sama w domu ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-21, 18:16   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

sama w domu ;)


radochaaa [img]icons/icon12.gif[/img] babki jestem sama w domu [img]icons/icon7.gif[/img] pełen luz, pełen komfort [img]icons/icon7.gif[/img] bozzz...jak dawno nie byłam sama w domu cicho, spokojnie, tak milusio [img]icons/icon7.gif[/img] Finia mruczy mi na kolanach, cudowne babki na wizazu, kawka z cynamonem, cicho mi spiewa Muniek z kompa..relaxing [img]icons/icon7.gif[/img] nooo...teraz czuje, ze zyje [img]icons/icon7.gif[/img] lubicie tak ? [img]icons/icon7.gif[/img] same, bez faceta, bez dziecka, bez nikogo..[img]icons/icon12.gif[/img] ogólnie lubie ludzi i jestem optymistką, ale ..taka samotnosc czasami dobrze mi robi..[img]icons/icon7.gif[/img] nie chce mi sie dzis nigdzie lezc do knajpy, Tygrysa wysłałam do mamusi, zaliczyłam kolejny stresujący dzien w pracy..i mam kurcze wekeend [img]icons/icon7.gif[/img] bosssko [img]icons/icon7.gif[/img]

rozpisałam sie , jak zwykle a przywitac by sie wypadało [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]

cos ciekawego sie działo ? [img]icons/icon7.gif[/img] widze, ze Lejka nam z martwych powstała ? [img]icons/icon12.gif[/img] na szczescie [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] mała Tapeto [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img] dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:23   #2
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: sama w domu ;)

Witam Oluś!
Pewnie że tak lubię cisza spokój mozna robić to na co ma się ochotę!Ostatnimi czasy to ja mam tego spokoju dość dużo.Mąż pracuje po 12godzin dziennie, ja nie pracuję tylko piszę pracę magisterską,dzidziusia na razie nie mam, więc cisza i spokój w domku.Tylko mały Duduś mini króliczek czasem daje o sobie znać.Ale ostanio odkąd poznałam wizaż i się "uzależniłam" to nawet całkiem przyjemnie siedzi mi się w domku.
Pozdrawiam cieplutko!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:31   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)

[img]icons/icon7.gif[/img] gołąbku [img]icons/icon7.gif[/img] wiesz , bo czasem to jest tak, ze jak sie ma zwraiowany tydzien w pracy to sie chce spokoju - a jak sie ma spokoj w domku to sie goni i pragnie tego szumu w pracy, utarczek z klientami i " ogólnego owczego pędu " [img]icons/icon7.gif[/img]ale jak to mawia jeden z moich kumpli " jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się musi " [img]icons/icon12.gif[/img] a ja sei dzis relaksuje, nie ma bata [img]icons/icon12.gif[/img] Tygrys nie wraca wczesniej jak we wtorek , wiec mam duuuuzo czasu [img]icons/icon7.gif[/img] bede robic to na co mam ochote i chrzanic pranie, sprzątanie, gotowanie [img]icons/icon12.gif[/img] biore wolne na te prace [img]icons/icon12.gif[/img]

ps. z czego, jesli wolno - się magistrujesz ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] sciskam
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:32   #4
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: sama w domu ;)

Ola napisał(a):
> radochaaa [img]icons/icon12.gif[/img] babki jestem sama w domu [img]icons/icon7.gif[/img](...)lubicie tak ? [img]icons/icon7.gif[/img] (...)

uwieeelbiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Tez jestem osoba otwarta i nie unikam kontaktow z ludzmi, ale czasem to super tak samemu posiedziec. Nawet jak moj TŻ w pracy do pozna w nocy siedzi to nie krzywduje sobie. Bo lubie tak posiedziec sama w pokoju. Wlaczyc Stinga, albo Lipnicka, zrobic kisiel i wyjadac go prosto z garczka [img]icons/icon12.gif[/img] Poczytac "zgubione" watki na wizazu, poodpisywac na maile, poczytac babskie gazety. Jeszcze mi brakuje jednego, ale mam nadzieje ze jak sie dorobie wlasnego mieszkania [img]icons/icon12.gif[/img] to bede sobie robic "dni maseczkowo-kosmetyczne", bo poki co w akademiku na taki pelny luz, jakbym chciala, to pozwolic sobie nie moge. Ale i tak jest niezle.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:36   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: sama w domu ;)

Co to ma być? Tapeto?
A ja tu codziennie zaglądam...
Przecież to nałóg!
I też tak lubię pobyć sama, bez rodziców. Dziecka na szczęście nie mam, trochę za wcześnie...
Ale na razie mam tyyyle roboty...
Praca z KOSS-u, pt. "Encyklopedia szkolna", bleeeeee...
Ale dzisiaj to i tak jestem happy!
Raz, że nie było WF, bo babka wyjechana. Nie lubię zbyt, zwłaszcza siatkówki. Ona mi psuje wszystko, a to dziewczyny inne lubią najbardziej, więc ciągle gramy... A ja nawet nie umiem zaserwować dołem.
Dwa, że nie było plastyki. Też baby nie cierpię. No i jeszcze nas zwolnili godzinę...
Trzy, że jest piękna pogoda. Robi się nadzieja na wiosnę...
Cztery, że trafiło mi się znowu jak ślepej kurze... Pełno próbek, chociaż takich, co już kiedyś kremiki miałam, ale zawsze... Poprzypominam sobie i obsmaruję na KW. Kupiłam też parę cudeńek kosmetycznych...
Pięć, że jutro zakupki z tatinkiem... I oranko steranego ojca...
Sześć, że o mnie Oluś pamiętałaś!!! Nawet nie wiesz, jak mi miło..
Siedem, że tata mi z Rzeczypospolitej przyniósł ranking 20 liceów najlepszych i Lelewel, blisko mnie, gdzie i tak chciałam iść, jest na 16. To akurat. Żebym się jeszcze dostała...
No i osiem,. najważniejsze.
UWAGA!!!!!!!!!
Robiłam dzisiaj zdjęcia do tej pracy z KOSS-u. I koleżanka mi zrobiła zdjęcie z NIM!!!
Nawet sam mnie do tego zdjęcia objął... I miał gdzieś komentarze się wkoło rozlegające...
Jeeezu, znowu się rozpisałam... Ale jest tyle powodów do radości...
Ola? Nie zasnęłaś?
Dobra, już nie nudzę, wracam do pracy... Mam włączoneg Wordai tak co napiszę coś, to w nagrodę zaglądam co się tu dzieje...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:43   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: sama w domu ;)

Oluś [img]icons/1list.gif[/img]
ja też - pełny relaks [img]icons/icon7.gif[/img]
właśnie gram sobie płytkę z marcowego Elle (b. to urocze)
i świętuję że przeżyłam ten tydzień [img]icons/icon7.gif[/img]
W ogóle kocham godz. 15-tą w piątek [img]icons/icon10.gif[/img]

acha - ma dla Ciebie 3 próbki kremiku z Laory, z Lieraca akurat nie było, obsługa mojej perfumerii tonie w wyrzutach sumienia [img]icons/icon10.gif[/img]
No i szukam tego twojego zdjęcia - też nie miałam czasu śledzić forum - GDZIE JEST ??????

buziatki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:45   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)xanka:)

xanus [img]icons/icon7.gif[/img] my wynajmujemy, ale pamietam zycie akademickie [img]icons/icon7.gif[/img] fakt, dla "zboczonej" Puderniczki [img]icons/icon12.gif[/img] brak mozliwosci paradowania sobie, gdzie sie chce ( w ramach wlasnego M , rzecz jasna [img]icons/icon12.gif[/img] w wałkach i z maseczka na gebusi to dyskomfort [img]icons/icon12.gif[/img] sama to lubie, wiec wiem bidko, ze moze Ci sie za tym tesknic [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. to chyba zdrowo- miec zyjąc w związku taką swoją samotność, prawda ? kochac sie, ale wiedziec ze mimo , ze razem to ma sie ten swoj własny swiat, tajemnice i tylko swoje sciezki..?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-02-21, 18:50   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)lejka: )

a jak mam pisac- Tapetko, przecie [img]icons/icon7.gif[/img] tyzes malutka jeszcze wiec wrzeszczec Tapeeeto- nie wypada ; )
ej, Misiek- no nie ma za co, z tym pamietaniem [img]icons/icon7.gif[/img] Ja juz tak mam, jak kogos polubie [img]icons/icon12.gif[/img] zapytaj..zapytaj..kogokol wiek w zasadzie [img]icons/icon7.gif[/img]

kosmetyczne zakupy ze staruszkiem , oczywizda? [img]icons/icon12.gif[/img]

ps. [img]icons/icon29.gif[/img] wiedzialam, ze Ci sie uda [img]icons/icon7.gif[/img] kiedy fota z Gwiazdorem na wizazu ?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 18:56   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)magus:)

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Magusiu [img]icons/icon7.gif[/img] Aniołek z Ciebiez tym Laory [img]icons/icon7.gif[/img]

wlasnie sie zastanawialam dzis w prasowym co wziac Elle , czy Jestem i wziełam Jestem , bo jest artykuł o komórach, wiec troche po fachu [img]icons/icon12.gif[/img] i sie skusiłam [img]icons/icon7.gif[/img] a ta płytka taka oki ? [img]icons/icon7.gif[/img]
miałas ciezki tydzien, pamietam- mówilas [img]icons/icon7.gif[/img] jestem z Ciebie dumna Magusiu [img]icons/icon7.gif[/img] ja tez nie miałam najłatwiej, wypłakałam sie Dorii w mankiet i poszloooo - spłyneło równiutko [img]icons/icon12.gif[/img] ślad nie został [img]icons/icon7.gif[/img]

zdejcia nit [img]icons/icon9.gif[/img] Tygrys miał tak leniwy tyłek, ze mu sie nie chciało zrobic..ale w nast. tyg wezme za fraki i bedzie [img]icons/icon7.gif[/img]Obiecuje [img]icons/icon7.gif[/img]

ps.Magus- wywaliło mnie bardziej, po Effe [img]icons/icon12.gif[/img] ale TWARDA jestem i czywiscie walcze dalej [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:08   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: sama w domu ;)Oluuuuuuś!!!!

Kosmetyczne samotne... Ociec by się zanuuudził, no i te komentarze...
Dzisiaj wspomniałam, że chciałabym jechać na Targówek do YR, bo mam krem do odebrania i usłyszałam taakie kazanie... Że przesadzam, że psuję sobie skórę kosmetykami, że powinno mi wystarczyć mydło i woda... Oczywiście, tata się zna, acha!!! Nie wiem o co mu chodzi jak ja płacę... Zresztą chodZić z nim gdziekolwiek to męka. Zawsze wszystko wie lepiej. Toteż nawet w hipermarkecie się rozdzielamy i spotykamy przy kasie... Ale potem hulaj dusza na zakupach!!!
Zdjątko wkleję jak tylko mi tata zeskanuje w pracy... A mówi,że wywoła tak w środę, bo tam ma z pracy zdjęcia i tylko tam może wywołać, więc najwcześniej w poniedziałek...
Sama się nie mogę doczekać. Moze sobie tak na plakat powiększę? Albo 100 odbitek i tapetę zrobię... Ale co tu mówić, że mi się udało, to nawet nie 1/3 drogi... No, ale małymi krokami...
Ale nadal nie rozumiem o co chodzi z tą Tapetą... Oj, ograniczona jestem...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:12   #11
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: sama w domu ;)magus:)

Ola napisał(a):
> [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
>
> Magusiu [img]icons/icon7.gif[/img] Aniołek z Ciebiez tym Laory [img]icons/icon7.gif[/img]

> aleshh no problemik

> wlasnie sie zastanawialam dzis w prasowym co wziac Elle , czy Jestem i wziełam Jestem , bo jest artykuł o komórach, wiec troche po fachu [img]icons/icon12.gif[/img] i sie skusiłam [img]icons/icon7.gif[/img] a ta płytka taka oki ? [img]icons/icon7.gif[/img]

na początku jest numerek z Gotan Project, a potem reszta w tym samym klimacie, tylko nawet lepsze [img]icons/icon7.gif[/img]
> miałas ciezki tydzien, pamietam- mówilas [img]icons/icon7.gif[/img] jestem z Ciebie dumna Magusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
a ja max zdziwiona, że jeszcze zipię
ja tez nie miałam najłatwiej, wypłakałam sie Dorii w mankiet i poszloooo - spłyneło równiutko [img]icons/icon12.gif[/img] ślad nie został [img]icons/icon7.gif[/img]
> napisz! czemu ja o tym nie wiem ?!! nie było mnie ... [img]icons/icon38.gif[/img] sorki
> zdejcia nit [img]icons/icon9.gif[/img] Tygrys miał tak leniwy tyłek, ze mu sie nie chciało zrobic..ale w nast. tyg wezme za fraki i bedzie [img]icons/icon7.gif[/img]Obiecuje [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> ps.Magus- wywaliło mnie bardziej, po Effe [img]icons/icon12.gif[/img] ale TWARDA jestem i czywiscie walcze dalej [img]icons/icon7.gif[/img]
> [b]no czy ja wiem [img]icons/icon21.gif[/img] może już Ci antidotum wyślę?
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-21, 19:19   #12
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)Oluuuuuuś!!!!

No i dobrze Lejeczko, co sie ma starszy stresowac i znów zaczynac zdanie od " a Ty znowu tyle tego nabrałas" ? [img]icons/icon12.gif[/img] Czego oczy nie widzą, tego sercu nie zal [img]icons/icon12.gif[/img] A do YR pojedz sobie jutro- napewno mają otwarte [img]icons/icon7.gif[/img]

Tapetko, bo Puderniczko, bo Wizazanko, bo Mała Miss, etc..jarzysz? [img]icons/icon7.gif[/img] czy przeliterowac ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] Kochanie, znasz takie powiedzenie "Nie od razu Rzym zbudowano ? " z chłopami trzeba bardzo ostrożnie [img]icons/icon7.gif[/img] to my jestesmy ta płec słabsza, ale silniejsza [img]icons/icon7.gif[/img] Nie mów, ze o tym nie wiesz [img]icons/icon12.gif[/img] Czekam na fote [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. bardzo sie ciesze, ze Gwiazdor nie potraktował zrobienia foty na zasadzie " patrzcie jaki jestem wspaniały i obejme Lejke, niech sie cieszy " ..nie potraktował tego tak " na sprzedaz" a to ładnie o nim swiadczy [img]icons/icon7.gif[/img] zaczynam go lubic [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:27   #13
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)magus:)

jezussek, słyszałam o Gotanie, własnie znajomy sie nim zachyca ostatnio [img]icons/icon7.gif[/img] Ide jutro po Elle [img]icons/icon7.gif[/img] Albo nie- zadzwonie do znajomego pana Waldusia z kiosku na osiedlu, zeby mi zostawił, bo jutro moze nie byc [img]icons/icon7.gif[/img] A i Shape tez niech mi moze zostawi [img]icons/icon7.gif[/img] A co ? [img]icons/icon12.gif[/img] Jak relaks to RELAKS [img]icons/icon7.gif[/img]

a nast. tydzien Magus - tez Ci sie taki zapowiada w pracy ? Bo u mnie nie najlepiej..tak sie zastanawiam, jakies lewe L4 moze> [img]icons/icon12.gif[/img] ? coby człek nie ześwirował [img]icons/icon12.gif[/img]

napisze na mailiku ..Jutro z rańca..ale ..chcesz słuchac..? nawet, jak smuty ?

eee...Magus- nie ! [img]icons/icon29.gif[/img] nie, nie, nie...nie kuś [img]icons/icon12.gif[/img]Wyglada to mało fajnie- zwłaszcza czółko , ale trudno [img]icons/icon7.gif[/img] i broda [img]icons/icon7.gif[/img] ale przezyje [img]icons/icon7.gif[/img] uparłam sie na Effe i to ja go zniszcze nie on mnie [img]icons/icon7.gif[/img] to on sie podda i bedzie taki jak JA SOBIE ŻYCZE [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:30   #14
Hana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 111
GG do Hana
Re: sama w domu ;)

Dziewczyny !!!

Jak ja marzę o takiej samotności. Może w tygodniu coś mi się trafi, bo w weekend mój brzdąc ma "Dzień DZiecka" z wszelkimi przywilejami [img]icons/icon41.gif[/img]i prędko spac nie pójdzie. A osobisty twierdzi, że się za mną ogromnie stęsknił i spokoju dać nie chce [img]icons/tongue.gif[/img]

Ale kiedy moi faceci dziwnym i

rzadkim zbiegiem okoliczności się ulotnią, to puszczam sobie Pata M., robię pyszną herbatkę i delektuję się w błogości.

Bardzo lubię od czasu do czasu takie samotne wieczorki, albo wieczorki z psiapsiółką. Ale najbardziej oczywiście wieczorki na Wizażu.... [img]icons/icon20.gif[/img]


Całuję,

Hana [img]icons/icon7.gif[/img]
Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:44   #15
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: sama w domu ;)

A ja właśnie zajechałam do domu mojego brata, który wyjechał na weekend na domek. Dziś wieczorem jestem z mężulkiem i psem, dzidzia z dziadkami, a jutro i pojutrze będę SAMIUTENKA!!! Ale sobie powizażuję. Tak w ogóle powiedziałam moim staruszkom, że jadę tu, żeby jak pustelnik oddać się swoim myślom o pracy dyplomowej. Sama w to nie wierzę, przynajmniej od momentu, kiedy odpaliłam te stronkę wiem, że z myślenia nad pracą nici [img]icons/icon7.gif[/img] ALe i tak jestem happy. Muszę uzupełnić Wizażowe zaległości!!!
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:47   #16
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: sama w domu ;)do Oli

Olusiu kochana magistruję się z analizy finansowej.A studiuję bankowość i ubezpieczenia.
Całuję!
Ps.Trochę opóźniona odpowiedź ale właśnie wróciłam i jestem na bieżąco już!!!!!!!!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:49   #17
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)hana :)

zycze Ci Hanus własnie takiego relaksu [img]icons/icon7.gif[/img] zafunduj sobie go najszybciej jak bedziesz mogła [img]icons/icon7.gif[/img] A Osobisty niech sie nie burzy, bo to wtedy Ty po takim relaksie bedziesz bardzo steskniona [img]icons/icon12.gif[/img]

Swoją drogą faceci czasem nie mają pojęcia , jak mało wystarczy kobiecie ,zeby zregenerowac siły, zaczerpnąc optymizmu ..[img]icons/icon12.gif[/img] Tygrys, np sie dziwi zawsze " Mysz- a cos Ty dzisiaj taka inna " ? [img]icons/icon12.gif[/img] I nie ma pojecia Osiołek , ze mi wystarczy czasem pogadac na wizazu, zadzwonic do przyjaciółki, poczytac dobrą ksiazke i..potem sie moge nim, ze tak powiem zająć [img]icons/icon12.gif[/img] A on sie musi pownerwiac na poczcie, bo kolejka ; poprzeklinac paliwo , bo jakies dziwne i auto sie dusi ; przezywac do dzis wczorajszy mecz w noge [img]icons/icon12.gif[/img] etc, etc..[img]icons/icon12.gif[/img] nie próbuje nawet tego zrozumiec [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:52   #18
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: sama w domu ;)/Ola

Ola napisał(a):
> xanus [img]icons/icon7.gif[/img] my wynajmujemy, ale pamietam zycie akademickie [img]icons/icon7.gif[/img] fakt, dla "zboczonej" Puderniczki [img]icons/icon12.gif[/img] brak mozliwosci paradowania sobie, gdzie sie chce (...)

no wlasnie, w swoim przyszlym mieszkanku, bede miala ogromna lazienke, z jeszcze wieksza wanna [img]icons/icon12.gif[/img] i jeszszcze wiekszymi polkami, co by sie na nich wszystkie kosmetyki pomiescily [img]icons/icon12.gif[/img]

> ps. to chyba zdrowo- miec zyjąc w związku taką swoją samotność, prawda ?
znowu prawda [img]icons/icon7.gif[/img]
posiedziec samemu, mimo wszystko nie zapominajac o drugiej osobie. Trzeba umiec znalezc czas tylko dla siebie, dla swoich pasji, swojego hobby, inaczej chyba traci sie czesc samej siebie.. tak mi sie wydaje.

sciskam
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 19:54   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: sama w domu ;)Oluuuuuuś!!!!

Literować nie trzeba... Nawet moje ograniczenie ma swoje granice...


Ha, a im lepiej ja Go poznaję, tym bardziej jestem zachwycona... Jeszcze nie usłyszałam ani razu z jego ust przekleństwa... A nie, raz powiedział na znienawidzoną przez wszystkich plastyczkę "dz..a", ale zaraz aż się złapał za usta.
Mamy podobne poczucie humoru. Ba, on ma te same teksty co ja!!!
I zainteresowania... Czyta gazetę, którą czytam ja i moja koleżanka, a inne laski się śmieją, że niby z nas dzieciuchy... Ale pamiętam Twoją radę, nawet nie wiesz jak mi pomaga!!!
A wczoraj potrącił taką moją inną koleżankę, to od razu do mnie przyleciała powiedzieć, że przeprosił i to nie na odwal, ale z uczuciem... A inny to by jeszcze powiedział "sp...j". Dzisiaj mu o tym powiedziałam, że usłyszałam, że jest bardzo miły, a on... kazał ją jeszcze raz przprosić! A jak podeszłyśmy po to zdkjątko, to jeszcze raz ją osobiście przeprosił! Za jedno, nieumyślne popchnięcie!!!
Taaa, widać, że jestem zakochana... O niczym innym nie potrafię pisać...
Idę spać, ale napisz cosik jeszcze, bo uwielbiam Cię czytać!!!
Podrap ode mnie Finię za uszkiem...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-21, 20:03   #20
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: sama w domu ;)/OT plastyka...

> Dwa, że nie było plastyki. Też baby nie cierpię. No i jeszcze nas zwolnili godzinę...

hm.. tak sie zastanawiam czemu ta plastyka taka znienawidzona w szkolach? To takie tworcze i rozwijajace moze byc i wcale nie trzeba byc uzdolnionym... hm.. moze potrzebne odpowiednie podejscie, zarowno uczniow jak i nauczycieli.. Ja chyba mialam szczescie, ze trafilam na takich pedagogow z pasja.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:12   #21
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)alinka :)

moze ja ci prąde odetne, cobys jednak nad tą pracą posiedziała troszke ? [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:14   #22
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)gołabek :)

padam na kolana pani magister [img]icons/icon7.gif[/img] nie nawidze cyferek i mam szacunek dla ludzi, którzy z matmy mieli wiecej niz ja, czyli 3 [img]icons/icon12.gif[/img] serio [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:15   #23
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: sama w domu ;)magus:)

Ola napisał(a):
> jezussek, słyszałam o Gotanie, własnie znajomy sie nim zachyca ostatnio [img]icons/icon7.gif[/img] Ide jutro po Elle [img]icons/icon7.gif[/img] Albo nie- zadzwonie do znajomego pana Waldusia z kiosku na osiedlu, zeby mi zostawił, bo jutro moze nie byc [img]icons/icon7.gif[/img] A i Shape tez niech mi moze zostawi [img]icons/icon7.gif[/img] A co ? [img]icons/icon12.gif[/img] Jak relaks to RELAKS [img]icons/icon7.gif[/img]
> RRRELAXIO [img]icons/icon25.gif[/img] ciekawa jestem co na płytkę powiesz
> a nast. tydzien Magus - tez Ci sie taki zapowiada w pracy
?

na 5 dni - 4 delegacje w odl. 100-300 km Wole sobie nie wyobrażać, co bedzie na mnie czekać w piątek [img]icons/icon32.gif[/img]

Bo u mnie nie najlepiej..tak sie zastanawiam, jakies lewe L4 moze> [img]icons/icon12.gif[/img] ? coby człek nie ześwirował [img]icons/icon12.gif[/img]

> nie żałuj sobie

> napisze na mailiku ..Jutro z rańca..ale ..chcesz słuchac..? nawet, jak smuty ?

ZWŁASZCZA, jak smuty

> eee...Magus- nie ! [img]icons/icon29.gif[/img] nie, nie, nie...nie kuś [img]icons/icon12.gif[/img]Wyglada to mało fajnie- zwłaszcza czółko , ale trudno [img]icons/icon7.gif[/img] i broda [img]icons/icon7.gif[/img] ale przezyje [img]icons/icon7.gif[/img] uparłam sie na Effe i to ja go zniszcze nie on mnie [img]icons/icon7.gif[/img] to on sie podda i bedzie taki jak JA SOBIE ŻYCZE [img]icons/icon12.gif[/img]
> [b] poooodziwiam Cię, bo ja .... nigdy więcej. neeee [img]icons/icon12.gif[/img] )
> [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
napisz !!!
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:19   #24
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)/xanka :)

xanka napisał(a):
> posiedziec samemu, mimo wszystko nie zapominajac o drugiej osobie. Trzeba umiec znalezc czas tylko dla siebie, dla swoich pasji, swojego hobby, inaczej chyba traci sie czesc samej siebie.. tak mi sie wydaje.

zawsze uwazałam, ze to, ze mamy inne pasje z Tygrysem powoduje, ze wciaz jestesmy dla siebie atrakcyjni , ze wciaz siebie zaskakujemy, etc..tak jest chyba ciekawiej..nie wyobrazam sobie miec tylko wspólny swiat..a ja ? musze widziec, gdzie "kończe sie ja " a "zaczyna sie On.." tak jest zdrowiej ..

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:23   #25
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)magus:)

napisze [img]icons/icon7.gif[/img] jestes..jestes .. [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

jak Cie nie kochac..Iwus..łezka mi sie zakreciła ..

zawsze miałam oczy w baaardzo mokrym miejscu [img]icons/icon12.gif[/img]

DZIĘKUJĘ KOCHANIE
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:32   #26
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)Lejka :)

[img]icons/icon7.gif[/img] spij Malenka [img]icons/icon7.gif[/img] spij i snij [img]icons/icon7.gif[/img]

Gwiazdor to widze, bardzo taki ułozony jest [img]icons/icon7.gif[/img] Ale to dobrze, wychowywac go nie trzeba bedzie [img]icons/icon12.gif[/img] zazdroszcze [img]icons/icon7.gif[/img]Ja Tygrysa, to ech, uch, ach --> nauczone było chłopie innego zycia i trzeba było Toto do równowagi doprowadzic [img]icons/icon12.gif[/img] Ale jako oswojony na miare moich marnych mozliwosci - funkcjonuje teraz całkiem niezle [img]icons/icon7.gif[/img]

Na marginesie - zajarzyłas juz Malenka, ze faceci strasznie lubią komplementy ? [img]icons/icon12.gif[/img]

Ps. Fifulec pomiziany [img]icons/icon12.gif[/img]

spij słodziutko [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:37   #27
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: sama w domu ;)magus:)

Ola napisał(a):
> napisze [img]icons/icon7.gif[/img] jestes..jestes .. [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
>
> jak Cie nie kochac..Iwus..łezka mi sie zakreciła ..
> znam takich, co dobrze wiedzą, jak [img]icons/icon12.gif[/img]
> zawsze miałam oczy w baaardzo mokrym miejscu [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> DZIĘKUJĘ KOCHANIE
[b] za cio ???? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon21.gif[/img]
skrobnij, na pewno !! czekam [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:42   #28
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: sama w domu ;)magus:)

maga napisał(a):
> > znam takich, co dobrze wiedzą, jak [img]icons/icon12.gif[/img]
phi! sami nie wiedza co tracą.
>
> >
> > DZIĘKUJĘ KOCHANIE
> [b] za cio ???? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon21.gif[/img]

za wsio [img]icons/icon7.gif[/img] wiesz za co [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
> skrobnij, na pewno !! czekam [img]icons/1cmok.gif[/img]
jutro z ranka . ale jak bede nudzic, siekierka i bez łeb, bez krępacji [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:44   #29
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: sama w domu ;)alinka :)

Obiecuje chwilke posiedziec nad pracą, nawet nie wymyśliłam jeszcze tematu [img]icons/icon12.gif[/img] Prądu prosze mi kurczaki blade nie wyłaczać, bo tak sie stało 3 tyg. temu, gdy tu sobie grzecznie u braciszka wizażowałam [img]icons/icon9.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 20:48   #30
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: sama w domu ;)alinka :)

zacytuje Ci mojego św. pamięci promotora :

"dziecko:
- najpierw literatura
- potem spis treści
- porządnie ma praca wyglądać, żeby przyjemnie było wziąć do ręki (przecież recenzent to musi przeczytać)
- TYTUŁ ? moje dziecko, to się robi na końcu, jak już wiesz, o czym ci się udało napisać" [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.