mam 20 lat i pewien problem. Około dwa tygodnie po okresie zaczęło sie u mnie niewielkie krwawienie okoloowulacyjne, jednak martwi mnie to ze trwa juz ono 12 dni, momentami krwi jest dużo. Byłam miesiąc temu u ginekologa i wspomniałam o tego typu krwawieniach, jednak nigdy nie trwały one tak długo, pani ginekolog powiedziała ze to naturalne, ponieważ wtedy przypada owulacja. Miałam robione USG i wszytko było w porzadku. Teraz zaczynam sie martwić bo 12 dni takiego krwawienia to za długo, nie wiem co robic.. proszę o rady, czy któraś z Was tez tak ma?
Krwawienie owulacyjne trwające 12 dni? Albo ginekolog źle Cię zrozumiała, albo nie miała ochoty zająć się Twoim problemem. Znajdź innego ginekologa, najlepiej ginekologa-endokrynologa, który zleci odpowiednie badania hormonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 20:50   #3
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Niepojące krwawienie

No powiem szczerze ze tez mnie zaskoczyla 12 dniowa owulacja... ja bym poszla do innego lekarza by porownac diagnoze.. nie wiem jak wy ale mnie bardzo trudno bylo znalezc lekarza z prawdziwego zdarzenia.. zaczelo sie jak zaczelam szukac tabletek anty dla siebie.. kazdy mnie zbywal przepisywal bez wywiadu albo badan co dla mnie jest nie do przyjecia. Dopiero obecny do ktorego chodze przeprowadzil mnie przez cala droge od a do z i dopiero przepisal vines. Kochana nie dawaj sie zbywac, skonsultuj to z inna osoba i nie martw sie na zapas, napewno bedzie dobrze
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 21:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.