Wypadł mi kawałek tlenku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 20:03   #1
Atmosferka
Raczkowanie
 
Avatar Atmosferka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 73

Wypadł mi kawałek tlenku


Jakieś dwa tygodnie temu zaczęłam leczyć siodemkę, próchnica podeszła niestety pod wypełnieniem, która już miałam kilka lat, więc moja pani stomatolog oczyściła to trochę i załozyła (no właśnie nie wiem nawet co to jest: lekarstwo, trucizna) w każdym razie - tlenek. Ząb jest rozwiercony od góry i kawałek z boku zaraz przy dziąsle. I właśnie o tą małą cześć mi chodzi. Ten kawałeczek kompletnie nie chce mi się trzymać, już trzy razy bylam na dokładaniu tego tlenku, bo mi ciągle wypada (tylko ten kawałeczek). Ostatnio byłam wczoraj, lekarka rozwierciła to trochę bardziej, żeby się trzymało dodam, że nie jem nic twardego bo jestem świezą aparatką , dziś już mi wypadło. No i teraz nie wiem, czy znoowuu iść do niej (mam trochę daleko) czy poczekać do 17 wrzesnia, bo wtedy mam nastepna wizyte ?

Edit: ząb sam z siebie nie boli, czasem czuję go jak jem coś czy np. piję cos zimnego.
__________________
"I znowu zmroziło mnie przeczucie czegoś nieodwołalnego. Nie słyszeć więcej jego śmiechu – ta myśl mnie zadręczała. Ten śmiech był dla mnie jak studnia na pustyni."

Atmosferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:14   #2
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Wypadł mi kawałek tlenku

mi czasem ten tlenek (chodzi Ci o takie białe, śmieszne w smaku wypełnienie?) wypada sam kilka godzin po wyjściu z gabinetu jak jest jakoś beznadziejnie umiejscowiona dziura. Najprościej by było zadzwonić i zapytać dentystki. Ja czasem uzupełniam (jak jestem przy okazji gdzieś w okolicy), ale zwykle nie. I nigdy za to ochrzanu nie dostałam
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.