Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 13:36   #1
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831

Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie


Postanowiłam wreszcie kupic jakąś profesjonalną odżywkę do moich niesfornych,kręconych włosów.Nie wiem tylko czy wybrać L'oreal Proffessionel Shine Curl Conditioner czy Matrix Curl.life.Sprawdzałam na KWC ,ale tam jest mało opini.Bardzo proszę o Wasze opinie.Z góry dziękuję
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:36   #2
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Niemożliwe żeby nikt nie stosował tych kosmetyków...........up
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:49   #3
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Moja kolezaka fryzierka poleca Loreal Hot Liss
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:35   #4
klaudia_klg
Przyczajenie
 
Avatar klaudia_klg
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Stosowałam i jedno i drugie. I powiem, że obie są fajne - ładnie nawilżają, nabłyszczają, włosy się tak nie puszą i są mocne. Mi praktycznie przestały wypadać Loreal jest o tyle fajniejszy, że przecudnie pachnie. Matrix jest taki ogórkowy. Cenowo jednak Matrix wypada taniej. Do tego warto kupić z tej samej serii szampon (ja oba kupowałam na allegro, tam można dostać o wiele taniej jak w sklepach fryzjerskich). A Matrix ma jeszcze fajne mleczko do układania loków, które nie skleja, a wzmacnia skręt... choć z tych wzmacniaczy skrętu to najbardziej polecam preparat Yellow ;-)
__________________
pozdrawiam cieptlutko
Klaudia
klaudia_klg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:12   #5
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Osobiscie nie uzywalam shine curl,za to mam wielgachna butle curl.life i przy moich mocno falowanych/lekko kreconych wlosach zdecydowanie sie sprawdza. Odzywka jest dosc lekka,ale ladnie nawilza wlosy nie obciazajac ich. Troszke zapobiega puszeniu, skret jest delikatnie podkreslony,wlosy lsniace,bardziej podatne na ukladanie. Co do zapachu-jest taki wlasnie jak mowi klaudia-ogorkowy-dosc przyjemny w gruncie rzeczy,choc osobiscie wole chyba jednak bardziej kosmetyczne aromaty w odzywkach.
Mimo,ze nie stosowalam shine curl to jednak mysle,ze dzialanie obu bedzie zblizone-w koncu Matrix to takze profesjonalna linia l'oreala tyle,ze poczatkowo wypuszczana byla na amerykanski rynek i tam zdobyla popularnosc...
a co do produktu Yellow-to takze linia L'oreala/Matrixa, wiec jesli komus podpasuja odzywki l'oreala to i linia yellow pewnie sie sprawdzi...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:41   #6
gałązka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Witaj,ja używałam Matrix Curl.life i mogę powiedzieć że bardzo mi odpowiada,włosy ładnie się układają,tylko zapach ma dziwny-pachnie jakby ogórkowo,ale poza tym jestem b. zadowolona.
gałązka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 10:59   #7
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Postanowiłam wreszcie kupic jakąś profesjonalną odżywkę do moich niesfornych,kręconych włosów.Nie wiem tylko czy wybrać L'oreal Proffessionel Shine Curl Conditioner czy Matrix Curl.life.Sprawdzałam na KWC ,ale tam jest mało opini.Bardzo proszę o Wasze opinie.Z góry dziękuję
Jestem fryzjerka i pracowalam na kosmetykach Matrix. Otuz Matrix i Lorea'l to jedno i to samo. Matrix jest najnowszym odlamem profesjonalnych kosmetykow !Lorea'l Jak sie reklamuja jest to wieloletnie doswiadczenie Lorea'l polaczone z amerykanska nowoczesnoscia.
Nie ma jednej recepty, jaka mozna wypisac na krecone wlosy. Kazdy ma inne wlosy. To jest kwestia indywidulana. Jeden moze byc zadowolony z Matrixa czy tez Lorea'l a drugiemu wystarczy Joanna
Proponuje metode prub i bledow czyli wyprubowac oba kosmetyki i obserwowac roznice
Pozdrawiam
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 14:53   #8
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Jak dla mnie ani jedno ani drugie. Kiepskie sa i tyle.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:30   #9
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Jak już pisałam to kwestia indyidualna. Każdy ma inne włosy i każdemu pasuje inny kosmetyk.
Poza tym podczas mojej pacy na kosmetykach Matrix nie zdażały mi się reklamacje. A moją stałą klijnetką była koleżanka z kęconymi włosami. Kosmetyki też trzeba umiec używac
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:03   #10
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Oczywiscie ze trzeba umiec. Najpierw pluczemy wlosy woda, nakladamy na dlon szampon, troche rozmydlamy i aplikujemy na wlosy. Myjemy (!) Na koncu dokladnie nalezy splukac. W razie potrzeby czynnosc powtorzyc. Pozniej czas na odzywke! Nakladamy odpowiednia ilosc na dlon, rozcieramy i starannie aplikujemy na wlosy, najlepiej nie nakladajac na skore glowy. Nic prostszego Po prostu uzywalam wielu kosmetykow i produkty l'oreala mi najzwyczajniej w swiecie nie sluza. Moge myc wlosy szamponem ziaji i efekt ten sam. To sie tyczy wszystkich firm loreala. Kerastase, matrix i Loreal professionnel. Zdecydowanie wole produkty Fekkai, Kanebo. One mi sluza.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:28   #11
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Moja kolezaka fryzierka poleca Loreal Hot Liss
przecież to jest do prostowania włosów, a dziewczyna pyta o kosmetyki do kręconych
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 21:45   #12
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przecież to jest do prostowania włosów, a dziewczyna pyta o kosmetyki do kręconych
Ja mam moż falowane łosy, z nie kręcowne, ale hot liss się sprawdziło. Nakładałam na lekko wilgotne włosy i zostawiałam do wyschnięcia w "naturalny sposob" Świetnie nawilża włosy a włosy kręcone są zazwyczaj bardzo suche
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:38   #13
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przecież to jest do prostowania włosów, a dziewczyna pyta o kosmetyki do kręconych
ale takie kosmetyki też czasem się sprawdzają Miłama kiedyś coś własnie do prostowania, dawałam niewielką ilość tak by tylko trochę je "uklepać", ale żeby dalej się kręciły

a tak wogóle podpinam się pod temat :P sama cały czas próbuje różnych kosmetyków i naprawdę cieżko żeby kręcone, naturalne włosy dobrze wyglądały
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:10   #14
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Ja uzywam hot liss od kilku lat do prostowania grzywki. Nie mam zniszczonej a susze ja i prostuje codziennie. Mam mocno falowane wlosy i nie chce zeby grzywka sie wywijala dlatego tylko ja prostuje Ogolnie to to nie jest do prostowania. To jest preparat termoochronny WYGLADZAJACY. Loki wygladzi, nie wyprostuje. Beda po prostu gladkie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:12   #15
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Ja używam Hot Liss przed każdym użyciem lokówki, loki wychodzą śliczne, gładkie, i wcale się nie prostują szybciej niż bez Hot Lissa
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:00   #16
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Włosy kręcone-Matrix czy L'oreal-proszę o Wasze opinie

Jeżeli chodzi o mleczka do układania loków to używałam Matrixa do cienkich włosów [60 pln] i efekt jest taki sam jak Pantene [8 pln], a nawet Pantene jest lepszy, bo lepiej wyglądają poprawki nim na suchych włosach. Przy Matrixie w moim przypadku na sucho - niemożliwe.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.