tyłozgięcie macicy a ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-18, 17:12   #1
katu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1

tyłozgięcie macicy a ciąża


Czy mam się matrwić tyłozgięciem macicy? Od roku nie biorę pigułek, ale dopiero od kilku m-cy myślę powaznie o ciąży. Mimo nieregularnej miesiączki staram się "wyczuć" dni płodne. Wydaje mi się, że moje i partnera próby powinny zakończyć się sukcesem a tu...nic? Mam 25 lat a dopiero dzisiaj poinformowała mnie o tej anomalii moja lekarka pierwszego kontaktu!Regularnie chodzę do ginekologa, który dotąd nic takiego nie zaobserwował?! Może to jego niedopatrzenie? Doradzcie...
katu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 17:42   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

tyłozgięcie macicy nie jest traktowane jako chorobe czy anomalie ,niektóre kobiety tak maja ,taka ich uroda .
nie powinno byc to żadnych problemem w zajsciu w ciąze ,porodem ,itp.
nie znam badan ale znam wiele kobiet które maja tyłozgięcie i wsszystkie bez problmeu zzachodzily w ciaze.

przestan myślec o ciązy ,przestancie "robic dziecko" kochajcie sie a samo przyjdzie
powodzenia
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 17:43   #3
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

Właściwie to nie wiem czy można tyłozgięcie nazwać anomalią bo ma ją tak wiele kobiet powiedziałabym, że chyba z połowa moich znajomych kobiet
Ja też jestem posiadaczką tyłozgięcia i nie stanowiło to żadnej przeszkody w zajściu w ciążę. Mój lekarz twierdzi, że to chyba jakiś przesąd bo ma całe tabuny ciężarnych pacjentek z tyłozgięciem
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 21:57   #4
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

Ja mam tyłozgięcie macicy. Zaszłam w ciążę za pierwszym planowanym "strzałem". Ciążę donosiłam, chociaż miałam problemy. Przed ciążą miałam silne bóle miesiączkowe, a po porodzie jak ręką odjął. Teraz tylko czasami boli mnie brzuch.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 21:57   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

Ja mam tyłozgięcie macicy. Zaszłam w ciążę za pierwszym planowanym "strzałem". Ciążę donosiłam, chociaż miałam problemy. Przed ciąż miałam silne bóle miesiączkowe, a po porodzie jak ręka odjął. Tylko czasami boli mnie brzuch.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 18:00   #6
Joanna_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 31
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

witaj kaska. Mimo tyłozgięcia zaszłam dwa razy w ciążę bez żadnych problemów i urodziłam dwie zdrowe córki. Lekarz (dobry, od ciąż zagrożonych) powiedział mi, że taka moja uroda i nie mam się martwić, bo to nie przeszkadza w zajściu ani w donoszeniu ciąży. Tak więc głowa do góry i cierpliwie próbujcie az do skutku. Pozdrawiam Asik
Joanna_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 13:33   #7
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Re: tyłozgięcie macicy a ciąża

Ja również jestem posiadaczką tyłozgięcia macicy . To bardzo częste u kobiet. Nie masz się czym martwić . My mamy tyło inne przodozgięcie! :-D
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 16:44   #8
azalia5
Przyczajenie
 
Avatar azalia5
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Dot.: tyłozgięcie macicy a ciąża

Paula78 masz absolutną rację, jeśli ktoś posiada tyłozgięcie to nic strasznego i nijak się ma do ciąży.Przestać myśleć że się chciałoby już, i poprostu kochac się bez opamiętania
Raczej każda z nas która chce zajść w ciąże powinna najpierw się wyluzować (nic na siłę )
Słyszałam o wielu sposobach które to kobiety uradziły np. po stosunku nogi na ścianę by były wyżej niż głowa <lol> ale jak tu po super seksie tulić męża, który nie zasypia ? Lub poprostu kochac się na pieska wtedy plemniki mają "z górki" a nie "pod górkę"
Najlepszym jednak sposobem jest zajść w ciąże jeśli oboje podczas seksu przeżywacie orgazm wtedy plemnikom łatwiej dojść do macicy (sposób sprawdzony 7 lat temu)

Ja się tym nie martwię, kolejny miesiąc mija jak możemy szaleć w sypialni ile wlezie
__________________
Nowe życie - blask świec - miłość



http://www.wiersze.bej.pl/?szukaj=Amie&gdzie=autor
azalia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.