Zdjęcia - które kłamią? A lustro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 20:55   #1
AgnieszkaSchuchart2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15

Zdjęcia - które kłamią? A lustro?


Witam .otorz mam pewien problem. Chodzi mianowicie o to,ze na zdjęciu przednią kamerką (telefonu) - wygladam super. W lustrze też,chociaz niektórzy uwazaja ze lustro odejmuje mi"urody" czego ja kompletnie nie widzę. Na zdjeciu jak ktos mi zrobi komórka-moze byc. U fotografa-do dowodu- twarz trochę za gruba ale da sie zyc. Natomiast jak nagrywam sie kamera telefonu (nie wazne czy przód czy tyl) zeby wygladaja na krzywe (jedna jedynka) a twarz grubsza (nie w trakcie nagrywania tylko po nagraniu) natomiast jak robie sobie zdjęcie tylną kamerka - okropnie. Gruba twarz krzywy usmiech oczy jakies takie dziwne(za duze) i zeby- jeden wydaje sie byc dluzszy od drugiego (bardziej krzywy). I to nie jak wlączam aparat - inaczej- szykuje sie do zdjecia,bo w tedy wygladam ladnie -widzialam w lustrze- tylko PO ZROBIENIU wyglada to okropnie. I czemu wierzyc? Lustro,kamera ? Prosze o odpowiedz.
AgnieszkaSchuchart2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 21:58   #2
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Zdjęcia - które kłamią? A lustro?

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaSchuchart2004 Pokaż wiadomość
Witam .otorz mam pewien problem. Chodzi mianowicie o to,ze na zdjęciu przednią kamerką (telefonu) - wygladam super. W lustrze też,chociaz niektórzy uwazaja ze lustro odejmuje mi"urody" czego ja kompletnie nie widzę. Na zdjeciu jak ktos mi zrobi komórka-moze byc. U fotografa-do dowodu- twarz trochę za gruba ale da sie zyc. Natomiast jak nagrywam sie kamera telefonu (nie wazne czy przód czy tyl) zeby wygladaja na krzywe (jedna jedynka) a twarz grubsza (nie w trakcie nagrywania tylko po nagraniu) natomiast jak robie sobie zdjęcie tylną kamerka - okropnie. Gruba twarz krzywy usmiech oczy jakies takie dziwne(za duze) i zeby- jeden wydaje sie byc dluzszy od drugiego (bardziej krzywy). I to nie jak wlączam aparat - inaczej- szykuje sie do zdjecia,bo w tedy wygladam ladnie -widzialam w lustrze- tylko PO ZROBIENIU wyglada to okropnie. I czemu wierzyc? Lustro,kamera ? Prosze o odpowiedz.
http://kobieceinspiracje.pl/82931,co...w-lustrze.html

https://www.crazynauka.pl/dlaczego-n...-swoich-zdjec/
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 13:09   #3
AgnieszkaSchuchart2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Zdjęcia - które kłamią? A lustro?

Linki nie działają.
AgnieszkaSchuchart2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 13:24   #4
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Zdjęcia - które kłamią? A lustro?

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaSchuchart2004 Pokaż wiadomość
Linki nie działają.
Polecam wpisać w google np. taką frazę jak: zdjęcia lustra rzeczywistość
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 13:53   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zdjęcia - które kłamią? A lustro?

Też wychodzę strasznie na zdjęciach w ogóle, a na tych robionych telefonem w szczególności. Moja twarz jest dziwnie podłużna i w dodatku wygląda jak sponiewierana.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 18:46   #6
AgnieszkaSchuchart2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Zdjęcia - które kłamią? A lustro?

Mam nadzieję ze w naszych przypadkach to wina aparatu mi w życiu tylko jedna dziewczyna powiedziala ze jestem przeciętna,kilkanascie ze ladna. Więc nie wiem. Ja zle wygladam tylko na kamerze w telefonie i tylnym aparacie w telefonie.
AgnieszkaSchuchart2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-14 19:46:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.