Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 21:42   #1
ann00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5

Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?


To forum wydaje mi się całkiem przyjazne, dlatego ośmielę się o coś Was zapytac. Otóż, mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nikt nie zwrócił na mnie uwagi, a mi tak naprawde podobał się tylko jeden chłopak, który nie był mną oczywiście zainteresowany. Nie jest mi źle samej, miałam dośc długi okres "buntu" na ten stan rzeczy, ale generalnie jestem typem samotnika i potrzebuje sporo przestrzeni i spokoju. Oczywiście na miłośc czekam, nie chce jednak szukac jej na siłe, np. jak no najczęściej ludzie wtedy polecają, żeby chodzic na imprezy itp. Po pierwsze, nie chciałabym takiego chłopaka co chodzi na dyskoteki, po drugie, ja nie chadzam do takich miejsc, bo poprostu ich nie lubie. A moje pytanie jest takie. Otóż, odczuwam dużą presję ze strony rodziców. Dopytują i na siłę wyrzucają z domu byle bym kogoś poznała. Dodam, że mam siostrę o rok starszą która miała dwóch chłopaków, jednego jak miała 16 lat i chodziła z nim przez 2 lata a teraz od 2 lat ma innego, praktycznie cały czas w związku. A ja nic. Denerwują mnie też gadania cioc i babc, sama nie czuje sie źle, tylko te pytania psują mi nastrój, zaczynam sie wtedy zastanawiac, czy faktycznie ze mną w porządku.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jeśli znalazłby się ktoś, kto chciałby mi coś poradzic, wydaje mi się, żę lepiej, że opisałam dokładniej sytuacje.
Pozdrawiam i witam, bo pisze tu po raz pierwszy.
ann00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:48   #2
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Nie szukaj na siłę najpiekniejsze uczucie przychodzi wtedy kiedy najmniej sie tego spodziewamy. Przynajmniej ja tak miałam Rozumiem co czujesz. A rodziną sie nie przejmuj choc wiem, że wcale nie jest tak łatwo to zrobić. Wykorzystuj czas, który teraz masz, inwestuj w siebie. Bedzie dobrze. Ściskam Cie mocno. Głowa do góry
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."

Edytowane przez asiek195
Czas edycji: 2009-07-18 o 21:50
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:49   #3
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Cytat:
Napisane przez ann00 Pokaż wiadomość
To forum wydaje mi się całkiem przyjazne, dlatego ośmielę się o coś Was zapytac. Otóż, mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nikt nie zwrócił na mnie uwagi, a mi tak naprawde podobał się tylko jeden chłopak, który nie był mną oczywiście zainteresowany. Nie jest mi źle samej, miałam dośc długi okres "buntu" na ten stan rzeczy, ale generalnie jestem typem samotnika i potrzebuje sporo przestrzeni i spokoju. Oczywiście na miłośc czekam, nie chce jednak szukac jej na siłe, np. jak no najczęściej ludzie wtedy polecają, żeby chodzic na imprezy itp. Po pierwsze, nie chciałabym takiego chłopaka co chodzi na dyskoteki, po drugie, ja nie chadzam do takich miejsc, bo poprostu ich nie lubie. A moje pytanie jest takie. Otóż, odczuwam dużą presję ze strony rodziców. Dopytują i na siłę wyrzucają z domu byle bym kogoś poznała. Dodam, że mam siostrę o rok starszą która miała dwóch chłopaków, jednego jak miała 16 lat i chodziła z nim przez 2 lata a teraz od 2 lat ma innego, praktycznie cały czas w związku. A ja nic. Denerwują mnie też gadania cioc i babc, sama nie czuje sie źle, tylko te pytania psują mi nastrój, zaczynam sie wtedy zastanawiac, czy faktycznie ze mną w porządku.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jeśli znalazłby się ktoś, kto chciałby mi coś poradzic, wydaje mi się, żę lepiej, że opisałam dokładniej sytuacje.
Pozdrawiam i witam, bo pisze tu po raz pierwszy.
Jak najbardziej normalne
Na kazdego przyjdzie czas, rodzice maja to do siebie, ze lubia tak 'wypychac' swoje dzieci z domu nie masz sie czym martwic
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:13   #4
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Cytat:
Napisane przez ann00 Pokaż wiadomość
To forum wydaje mi się całkiem przyjazne, dlatego ośmielę się o coś Was zapytac. Otóż, mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nikt nie zwrócił na mnie uwagi, a mi tak naprawde podobał się tylko jeden chłopak, który nie był mną oczywiście zainteresowany. Nie jest mi źle samej, miałam dośc długi okres "buntu" na ten stan rzeczy, ale generalnie jestem typem samotnika i potrzebuje sporo przestrzeni i spokoju. Oczywiście na miłośc czekam, nie chce jednak szukac jej na siłe, np. jak no najczęściej ludzie wtedy polecają, żeby chodzic na imprezy itp. Po pierwsze, nie chciałabym takiego chłopaka co chodzi na dyskoteki, po drugie, ja nie chadzam do takich miejsc, bo poprostu ich nie lubie. A moje pytanie jest takie. Otóż, odczuwam dużą presję ze strony rodziców. Dopytują i na siłę wyrzucają z domu byle bym kogoś poznała. Dodam, że mam siostrę o rok starszą która miała dwóch chłopaków, jednego jak miała 16 lat i chodziła z nim przez 2 lata a teraz od 2 lat ma innego, praktycznie cały czas w związku. A ja nic. Denerwują mnie też gadania cioc i babc, sama nie czuje sie źle, tylko te pytania psują mi nastrój, zaczynam sie wtedy zastanawiac, czy faktycznie ze mną w porządku.
Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jeśli znalazłby się ktoś, kto chciałby mi coś poradzic, wydaje mi się, żę lepiej, że opisałam dokładniej sytuacje.
Pozdrawiam i witam, bo pisze tu po raz pierwszy.
Normalne Ja mam 21 i też nigdy nie miałam
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:23   #5
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Eh Oczywiście,że normalne że nie masz jeszcze chłopca.Niepatrz na koleżanki,które chlopców mają.Ty też będziesz mieć,brak chłopca to nie koniec świaata.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-07-19 o 00:30
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:32   #6
Kamila131290
Raczkowanie
 
Avatar Kamila131290
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 80
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Czekaj na "księcia" ( przynajmniej nie warto interesować sie byle kim, tylko poto aby był).
Ważne jest uczucie, nie czas, w którym do niego dojdziesz
Kamila131290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:35   #7
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Cytat:
Napisane przez Kamila131290 Pokaż wiadomość
Czekaj na "księcia" ( przynajmniej nie warto interesować sie byle kim, tylko poto aby był).
Ważne jest uczucie, nie czas, w którym do niego dojdziesz
Ja też tak uważam, dlatego nie mam zamiaru być z byle kim tylko po to, żeby być
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 22:43   #8
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Ja piewszego chłopaka miałam własnie w wieku 18 lat. Teraz mam 21 i to byl moj jedyny chlopak. I szczerze mówiąc te które miały chlopaków nigdy mnie nie rozumiały.. takie gadanie czekaj miłośc sama przyjdzie itp jeszcze bardziej mnie wkurzało;p
Ale odpowiadając na twoje pytanie to jest jak najbardziej normalne.
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:47   #9
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Ja tez mam 18 lat i w sumie to nigdy nie bylam w powaznym zwiazku... Oczywiscie mialam chlopaka przez miesiac, tydzien, dwa tygodnie, weekend () ale nigdy takiego ktorego bym pokochala, przedstawila rodzinie. U mnie dochodzi kolejny problem - mieszkam we Wloszech i gdy wracam do Polski (np na swieta) zawsze ciotki i babcie mi wytykaja, ze jestem sama - umiem jednak sobie z nimi poradzic bo chyba pyskata troszku jestem i nie dam sobie w twarz pluc
Naprawde nie masz sie czym przejmowac, milosc jeszcze kiedys zapuka do naszych drzwi
Buziaki
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:02   #10
Leveile Soleile
Raczkowanie
 
Avatar Leveile Soleile
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: W trakcie przeprowadzki :)
Wiadomości: 91
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

No przestań, proszę Cię...nienormalne??Łee, ja w tym wieku albo w wieku 19 lat (nie pamiętam) też miałam pierwszego chłopaka. Lepiej świadczy o Tobie to, że do tej pory nie miałaś chłopaka, niż by świadczyło to,że w wieku 12-13 lat już z jakimś chodziłas i jeszcze nie wiadomo co robiłaś. Znajdziesz swoją miłość, spokojnie, masz sporo czasu, głowa do góry.
__________________

Edytowane przez Leveile Soleile
Czas edycji: 2009-07-18 o 23:03
Leveile Soleile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:06   #11
ola090492
Raczkowanie
 
Avatar ola090492
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Thumbs down Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Nie nawidzę takich pytań to jest coś w stylu MAM 17 LAT I JESTEM DZIEWICĄ CZY JESTEM NIENORMALNA?

Sorki za bulwers ale no nie mogę. Nie jesteś psychicznie chora.

Nie którzy mają więcej lat i nikogo nie mięli nigdy w życiu i nie wypisują takich rzeczy. Jeszcze przyjdzie czas.
__________________
Przyszła p. Kosmetolog
ola090492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 23:22   #12
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

znam wiele cudownych, przemiłych, ładnych 18-19 letnich dziewczyn które nigdy nie miały chłopaka, bo tak wyszło. nie jest to nic nienormalnego... lepiej poczekać niż szukać kogoś na siłę i być z nim bez przekonania

też nie lubię imprez, dyskotek itd, nie jestem super towarzyską osobą, ale był czas, kiedy bardzo chciałam mieć chłopaka. popadłam wtedy w głupią, dziecinną desperację, że w każdym znajomym przedstawicielu płci męskiej chciałam widzieć swojego przyszłego ukochanego -.- a obecny TŻ? poznany przypadkiem, na początku w ogóle nie brany pod uwagę. wyszło nagle, jak się wcale nie spodziewałam, więc w Twoim przypadku też tak będzie pewnie
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:43   #13
ann00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Dzięki wszystkim za odzew, nie często to się zdarza, ale tym razem ciekawiła mnie opinia obcych ludzi. Osobiście nie uwarzam się za nienormalną, poprostu zauważyłam, że sporo dziewczyn jest z kimś tylko po to, żeby być. Nie potrafie sobie tego nawet wyobrazić. A jedyne co mnie wkurza to gadania mojej mamy pt. "Zostaniesz starą panną". Nie wie, że takie coś odnosi odwrotny skutek, mam ochotę ze złości naprawde nią zostać, żeby pokazać jej, że to nie koniec świata. Że bycie "starą panną" (nienawidze tego określenia), a w rzeczywistości samodzielną kobietą, to nic złego. Jedynym źródłem szczęścia na świecie z pewnością nie jest tylko drugi człowiek. W sumie rozumiem jej poglądy, bo ona wyszła za mąż w wieku 19 lat (nie dlatego że była w ciąży, tylko z miłości), nie poszła na studia, nie musi pracować, jest na jego utrzymaniu, jedynie dba o dom i mojego ojca. Może poprostu nie wyobraża sobie życia kobiety w pojedynkę.
ann00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:45   #14
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Nie będę pisać: "masz dopiero 18 lat i całe życie przed Tobą", bo wnerwia Mnie ta gadka
Znam wiele dziewczyn, które są starsze od Ciebie, są ładne (choć oczywiście "łade" to pojęcie względne i każdemu podoba się coś innego) i fajne, a też nie miały chłopaka. Albo takie, które poznały swojego TŻta po 20 i wcale nie są nienormalne. Nie ma nigdzie określonego jakiegoś wieku, w którym trzeba kogoś mieć. Jeśli Tobie to jakoś nie przeszkadza, to OK. I to prawda, żeby nie szukać na siłe, bo najlepsze w życiu przychodzi zawsze niespodziwanie. Np. mój kuzyn poznał swoją żonę na schodkach przy sklepie spożywczym, a przez 17 lat mieszkali właściwie po sąsiedzku
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:47   #15
Justyśkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 98
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

tak, normalne
Justyśkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 00:00   #16
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Prawdziwe uczucie chyba zawsze pojawia się nagle i nie ma to nic wspólnego z wiekiem Rodzice zawsze mają jakies tam swoje kminy, inne od naszych i trzeba je brać z dystansem.
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 09:58   #17
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Skąd ja to znam Sama nie byłam jeszcze w żadnym 'poważnym' związku, a moja starsza siostra 2 lata z jednym, później 3 lata z drugim, teraz już 2 lata z następnym. A ja? Było kilku, ale nic nie wyszło. Na początku tez czułam presję, wszyscy znajomi/sąsiedzi/rodzina patrza na mnie jak na dziwaka. Wcześniej każdy chłopak, jakiego poznałam stawał się potencjalnym przyszłym chłopakiem, ale teraz już sobie opuściłam Przecież nie będe wiązac sie z kimś, żeby sąsiedzi się na mnie nie patrzyli. Ostatnio dobiła mnie też siostra. Zapytała, czy może dlatego nie mam chłopaka bo jestem lesbijką
Ostatnio zdenerwował mnie tekst w jakiejs gazecie o singlach. Autor napisał, że single udają szcześliwych, wesołych, towarzyskich, a później wracają do pustego, smutnego domu i tam są nieszczęśliwi. Że tak naprawdę tylko czekają na wielką miłość, która odmieni ich smutne, samotne życie.
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:38   #18
dziewcze22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Witaj.....nie masz się czym przejmować........ja pierwszego chłopaka miałam w wieku 20lat.............do dziś jesteśmy razem))))Też patrzyli na mnie jak na dziwoląga,a ja po prostu mialam wieksze wymagania od innych dziewczyn)))
Te z kolei terz maja po dwojke,trójke dzieci i sa nieszczesliwymy męzatkami,lub sie rozwodza,a ja jestam szczesliwa w zwiazku,bo wiem ze nic nie działo sie pochopnie.
Spotkasz kogoś kto będzie zasługiwać na Twoją miłość.........a teraz nie tym się nie przejmuj.
A jak Cie wścibskie ciotki będą pytać o to kiedy za mąż wychodzisz,to odpowiedz im,ze jeszcze nie teraz,ale niech już sobie kasę na weselicho zbieraja pomalu.....
Gwarantuje ze dadza Ci spokój!
Pozdrawiam
dziewcze22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:59   #19
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

To jest jak najbardziej normalne, widac nie ma nikogo w twoim otoczeniu godnego uwagi...
nie szukaj na siłe.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 11:13   #20
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Nie rouzmiem Twojej rodziny. Przecież na siłe nie będziesz się z kimś spotykać
Nie przjemuj się rodzicami bo gdybyś miała chłopaka, to też byliby może niezadowoloni. Rodzicom zawsze źle.
Ja miałam chłopaka to twierdzili, że przez niego mam złe oceny/ kłuce się z tatą itp.(co oczywiście nie było prawdą bo do nauki mnie gonił, a z tatą kłuce się od zawsze ale to podobnieństwo charakterów) Później z nim zerwałam i jakiś czas nie spotykałam się z nikim to też było źle, bo w tym wieku przecież POWINNAM sięspotykać z chłopakami, domysły dlaczego się z nikim nie spotykam? Może jestem samolubem, egoistką, albo jeszcze coś gorszego...
Więc zaczęłam szukać. Spotykałam się co chwile z innymi (w sensie po 2-3 randkach koniec bo okazywali się kretynami) to znowu było, że przebieram...
Także nigdy nie dogodzi

Nie ma się co przejmować głupimi komentarzami. Ważne żebyś Ty była szczęśliwa.
Rodzice powinni się cieszyć, że myślisz na te tematy rozsądnie, a nie właśnie byle by tylko mieć kogoś, kogokolwiek. To jest dopiero nienormalne!

Pozatym wszyscy wiedzą, że miłość znjaduje się w najmniej oczekiwanym momencie
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:24   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Jakichś starsznie zacofanych masz tych rodziców Żeby 18 latkę wypychać z domu żeby faceta sobie poszukała ? Patologia. Mieszkasz pewnie w małej miejscowości ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:26   #22
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Nienormalne to jest, ale pytanie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:29   #23
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jakichś starsznie zacofanych masz tych rodziców Żeby 18 latkę wypychać z domu żeby faceta sobie poszukała ? Patologia. Mieszkasz pewnie w małej miejscowości ?
O tym samym pomyslalam.Nie przejmuj sie nic, to zupelnie normalne. Ksiaze pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:49   #24
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Myślę, że nie ma reguły na to kiedy ma się pierwszego poważnego chłopaka. Zalezy to przede wszystkim od tego czy spotkasz na swojej drodze odpowiedniego dla siebie człowieka i będziecie sobą wzajemnie zainteresowani. Na pewno nie ma co szukać kogoś na siłe
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:00   #25
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Myśle ze jest to normalne I nie masz sie czym przejmowac
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm

Edytowane przez Julia91
Czas edycji: 2009-07-19 o 12:06
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:22   #26
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Najlepszym przykładem nie szukania na siłę jest moja koleżanka. Rozeszła sie z super chłopakiem, szukała innego, bo 'wszyscy wokół mają, a ona nie chce byc sama'. Wzięła pierwszego lepszego, którego poznała i... wpadła. Rodzice zmusili ją do ślubu i teraz będzie z nim związana do konca życia [nie tyle ślubem, co dzieckiem ]. Mówiła mi, że żałuje, że tak szukała na siłę, bo nie jest szczęśliwa tak, jak z tamtym, a teraz już do niego nie wróci..

Śmieszą mnie też te wszystkie ogłoszenia zdesperowanych na portalach randkowych. Ja nigdy bym się na takim nie zamieściła chociż moja sąsiadka [2 lata starsza] poznała na takim portalu chłopaka 1,5 roku temu i są razem
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:49   #27
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

powiedz ze masz 18lat i sie zajmujesz teraz nauka,a na chlopaka przyjdzie odpowiedni czas.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:24   #28
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

mam sporo koleżanek (24 lata) , które nigdy nie miały chłopaka-mimo, że ktoś się nimi interesował i nie robiły nic na siłę
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:29   #29
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

To naturalne, że w pewnym momencie, kiedy zauważa się, że wszyscy znajomi kogoś mają, a my nie, to zaczynamy się zastanawiać, co z nami nie tak. To prowadzi do desperacji. Sama miałam przez jakiś czas taki okres, że pogadałam chwilę z chłopakiem, był dla mnie zwyczajnie miły, a ja już w wyobraźni budowałam domek z ogórdkiem i wybierałam suknię ślubną

Wygląda na to, że Twoim rodzicom bardziej przeszkadza to, że nie masz chłopaka niż Tobie samej. Następnym razem możesz powiedzieć mamie w żartach, tak żeby się nie obrażała, że w dziesiejszych czasach dziewczyny nie wychodzą za mąż zaraz po maturze, tylko często idą na studia, rozwijają swoje pasje i cieszą się życiem bez obowiązków typu małe dziecko na wszysto w życiu przychodzi odpowiednia pora. W większości przypadków znalezienie partnera, to kwestia czasu i cierpliwości, Jedni znajduję szybciej, a inni muszą trochę poczekać.

A tak btw. moja koleżanka też miała takich rodziców, którzy naciskali na nią, żeby sobie kogoś znalazła. I znalazła sobie. Jej już na szczęście eks TŻ, wręcz ją więził. Kazał zlikwidować jej konto na nk, gg i zmienić numer telefonu. Przez ponad 2 lata przez niego, nie miała z nikim kontaktu i nie spotykała się z żadnymi koleżankami.
Więc chyba lepiej nie mieć nikogo, niż kogoś, kto będzie dla nas niedobry.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:36   #30
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, normalne?

Oczywiście, że to normalne. Prędzej czy później kogoś poznasz. Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, bądź zawsze sobą, a kiedyś na pewno poznasz wartościowego chłopaka. Rodziną się nie przejmuj
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-29 20:13:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.