Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 20:45   #1
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451

Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010


[CENTER][CENTER]WITAMY W 14 części wątku w której to Igorek ma się zawstydzić i zacząć mówić .


Kiedy jesteście zmęczeni i źli, wtedy kiedy dzieci są nieznośne i wyprowadzają was z równowagi, wtedy kiedy gniewacie się i krzyczycie, wtedy, kiedy chcecie karać w uniesieniu - pamiętajcie o zalęknionym, szybko bijącym sercu dziecka
Korczak J.


cz.I
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426416
cz.II
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=446506
cz.III
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466062
cz.IV
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479186
V cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497125
VI cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=509969
VII cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=523088
VIII cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544924
IX cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=566574
X cz.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585009
cz. XI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603713
cz. XII
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=629079
cz. XIII
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651210
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2013-02-18 o 21:23
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:59   #2
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Mój medialny Igor - to teraz już musi mieć motywację chłopak
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:02   #3
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Libra a nie dałam ? ups no masz http://theinsaneworkoutprogram.com/w...5026h3d600.jpg
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:03   #4
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Przeczytaj mu i zaraz się chłopak poprawi .

Miałam odpisać , spróbuję co pamiętam .

Młoda - nie wiem czemu takie piesko dopuszczają , ale w sumie znam kilka osób co mają takie psy bez rodowodu . Pewnie chcą zarobić i tyle , a nie każdy ma na psa 1,5 koła np.


Bao - Olka jak była miała spała na uszach i miała odstające . Poprawiałam jej to jak widziałam a potem jak zaczęła mniej spać a wiecej się bawić i siedzieć to samo się skorygowało . Lukij sobie na fejsie jakie miała radary
też mnie to troszkę wkurzało , ale wyszłam z założenia że co ma być to będzie i samo się skorygowało , przestała też na tych uszach spać .
Moja znajoma tak spała a rodzice chyba olali , jedno ma normalne a drugie odstające . Wyglada to okropnie i jest strasznie widoczne .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:27   #5
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Tylko wiesz tak dziwnie bo oni hodowle maja... za niby hodowca potępia takie rzeczy...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:30   #6
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
Tylko wiesz tak dziwnie bo oni hodowle maja... za niby hodowca potępia takie rzeczy...
Młoda nie wiem nie znam się jak pisałam na psach . Ba nawet w życiu psa nie miałam
Jak w każdym interesie szukają kasy i tyle , pewnie tak i też jest , skoro ludzie posiadają rasowe psy nie mające rodowodu .
Przyjaciółce zależało na piesku a nie na papierku to sobie takiego wynalazła , tym bardziej że sporo taniej .
Moi rodzice mają za to persa nie wiem czy jest tak z kotami jak z psami . Ale jeden sąsiad miał perskiego , drugi też i z tego połączenia mają go też moi rodzice . Koty kompletnie żadnych papierów nie mają .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2012-12-20 o 21:31
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:36   #7
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

No Ania w końcu bo jak sieroty zostałyśmy

Monka no to już widziałam ale jeszcze jakbyś mi lupę podrzuciła to super by było i to jak wpiszę sobie nazwę treningu w google to powinno mi coś wyskoczyć chyba co nie? bo ta dziewczyna co z nią ćwiczę nie ma wszystkich chyba

Dzisiaj przywieźliśmy szyneczki i boczki z wędzenia , ale się obżarłam ,język by mi do tyłka uciekł jakbym nie pokosztowała
Zrobiłam seromakowiec wyszedł pyszny, zrobiłam pierniki czeskie ale nie ozdobiłam jeszcze.

Jeszcze wspomnę 3 bit boicie się o ta śmietankę ,nie sądzę żeby on wam leżał za długo ,wszyscy go uwielbiają ,w smaku nie przypomina tego batona ,ja ich wręcz nie lubię ,3 bit rozpływa się w ustach ,do bitej smietany można serek mascarpone dorzucić będzie sztywniejsza.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 21:37   #8
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Witam na nowym wątku

Większość dnia spędziłam w drodze i jestem wykończona. Tż mimo że żadnym prezesem nie jest to na jakiejś kolacji-libacji jest . Nic nie zrobiłam, żadnych przygotowań do świąt, nic zupełnie Jedyny plus jest taki że pogadałam z mamą i moim siostrzeńcem na żywo (przyjechał na kilka dni z Holandii).
Zobaczyłam naocznie jak hoduje się pomidory w Holandii

Bao nie obraź się ale przesadzasz. Przecież Isia ma dopiero 3 miesiące i wszystkie części ciałka dopiero się "układają do siebie". Przestań już teraz myśleć o tym, że ktoś będzie ją gnębił a jakiegokolwiek powodu. Takim myśleniem to Ty sama spowodujesz u niej kompleksy. Ty masz jej codziennie mówić jaka jest piękna, mądra i wartościowa. To mówię Ci ja, której koleżanki i koledzy dokuczali i naprawdę uprzykrzyli życie z powodu długich włosów związanych w warkocz albo koński ogon. Nie mam kompleksów, znam swoją wartość.
Uszka można włoskami zakryć jeżeli już będą bardzo odstawały. Lepiej oszczędzaj kasę na dobrą szkołę dla dzieciaków a nie na jakieś zabiegi.
Przepraszam ale dla mnie to rodzice najpierw powinni swoje kompleksy wyleczyć.

Monka zdjęcia mi się nie otwierają ale Twój większy mały wygląda na ostatnim zdjęciu na zabawnego zawadiakę . Po tatusiu ? Uszka trochę jakby "odstawały" ale myślę że w jego przypadku to w przyszłości będzie atut . Zresztą czy one są odstające ?

Kurcze czy w ogóle jest jakiś wzór jak dzieci czy dorośli ludzie mają wyglądać Jakby wszyscy byli odlani z jednej formy to nudno by było

Megi dzieła piękne Zdolni jesteście bardzo. Iguś wcale do siebie nie podobny w tych króciutkich włoskach. Teraz jest taki duży

Darusia
Dawaj te zdjęcia

Mrowak moja konsekwencja poległa



Nie wiem co jeszcze napisać chciałam bo oczywiście tu się nie chce cytować.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:49   #9
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

PoP, Ty mnie nie podziwiaj, bo pewnie mając tak niejedzące dziecko jak Ty, też bym odpuściła dawno. Daleko szukać nie trzeba-jestem przeciwniczką zwyczajowego spania dziecka z rodzicami-od czasu do czasu, owszem, dla odmiany, jakieś święto, weekend, ew.choroba, ale nie co noc i co? I biorę Gabrysię co noc za fraki do siebie do wyra, bo inaczej nie wyrabiam. Także wiesz, w kwestii TV i np.Monte nie popuściłam, ale zluzowałam w innej kwesti. Na pewno każda z nas ma takie "kwiatki" na sumieniu.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Jak w każdym interesie szukają kasy i tyle , pewnie tak i też jest , skoro ludzie posiadają rasowe psy nie mające rodowodu .
nie byłabym sobą gdybym tu nie wtrąciła pro forma, że zwierzę bez rodowodu nie może uchodzić za rasowe- rasowy=rodowodowy i innej opcji nie ma. Zanim zgłebiłam temat sama nabyłam drogą kupna kota z "hodowli" bez papierów pod pretekstem niższej ceny. I tak oto Boluś widniejący w moim avatarku nie jest kotem brytyjskim tylko kotem podobnym do brytyjczyka. Pozostałe dwa sierściuchy są "papierowe" i nawet wystawy mogłby zaliczać.

Znowu "wygrałam" tytuł wątku się mi udało no.
Megi, teraz Igor już nie ma wyjścia!

Aha, AniaP-zmien w tytule LUTY na marzec
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 21:51   #10
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Libra wpisz w Google - insanity schedule- i ci wyskocza fotki z ta tabela . Chodzi ci o nazwę treningu danego dnia? To nie wiem ale co ci ma wyskoczyć ja dziś niekumata ,nie spalam w dzien także wiesz, no ...
Dobilas mnie tymi swojakami , juz mokra jeste, nie lubię cię

Iza ja sie z tobą całkowicie zgadzam, każdy jest inny, jest jedyny w swoim rodzaju ( poza blizniakami 1- jajowymi , czy trojaczkami) . Młody z deczka ma odstajace, jest kilka osób które cos zagadywalo , taki zgryzliwy żart , młody nie słyszał. Narazie jest spokój, ale jak mówiłam bedzie bardzo złe to napewno mu pozwolę. Mam nadzieje ze bedzie dobrze, no nie myśle o tym , w trakcie rozmowy jak dziś poprostu poruszylam ten temat.
Młody to szogun, diabeł wcielony , czubek chyba troche po mnie a troche po tz-cie, w Turcji mowili , ze mój tz taki nie był , moja mama mowi ze na tez taka nie byłam , mieszanka wybuchowa . Mały za to inny, dziś go mama bawiła i mowi , ze nie ma dziecka , no przegrzeczny, aż ja zamulil bo taki grzeczny
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:00   #11
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Mój też chyba będzie miał klapciuchy , ale jakoś mi to nie przeszkadza a jemu podejrzewam tym bardziej ,jedno ma bardziej odstające to co miał zszywane ma takie trochę kanciaste kaskader

A propo konsekwencji która u mnie też poległa. Pomyślałam z drugiej strony no nie da sie odizolować dziecka od techniki która nas otacza nie jesteś my amiszami do cholery (nie ubliżając im oczywiscie ) później takie dziecko pójdzie do przedszkola do dzieci które obsługują komputer czy tablet ,telefon itp. i może być mu bardzo przykro że ono tego nie umie , może się przez to nabawić kompleksów ,dzieci myślą inaczej niż my dla nich ważne jest żeby nie odstawać od reszty bo jak się jest innym ,to po tobie. Dlatego tak bardzo nie rozpaczam nad moją poległą konsekwencją

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Ej no mój Mikołaj jest z lutego

Monka no chodziło mi o to czy jak wpiszę tytuł treningu to czy mi wyskoczy i juz sprawdziłam i jest
Ale czym CIę dobiłam wędzonkami
Dzieci czasem całkiem inaczej się zachowują przy innych osobach na mojego tez wszyscy o jaki grzeczny fiu fiu bla bla a on mi dewastator jeden mało chaty nie zdemoluje taki grzeczny
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 22:02   #12
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość



nie byłabym sobą gdybym tu nie wtrąciła pro forma, że zwierzę bez rodowodu nie może uchodzić za rasowe- rasowy=rodowodowy i innej opcji nie ma. Zanim zgłebiłam temat sama nabyłam drogą kupna kota z "hodowli" bez papierów pod pretekstem niższej ceny. I tak oto Boluś widniejący w moim avatarku nie jest kotem brytyjskim tylko kotem podobnym do brytyjczyka. Pozostałe dwa sierściuchy są "papierowe" i nawet wystawy mogłby zaliczać.

:

w 100% popieram, ale nie lubie tego tematu nigdy poruszac dziwnie niekiedy ludzie reaguja....sama mialam psa w typie amstaffa, zawsze mi sie podobaly ale rodzice nie chcieli...ale zdarzl sie taki przypadek ze przygarnelam 1,5 rocznego psiaka... ale w zyciu nie pozwolilbym na szczeniaki u niego - balabym sie co z genach moze przekazac - choc ona to taka lagodna swinka... a znam tez przypadki gdzie ludzie taniej psy kupowali ale z rodowodem, albo sama metryka - ale z mozliwoscia wyrobienia rodowodu tylko bez mozliwosci hodowlanki bo wlasnie pies mial jakies wady - z wygladu, ktore go dyskwalifikowaly, tylko komus takiemu zabraniali rozmnażania go...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:04   #13
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Libra toną juz zglupialam jak tego 3 bita robić, jak nie znajdę śmietanki 36 % to mam uboczne bita smietane vel śnieżna , juz wiem co to hehe z serkiem mascarpone ? Kuwa nie mam hitem śmietany , a byłam dziś w pl sklepie hehe tez mi sie zachcialo. W sobotę pojadę i jak cos to kupie w razie WU.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:14   #14
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra toną juz zglupialam jak tego 3 bita robić, jak nie znajdę śmietanki 36 % to mam uboczne bita smietane vel śnieżna , juz wiem co to hehe z serkiem mascarpone ? Kuwa nie mam hitem śmietany , a byłam dziś w pl sklepie hehe tez mi sie zachcialo. W sobotę pojadę i jak cos to kupie w razie WU.
jak nie znajdziesz 36% to zrób z 30% możesz do tego dodać śmietan-fix na pewno macie coś takiego albo zmieszać ubita 30% z serkiem mascarpone i ona wtedy jest taka sztywniejsza
krem z bitej śmietany i serka mascarpone to mój ulubiony boski smak i mega kaloryczny

Idę chyba spać ,ciężki dzień jutro przede mną zaplanowaliśmy mega sprzątanie poremontowe
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:17   #15
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

monka nie rozumiem czym ty się przejmujesz. Przecież w UK macie śmietankę chyba pod nazwą double cream a ona jest 50% czy jakoś podobnie. Taka to się chyba ubija w moment i trzyma jak galareta . Dorota nie raz pisze o niej w swoich przepisach

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
jak nie znajdziesz 36% to zrób z 30% możesz do tego dodać śmietan-fix na pewno macie coś takiego albo zmieszać ubita 30% z serkiem mascarpone i ona wtedy jest taka sztywniejsza
krem z bitej śmietany i serka mascarpone to mój ulubiony boski smak i mega kaloryczny

Idę chyba spać ,ciężki dzień jutro przede mną zaplanowaliśmy mega sprzątanie poremontowe
Daj spokój. Ja uwielbiam
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:18   #16
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
w 100% popieram, ale nie lubie tego tematu nigdy poruszac dziwnie niekiedy ludzie reaguja....sama mialam psa w typie amstaffa, zawsze mi sie podobaly ale rodzice nie chcieli...ale zdarzl sie taki przypadek ze przygarnelam 1,5 rocznego psiaka... ale w zyciu nie pozwolilbym na szczeniaki u niego - balabym sie co z genach moze przekazac - choc ona to taka lagodna swinka... a znam tez przypadki gdzie ludzie taniej psy kupowali ale z rodowodem, albo sama metryka - ale z mozliwoscia wyrobienia rodowodu tylko bez mozliwosci hodowlanki bo wlasnie pies mial jakies wady - z wygladu, ktore go dyskwalifikowaly, tylko komus takiemu zabraniali rozmnażania go...
a to jest normalna procedura-hodowca zwykle pyta czy zwierzę będzie przeznaczone do hodowli czy nie albo czy będzie jeździło na wystawy. Zwierzak z dyskwalifikującymi go "uszczerbkami" rozmnażany być nie może i już.

i masz rację to drażliwy temat często-ja przynajmniej mam pewność z jakich hodowli, od jakich przodków są moje koty (dwa na pewno) i w ich przypadku wiem, że żadne genetyczne zawirowania im nie grożą. Hodowcy zwierząt robią naprawdę kawał dobrej roboty i doprowadzenie do porządnego, "czystego" miotu to często droga przez ciernie. Na cenę młodego zwierzaka składa się tak wiele czynników, że to się w głowie nie mieści, a często i tak sam hodowca niewiele (jeśli cokolwiek) ma z tego do własnej kieszeni. Mówię to rzecz jasna o hodowlach z prawdziwego zdarzenia.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:19   #17
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

To czyli lepszy krem z tej bitwa śmietany i serka do 3bita.To tak zrobię a jakie dac proporcje -!1 bita smietana i ile serka ? Tyle co tej śmietanki 26? Smietan fixa wywalilam ostatnio 4!torebki

I co juz koniec remontu? Czyli foty po świętach? kogo zaszczyt kopnie w rozdziewiczaniu nowej toalety tfu łazienki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:34   #18
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
a to jest normalna procedura-hodowca zwykle pyta czy zwierzę będzie przeznaczone do hodowli czy nie albo czy będzie jeździło na wystawy. Zwierzak z dyskwalifikującymi go "uszczerbkami" rozmnażany być nie może i już.

i masz rację to drażliwy temat często-ja przynajmniej mam pewność z jakich hodowli, od jakich przodków są moje koty (dwa na pewno) i w ich przypadku wiem, że żadne genetyczne zawirowania im nie grożą. Hodowcy zwierząt robią naprawdę kawał dobrej roboty i doprowadzenie do porządnego, "czystego" miotu to często droga przez ciernie. Na cenę młodego zwierzaka składa się tak wiele czynników, że to się w głowie nie mieści, a często i tak sam hodowca niewiele (jeśli cokolwiek) ma z tego do własnej kieszeni. Mówię to rzecz jasna o hodowlach z prawdziwego zdarzenia.

no a tez jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu to pisalam.... to jest sposob na to by kupic psa taniej..

znam "hodowcow" - znajomi znajomych.... co na strychu maja wylęgarnie a w domu sliczna parke psiakow z ktora lataja po wystawach...ehhh
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:38   #19
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Mrowak ja swoją sunię kupiłam z dobrej hodowli, po dobrych przodkach a jednak i tak zęby nie wyszły (to podobno genetyczna wada). Mamę znałam osobiście - piękny garnitur zębów a ojca widziałam na wystawie. Mi o rodowód sam w sobie nie chodziło tylko o pewność że pies nie ma własnie agresywnych genów. Brak zębów mi nie przeszkadzał a i nie chciałam jej nigdy kryć.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 22:39   #20
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Hej!
Ja się tylko zamelduje... Weny brak

Misiek znów gorączkuje (od wczorajszego popołudnia) Poza tym nic mu nie jest. Pewnie jutro dla pewności skoczymy do dr, chociaż ma być bardzo zimno i się zastanawiam czy warto go wyciągać z domu. Boję się że będziemy musieli zostać na święta w domu (tam gdzie się wybieramy będzie dużo dzieci) Dzis ma chyba bezsenność, zwykle w dzień śpi 2-3h a dziś wgl i do tej pory nie śpi

Do tego ostatnie dni były bardzo buntownicze co mnie wykańcza fizycznie i psychicznie...

Tytuł super!
Dzieci na ostatnich fotkach bardzo ładne
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:40   #21
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Tej śmietanki tyle ile 36%. Nie sądzę żeby proporcje się zmianiały
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:41   #22
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Czyli ja mam kota persa rasowego bo z rodowodem. Tylko gdzieś mi się ten jego rodowód zapodział. Nigdy jakoś nie przywiązywałam wagi do tych papierów i nie mam pojęcia gdzie je wsadziłam. Pamiętam tylko że jego przodkowie (pradziadkowie) z daleka byli.
Mój wykastrowany jest więc dzieci nie ma. W przyszłym roku będzie miał 16 urodziny. Takiego dorosłego mam już synka.

Co Wy dzisiaj o tych uszach, dobrze że dzieci śpią bo poszłabym im uszy oglądać.

Asiulek - a ja chyba nie cieszę się że framuga u Ciebie.
Rozmnażać się należy. Polska w potrzebie, brakuje obywateli. Kto będzie pracował na moją emeryturę???
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:42   #23
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Lind lepiej zajrzyjcie do lekarza. Zdrówka
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:58   #24
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

witam sie i ja w nowym wątku
czytałam odpisywałam a wy juz tu :P
trzeba tam zamknąc drzwi ...
kurcze czytam was czytam az sie głodna zrobiłam no i jeszcze smak na bita smietane

lind trzymam kciuki co by to nic groznego nie było

a psach sie nie znam znaczy na ich rodowodach mam czarna kundelkę juz bardzo stara

moja choinka lezy sobie i czeka az ja kto wypakuje i ubierze zakazałam sie do niej zblizac poki chaty nieogarna
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 00:15   #25
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Pominelam pare postow , nie wiem jak


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka no chodziło mi o to czy jak wpiszę tytuł treningu to czy mi wyskoczy i juz sprawdziłam i jest
Ale czym CIę dobiłam wędzonkami
Dzieci czasem całkiem inaczej się zachowują przy innych osobach na mojego tez wszyscy o jaki grzeczny fiu fiu bla bla a on mi dewastator jeden mało chaty nie zdemoluje taki grzeczny
no ale po co chcesz to sprawdzic i co ci to da ze sprawdisz tytul treningu , co chcesz wiedziec , o czym jest, ile trwa ?
no no wedzonki , jacha , ze tak
Moj maly grzeczny , labuz jak to dziecko, ale grzeczny , ugodowy , przytulasny, nieroztrzepany . Taki od urodzenia, a mlody to juz pisalam
Moj tz tyz z lutego, a idz glupi miesiac, nie dosc , ze walentynki to jeszcze urodzinki, tez sie nie mial kiedy urodzic , a na dodatek to najkrotszy miesiac

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
monka nie rozumiem czym ty się przejmujesz. Przecież w UK macie śmietankę chyba pod nazwą double cream a ona jest 50% czy jakoś podobnie. Taka to się chyba ubija w moment i trzyma jak galareta . Dorota nie raz pisze o niej w swoich przepisach[COLOR="Silver"]
a pewnie wiem ze jest bo kupowalam, ale nie wiem wlasnie czy jest 36 % , wiem , ze jest 40% i 30% i mniejsze. Moje tesco czasem ma braki w produktach i np nie bedzie tej 36% a w miescie bedzie, wiec ja zawsze wole byc podwojnie zabezpieczona, podbic do pl sklepu ,a potem do tesco .
Np u mnie w tesco chyba ani razu nie kupilam burakow czerwonych swiezych , kupuje z wyprzedzeniem, a seler to juz wogole , musze wczesniej kupowac w innym tesco , zeby potem nie zaliczyc zdziwka.
Wiec dla tego ja zawsze panikuje i sie stresuje , na zadupiu mieszkam , nie moge sobie wyskoczyc jak wy z miosta do sklepu i dokupic tego czy tego , bo bez sensu gnac 40 km po smietanke 36 % .
40 % to chyba za tlusta bedzie co nie? aaa ja to zawsze musze miec cipka w cipke dokladnie tak jak pisze w przepisie.

Niektore produkty polskie a angielskie bardzo roznia sie w smakach i dlatego wole np kupowac w pl sklepie niz w angielskich , chocby serek wiejski, twarozki, ogorki kiszone, smietana do zup , makrela o wedlinach nie wspomne i wiele innych.

ale kij z ta smietanka, przecie zrobie z bita smietana i serkiem marscapone o

Lind ja nie wiem, , ze on znowu chory, chyba jakies kompleksowe badania musi przejsc, bo to chyba cos nie tak, zeby dziecko tak co chwile goraczkowalo , przeciez nawet miesiac chyba nie minal , co nie.
Czytalam, ze jakis wirus grypy panuje w pl i czytalam o tych mrozach, no wspolczuje ci a jemu to podwojnie .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-21 o 00:32
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 06:21   #26
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Witam

Coś chciałam się rozpisać ale niewyspana jestem

Mały w nocy wpadkę miał, co lepsza to wtedy w nocy po cichaczu do naszego łóżka zaszedł, że musieliśmy łóżko przebierać, synka, i tacie też się dostałoMnie jakoś ominęło. A dziecko poszło spać do swojego suchego łóżka

Bao Eryk miał takie miękkie i duże uszka. Wiecznie się podwijały, odstawały. Człowiek jakoś się tym za bardzo przejął i mu w domu opaskę sportową zakładałamAle po tygodniu mi się odechciało. I ma śliczne uszka przylegające, nie są duże. Więc jak drugiemu cos sobie znowu wkręciłam że odstają to od razu nic z tym nie robiłam nauczona doświadczeniem, i też jest pięknie bez odstawania. Nie przejmuj się. Tylko własnie poprawiaj jak sie podwiną przy spaniu i tyle.

Ja już pierogi i uszka mam porobione i zamrożone Więc już tylko przyjemności zostały.
No poza tym że dzisiaj teściowa u mnie będzie, bo mój tato chory a ja do Starostwa muszę iść na 2-3 godziny. Niecierpliwie czekam aż dzieci będą na tyle duże że będzie można ich razem w domu samych zostawić bez kombinowania opieki.

Zabiegana jestem bo Eryka staram się zaprowadzać i przyprowadzać ze szkoły, czasami też w czasie jakiejś przerwy wpadamMój tato chory od tygodnia na tyle że w łóżku leży to muszę też do niego chodzić żeby choć chleb i picie zanosić, obiad, biedny zachorował na porządną grypę i jak już go totalnie rozłożyło, to odwiedził go mój brat z grypą żołądkową, więc ma full zestaw, a ja mu tylko w drzwiach cos podaję żeby zarazy nie roznieść.

Megi zazdroszczę tych uzdolnień plastycznych i muzycznych

Tak piszecie o tych rodowodach. Ja plnuję jakiegoś zwierzaka, jak to co mamy teraz padnie. I myślałam o szczurku Dumbo, to one też z rodowodem
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 06:31   #27
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

eh i znowu się poryczałam przy tym cytacie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Czyli ja mam kota persa rasowego bo z rodowodem. Tylko gdzieś mi się ten jego rodowód zapodział. Nigdy jakoś nie przywiązywałam wagi do tych papierów i nie mam pojęcia gdzie je wsadziłam. Pamiętam tylko że jego przodkowie (pradziadkowie) z daleka byli.
Mój wykastrowany jest więc dzieci nie ma. W przyszłym roku będzie miał 16 urodziny. Takiego dorosłego mam już synka.

Co Wy dzisiaj o tych uszach, dobrze że dzieci śpią bo poszłabym im uszy oglądać.

Asiulek - a ja chyba nie cieszę się że framuga u Ciebie.
Rozmnażać się należy. Polska w potrzebie, brakuje obywateli. Kto będzie pracował na moją emeryturę???
to już piękny wiek ma Igor ja marzę,żeby moja Lejdi tyle ze mną była
Moja mała 18 kwietnia skończy 4 lata.Jedną i drugą córkę mam z kwietnia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 06:53   #28
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Hej!
Ja się tylko zamelduje... Weny brak

Misiek znów gorączkuje (od wczorajszego popołudnia) Poza tym nic mu nie jest. Pewnie jutro dla pewności skoczymy do dr, chociaż ma być bardzo zimno i się zastanawiam czy warto go wyciągać z domu. Boję się że będziemy musieli zostać na święta w domu (tam gdzie się wybieramy będzie dużo dzieci) Dzis ma chyba bezsenność, zwykle w dzień śpi 2-3h a dziś wgl i do tej pory nie śpi

Do tego ostatnie dni były bardzo buntownicze co mnie wykańcza fizycznie i psychicznie...

Tytuł super!
Dzieci na ostatnich fotkach bardzo ładne
a miałam własnie pytac o ciebie biedny Misiek, kurde znowu coś

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Witam

Coś chciałam się rozpisać ale niewyspana jestem

Mały w nocy wpadkę miał, co lepsza to wtedy w nocy po cichaczu do naszego łóżka zaszedł, że musieliśmy łóżko przebierać, synka, i tacie też się dostałoMnie jakoś ominęło. A dziecko poszło spać do swojego suchego łóżka

Bao Eryk miał takie miękkie i duże uszka. Wiecznie się podwijały, odstawały. Człowiek jakoś się tym za bardzo przejął i mu w domu opaskę sportową zakładałamAle po tygodniu mi się odechciało. I ma śliczne uszka przylegające, nie są duże. Więc jak drugiemu cos sobie znowu wkręciłam że odstają to od razu nic z tym nie robiłam nauczona doświadczeniem, i też jest pięknie bez odstawania. Nie przejmuj się. Tylko własnie poprawiaj jak sie podwiną przy spaniu i tyle.

Ja już pierogi i uszka mam porobione i zamrożone Więc już tylko przyjemności zostały.
No poza tym że dzisiaj teściowa u mnie będzie, bo mój tato chory a ja do Starostwa muszę iść na 2-3 godziny. Niecierpliwie czekam aż dzieci będą na tyle duże że będzie można ich razem w domu samych zostawić bez kombinowania opieki.

Zabiegana jestem bo Eryka staram się zaprowadzać i przyprowadzać ze szkoły, czasami też w czasie jakiejś przerwy wpadamMój tato chory od tygodnia na tyle że w łóżku leży to muszę też do niego chodzić żeby choć chleb i picie zanosić, obiad, biedny zachorował na porządną grypę i jak już go totalnie rozłożyło, to odwiedził go mój brat z grypą żołądkową, więc ma full zestaw, a ja mu tylko w drzwiach cos podaję żeby zarazy nie roznieść.

Megi zazdroszczę tych uzdolnień plastycznych i muzycznych

Tak piszecie o tych rodowodach. Ja plnuję jakiegoś zwierzaka, jak to co mamy teraz padnie. I myślałam o szczurku Dumbo, to one też z rodowodem
oby tata szybko wyzdrowiał....facet chory to jak szpital z pełnym oddziałem w domu

Iza - co ty tak do mnie z tym obrażaniem???toż ja sie nie obrażam Mała codziennie miliony razy słyszy jaką jest śliczną, kochaną, najwspanialszą moją wymarzoną coreczką kubuś też z resztą ale o jej wygląd to wolę zadbać za młodu moja mama zafundowałą mi giga cycki i nie założyła aparatu wteyd co trzebabyło - na tym punkcie kompleksy zawsze miałąm i mam nadal, małej chcę oszczędzić mam nadzieję, że uszka oklapną, zaraz fotkę wam wrzucę to zobaczycie jak sterczą jak u elfa....
Dzisiaj mamy szczepienie przed samymi świętami....oby tylko jej nic nie było ciekawe ile waży bo już ciężka jest po 10ej mama ma z pracy wyskoczyć i zostać z kubusiem a ja z ojcem pojadę bo za dużo betów mam do wzięcia ze sobą, a i szczepionki dość daleko zamówiłam, a jest -13 st., nie chcę małej ciągać, to z nią w aucie zaczeka tylko ja sie takw stydzę z moim ojcem do ludzi chodzić...on się potrafi każdej napotkanej osoby czepić
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 07:20   #29
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Witam w dniu pt. "koniec swiata".

Ana - ja to mam nadzieje ze mój kot do 30 - tki dozyje.

Lind- a moze coś na wzmocnienie powinien Michał dostać.

Bao - a ten aparat to miał być na cycki??
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 08:06   #30
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Guciu od Megi:zagadaj do kolegi- II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam w dniu pt. "koniec swiata".

Ana - ja to mam nadzieje ze mój kot do 30 - tki dozyje.

Lind- a moze coś na wzmocnienie powinien Michał dostać.

Bao - a ten aparat to miał być na cycki??
na zęby
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.