sklepy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 17:29   #1
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51

sklepy


eee... to wszystko jest takie skomplikowane jestem zwykłą nastolatką. niestety wszyscy prawie juz ubierają się w sklepach typu h&m, house, new york itp. niestety ja tylko 3 rzeczy z nich mam a o innych moge tylko pomarzyć ... nie chodzi o to... ale mam dość ubierania się w tanich sklepach, na tandecie ... moja mama jest innego przekonania...mówi, że bluzeczki do 20 złotych :/ a mi jest przykro mam już tego dość, a sama na zakupy jeździć nie będe ... chciałabym, żeby moja mama to zrozumiała, jest naprawde super! i powiem, że naprawde nigdy bym jej nie zamieniła ponieważ zawsze jest wyluzowana i umie pocieszyć ... co do ubierania prosze! pomóżcie mi ... w sobote mam jechać do galerii kaziemierz próbowałam mamie powiedzieć, że tam nie ma bluzeczek do 20 złotych ! ... że tak trzeba czegoś poszukać, że za min.30 złotych nic ciekawego ani ładnego tam nie kupisz...moim zdaniem są to normalne ceny ... zdaniem mojej mamy niestety nie ... ma ktoś taki sam problem jak ja?
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:36   #2
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: sklepy

Ja pracuję na swoje ubrania z Zary czy H&M, ale Ty, skoro jesteś zależna od rodziców masz kilka wyjść:
- na ubrania dorobić sobie jakąś pracą dodatkową, a teraz - skoro sa wakacje masz duże możliwości
- mozesz pochodzić po lumpeksach - tam trafiają się łądne ubranka za grosze
- możesz siedziec i narzekać
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:37   #3
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: sklepy

Teraz są przeceny, możesz znaleźć w takich sklepach ładne i tanie rzeczy Jedź tam z mamą i niech sama zobaczy
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:43   #4
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Teraz są przeceny, możesz znaleźć w takich sklepach ładne i tanie rzeczy Jedź tam z mamą i niech sama zobaczy
może i masz racje, ale moja mama i tak powie, że za drogie i tak i nijak będe musiała wciąż ubierać się na tandetach

Audacieux :
jasne jasne taak zarobić, tylko niby jak? dałam kilkanaście ogłoszeń do neta, odpowiedziałam na pare 3 dni siedziałam i ... nic!
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:50   #5
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
może i masz racje, ale moja mama i tak powie, że za drogie i tak i nijak będe musiała wciąż ubierać się na tandetach

Audacieux :
jasne jasne taak zarobić, tylko niby jak? dałam kilkanaście ogłoszeń do neta, odpowiedziałam na pare 3 dni siedziałam i ... nic!
Hmm no to może zapytaj, czy woli Ci kupić rzadziej jakąś rzecz ale dobrej jakości czy częściej ale taką, która szybko się zniszczy?
Jakby Twoja mama zobaczyła na metce bluzki np. z Terranovy cenę 9.90 zł też by powiedziała że drogo? W tym sklepie właśnie takie teraz są ceny, mówię Ci, idź z nią tam a sama się przekona że wcale tak drogo nie jest
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:54   #6
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: sklepy

colorfull-ile masz lat?

a nie mozesz poprostu powiedziec mamie zeby dała Ci pieniązki na bluzkę(tyle ile uważa)i jedz sama z kolezanką do sklepu,teraz jest naprawde duzo przecen,napewno coś znajdziesz,taniego i fajnego,nie tandete
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:55   #7
cola
Raczkowanie
 
Avatar cola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 418
Dot.: sklepy

Ja mam podobny problem. Tyle, że moja mama prawie w ogóle nie daje mi pieniędzy na nic. Jak idę z koleżanka na zakupy, to biorę swoje pieniądze, albo nie biorę w ogóle bo nie mam. No ale przejdźmy do ubrań, bo od tego jest to forum Tak więc ja rozwiązuje ten problem w ciuchlandach! Zabieram ją tam, a gdy już coś wybiorę (dziś nazbierałam tyle, że hoho), to zazwyczaj ją uproszę i nic nie muszę odkładać. Nie wiem, jakie jest Twoje zdanie o lumpeksach, ale jak dla mnie to jest to znakomite rozwiązanie.
__________________

cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 17:56   #8
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: sklepy

Jest teraz duzo promocji i znizek, przejrzyj watek zakupowy i z przecenami - pokaz mamie i wybierzcie sie do sklepow, gdzie mozna kupic cos fanego calkiem niedrogo
Na Twoim miejscu duza uwaga przywiazalabym do dodatkow - zwykla bluzeczke i jeansy moga zmienic w ciekawy zestaw
Glowa do gory, pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:57   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
taak zarobić, tylko niby jak? dałam kilkanaście ogłoszeń do neta, odpowiedziałam na pare 3 dni siedziałam i ... nic!
Sprobuj popytać w bankach,firmach pożyczkowych, szkołach językowych itp o rozdawanie ulotek, chętnie przyjmują tam młodzież. Zarobisz na swoje wymarzone ubrania.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:57   #10
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: sklepy

Spróbuj pobuszować po lumpeksach.
Czasem mozna niezłe perełki wyszukać.
No i rozglądaj się za pracą
Będziesz wytrwała to na pewno znajdziesz
Powodzenia.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:14   #11
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Kleo 14

Są takie obniżki? przejade się z mamą, może akurat znajdziemy coś dla mnie Co do jakości powiem jej tak, może akurat się uda.

Moobi

Lat mam 14 ... wiem, że jestem jeszcze małolatą, ale lepsze to niż nic xD
Co do pieniążków wątpie, żeby mi dała (40 złotych ci wystarczy?) hmm takie pytania mnie dołują...

Cola

A czy w ciucholandach można znaleźć coś modnego? może i tak, ale jakoś ja nigdy tam nie byłam i jakoś wydaje mi się, że to jedna wielka hala przepełniona ubraniami ... szukaj sobie ... może mam złe podjeśćie nie wiem...
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 18:17   #12
cola
Raczkowanie
 
Avatar cola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 418
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
Cola

A czy w ciucholandach można znaleźć coś modnego? może i tak, ale jakoś ja nigdy tam nie byłam i jakoś wydaje mi się, że to jedna wielka hala przepełniona ubraniami ... szukaj sobie ... może mam złe podjeśćie nie wiem...
Ależ oczywiście, że można znaleźć coś modnego! A szukać oczywiście, trzeba, trzeba... Najlepiej chodzić w dzień nowej dostawy, wtedy można naprawdę nieźle się "obłowić"
__________________

cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:22   #13
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
A czy w ciucholandach można znaleźć coś modnego? może i tak, ale jakoś ja nigdy tam nie byłam i jakoś wydaje mi się, że to jedna wielka hala przepełniona ubraniami ... szukaj sobie ... może mam złe podjeśćie nie wiem...
W ciuchlandach można znaleźć naprawdę ekstra rzeczy! Od jakiegoś czasu właśnie tam kupuję bluzki,torebki itp. wolę kupić coś w ciuchlandzie za 7 zł niż wydać 20-30 i mieć byle co,wyglądać jak polowa dziewczyn w moim mieście.W ciuchlandzie można kupic super ciuchy i wygladac oryginalnie.
Polecam ciuchlandy i przejrzenie wątku lumpeksowego
Pozdrawiam
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:25   #14
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: sklepy

tutaj jest wątek o lumpeksach i fotki ciuchów jakie nasze wizazanki znajdują[] :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50679
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:32   #15
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
Kleo 14

Są takie obniżki? przejade się z mamą, może akurat znajdziemy coś dla mnie Co do jakości powiem jej tak, może akurat się uda.
Tak Do 20 zł na pewno znajdziesz świetne bluzki.
I o tej jakości wspomnij, moi rodzice już dawno stwierdzili, że to lepsze wyjście
Powodzenia!
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:39   #16
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Tak Do 20 zł na pewno znajdziesz świetne bluzki.
I o tej jakości wspomnij, moi rodzice już dawno stwierdzili, że to lepsze wyjście
Powodzenia!
Dzięki, naprawde bardzo mi pomogłaś i życz mi udanych zakupów aaa właśnie może mi doradzisz?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195970

... moja w tym wina, że ciucholandów po prostu nie znosze może i to dlatego, że niedaleko mnie jest jeden taki naprawde ooooobelśny ... i tak dziwnie z niego pachnie, nikt z niego nie kupuje, a ja i tak mam uraz do ciucholandów ...

dzięki
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:24   #17
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Jej aż tródno uwierzyć :P moja mamuśka najpierw coś proponowała, że może jednak pojedziemy na tandete:P a ja jej mowie, że są obniżki i,że od czasu do czasu już wole pojechać do galerii albo na rynek i pochodzić po sklepach zawsze coś się znajdzie a niee kilka razy na miesiąc na tandete:P ... hehe działa pojedziemy , zobaczymy ...
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:27   #18
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
Jej aż tródno uwierzyć :P moja mamuśka najpierw coś proponowała, że może jednak pojedziemy na tandete:P a ja jej mowie, że są obniżki i,że od czasu do czasu już wole pojechać do galerii albo na rynek i pochodzić po sklepach zawsze coś się znajdzie a niee kilka razy na miesiąc na tandete:P ... hehe działa pojedziemy , zobaczymy ...
No widzisz
Udanych zakupów
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 20:40   #19
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
naprawde nigdy bym jej nie zamieniła ponieważ zawsze jest wyluzowana i umie pocieszyć ...
A to się da zamienić mamę?

A tak serio. Może po prostu nie ma pieniędzy. Niestety ale czynsz i jedzenie są ważniejsze niż nowy ciuch.
Ile masz lat? Może możesz sobie dorobić nieco?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 20:48   #20
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: sklepy

A dostajesz kieszonkowe?
Wystarczy zaoszczędzić trochę pieniędzy i starczy na niejeden ciuch

Jeśli dostajesz kieszonkowe, może poproś o podwyższenie tej kwoty, zadeklaruj się, że sama będziesz nimi rozporządzać i nie będizesz już prosić o dodatkowe pomoce finansowe
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:05   #21
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: sklepy

ja chomikuje pieniadze z kieszonkowego ktore mam na nieco drozsze wybryki moze Ty tez tak zrob.
Poza tym na wyprzedazach mozesz dostac bluzki nawet za 10 zlotych Lumpki tez sa okay, ale trzeba umiec szukac-ja lazilam z kolezanka i niestety nic nie wyszukalysmy (albo nic w czestochowskich ciucholandach nie ma).
Nie martw sie, glowa do gory
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:42   #22
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

co do kieszonkowego nieraz już uzbierałam na ciuchy i zakypy mi się naprawdę udały teraz też oczywiście mam zaoszczędzone co do czynszu i jedzenie ... tego nigdy nie brakuje i mama na brak pieniędzy nie narzeka, moze taka po prostu jest bo jest juz przyzwyczajona? :P ee tam kto ją wie:P a co do tego czynszu nie mieszkam w bloku więc czynszu nie mamy ... a co do mojego wieku mam lat 14
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:47   #23
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: sklepy

Czynszu nie macie, ale za telefon, gaz, kablówkę, internet, prąd i wodę płaci się wszędzie ;-)
Może po prostu jesteś niestała w swoich zakupach i kupujesz coś, co za parę dni Ci się nie podoba, więc mama się zniechęca?
Albo zapytaj dlaczego właściwie limit 20 pln jest odpowiedni na bluzki?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:31   #24
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Czynszu nie macie, ale za telefon, gaz, kablówkę, internet, prąd i wodę płaci się wszędzie ;-)
Może po prostu jesteś niestała w swoich zakupach i kupujesz coś, co za parę dni Ci się nie podoba, więc mama się zniechęca?
Albo zapytaj dlaczego właściwie limit 20 pln jest odpowiedni na bluzki?
czy ja wiem raczej jak coś kupie to mi się to podoba i w tym chodze ...
moja mama napewno da wiecej za bluzke (mam taką nadzieję oczywiście) jeśli ją "ładnie poprosze xD" na brak pieniędzy nigdy nie narzekaliśmy więc nie ma czegoś takiego jak "na razie nie mamy pieniążków, przy następnej wypłacie" do do rzeczy niezbędnych do życia ich także zawsze mieliśmy pod dostatkiem więc ... a zresztą:P może to tylko ja myśle, że mama kupuje bluzki za 20 zł...jakby popatrzyć ostatnio kupiła mi bluzę za 50 więc...może tylko głupia ja?
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:50   #25
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: sklepy

a może powinnaś porozmawiać z maą, może ona nawet nie wie, że Ciebie coś takiego tak gryzie. MOże wtedy dowiesz się, czemu tak jest, czasami taka sczera rozmowa może wiele lałatwić, i wcale nie uważam że od razu mama musi dać ci dużo kasy na ubrania, ale może zmieni sie jej albo Twoje spojrzenie na ta sprawe
POza tym jeśli coś ci sie nie podoba (tzw. tandeta) to tego nie kupuj, jeśli sie na coś ecydujesz to Twojej mamie może sie wydawac ze pasują Ci takie rzeczy i styl ubran
Pozdrawiam
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 23:00   #26
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
a może powinnaś porozmawiać z maą, może ona nawet nie wie, że Ciebie coś takiego tak gryzie. MOże wtedy dowiesz się, czemu tak jest, czasami taka sczera rozmowa może wiele lałatwić, i wcale nie uważam że od razu mama musi dać ci dużo kasy na ubrania, ale może zmieni sie jej albo Twoje spojrzenie na ta sprawe
POza tym jeśli coś ci sie nie podoba (tzw. tandeta) to tego nie kupuj, jeśli sie na coś ecydujesz to Twojej mamie może sie wydawac ze pasują Ci takie rzeczy i styl ubran
Pozdrawiam
Już z nią rozmawiałam dzisiaj heh co jak co, ale tak naprawde na tendecie nie jest wcale nie jest tak źle ... wręcz można tam kupić coś super chociaż moja mama bardzo dobrze wie, że wolałabym inne sklepy
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 12:36   #27
Colorfull
Raczkowanie
 
Avatar Colorfull
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 51
Dot.: sklepy

Łii :P moge się pochwalić mam super (jakby zieloną ale taką jaśniutką) bluzę z House i dwie bluzeczki z Terranovy i trzy z New Yorker !! też super czyli jednym zdaniem zakupy naprawde udane:P
__________________

"Życie bez miłości przypomina warstwę marmuru w kamieniołomie, dopóki nie pojawi się rzeźbiarz, który weźmie go w posiadanie i tchnie w niego życie."
Bohumil Havlasa
Colorfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 14:55   #28
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: sklepy

No się cieszę że zakupy się tak udały
Czasem warto dyskutować z rodzicami i wytłumaczyć im o co nam chodzi
Wybierz się z mamą kiedyś na jakieś przeceny niech i ona sobie coś kupi
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 15:08   #29
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
No się cieszę że zakupy się tak udały
Czasem warto dyskutować z rodzicami i wytłumaczyć im o co nam chodzi
Wybierz się z mamą kiedyś na jakieś przeceny niech i ona sobie coś kupi
Zgadzam się.
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 15:08   #30
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: sklepy

Cytat:
Napisane przez Colorfull Pokaż wiadomość
Łii :P moge się pochwalić mam super (jakby zieloną ale taką jaśniutką) bluzę z House i dwie bluzeczki z Terranovy i trzy z New Yorker !! też super czyli jednym zdaniem zakupy naprawde udane:P
Gratuluję A może jakieś zdjęcia do lipcowego wątku z naszymi zakupami ?
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.