Pomocy, nowy look do pracy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 20:51   #1
Sanato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Exclamation

Pomocy, nowy look do pracy!


Witam, mam mala prosbe. Dostalam prace hostessy i szefostwo wymaga od nas dosyc mocnego, wyzywajacego makijazu. Nie mam pojecia jak sie za to zabrac, gdyz zawsze maluje sie delikatnie (glownie lekko podkreslam oczy i juz). Kompletnie nie wiem, jak zrobic taki makijaz i miec pewnosc, ze po godzinie nie splynie mi z twarzy(a praca jest taka, ze pewnie juz po polgodzinie bede zgrzana i spocona)! Dodatkowo nie mam budzetu na te drogie, super wytrzymale kosmetyki, a w mojej kosmetyczce posiadam glownie kredke do oczu i tusz do rzes. Moze ktoras z was ma pomysl jak moge otrzymac taki makijaz bez ponoszenia wielkich kosztow?

Mniejwiecej musze tak wygladac:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cc64bb713.html
Sanato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:05   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pomocy, nowy look do pracy!

Wejdź na forum Moje Makijaże : https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29 i pooglądaj sobie. Czasem są pokazane "krok po kroku" a i dziewczyny podają jakich kosmetyków użyły, nie zawsze są to te z najwyższych półek, często można kupić dobry kosmetyk za grosze.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:22   #3
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Pomocy, nowy look do pracy!

Cytat:
Napisane przez Sanato Pokaż wiadomość
Witam, mam mala prosbe. Dostalam prace hostessy i szefostwo wymaga od nas dosyc mocnego, wyzywajacego makijazu. Nie mam pojecia jak sie za to zabrac, gdyz zawsze maluje sie delikatnie (glownie lekko podkreslam oczy i juz). Kompletnie nie wiem, jak zrobic taki makijaz i miec pewnosc, ze po godzinie nie splynie mi z twarzy(a praca jest taka, ze pewnie juz po polgodzinie bede zgrzana i spocona)! Dodatkowo nie mam budzetu na te drogie, super wytrzymale kosmetyki, a w mojej kosmetyczce posiadam glownie kredke do oczu i tusz do rzes. Moze ktoras z was ma pomysl jak moge otrzymac taki makijaz bez ponoszenia wielkich kosztow?

Mniejwiecej musze tak wygladac:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cc64bb713.html
Ej, no nie przesadzaj, to nie jest wcale taki mocny makijarz i generalnie nie trzeba do tego duzo kosmetykow.
Po pierwsze bez dobrego podkladu sie nie obejdzie - trwaly i tani na allegro jest revlon colorstay(38pln).
Do utrwalenia polecam jakis puder - kolo 10 pln.
Do tego brazer/roz - 10 pln.
Usta - najtanszy blyszczyk typu nude - kilka zlotych
Oczy - tusz i czarna kredka(czyli to co juz masz) i czarny cien do powiek(albo zestaw cieni do smoky eyes) - juz za 10- 15 pln mozna kupic; zamiast kupowac baze pod cienie, najpierw poloz podklad na powieke, pozniej kredke na calej powiece, a dopiero na to cien, taki trik przedluza trwalosc.

W sumie(chociaz podejrzewam ze ktores z tych kosmetykow masz u siebie i nie bedziesz musiala kupopwac nowych) wyszlo okolo: 75 pln


Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Wejdź na forum Moje Makijaże : https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29 i pooglądaj sobie. Czasem są pokazane "krok po kroku" a i dziewczyny podają jakich kosmetyków użyły, nie zawsze są to te z najwyższych półek, często można kupić dobry kosmetyk za grosze.
Racja, poszukaj pod smoky eyes.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.