Paznokcie w warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 19:48   #1
fabul0us
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23

Paznokcie w warszawie


Hej Dziewczyny
Od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką paznokci żelowych. Dopiero pół roku temu trafiłam w moim mieście rodzinnym (Ostrowcu Św.) na kosmetyczkę idealną. Paznokcie, pomimo, że zdarza mi się je uzupełniać co 5-6tyg, nie podchodzą powietrzem i wyglądają idealnie. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś potrzebuje namiarów na kosmetyczkę, chętnie udzielę informacji.
Niestety dojazdy z Warszawy "na pazurki" stają się coraz bardziej uciążliwe i stąd moja prośba do Was- Warszawianek. Czy możecie mi polecić jakąś naprawdę dobrą kosmetyczkę w Warszawie? Taką, która nie potraktuje mi paznokci kwasem, żel będzie się ładnie trzymał, bez żadnych pęknięć i złamań? Mieszkam na Ochocie/Szczęśliwicach, ale do dobrej kosmetyczki jestem nawet skłonna dojechać na drugi koniec Warszawy
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź! )
fabul0us jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:26   #2
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Paznokcie w warszawie

Ja byłam zadowolona z p. Karoliny ze studio urody Bellezza. Ślicznie robiła żele, cieniutkie i wyglądające b. naturalnie, bardzo dużo komplementów dostawałam na ich temat Salon znajduje się na Pradze Południe.

Początkowo zdarzało się, że coś tam z którymś pazurem się działo, ale naprawiany był od ręki i za free. Później jak pazury się przyzwyczaiły problemów nie było...
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:05   #3
zadbana212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 32
Dot.: Paznokcie w warszawie

O dziewczyno, mam taki sam problem jak Ty! Też byłabym wdzięczna za wszelkie namiary. Bo jeżdżę do kosmetyczki koleżanki, mieszkającej w rodzinnym mieście Za usługi płacę taniej, ale wykończą mnie te dojazdy. Piszcie, jeśli wiecie, gdzie warto pójść do kosmetyczki w stolicy???
zadbana212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:18   #4
fajna221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie w warszawie

witajcie,

ja polecam p. Sylwie Grabowską z salonu na Woli, ul. łucka 19.
Świetny fachowiec, jestem jej klientką od ok roku i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Jak by któraś chciała namiar to służę
fajna221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:55   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Paznokcie w warszawie

...
Dziewczyny,jest już obszerny wątek na temat polecanych stylistek paznokci w Wawie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.