Gino Rossi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 20:45   #1
Bee13
Rozeznanie
 
Avatar Bee13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 526

Gino Rossi.


planuję sobie kupić kozaki z tejże firmy, ale po przeczytaniu wielu opinii, odechciało mi się ich. może podzielicie się wrażeniami z użytkowania butów Gino ? Bo nie wiem czy jest sens wydawać 400zl na buty na dwa tygodnie..
__________________

crazy!
Bee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 21:58   #2
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Gino Rossi.

Ja uważam że to są jedne z najlepszych butów na polskim rynku. Mam kozaki zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej też miałam dwie pary ,moja mam do tej pory w nich śmiga., a mają już swój wiek i nic się z nimi nie dzieję.
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:41   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gino Rossi.

Nie ma tak ,że firma produkuje tylko same buble alb same cuda.Wszytsko zależy od wielu czynników ,mnie buty Aldo sie rozwaliły po miesiącu a z dajszmana nosze po kilka sezonów.
No i buty są na gwarancji.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:00   #4
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Gino Rossi.

buble trafiają się wszędzie
o Gino mogę napisać same dobre rzeczy, nie mam się do czego przyczepić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:51   #5
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Gino Rossi.

mi szybko zdarł sie obcas - był pomalowany srebrną fabrą - wymieniłam obcas na czarny i jest ok
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:08   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Gino Rossi.

Jeśli chodzi o ich buty to mam skrajnie rózne doświadczenia. Jedne noszę sezonami i sa cudowne, wygodne, wspaniałe, a drugie po tygodniu się rozwalają, dostaję nowe i tez się rozwalają
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 17:59   #7
turawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gino Rossi.

Miałam pięć par butów Gino Rossi. Wszystkie kupiłam w ciągu jednego półrocza.

1. Buty na bardzo wysokim obcasie z karnawałowymi ozdóbkami, takie co to zakłada się pięć razy do roku. Przy trzecim razie zauważyłam, że fleki zdarły się do podeszwy tworząc uroczy plastikowy tulipanek wokół obcasów.

2. Dwie pary lakierowanych balerinek. Przez pierwsze cztery miesiące obcy ludzie podchodzili i pytali, skąd mam takie buty. Poważnie. Przepiękne były. Potem jedna para się rozpadła, drugiej lakier zaczął się wybrzuszać jakby coś chciało spod niego wyjść.

3. Kozaki. Po jednej zimie zaczęły wyglądać jakbym przeszła w nich Europę z Napoleonem. Zaznaczam, że mam obecnie dwie inne pary kozaków, o które dbałam tak samo jak o Gino Rossi. Ecco ma za sobą sześć, Ryłko trzy sezony i wyglądają jak nowe. Tak że myślę, że umiem dbać o skórzane buty, to te były po prostu okropnej jakości (choć śliczne).

4. I najlepsza historia. Ta, po której powiedziałam, że Gino Rossi - nigdy więcej. Buty na obcasie z klamerką ozdobną. Trzy elementy, które nie trzymały się razem. O ile właścicielka salonu była pomocna, o tyle tzw. "magazyn" (jakaś centrala ich franczyzy) uparcie próbował mnie oszukać w kwestii reklamacji. Odpuścili i zwrócili pieniądze, kiedy wyjaśniłam "magazynowi", że przyszłam z pozwem cywilnym i jestem ciekawa, jak UOKiK zareaguje, gdy dowie się, jak Gino Rossi wprowadza w błąd w sprawie praw konsumenckich. Właścicielka cała czerwona przepraszała, "magazyn" strzelił focha i mnie oficjalnie obraził. Normalnie wyzwali mnie od oszustów. Celowo rozpiłowałam ich cudowne buty na części pierwsze. Trzy razy.

I wiecie, niby obraz marki nie wygląda tragicznie. CCC czy Deichman też trzymają się kilka miesięcy. Tak. Ale kosztują cztery razy mniej.

Edytowane przez turawa
Czas edycji: 2016-03-01 o 18:02
turawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 18:59:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.