jak wykryć zdradę i zebrać dowody?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: czy podejrzewałaś partnera o zdradę?
nie, nigdy mam do niego 100% zaufanie 7 14,58%
bywałam zazdrosna, ale nie sądzę żeby zdradził mnie 22 45,83%
tak, ale nigdy go nie sprawdzałam 8 16,67%
tak i zweryfikowałam dokładnie swoje podejrzenia 11 22,92%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 11:12   #1
saaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2

jak wykryć zdradę i zebrać dowody??


Cześc dziewczyny,
ostatnio przez przypadek odkryłam, że moj mąż wchodził na strony anonsów prostytutek, agencji towarzyskich, dziewczyn na telefon etc... (systematycznie kiedy ja bylam w szpitalu - a bylam w ostatnim czasie 4 razy).
wcześniej nigdy go nie podejrzewalam o zdradę (jesteśmy razem od 8 lat, rok po ślubie), nie sprawdzałam, nie kontrolowałam...
dodam, że mąż jest nałogowym klamcą (wielokrotnie bylam świadkiem jak kłamał swoich rodzicow, szefów, kolegów itd) kłamie nawet w drobnych sprawach.
próbowałam go podpuścić żeby się wygadał czego szuka (nie powiedzialam że widziaam w komputerze strony na które wchodził, powiedziałam że jego kolega się wychlapał - zrobil awanturę, wybił okno, wyparł się wszystkiego. teraz widzę że niepotrzebie wybuchłam, efekt jest taki, że on się tylko bardziej pilnuje, jest ostrożny...
pomózcie dziewczyny, jak zebrać dowody zdrady, co może być dowodem w sprawie rozwodowej - chcę żeby sąd orzekł o jego winie
saaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:17   #2
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Wspolczuje sytuacji ale to chyba nie jest watek na forum techinczne?

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 11:04   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Cytat:
Napisane przez saaba Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny,
ostatnio przez przypadek odkryłam, że moj mąż wchodził na strony anonsów prostytutek, agencji towarzyskich, dziewczyn na telefon etc... (systematycznie kiedy ja bylam w szpitalu - a bylam w ostatnim czasie 4 razy).
wcześniej nigdy go nie podejrzewalam o zdradę (jesteśmy razem od 8 lat, rok po ślubie), nie sprawdzałam, nie kontrolowałam...
dodam, że mąż jest nałogowym klamcą (wielokrotnie bylam świadkiem jak kłamał swoich rodzicow, szefów, kolegów itd) kłamie nawet w drobnych sprawach.
próbowałam go podpuścić żeby się wygadał czego szuka (nie powiedzialam że widziaam w komputerze strony na które wchodził, powiedziałam że jego kolega się wychlapał - zrobil awanturę, wybił okno, wyparł się wszystkiego. teraz widzę że niepotrzebie wybuchłam, efekt jest taki, że on się tylko bardziej pilnuje, jest ostrożny...
pomózcie dziewczyny, jak zebrać dowody zdrady, co może być dowodem w sprawie rozwodowej - chcę żeby sąd orzekł o jego winie
Juz chcesz się rozwodzic? nawet nie wiesz, czy on faktycznie korzysta z usług takich agencji...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 11:53   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

to samo sobie pomyślałam, moze ma tylko fantazje seksualne na temat korzystania z usług takich pań?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 12:07   #5
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

ale zaraz... w takiej sytuacji jak on wybija ze zlosci szybe w domu, to juz jest chyba dobry argument? po co jeszcze agencje?

I co, juz rok po slubie chcesz rozwodu? przeciez analas go 7 lat, nie byl taki przed slubem>
Zyczę powodzenia
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 12:36   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Zagłosowałam w sondzie i tyle
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 13:50   #7
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Przerażające... zaraz pewnie zostane zjechana, ale jak słysze takie rzeczy to sie boje instytucji małżeństwa.

Ja bym na Twoim miejscu poszperała, jak sie upewnisz to zdecydujesz. A juz za sama wybita szybe by mnie musiał faet ostro przepraszać
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 16:32   #8
sylwia19800601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Smile Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Mój mąż od pewnego czasu zachowywał się inaczej. Poszłam więc po poradę do swojego kolegi który jest prokuratorem on też polecił mi fajnego młodego detektywa który mnie wspierał gdy tylko tego potrzebowałam w trakcie jak go wynajęłam. Wykrył że mój mąż chodzi do agencji i że równocześnie spotyka się również z moją serdeczną przyjaciółką. Byłam w szoku jak zobaczyłam nagrania wideo i zdjęcia chciałam nawet popełnić samobójstwo ale dzięki naprawdę wspaniałemu wręcz bo wspierał mnie lepiej niż moja mama bo jak miałam doła o 3 nad ranem to potrafił nawet po 2 godziny ze mną gadać aż się nie uspokoiłam. Dziewczyny polecam go całym sercem uważam że nie ma lepszego ma na imię Piotr 698-698-112 Dziś czuję się znacznie lepiej potrafiłam stawić czoła nowej sytuacji choć nigdy bym się po mężu tego nie spodziewała. A z Piotrusiem zostaliśmy przyjaciółmi :P Dziś polecam go wszystkim moim koleżankom i wam również

Edytowane przez sylwia19800601
Czas edycji: 2010-04-01 o 16:38 Powód: stilistyka tekstu
sylwia19800601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:01   #9
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Cytat:
Napisane przez sylwia19800601 Pokaż wiadomość
Mój mąż od pewnego czasu zachowywał się inaczej. Poszłam więc po poradę do swojego kolegi który jest prokuratorem on też polecił mi fajnego młodego detektywa który mnie wspierał gdy tylko tego potrzebowałam w trakcie jak go wynajęłam. Wykrył że mój mąż chodzi do agencji i że równocześnie spotyka się również z moją serdeczną przyjaciółką. Byłam w szoku jak zobaczyłam nagrania wideo i zdjęcia chciałam nawet popełnić samobójstwo ale dzięki naprawdę wspaniałemu wręcz bo wspierał mnie lepiej niż moja mama bo jak miałam doła o 3 nad ranem to potrafił nawet po 2 godziny ze mną gadać aż się nie uspokoiłam. Dziewczyny polecam go całym sercem uważam że nie ma lepszego ma na imię Piotr 698-698-112 Dziś czuję się znacznie lepiej potrafiłam stawić czoła nowej sytuacji choć nigdy bym się po mężu tego nie spodziewała. A z Piotrusiem zostaliśmy przyjaciółmi :P Dziś polecam go wszystkim moim koleżankom i wam również
A moim zdaniem, to Ty sam Piotrusiu, wymysliles sobie taka reklame. Swoja droga slaba.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:07   #10
sylwia19800601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Może i reklama ale facet dużo mi pomógł wtedy gdy tego potrzebowałam nawet mama się ode mnie odwróciła mówiąc mi że niszczę małżeństwo i powinnam wybaczyć dlatego go polecam inne dziewczyny czy kobiety mają podobne problemy jak czytałam na forach dlatego zdecydowałam się dać na niego namiary
sylwia19800601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:08   #11
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Jeśli przeczytałaś regulamin to wiesz, że reklama na wizażu jest płatna, prawda? I, że w przeciwnym wypadku banują konto?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 17:15   #12
sylwia19800601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

nie musicie mi wierzyć podzieliłam się tym co czuje z innymi w podobnej sytuacji
sylwia19800601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:18   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Cytat:
Napisane przez sylwia19800601 Pokaż wiadomość
Mój mąż od pewnego czasu zachowywał się inaczej. Poszłam więc po poradę do swojego kolegi który jest prokuratorem on też polecił mi fajnego młodego detektywa który mnie wspierał gdy tylko tego potrzebowałam w trakcie jak go wynajęłam. Wykrył że mój mąż chodzi do agencji i że równocześnie spotyka się również z moją serdeczną przyjaciółką. Byłam w szoku jak zobaczyłam nagrania wideo i zdjęcia chciałam nawet popełnić samobójstwo ale dzięki naprawdę wspaniałemu wręcz bo wspierał mnie lepiej niż moja mama bo jak miałam doła o 3 nad ranem to potrafił nawet po 2 godziny ze mną gadać aż się nie uspokoiłam. Dziewczyny polecam go całym sercem uważam że nie ma lepszego ma na imię Piotr 698-698-112 Dziś czuję się znacznie lepiej potrafiłam stawić czoła nowej sytuacji choć nigdy bym się po mężu tego nie spodziewała. A z Piotrusiem zostaliśmy przyjaciółmi :P Dziś polecam go wszystkim moim koleżankom i wam również
PFFF. Pitrek... taaaki detektyw i 10 zeta na reklamę nie masz?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 00:37   #14
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Cytat:
Napisane przez saaba Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny,
ostatnio przez przypadek odkryłam, że moj mąż wchodził na strony anonsów prostytutek, agencji towarzyskich, dziewczyn na telefon etc... (systematycznie kiedy ja bylam w szpitalu - a bylam w ostatnim czasie 4 razy).
wcześniej nigdy go nie podejrzewalam o zdradę (jesteśmy razem od 8 lat, rok po ślubie), nie sprawdzałam, nie kontrolowałam...
dodam, że mąż jest nałogowym klamcą (wielokrotnie bylam świadkiem jak kłamał swoich rodzicow, szefów, kolegów itd) kłamie nawet w drobnych sprawach.
próbowałam go podpuścić żeby się wygadał czego szuka (nie powiedzialam że widziaam w komputerze strony na które wchodził, powiedziałam że jego kolega się wychlapał - zrobil awanturę, wybił okno, wyparł się wszystkiego. teraz widzę że niepotrzebie wybuchłam, efekt jest taki, że on się tylko bardziej pilnuje, jest ostrożny...
pomózcie dziewczyny, jak zebrać dowody zdrady, co może być dowodem w sprawie rozwodowej - chcę żeby sąd orzekł o jego winie
Zareagował bardzo nerwowo- co budzi podejrzenia. Mój też wchodził ta stronę anonsów, ale przyznał się sam od siebie i powiedział, że był po prostu ciekawy... Miej go na uwadze, może zacznij liczyć pieniądze... Sprawdzaj czy ma ochotę na seks tak jak zawsze itp
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 01:48   #15
sylwia19800601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Nie wiem czy on ma czy też nie ma ale zachowujecie się podobnie do tej mojej - ulubionej przyjaciółki męża z tego co wiem to ma stronę internetową chcecie korzystajcie nie chcecie to nie korzystajcie. Nie namawiam. Chciałam tylko pomóc ale widzę że nie warto.

Edytowane przez sylwia19800601
Czas edycji: 2010-04-02 o 01:51 Powód: stylistyka
sylwia19800601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:02   #16
rybniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Długo się zastanawiałam czy uwierzyć Sylwi19800601, czy też zlosliwcowi.
Bo może to być krypto reklama np. oszusta który weźmie kasę i tyle go będę widziała. Bywałam w desperacji i zaryzykowałam umówiłam się na spotkanie, facet koło 30, lekko łysawy. Opowiedziałam mu swoją historię ze łzami w oczach, wysłuchał mnie doradził jak mojego można by było udupić. Przekonał mnie i go wynajęłam.
I tu pojawił się problem bo nie odzywał się do mnie przez 2 tygodnie i naprawdę myślałam już że to oszust który wyłudził ode mnie kasę i tyle po nim. Zadzwoniłam do niego a on umówił się ze mną na spotkanie. Już miałam mu nawrzucać, gdy ten wyjął mi zdjęcia i rozmowy. Mój adwokat powiedział żebym się od dziś nie martwiła bo mamy sprawę wygraną. Czekam właśnie na drugą rozprawę bo po tej pierwszej nie miałam nic i to ja byłam niby ta winna a on anioł. Teraz role się odwróciły. Kochałam go lecz po tym co widziałam czuję obrzydzenie do niego. Dlatego również polecam Pana Piotra chodź z tym dzwonieniem o 3 nad ranem Sylwia uważam za ściemę.
rybniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:41   #17
anniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: jak wykryć zdradę i zebrać dowody??

Ja chciałabym polecić biuro detektywistyczne spy24, możecie to odbierać różnie i uważać, że to reklama, ale skorzystałam z ich usług rok temu i naprawdę mi pomogli, dostałam rozwód z orzeczeniem o jego winie, bardzo ciężko było mi uwierzyć w zdradę męża ale dowody mówiły wszystko.
anniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.