Doszycie tiulu/szyfonu? do spódnicy sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-23, 00:24   #1
Martyna2223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1

Doszycie tiulu/szyfonu? do spódnicy sukienki


Witam🙂

Nie dawno kupiłam nowom sukienke na studniówkę - jest super ale chciałabym poszerzyć spódnice. Myślałam o kole lub halce jesnak nie pozwala mi podszewka. Więc chciałabym dodać warstwy z góry. Jaki materiał tiul, szyfon czy organze powinnam użyć ( chciałabym żeby materiał był bardziej sztywny) oraz ile mi go potrzeba?

Talia 75cm długość spódnicy 90cm
Martyna2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 10:28   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Doszycie tiulu/szyfonu? do spódnicy sukienki

Cytat:
Napisane przez Martyna2223 Pokaż wiadomość
Witam🙂

Nie dawno kupiłam nowom sukienke na studniówkę - jest super ale chciałabym poszerzyć spódnice. Myślałam o kole lub halce jesnak nie pozwala mi podszewka. Więc chciałabym dodać warstwy z góry. Jaki materiał tiul, szyfon czy organze powinnam użyć ( chciałabym żeby materiał był bardziej sztywny) oraz ile mi go potrzeba?

Talia 75cm długość spódnicy 90cm
Zależy, czy chcesz, by ten tiul był widoczny (tiul jest najbardziej sztywny). Możesz doszyć tiul robiąc na nim dodatkowo zakładki na podszewkę. Lub pod sam dół podszewki, by nie wyglądać, jak bombka, bo wtedy dół sukni będzie szeroki a nie od talii.
Wrzuć jakieś foto, bo w ciemno mogę udzielić tylko rad w ciemno.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-23 11:28:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.