brak zajęć w ciągu dnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-23, 20:37   #1
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167

brak zajęć w ciągu dnia


Do szkoły chodzę zaocznie, nie mieszkam już z rodzicami. Mam taki problem, że mam bardzo dużo czasu wolnego. Zdecydowanie za dużo i po prostu się męczę, nudzę, mam wrażenie, że wegetuję.

Pierwsze co chciałabym zrobić to znaleźć stałą pracę, ale... bardzo nie chciałabym pracować w sieciówce, więc to będzie ostateczność. Pewnie bez studiów ciężko, ale powysyłam cv jako sekretarka/asystenka. Wtedy jak będę pracować te 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu to już dzień będzie wyglądał inaczej zawsze.

Ale poza tym.... ja nie mam kompletnie żadnych zainteresowań, mam po prostu wrażenie, żę wegetuję, co z tego, że pójdę do tej pracy zrobię co muszę, jak i tak będę czuła się taka "pusta".

Przyjechałam do domu teraz na święta i mama ma do mnie żale o to, że nic nie robię, że za dużo czasu przed kompem. A ja po prostu nie mam co robić, z koleżanką jedną się spotkałam, z kolegą też, dzisiaj wstałam o 11, bo w nocy spać nie mogłam, posprzątałam, poczytałam książke, posiedziałam przy komputerze, poszłam na 2 h do koleżanki i tak dzień minął....

co myślicie o tej sytuacji,czy ze mną jest coś nie tak, tzn. powinnam robić coś więcej? Może jakieś sugestie?
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 20:45   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Do szkoły chodzę zaocznie, nie mieszkam już z rodzicami. Mam taki problem, że mam bardzo dużo czasu wolnego. Zdecydowanie za dużo i po prostu się męczę, nudzę, mam wrażenie, że wegetuję.

Pierwsze co chciałabym zrobić to znaleźć stałą pracę, ale... bardzo nie chciałabym pracować w sieciówce, więc to będzie ostateczność. Pewnie bez studiów ciężko, ale powysyłam cv jako sekretarka/asystenka. Wtedy jak będę pracować te 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu to już dzień będzie wyglądał inaczej zawsze.

Ale poza tym.... ja nie mam kompletnie żadnych zainteresowań, mam po prostu wrażenie, żę wegetuję, co z tego, że pójdę do tej pracy zrobię co muszę, jak i tak będę czuła się taka "pusta".

Przyjechałam do domu teraz na święta i mama ma do mnie żale o to, że nic nie robię, że za dużo czasu przed kompem. A ja po prostu nie mam co robić, z koleżanką jedną się spotkałam, z kolegą też, dzisiaj wstałam o 11, bo w nocy spać nie mogłam, posprzątałam, poczytałam książke, posiedziałam przy komputerze, poszłam na 2 h do koleżanki i tak dzień minął....

co myślicie o tej sytuacji,czy ze mną jest coś nie tak, tzn. powinnam robić coś więcej? Może jakieś sugestie?
Może mamie chodziło o to, że w niczym jej nie pomagasz, tylko siedzisz przed komputerem

Zacznij uprawiać jakiś sport. Pójdź na basen/siłownie/fitness.
Zawsze też możesz zapisać się na jakiś ciekawy kurs, np. językowy.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 20:57   #3
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Tak. Zdecydowanie coś jest nie tak. Z jednej strony niby wegetacja ci przeszkadza , a z drugiej nie robisz nic by to zmienić.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:16   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Powysyłasz CV. Kiedy to zrobisz? Czemu nie teraz? Czemu nie robisz tego od czasu, kiedy zaocznie się uczysz?

Z czego się utrzymujesz, skoro nie masz pracy?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:23   #5
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

czemu poszłaś na studia zaoczne? nie masz pracy, płacisz pewnie ciężkie pieniądze za studia i nudzisz się, idiotyczne
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:55   #6
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Juz powysyłałam Cv, nie wiem czy mnie po średniej przyjmą jako asystentkę, ale próbuje.



Wczesniej pracowałam dorywczo. Utrzymują mnie rodzice no ale nie jest mi z tym dobrze i dlatego tez szukam pracy. Chociaz na swoje zycie i wydatki będę miała, a rodzice bedą mi opłacać tylko szkole i pokoj. Jednak powiem szczerze ze głównym powodem szukania pracy jest po prostu to ze sie koszmarnie nudzę, nie mam juz co ze sobą zrobic.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 01:25   #7
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Bez urazy, bylo takie powiedzonko, ze czlowiek inteligentny nigdy się nie nudzi

Ze swojej perspektywy-nie mam pojecia jak Ty mozesz tak funkcjonowac. Wcale Ci sie nie dziwie, ze czujesz sie pusta i chcesz czegoś wiecej od zycia.
Przede wszystkim znajdz prace. Jakakolwiek. Serio. Sieciowka i klienci sa ciekawsi od biura moim zdaniem
Ogranicz komputer do minimum. Zastanow sie co Cie interesuje. Cos musi. Moze jest to historia, kryminalistyka, moda, sport? Czytaj ksiazki w tym kierunku, ogladaj o tym filmy. Rozwijaj sie. Zacznij sie uczyc jezyka obcego. Znajdz sobie jakis kurs. Szalej w kuchni. Cokolwiek. Naprawdę tkwisz w miejscu i to jest paskudne. Ale moim zdaniem to i tak nic nie zrobisz bo jest Ci wygodnie tak jak jest. Jak komus cos przeszkadza to naprawia sytuacje, ty w tym tkwisz i nic nie robisz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 10:04   #8
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Bez urazy, bylo takie powiedzonko, ze czlowiek inteligentny nigdy się nie nudzi

Ze swojej perspektywy-nie mam pojecia jak Ty mozesz tak funkcjonowac. Wcale Ci sie nie dziwie, ze czujesz sie pusta i chcesz czegoś wiecej od zycia.
Przede wszystkim znajdz prace. Jakakolwiek. Serio. Sieciowka i klienci sa ciekawsi od biura moim zdaniem
Ogranicz komputer do minimum. Zastanow sie co Cie interesuje. Cos musi. Moze jest to historia, kryminalistyka, moda, sport? Czytaj ksiazki w tym kierunku, ogladaj o tym filmy. Rozwijaj sie. Zacznij sie uczyc jezyka obcego. Znajdz sobie jakis kurs. Szalej w kuchni. Cokolwiek. Naprawdę tkwisz w miejscu i to jest paskudne. Ale moim zdaniem to i tak nic nie zrobisz bo jest Ci wygodnie tak jak jest. Jak komus cos przeszkadza to naprawia sytuacje, ty w tym tkwisz i nic nie robisz
Chcę to zmienić dlatego zaczęłam już wysyłać cv. Do kilku miejsc poszło. Jeśli chodzi o zainteresowania to dietetyka, kiedyś się tym bardziej interesowałam i teraz musiałabym już chyba pogłębiać wiedzę korzystając z książek bardziej profesjonalnych, bo wiedza " dla laików" to ta, którą już mam.

Twoja rada pomogła mi do tej pory najbardziej prawde mówiąc. Dziękuję.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 10:22   #9
flawiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 153
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Jesteś w szkole policealnej? Nie chcesz poprawić matury, skoro masz tyle czasu na naukę?
flawiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 11:11   #10
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Jak nie masz problemu z kasą (a wygląda na to, że nie), to idź na kurs języka, jakiś intensywny, więcej czasu Ci zajmie. A język zawsze się w życiu przyda. Załóż stronę, bloga. Ucz się programowania, gotowania, cokolwiek...

Za parę lat będziesz żałować, że zbijałaś bąki miesiącami.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 11:14   #11
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;53897745]Jak nie masz problemu z kasą (a wygląda na to, że nie), to idź na kurs języka, jakiś intensywny, więcej czasu Ci zajmie. A język zawsze się w życiu przyda. Załóż stronę, bloga. Ucz się programowania, gotowania, cokolwiek...

Za parę lat będziesz żałować, że zbijałaś bąki miesiącami.[/QUOTE]


Na kurs języka chętnie bym poszła, ale najpierw chciałabym mieć pracę. Nie chcę brać pieniędzy od rodziców na pokój, szkołę, życie i jeszcze kurs... ale trochę cv już powysyłałam, więc mam nadzieję coś się znajdzie.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 11:21   #12
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Skoro nie chcesz brać pieniędzy na kurs od rodziców, to może póki co ucz się w domu? I tak spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem, wyszukaj więc odpowiadającą Ci platformę językową i spędzaj czas na nauce, czytaj obcojęzyczne książki, oglądaj filmy, słuchaj podcastów
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 11:48   #13
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Pierwsze co chciałabym zrobić to znaleźć stałą pracę, ale... bardzo nie chciałabym pracować w sieciówce, więc to będzie ostateczność. Pewnie bez studiów ciężko, ale powysyłam cv jako sekretarka/asystenka. Wtedy jak będę pracować te 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu to już dzień będzie wyglądał inaczej zawsze.
A czego oczekujesz od takiej pracy? Jak sobie wyobrazasz, ze bedzie wygladala? Co Ty mozesz zaoferowac?

Wybacz, ale mam wrazenie, ze jestes jedna z tych osob, ktore bez wiekszych umiejetnosci, bez pojecia jak taka praca wyglada, wyobrazaja sobie siebie siedzaca za biurkiem pijaca kawe i przekladajaca papiery z jednej strony biurka na druga
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:00   #14
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
A czego oczekujesz od takiej pracy? Jak sobie wyobrazasz, ze bedzie wygladala? Co Ty mozesz zaoferowac?

Wybacz, ale mam wrazenie, ze jestes jedna z tych osob, ktore bez wiekszych umiejetnosci, bez pojecia jak taka praca wyglada, wyobrazaja sobie siebie siedzaca za biurkiem pijaca kawe i przekladajaca papiery z jednej strony biurka na druga
No cóż, wiadomo, studiów skończonych nie mam, w tej chwili mam wykształcenie średnie, co nie znaczy, że się nie uczę.
Myślałam, że to bardziej jakieś kserowanie, przekierowywanie połączeń, skanowanie, wysyłanie maili, zanoszenie papierów szefowi itd....
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:08   #15
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Wiedziałam. Jako, że cały czas sobie przeczysz, to po tym jak przeczytałam to:
Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Tak. Facet imponowałby mi gdyby miał normalną pracę, nie zarabiał kokosów, ale miał też np. jakąś pasję, bo bardzo lubię jak faceci właśnie mają pasję. Może nie być bogaty, ale nie może być obibokiem. Lenistwo to po prostu cecha, której nienawidzę i u kobiet i u mężczyzn.
czekałam tylko aż ujawnisz cechy, którymi sama gardzisz.

Uderzasz tylko do facetów bogatych lub o wysokiej pozycji społecznej (CHOCIAŻ TO NIE MA ZNACZENIA), a sama co sobą reprezentujesz? Prosta zasada - chcesz mieć księcia, musisz być księżniczką.

Dlaczego nie chcesz pracować w sieciówce?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:17   #16
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiedziałam. Jako, że cały czas sobie przeczysz, to po tym jak przeczytałam to:czekałam tylko aż ujawnisz cechy, którymi sama gardzisz.

Uderzasz tylko do facetów bogatych lub o wysokiej pozycji społecznej (CHOCIAŻ TO NIE MA ZNACZENIA), a sama co sobą reprezentujesz? Prosta zasada - chcesz mieć księcia, musisz być księżniczką.

Dlaczego nie chcesz pracować w sieciówce?
Powiem szczerze, że bardzo stresuje mnie stanie na kasie.... sama nie wiem z czego to wynika, ale bardzo się tego boję.


A i nie uderzam tylko do bogatych, albo wysoko postawionych. Może zarabiać przeciętnie, ale mieć pasję typu sport i tym będzie mi imponować. Wtedy interesowałabym się nim, bo czymś właśnie by mi imponował.
Wiadomo, że jak ogólnie podobam się facetom, to wolę wybrać tego, który mi odpowiada bardziej.... wiem, że to mało skromne, ale jeśli interesuje się mną kilku, no to wiadomo, że wybiorę moim zdaniem przystojniejszego, mądrzejszego, bardziej zaradnego.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:22   #17
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiedziałam. Jako, że cały czas sobie przeczysz, to po tym jak przeczytałam to:czekałam tylko aż ujawnisz cechy, którymi sama gardzisz.
Masz świadomość, że za to, co przed chwilą zrobiłaś moderator działu może Ci śmiało przyznać punkt? ;-)


autorko, co do sieciówek- na studiach sporo moich znajomych pracowało w reserved, stradim i innych. mało która miała coś wspólnego z kasą
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:23   #18
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Masz świadomość, że za to, co przed chwilą zrobiłaś moderator działu może Ci śmiało przyznać punkt? ;-)


autorko, co do sieciówek- na studiach sporo moich znajomych pracowało w reserved, stradim i innych. mało która miała coś wspólnego z kasą

Już wysłałam cv do kilku miejsc, do kilku jako sekretarka, wyślę też do sieciówek... mam koleżankę, która pracuje w sieciówce i mówi, że na początku na pewno na kasie nie będę i to by mi pasowało, bo zdążyłabym się oswoić.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:25   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

A co w ogóle chcesz robić najbardziej? Teraz i po skończeniu szkoły.
Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
A i nie uderzam tylko do bogatych, albo wysoko postawionych. Może zarabiać przeciętnie, ale mieć pasję typu sport i tym będzie mi imponować. Wtedy interesowałabym się nim, bo czymś właśnie by mi imponował.
To wygląda ciekawie w zestawieniu z:
Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Ale poza tym.... ja nie mam kompletnie żadnych zainteresowań, mam po prostu wrażenie, żę wegetuję, co z tego, że pójdę do tej pracy zrobię co muszę, jak i tak będę czuła się taka "pusta".
Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Wiadomo, że jak ogólnie podobam się facetom, to wolę wybrać tego, który mi odpowiada bardziej.... wiem, że to mało skromne, ale jeśli interesuje się mną kilku, no to wiadomo, że wybiorę moim zdaniem przystojniejszego, mądrzejszego, bardziej zaradnego.
Przecież oni się Tobą nie interesowali. No chyba, że ten seks w hotelu uważasz za objaw zainteresowania, ale chyba nie na takiej relacji Ci zależało.
Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Masz świadomość, że za to, co przed chwilą zrobiłaś moderator działu może Ci śmiało przyznać punkt? ;-)
nie byłam pewna, przepraszam
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 12:29   #20
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
.nie byłam pewna, przepraszam
Mimo wszystko nadal wywlekasz inne wypowiedzi Autorki. Było milion razy mówione/ proszone na forum, żeby jednak tego nie robić
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:35   #21
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Wywlekasz tu dokładnie dwie sprawy, bo o dwóch pisałam. Nie wiesz jak było wczesniej. Facet z hotelu nie był serio i z nim sprawa była jasna, bo on mowil mi wprost. Z drugim pasem ( świeższa sprawa) było inaczej, pisaliśmy i cos, pisał mi ze jest zainteresowany, a ze ja sie wkręciłam sama troche to mu uwierzyłam. Na szczęście juz przejrzałam na oczy i rozsądek wrócił.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Mam wrażenie, ze chcesz mi jeszcze dokopać i próbujesz dotykać moich "czułych punktów".

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Mam wrażenie, ze chcesz mi jeszcze dokopać i próbujesz dotykać moich "czułych punktów".
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:45   #22
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Myślałam, że to bardziej jakieś kserowanie, przekierowywanie połączeń, skanowanie, wysyłanie maili, zanoszenie papierów szefowi itd....
Zmartwie Cie: ta praca tak nie wyglada, nawet stazysci wykonuja bardziej ambitne zadania.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 13:34   #23
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

A nie możesz sobie sama zaimponować?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 13:57   #24
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A nie możesz sobie sama zaimponować?

widzisz coś dziwnego w tym, że chcę żeby facet mi czymś imponował? bo ja nie.
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:04   #25
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
widzisz coś dziwnego w tym, że chcę żeby facet mi czymś imponował? bo ja nie.
Widzisz w tym jakąś sprzeczność?
Jakbyś sama sobie imponowała, to już żaden facet nigdy nie zdołałby Ci zaimponować?
Mogą Ci imponować tylko dopóty dopóki sama ze sobą się nudzisz?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:20   #26
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Widzisz w tym jakąś sprzeczność?
Jakbyś sama sobie imponowała, to już żaden facet nigdy nie zdołałby Ci zaimponować?
Mogą Ci imponować tylko dopóty dopóki sama ze sobą się nudzisz?
Nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że gdybym sama ze sobą czuła się lepiej, to pewnych rzeczy nie wymagałabym od faceta. To, że miałabym pracę, nie nudziłabym się to nie znaczyłoby, że nagle zaczną mnie interesować lenie i mało zaradni faceci...
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:38   #27
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że gdybym sama ze sobą czuła się lepiej, to pewnych rzeczy nie wymagałabym od faceta. To, że miałabym pracę, nie nudziłabym się to nie znaczyłoby, że nagle zaczną mnie interesować lenie i mało zaradni faceci...
Ty to sugerujesz.
Ja sugeruję, że imponując sobie będziesz szczęśliwsza.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:41   #28
ciezkiezycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 167
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

A czym ja mogłabym imponować sama sobie ...?
ciezkiezycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:46   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
To, że miałabym pracę, nie nudziłabym się to nie znaczyłoby, że nagle zaczną mnie interesować lenie i mało zaradni faceci...
A jakie dziewczyny interesują pracowitych, zaradnych facetów z pasjami?
Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
A czym ja mogłabym imponować sama sobie ...?
To smutne, że w ogóle zadajesz takie pytanie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:07   #30
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak zajęć w ciągu dnia

Cytat:
Napisane przez ciezkiezycie Pokaż wiadomość
A czym ja mogłabym imponować sama sobie ...?
Tym samym co reprezentują sobą ludzie, których szanujesz i podziwiasz.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 19:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.