zero biustu mega uda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 21:32   #1
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Unhappy

zero biustu mega uda


Witam! moja figura jest okropna mam 177cm wzrostu.. waga 62-65 wszyscy mi mowią oczywiscie ze wyglądam dobrze ale mój problem to zero biustu i obfite uda.. podobają mi się legginsy ale nie czuje się przez te uda, podobają mi sie rurki boje się w nich chodzić,, co zrobić żeby lepiej się czuć i wyglądać i może jeszcze optycznie skrócić sylwetke??
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 21:34   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
Witam! moja figura jest okropna mam 177cm wzrostu.. waga 62-65 wszyscy mi mowią oczywiscie ze wyglądam dobrze ale mój problem to zero biustu i obfite uda.. podobają mi się legginsy ale nie czuje się przez te uda, podobają mi sie rurki boje się w nich chodzić,, co zrobić żeby lepiej się czuć i wyglądać i może jeszcze optycznie skrócić sylwetke??
Czytałaś regulamin? Jeśli chcesz wziąć udział w wizażowych metamorfozach, musisz dołączyć zdjęcie.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:03   #3
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

tak wiem!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01138.jpg (78,1 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01220.jpg (75,0 KB, 299 załadowań)
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:06   #4
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: zero biustu mega uda

przesadzasz masz fajną figurę nie jedna Ci jej zazdrosci. Twoj problem tkwi i Twojej głowie, musisz zaakceptowac siebie a nie wymyślac jakies problemy. Mały biust? też mam mały i nie płaczę z tego powodu. Kup sobie jakis fajny stanik i zaraz poczujesz sie lepiej
ciare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:40   #5
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

dziękuje za pocieszenie i jest w tym dużo prawdy wszyscy mi to powtarzają.. może to dlatego ze na zime zawsze tyje i czuje się ociężała i wg
przyjdzie lato cieple dni odechce się jeść to pare kilo z ud spadnie
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:41   #6
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: zero biustu mega uda

Gdzie Ty masz grube uda?? ha ha jasne
Kobieto masz plaski brzuch, szczuple ramiona fajnie wygladasz z czego ty robisz problem??
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:54   #7
Awly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: zero biustu mega uda

Dziewczyno! Masz świetną figurę i możesz z powodzeniem nosić leginsy, ale jeżeli naprawdę boisz się, że Twoje uda są zbyt obfite to zapomnij o zakładaniu miniówek i spodenek bufek na nie...
jest dobrze!
Awly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 08:05   #8
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

dziękuje Wam bardzo. Może w końcu to do mnie dotrze ze nie jest żle
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:16   #9
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Duże uda i małe piersi - to brzmiało jak typowa figura gruszki. Chciałam napisać "taka uroda, taki typ". Ale patrzę na zdjęcia - i nie widzę tych ud! Wyglądasz całkowicie normalnie, szczupło!

Powiem Ci, że ja mam odwrotny problem - szerokie ramiona i wąskie biodra, i to dopiero wygląda dziwnie! Nawet jak schudnę, to moja klatka jest dosyć duża, szeroka i nadal nie wyglądam tak smukło jakbym chciała!

Mały biust? Dzięki temu wygląda się szczuplej Uda można zawsze poćwiczyć, ujędrnić, a do legginsów i tak zawsze powinno zakładać się tuniki, co zakrywają pupę (bo inaczej wygląda to niesmacznie, niezależnie od tego jaką figurę ma dziewczyna). Także śmiało
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:43   #10
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: zero biustu mega uda

Dziewczyno, ty chyba grubych ud nie widziałaś. Jesteś szczupła, masz bardzo fajną figurę, wiele dziewczyn wszystko by dało żeby tak wyglądać. Oczywiście, jeśli uważasz, że potrzebujesz coś zmienić w swoim wyglądzie to ja ci nie będę zabraniać, bo tu chodzi o to, żebyś ty się czuła dobrze z tym jak wyglądasz, ale myślę, że nie ma najmniejszej potrzeby niczego zmieniać
A małym biustem się nie przejmuj. Też mam mały i żyję. Mam taki swój sposób, żeby się trochę większy wydawał. Staram się prostować plecy i się nie garbić. Wtedy lepiej wygląda, a przynajmniej mi się tak wydaje
Tak więc głowa do góry!
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:53   #11
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

jesteście cudowne!! dziękuje Wam. z tymi wyprostowanymi plecami to bardzo dobry pomysł tylko ze właśnie z tym tez mam problem. bardzo sie garbie i juz chyba nie moge sie wyprostować zaraz bolą mnie plecy.. nie mam pomysłu na siebie, swój wygląd, swoje życie.. wiem .. jestem staraszna maruda
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 11:55   #12
gosia1852
Przyczajenie
 
Avatar gosia1852
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: zero biustu mega uda

wiesz przyjdzie wiosna to wszystko minie słoneczko potrafii wiele zdziałać jesteś szczupłą osobą więc w tym wypadku nic nowego Ci nie powiem..ale chociaż dla lepszego samopoczucia poćwicz sobie kilka razy w tygodniu, do tego może jakiś fajny krem wyszczuplający..ja kupiłam sobie ostatnio Slim Extreme 3D bo był w promocji i efekty są naprawdę dobre dla nas kobiet wystarczy np wypad do fryzjera i już czujemy się atrakcyjniejsze..więcej wiary w siebie bo ciało masz takie jakie ja Ci zazdroszcze
gosia1852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:35   #13
CrossFire
Raczkowanie
 
Avatar CrossFire
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 53
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Duże uda i małe piersi - to brzmiało jak typowa figura gruszki. Chciałam napisać "taka uroda, taki typ". Ale patrzę na zdjęcia - i nie widzę tych ud! Wyglądasz całkowicie normalnie, szczupło!

Powiem Ci, że ja mam odwrotny problem - szerokie ramiona i wąskie biodra, i to dopiero wygląda dziwnie! Nawet jak schudnę, to moja klatka jest dosyć duża, szeroka i nadal nie wyglądam tak smukło jakbym chciała!

Mały biust? Dzięki temu wygląda się szczuplej Uda można zawsze poćwiczyć, ujędrnić, a do legginsów i tak zawsze powinno zakładać się tuniki, co zakrywają pupę (bo inaczej wygląda to niesmacznie, niezależnie od tego jaką figurę ma dziewczyna). Także śmiało
Jak bym czytała o sobie , mam figurę jak pudzian, cycków zero, a klata jak u kulturysty. A co do legginsów zgadzam się, powinno się zakładać tunikę czy coś, a wyobraź sobie, że wielokrotnie spotkałam dziewczynę u siebie w klasie, co zakładała zwykły, krótki top, czy bluzkę;/ A do najszczuplejszych nie należy. Także rzecz gustu, jak widać. Co do autorki. Precz mi z oczu, bo się zazdrość we mnie odzywa
CrossFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:23   #14
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

już się czuje 100% lepiej
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 08:17   #15
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez CrossFire Pokaż wiadomość
Jak bym czytała o sobie , mam figurę jak pudzian, cycków zero, a klata jak u kulturysty. A co do legginsów zgadzam się, powinno się zakładać tunikę czy coś, a wyobraź sobie, że wielokrotnie spotkałam dziewczynę u siebie w klasie, co zakładała zwykły, krótki top, czy bluzkę;/ A do najszczuplejszych nie należy. Także rzecz gustu, jak widać. Co do autorki. Precz mi z oczu, bo się zazdrość we mnie odzywa
U mnie w szkole to samo. Jest wiele dziewczyn, które nie szczędzi sobie skąpych, obcisłych ciuszków, choć ich figura jest niezaciekawa. Na pewno tak jak dziewczyny radzą tunika do legginsów jak najbardziej
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:29   #16
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

dla mnie to oczywiste że do legginsów tunika ale samo to że legginsy sa tak dopasowane i dokładnie pokazuja kształt nóg ..
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:04   #17
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez CrossFire Pokaż wiadomość
Jak bym czytała o sobie , mam figurę jak pudzian, cycków zero, a klata jak u kulturysty. A co do legginsów zgadzam się, powinno się zakładać tunikę czy coś, a wyobraź sobie, że wielokrotnie spotkałam dziewczynę u siebie w klasie, co zakładała zwykły, krótki top, czy bluzkę;/ A do najszczuplejszych nie należy. Także rzecz gustu, jak widać. Co do autorki. Precz mi z oczu, bo się zazdrość we mnie odzywa
Hehe, no właśnie, klaty nam już nie zmaleją :///

A co do tych legginsów, do liceum już nie chodzę, więc nie wiem jak jest w szkołach (z tego co słyszę - kolorowo). Za to często spotykam na ulicy dziewczyny (studentki) w legginsach, w krótkich bluzkach, marynarkach. Ok, ładnie dopasują kolorystycznie cały strój, ok, niektóre nawet są bardzo szczupłe, wysportowane. Ale i tak ich tyłki wyglądają w rajtkach mega obleśnie!

Nawet jest taki blog "leggins are NOT pants", który bezlitośnie wyśmiewa takie bezguścia
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:54   #18
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: zero biustu mega uda

Hej. A ja Ciebie rozumiem bo mialam kiedys podobna budowe ciala. Teraz juz nie jest to tak widoczne bo schudlam 7kg, ale wczesniej mialam budowe ciala jak ty teraz.. I moze na zdjeciu nie widac duzej roznicy bo akurat tak jestes ubrana ale ja po nogach widze ze masz masywne nogi. Mysle ze cwiczenia by ci pomogly a do tego dieta.Poza tym -pamietaj o ubiorze- gora jasna, dol ciemny.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:43   #19
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

tutmirlajt dziekuje za zrozumienie.. właśnie planuje dietke.. tylko nie wiem jaką.. dla mnie to chyba najlepsza głodówka..
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 19:35   #20
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
tutmirlajt dziekuje za zrozumienie.. właśnie planuje dietke.. tylko nie wiem jaką.. dla mnie to chyba najlepsza głodówka..


Nie głowdówka. Na głodówce to się tyje a nie chudnie. Metabolizm zwalnia, po pewnym czasie całkiem siada, a co za tym idzie? Organizm magazynuje każdą zjedzoną kalorię w postaci tkanki tłuszczowej, nastawia się na tzw. ciężkie czasy, kiedy to nie będzie miał dostarczanych rzadnych wartości odżywczych.
Jeśli naprawdę zależy ci na ładnym wyglądzie to weź się za porządną dietę, polegającą na zdrowym odżywianiu, a nie na cięciu kalorii. Poczytaj wątki podwieszone na dietetyce, wszystko jest tam dokładnie wyjaśnione.
Myślę, że na pczątek możesz się wspomóc jadłospisami wstawianymi przez dziewczyny na wątku "Nasze codzienne jadłospisy".

Ode mnie to tyle
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:41   #21
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

Mary333 dziękuje zaraz tam zajrze.Ale pamiętam że miałam kiedyś głodówkę nie planowaną, stres przed maturą, zero apetytu a nóżki szczuplejsze..
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:49   #22
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: zero biustu mega uda

nogi zgrabne i proporcjonalne wg mnie
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:54   #23
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Kochana, żadne głodówki. Pierwsze miejsce, gdzie przytyjesz, to na nogach (udach, biodrach) właśnie. Jesteś szczupła, może nawet żadna dieta Ci nie jest potrzebna. A nawet jak schudniesz, to proporcjonalnie wszędzie Ci ubędzie trochę ciała - więc nogi pozostaną tak samo większe od reszty. Jest jedno wyjście - SPORT! Nic tak nie modeluje ciała jak ćwiczenia, dieta również nie. Jeśli jesteś młodziutka, to schudniesz na diecie i wszystko będzie ok, ale powyżej 22 - 23 lat zaczynają się problemy - chudniesz, ale skóra jest obwisła, i tu jedynie sport pomaga.

Poszukaj sobie na youtubie ćwiczenia Tamilee Webb oraz 8 minute legs, 8 minute buns.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:17   #24
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: zero biustu mega uda

Dobrze powiedzianie. Sport na pewno bardzo ci pomoże. Poszukaj jakiś ćwiczeń modelujących na nogi, albo biegaj, jeźdź na rowerze, rolkach, po prostu więcej się ruszaj.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:43   #25
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: zero biustu mega uda

apropo chodzenia w legginsach i krótkich bluzkach... jestem stanowczo na NIE!
ale ostatnio widziałam jeszcze coś gorszego! haha chłopak w rajstopach ze ściągniętym krokiem, do tego dbluza z kapturem i nike dunki hahahahahah
Warszawa Nowy Świat pozdrawia
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:30   #26
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Hehe, spoko, ja widziałam lepsze egzemplarze na Krakowskim Przedmieściu... Na malarstwie ASP chodzą największe wykręty (moja przyjaciółka studiuje na grafice - pozostałe wydziały mają jakoś normalnie ubranych facetów, tylko to malarstwo takie od czapy). Jeden miał zestaw: legginsy, bluzo-tunika, wstążkowe kokardki w tenisówkach, czapka na głowie. Albo drugi nosił brokatowe, czerwone ponczo z kwiatkiem... Kolejny - obcisłe rybaczki, i podkolanówki w panterkę i buty oxfordki. Wielu nosi opaski do długich włosów (na szczęście proste, bez kokardek).
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:38   #27
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Jeden miał zestaw: legginsy, bluzo-tunika, wstążkowe kokardki w tenisówkach, czapka na głowie. .
nie wiem, czy to ten sam, ale ostatnio też widziałam kolesia w koszuli takiej tylko, tylko do tyłka i w czarnych legginsach. Mówiąc szerze, to długo tego widoku nie zapomnę, choć myślałam że widziałam już u faceta wszystko, biorąc pod uwagę gust mojego byłego współpracownika.

A problemem autorki postu nie jest zła figura, tylko nieumiejętność podkreślenia jej walorów ubiorem. Akurat ten zaprezentowany na zdjęciu robi wszystko, żeby zamienić nawet najzgrabniejszą kobietę w słupek. Spodnie a la hobbit? Prosta podkoszulka? Moim zdaniem ratunkiem nie jest dieta (zupełnie zbędna. Ćwiczenia? Zawsze i dla wszystkich są polecane), ale poszukanie lepszego stylu w ubieraniu, który doda sylwetce kobiecości: podkreśli różnice między talią, biustem i biodrami.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-04-03 o 09:42
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 13:36   #28
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: zero biustu mega uda

Szczerze mówiąc to moim zdaniem nie masz grubych ud tylko takie normalne, po prostu, jak chcesz je wyszczuplić to poczytaj cos na ten temat, kwestia cwiczen a jak masz troche pieniązkow do wydania to odpowiednie zabiegi
Co do biustu to jakiej rady oczekujesz? Biust jest jaki jest, tu pomoże albo operacja albo push-up albo akceptacja jego rozmiaru
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:56   #29
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
nie wiem, czy to ten sam, ale ostatnio też widziałam kolesia w koszuli takiej tylko, tylko do tyłka i w czarnych legginsach. Mówiąc szerze, to długo tego widoku nie zapomnę, choć myślałam że widziałam już u faceta wszystko, biorąc pod uwagę gust mojego byłego współpracownika.

A problemem autorki postu nie jest zła figura, tylko nieumiejętność podkreślenia jej walorów ubiorem. Akurat ten zaprezentowany na zdjęciu robi wszystko, żeby zamienić nawet najzgrabniejszą kobietę w słupek. Spodnie a la hobbit? Prosta podkoszulka? Moim zdaniem ratunkiem nie jest dieta (zupełnie zbędna. Ćwiczenia? Zawsze i dla wszystkich są polecane), ale poszukanie lepszego stylu w ubieraniu, który doda sylwetce kobiecości: podkreśli różnice między talią, biustem i biodrami.
Kurcze, annan, zawsze wiedziałam że masz sporą wiedzę o bieganiu, ale widzę, że w stylizacji ubioru również

Ale fakt, też sądzę, że ciuchy które masz na sobie są... takie sobie
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 20:45   #30
patii077
Raczkowanie
 
Avatar patii077
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 34
Dot.: zero biustu mega uda

więc jak Waszym zdaniem powinnam się ubierać???
patii077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.