Dobry dietetyk, pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 18:20   #1
Yasminkanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

Dobry dietetyk, pomocy


Cześć dziewczyny jestem załamana po zimie - przybyło mi 8 kg i nie za specjalnie się prezentuje, a na dodatek nie mogę kupić fajnych ciuszków bo albo są za długie i w sam raz, albo za krótkie i za ciasne Na jednym z portali/forów znalazłam dietetyka z Trójmiasta miał dużo opinii to pomyślałam by skorzystać byłam na diecie przez dwa miesiące i przytyłam kolejny kilogram już nie wiem co mam myśleć powoli zaczynam tracić wiarę w zrzucenie kilogramów. Polećcie jakiegoś dobrego i sprawdzonego dietetyka, proszę

Ania.
Yasminkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:20   #2
LoveTheWayYouLie
Przyczajenie
 
Avatar LoveTheWayYouLie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Hej, ja osobiście mogę Ci polecić Pana Bartosza Madeja z firmy Ventermed. Rok temu również potrzebowałem pomocy dietetyka w zrzuceniu „kilku” kg i znajoma poleciła mi właśnie tą osobę. Korzystałam równe 6 miesięcy i z wagi 50kg zrzuciłam do 43, a przy moim niziutkim wzroście to idealna waga :d Facet dobrze tłumaczy zasadę odchudzania i nie daje inwazyjnych diet, a przede wszystkim jak na faceta jest milutki :p Jak jesteś zainteresowana to mogę Ci podać namiary na niego, obsługuje też przez Internet (brata narzeczona tak prowadził i prowadzi z efektami) wiem że musiała zrobić jakieś badania, to jej zlecił zrobienie i nie było z tym problemu.
LoveTheWayYouLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:30   #3
Yasminkanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Dzięki za odpowiedź, też słyszałam o tym dietetyku tyle że od kolegi który ćwiczy na siłowni i chwali sobie tą osobę, tyle że nie wiedziałam że też zajmuje się odchudzaniem Jeśli możesz podaj mi jakiś kontakt do niego
Yasminkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 19:48   #4
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Cytat:
Napisane przez LoveTheWayYouLie Pokaż wiadomość
Hej, ja osobiście mogę Ci polecić Pana Bartosza Madeja z firmy Ventermed. Rok temu również potrzebowałem pomocy dietetyka w zrzuceniu „kilku” kg i znajoma poleciła mi właśnie tą osobę. Korzystałam równe 6 miesięcy i z wagi 50kg zrzuciłam do 43, a przy moim niziutkim wzroście to idealna waga :d Facet dobrze tłumaczy zasadę odchudzania i nie daje inwazyjnych diet, a przede wszystkim jak na faceta jest milutki :p Jak jesteś zainteresowana to mogę Ci podać namiary na niego, obsługuje też przez Internet (brata narzeczona tak prowadził i prowadzi z efektami) wiem że musiała zrobić jakieś badania, to jej zlecił zrobienie i nie było z tym problemu.
Jesli mozna wiedziec to ile masz wzrostu skoro 43kg to twoja idealna waga?
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 21:30   #5
LoveTheWayYouLie
Przyczajenie
 
Avatar LoveTheWayYouLie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Hej Andziula85, ja mam wzrostu 155cm, dietetyk powiedział sam że waga powinna być wyższa, tyle że musiałam osiągnąć taką nie inną wagę z powodu osobistego.

Yasminkaanna - zajmuje się ogólną dietetyką oraz żywieniem w stanach stresu i takich tam.

numeru telefonu nie mogę znaleźć, ale jutro w pracy spytam się koleżanki która jest pod jego opieką, bo teraz nie chce dzwonić z powodu późnej godziny.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:01 Powód: nieopłacona reklama
LoveTheWayYouLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:10   #6
Andziula85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Mam nadzieje ze ten powod byl powazny bo wedlug BMI to ty masz dziewczyno niedowage co jest nie zdrowe i dziwie sie ze dietetyk pomogl ci w odchudzaniu. Swoja droga to musialas sie ostro nastarac zeby przy swojej wadze stracic tyle kilogramow, ja waze duzo wiecej i jakos to slabo idzie.
__________________
13.04-->88,4 kg/164 cm.
Cel 1-->82kg

I stay a bit overweight because it wouldn't be fair to all the skinny people if I were this attractive, intelligent, funny AND thin.
It's a public service, really.
Andziula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 17:45   #7
LoveTheWayYouLie
Przyczajenie
 
Avatar LoveTheWayYouLie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Hej, rozmawiałam dziś z koleżanką i podała mi numer


Andziula85 jak masz problem z odchudzeniem się, to napisz do Pana Bartka, może coś podpowie. Ja miło wspominam współpracę z nim bo nie był tak jak inni ukierunkowany na zyski ,a było widać że angażuje się w rezultaty u klienta i stara się jak najwięcej przekazać wiedzy.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:02 Powód: nieopłacona reklama
LoveTheWayYouLie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 17:07   #8
Yasminkanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Hej dziewczyny napisałam już i dostałam odpowiedź - jestem zadowolona bo obsługa miła i do rzeczy. Jeszcze raz dziękuje !

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:02 Powód: nieopłacona reklama
Yasminkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 12:37   #9
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dobry dietetyk, pomocy

Panie Bartoszu, pan by reklamę wykupił, a nie spamuje. Ktoś zamknie ten wątek może?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.