W podróż poślubna nad morze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 14:19   #1
UltraLogan94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5

W podróż poślubna nad morze?


Hej! Gdzie postanowiliście pojechać w podróż poślubną? Nam marzyły się zagraniczne wakacje, ale w efekcie się na nie nie zdecydowaliśmy i myślimy nad wyjechaniem nad polskie morze.. wiem, wiem, wiele osób uzna, że to kiepski pomysł, bo nie ma pogody, bo turystów multum itd., ale my się z moją żonką właśnie nad morzem poznaliśmy i mamy do tego miejsca wielki sentyment Szukamy jakiegoś fajnego miejsca, może gdzieś , gdzie są nowe apartamenty nad morzem? Gdzieś, gdzie jeszcze nikogo nie było? Gdzie wszystko jest nowe i świeże, jak nasze małżeństwo?

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2015-08-12 o 14:26 Powód: reklama
UltraLogan94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 15:10   #2
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Każdy jedzie gdzie chce (albo wcale). Jeśli lubicie morze to czemu nie? A jak do tego wybierzecie się jeszcze tuż przed albo po sezonie to już w ogóle super . Bo przecież nikt nie powiedział, że podróż poślubna ma być np. tydzień po weselu. Mogą to być po prostu wczasy.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 08:43   #3
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

ja kocham nasze morze, jezdzimy z TZ kazdego roku )) turysci i dzieci nam nie przeszkadzaja... po prostu sobie są. jedzimy do dziwnowa, a od kilku (2?4?) lat stoi tam wypasiona miejscówka "stary dziwnów"

generalnie cale zycie do tej miescinki jezdze.. jak bylam dziekciem bylo co robic, jak bylam nastolatka to akurat miejsce bylo czesto odwiedzane przez mlodziez, a teraz jak jezdze i szukam odpoczynku i szumu fal i spokoju wieczorem z TZ to tez to jest - juz jest niewiele super imprezek, pijanych ludzi na ulicach..bardziej taka miejscowisc rodzinna sie zrobila
wiec polecam ale to wiadomo - zalezy kto czego szuka...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 12:25   #4
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

My bylismy nad morzem, we wrześniu więc po sezonie I była to najlepsza dla nas opcja, była piekna pogoda, bez upałów, ludzi prawie wcale, odpoczęliśmy na maksa po tym zamieszaniu i nacieszyliśmy się sobą
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 21:58   #5
MinodoraUk76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Uwielbiamy z moją drógą połową wakacje nad morzem - nawet jak jest zimno, deszczowo i wietrznie. Polskie morze to polskie morze i nikt nie zapewni takiego uroku jak ono! Poza tym podróż poślubna nie jest do zwiedzania jeśli chcecie spędzić miły i uroczy tydzień poślubny to polecam Łebę - cicha miejscowość, blisko do morza i wiele ciekawych ofert noclegowych
MinodoraUk76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:52   #6
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
My bylismy nad morzem, we wrześniu więc po sezonie I była to najlepsza dla nas opcja, była piekna pogoda, bez upałów, ludzi prawie wcale, odpoczęliśmy na maksa po tym zamieszaniu i nacieszyliśmy się sobą
my na sesje wlasnie we wrzesniu pojedziemy i mma badzieje ze choc troche słonka bedzie <3
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 22:52   #7
NetTerica1297
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Najlepszego na nowej drodze życia! Kołobrzeg - kolejna dobra mieścina nad morzem. Poza sezonem dużo osób starszych, więc nie ma zbytnio szumu, można się wyciszyć i odpocząć we własnym gronie. Hm... Jeszcze kiedyś byłam w Pobierowie. Tam stały domki drewniane, które można było wynajmować - takie niby campingi, ale bez kuchni, jedynie z łazienką i sypialnią. Ale to chyba się lepiej sprawdzi na wyjazd większą ekipą, czego raczej nie chcecie
NetTerica1297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:16   #8
UltraLogan94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Dziękuję za te wszystkie miłe komentarze tylko utwierdziliście mnie w tym , że polskie morze też może być całkiem fajnym pomysłem na podróż poślubną zainteresowała mnie ta Łeba i ten Dzwinów i może wykorzystamy jakąś opcję A jak jest z tymi ofertami noclegowymi? Można tam znaleźć coś na jakimś lepszym poziome? Może jakieś miejsca nowe i nowoczesne?
UltraLogan94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 14:03   #9
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

jak napisalam - starydziwnów brzmi nienowo ale jest nowe.
inne miejscówki to raczej noclegi takie no nadmorskie tak, czyli kanapa, meble ikea np takie ładnie czystko schludnie ale nie elegancko
a tam chyba jest ok - nie wiem nie bylam
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:53   #10
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Cytat:
Napisane przez UltraLogan94 Pokaż wiadomość
Dziękuję za te wszystkie miłe komentarze tylko utwierdziliście mnie w tym , że polskie morze też może być całkiem fajnym pomysłem na podróż poślubną zainteresowała mnie ta Łeba i ten Dzwinów i może wykorzystamy jakąś opcję A jak jest z tymi ofertami noclegowymi? Można tam znaleźć coś na jakimś lepszym poziome? Może jakieś miejsca nowe i nowoczesne?
Wprawdzie inna miejscowośc, ale bardzo polecam: Hotel Szafir w Jastrzębiej Górze
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:40   #11
ProPimen2549
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

Nasze morze jest piękne i mnie osobiście nie odstraszają turyście jest przynajmniej milej i weselej. Bardzo dobry pomysł na wyjazd w taką podróż jak jeszcze masz sentyment tam gdzie się poznaliście to, czemu nie. Szukaj może jakichś apartamentów w Gdańsku jest to piękne miasto może trochę oklepane, ale warto. Od siebie coś gdzie byłem rok temu Apartamenty Flatinfo Szafarnia polecam mogę ci si spodoba się.
ProPimen2549 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 10:06   #12
miraghra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: W podróż poślubna nad morze?

My też spędziliśmy podróż poślubną, nad polskim morzem. To był nasz wspólny pomysł. Nie uważamy, że nasze morze jest gorsze, od tych po za granicą. Byliśmy w Niechorzu. Nocowaliśmy w hotelu, który znajdował się przy samej plaży. <link> Apartament niezwykle uroczy. Obsługa zadbała o to, aby pobyt zapadł nam w pamięć. Wszystko przebiegło bardzo miło. Wyjazd niezwykle romantyczny. Jeśli ktoś planuje podróż poślubną to polecamy, ten sposób.

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2015-08-12 o 10:22 Powód: link
miraghra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-12 11:06:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.