Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 23:00   #1
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727

Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.


Moja siostra ma 13 lat, ostatnio w ciągu 3 dni ukradziono jej 2 telefony, pomijając jej nieodpowiedzialność sytuacje wyglądały tak:
1 sytuacja, znana nam tylko z jej opisu, ona, jej koleżanka (nazwijmy ją Basia ma 17 lat) i jej chłopak (niech będzie Krzysiu, 18 lat) poszli razem nad staw. Zostawili swoje rzeczy w plecakach i poszli się kąpać. W pewnym momencie podjechało jakieś auto, ktoś wyszedł, przetrzepał plecaki i zabrał telefon mojej siostry, im nie nie zginęło, bo telefony mieli pochowane w jakiś kieszonkach w środku. Nie widzieli tablic, chłopak wogóle nie zareagował, nawet jeżeli stała blisko brzegu, siostra i koleżanka pływały daleko od brzegu i zaczęły krzyczeć.
2 sytuacja, nowy telefon, moja siostra znowu poszła się kąpać nad staw, tym razem są też dwie te same osoby plus jeszcze inne osoby, które nie wiedziały, że ma ono nowy telefon. Siostra sprawdza godzinę,widzi to Krzysiu, potem ona idzie się kąpać, po 10 min wychodzi i tel nie ma. W międzyczasie nad staw dociera nasza mama ze swoim znajomym i moja siostra z płaczem do niej biegnie, że telefon jej znowu ukradli. Krzysiu zaczyna się z niej śmiać typu " znowu tej idiotce tel. ukradli", reszta grupy ogólnie jest w szoku , bo nie wiedzieli, że miała ona tel. Siedzieli oni w miejscu, gdzie nikt obcy nie mógłby ukraść telefonu, a Krzysiu siedział bardzo blisko jej plecaka.

Sprawa została zgłoszona na policję... no i dzisiaj przychodzi do mnie Basia, bo Krzysiu ją prosił żeby mi przekazała, żebym powiedziała mojej mamie, że moja siostra kłamie. Bo nagle twierdzą, że nie było żadnych kolesi w syt. 1, a jeszcze że była z nimi Basi kuzynka, która się nie kąpała, siedziała na brzegu i wszystko potwierdziła policji (byli dzisiaj przesłuchiwani), Krzysiu kazał przekazać mojej mamie, żeby odwołała wszystko na policji, bo inaczej zostanie jej założona sprawa w sądzie i ogólnie będzie miała nieprzyjemności. Dzwonię do mamy i okazuje się, że napisał on mojej siostrze na FB, żeby wycofała wszystko, bo on w poniedziałek idzie do sądu to zgłosić...
Wiemy, ze marne są szanse na odzyskanie tych telefonów, ale czy powinnam zgłosić na policję, że Basia była u mnie i powiedziała takie, a nie inne rzeczy, tak samo jak wiadomości na fb? Czy lepiej sobie odpuścić?
W sprawie 1 sytuacji moja siostra na pewno nie kłamała, nie jest aż taką idiotką, żeby kłamać policję zresztą nie jedno skombinowała w życiu, ale zawsze się przyznawała, bo wie, że moja mam ma w stosunku do niej bardzo uległy charakter i pozwala nigdy tak naprawdę się nie gniewa. Czy może być tak, że policja stwierdzi jednak, że moja sis kłamie ( w końcu przeciwko niej są 3 świadkowie) i może mieć ona jakieś nieprzyjemności? Dodam, że wartość żadnego z telefonów nie przekraczała 200 zł.
Z góry dzięki za pomoc
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 23:28   #2
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Ja bym chyba zgłosiła.
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 23:33   #3
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Moja siostra ma 13 lat, ostatnio w ciągu 3 dni ukradziono jej 2 telefony, pomijając jej nieodpowiedzialność sytuacje wyglądały tak:
1 sytuacja, znana nam tylko z jej opisu, ona, jej koleżanka (nazwijmy ją Basia ma 17 lat) i jej chłopak (niech będzie Krzysiu, 18 lat) poszli razem nad staw. Zostawili swoje rzeczy w plecakach i poszli się kąpać. W pewnym momencie podjechało jakieś auto, ktoś wyszedł, przetrzepał plecaki i zabrał telefon mojej siostry, im nie nie zginęło, bo telefony mieli pochowane w jakiś kieszonkach w środku. Nie widzieli tablic, chłopak wogóle nie zareagował, nawet jeżeli stała blisko brzegu, siostra i koleżanka pływały daleko od brzegu i zaczęły krzyczeć.
2 sytuacja, nowy telefon, moja siostra znowu poszła się kąpać nad staw, tym razem są też dwie te same osoby plus jeszcze inne osoby, które nie wiedziały, że ma ono nowy telefon. Siostra sprawdza godzinę,widzi to Krzysiu, potem ona idzie się kąpać, po 10 min wychodzi i tel nie ma. W międzyczasie nad staw dociera nasza mama ze swoim znajomym i moja siostra z płaczem do niej biegnie, że telefon jej znowu ukradli. Krzysiu zaczyna się z niej śmiać typu " znowu tej idiotce tel. ukradli", reszta grupy ogólnie jest w szoku , bo nie wiedzieli, że miała ona tel. Siedzieli oni w miejscu, gdzie nikt obcy nie mógłby ukraść telefonu, a Krzysiu siedział bardzo blisko jej plecaka.

Sprawa została zgłoszona na policję... no i dzisiaj przychodzi do mnie Basia, bo Krzysiu ją prosił żeby mi przekazała, żebym powiedziała mojej mamie, że moja siostra kłamie. Bo nagle twierdzą, że nie było żadnych kolesi w syt. 1, a jeszcze że była z nimi Basi kuzynka, która się nie kąpała, siedziała na brzegu i wszystko potwierdziła policji (byli dzisiaj przesłuchiwani), Krzysiu kazał przekazać mojej mamie, żeby odwołała wszystko na policji, bo inaczej zostanie jej założona sprawa w sądzie i ogólnie będzie miała nieprzyjemności. Dzwonię do mamy i okazuje się, że napisał on mojej siostrze na FB, żeby wycofała wszystko, bo on w poniedziałek idzie do sądu to zgłosić...
Wiemy, ze marne są szanse na odzyskanie tych telefonów, ale czy powinnam zgłosić na policję, że Basia była u mnie i powiedziała takie, a nie inne rzeczy, tak samo jak wiadomości na fb? Czy lepiej sobie odpuścić?
W sprawie 1 sytuacji moja siostra na pewno nie kłamała, nie jest aż taką idiotką, żeby kłamać policję zresztą nie jedno skombinowała w życiu, ale zawsze się przyznawała, bo wie, że moja mam ma w stosunku do niej bardzo uległy charakter i pozwala nigdy tak naprawdę się nie gniewa. Czy może być tak, że policja stwierdzi jednak, że moja sis kłamie ( w końcu przeciwko niej są 3 świadkowie) i może mieć ona jakieś nieprzyjemności? Dodam, że wartość żadnego z telefonów nie przekraczała 200 zł.
Z góry dzięki za pomoc
Chyba najlepiej znasz własną siostrę więć jesteś w stanie ocenić na ile jest prawdomówna.
Co do pogrubionego, to co on chce zgłaszać w sądzie?
Powiedziałabym na policji o wizycie Basi i pokazała wydruk z facebooka.
A nie rozważałaś opcji, że to ten Krzysiu ukradł oba telefony, a co najmniej telefon nr 2 i teraz przestraszył się, że sprawa zgłoszona na policję?
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 23:41   #4
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

No mi się własnie wydaje jakoś, że to ten Krzysiu..
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 06:41   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Ktoś wychodzi z samochodu i zamiast zabrać całe plecaki, a potem je przetrzepać "na spokojnie" i wziąć rzeczy wartościowe, a resztę wyrzucić, woli to robić na miejscu, w dodatku znajduje tylko jeden telefon komórkowy? Coś słaby ten złodziej, albo ta historyjka się po prostu kupy nie trzyma.

Skoro siostra niejedno skombinowała w życiu, to bym taka pewne nie była, że nie zakombinowała teraz. Jakoś mi się to całe story nie klei. Ktoś tu ściemnia, nie mówię, że na pewno siostra, ale dziwne to wszystko.

Kradzież to kradzież, nieważne ile były warte telefony. Chociaż znając życie sprawę umorzą.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-08-09 o 06:43
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 06:47   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Zdecydowanie powiedzieć na policji wszystko - od początku do końca.
Młodocianym zastraszaczem się nie przejmować.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:43   #7
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
No mi się własnie wydaje jakoś, że to ten Krzysiu..
z duzym prawdopodobieństwem można stwierdzić że to on ukradł telefony a teraz próbuje ją zastraszyć...

na moje oko sytuacja wygląda tak: siostra zobaczyła,że nie ma telefonu, pomyśłała że go zgubiła, bała się reakcji mamy, Krzyś namawia ją na tą historyjkę, wtedy nikt nie miał by do niej pretensji...sory ale podjeżdzające auto po to, żeby przetrzepać plecak i wziąśc z niego mało wartościowy telefon? bo jakie jest prawdopodobieństwo, że 13 latka będzie mieć najnowszego smartfona?::P kolegom nic nie ginie? mieli telefon w kieszonkach? buahah ściema na kilometr.... siostra się teraz nie przyzna bo sprawa zaszła za daleko, skoro jest zgłoszona na policję...,


"plus jeszcze inne osoby, które nie wiedziały, że ma ono nowy telefon. Siostra sprawdza godzinę,widzi to Krzysiu, potem ona idzie się kąpać, po 10 min wychodzi i tel nie ma
Krzysiu zaczyna się z niej śmiać typu " znowu tej idiotce tel. ukradli", reszta grupy ogólnie jest w szoku , bo nie wiedzieli, że miała ona tel. Siedzieli oni w miejscu, gdzie nikt obcy nie mógłby ukraść telefonu, a Krzysiu siedział bardzo blisko jej plecaka."



nie wiem jakie macie jeszcze wątpliwości co do tego kto telefony ukradł....Krzyś to cwaniaczek który myśli, że jak ją postraszy to ujdzie mu to na sucho... tylko co on chce zglaszać do sądu? po pierwszej kradzieży on i Basia również zostali przesłuchani czy tylko siostra?

"Sprawa została zgłoszona na policję... no i dzisiaj przychodzi do mnie Basia, bo Krzysiu ją prosił żeby mi przekazała, żebym powiedziała mojej mamie, że moja siostra kłamie. Bo nagle twierdzą, że nie było żadnych kolesi w syt. 1, a jeszcze że była z nimi Basi kuzynka, która się nie kąpała, siedziała na brzegu i wszystko potwierdziła policji (byli dzisiaj przesłuchiwani), Krzysiu kazał przekazać mojej mamie, żeby odwołała wszystko na policji, bo inaczej zostanie jej założona sprawa w sądzie i ogólnie będzie miała nieprzyjemności. "

a co Krzysiu ma do tego? co go to obchodzi czy jest zgłoszona czy nie skoro jest niewinny... ewidentnie się boi...

siostrze nic nie grozi bo w świetle prawa jest jeszcze dzieckiem....
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 07:48   #8
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Nie dajcie się zastraszyć (w sumie nie wiem czym?) i wszystko dokładnie opiszcie na Policji, słowa pisane wydrukujcie. Moim zdaniem ten Krzysiu ma sporo wspólnego z tymi kradzieżami zwłaszcza, że kazał teraz wszystko odwołać, bo mu się grunt pod nogami zaczął palić .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 08:02   #9
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Nie dajcie się zastraszyć (w sumie nie wiem czym?) i wszystko dokładnie opiszcie na Policji, słowa pisane wydrukujcie. Moim zdaniem ten Krzysiu ma sporo wspólnego z tymi kradzieżami zwłaszcza, że kazał teraz wszystko odwołać, bo mu się grunt pod nogami zaczął palić .
popieram w 10000%. Sam siebie wsadza na minę z tym fb (koniecznie wydrukuj i pokaż policji) i "przekazem" dla mamy
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 08:54   #10
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Dziewczyny dobrze Ci radzą, koniecznie wydrukuj te jego wiadomości na fb i pokaz policji, tez cos czuje, ze za te kradzieze odpowiedzialne są te bachory (w ogóle porazila mnie bezczelnosc tego dzieciaka).
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 09:15   #11
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Nie wiem co on chce zgłaszać chyba chodziło mu o to, że moja siostra niby nakłamała i podała go jako oskarżonego (chociaż jest świadkiem, a nie oskarżonym)
Myślałam, też, że może ten pierwszy tel ktoś ukradł, albo gdzieś go zgubiła, a przy drugim on chciał jej dać nauczkę i przestraszyć ją... no a potem przyszła moja mama i już nie chciał się przyznać.
Z tego co wiem, to był on kiedyś już oskarżony o kradzież czegoś w szkole, bo chwalił się na początku mojej siostrze, że ma już kartotekę na policji
No i przez wakacje pomieszkuje u tej Basi, na koszt jej ojca i moja siostra powiedziała nam, że ktoś ojcu ukradł 700 zł, tylko, ze wszystko spadło na jakąś koleżankę Basi... moja mama powiedziała o tym siostrzeńcowi ojca Basi, on zadzwonił, żeby się zapytać czy to prawda i potwierdziło się to. W międzyczasie Krzysiu, który nie ma grosza przy duszy i pochodzi z biednej rodziny, szukał auta do kupienia. Po tym telefonie do jego niedoszłego teścia, pieniądze znalazły się na stole a on już o zakupie samochodu nie mówi

Co do policji, pójść na komisariat gdzie założyliśmy sprawę i po prostu powiedzieć resztę tych rzeczy? Mogę też złożyć zeznania, jeżeli nie byłam świadkiem?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 10:09   #12
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Nie mozna kogos pozywac w sadzie za skladanie zeznan. No nie mozna, nie ma takiego paragrafu. Grozby i namawianie do zmiany zeznan to sa dosc powazne przestepstwa i ja bym je zglosila od razu.
Nie wierze w te dwie osoby w aucie ale pewnie siostra je zmyslila bo sie bala powiedziec, ze nie wie gdzie jej wcielo telefon. Ale to nie jest az takie klamstwo wielkie takze pogadaj z siostra, jaka jest prawda, potem idzcie na policje zglosic te kombinowania wszystkie, byle juz tylko siostra prawde mowila.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 12:57   #13
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Abstrahując od akcji z telefonem, bo ta jest dla mnie mocno śmierdząca. Ewidentnie chłopak maczał w tym palce i albo się przyzna, bo dzielnicowy go przyciśnie albo twoja 13-letnia siostra nie będzie nosiła przy sobie telefonu itp. podobnych gadżetów, bo po prostu nie potrafi odpowiednio ich zabezpieczyć.

Z drugiej strony interesuje mnie inna kwestia. Jak 13-latka może chodzić sama bez opieki nad stawy, zeby się pokąpać? W końcu to nie basen z ratownikami. Czy ani Tobie ani waszej mamie nie przyszło do głowy, żeby sie nią zainteresować, poznać znajomych, którzy wygladają na mocno szemrane towarzystwo i raczej nieodpowiednie dla 13-letniej dziewczynki??
Piszę to z pozycji cioci, która ma 13-letniego bratanka. Wiadomo trzeba dać dzieciom trochę wolności, żeby poczuły się odpowiedzialne za własne życie i sprawy, ale dla mnie to niedopuszczalne gdyby miał dorosłych kolegów i z nimi na jakieś stawy czy glinianki jeździł bez opieki dorosłego.
Tyle się teraz słyszy o topielcach....już w tym roku ponad 340 zginęło na niestrzeżonych kąpieliskach.......

Rada taka: wszystko opowiedzieć dzielnicowemu na Policji a druga to zająć się niepełnoletnią dziewczynką, bo to nie towarzystwo dla niej..................... ..
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 13:10   #14
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Abstrahując od akcji z telefonem, bo ta jest dla mnie mocno śmierdząca. Ewidentnie chłopak maczał w tym palce i albo się przyzna, bo dzielnicowy go przyciśnie albo twoja 13-letnia siostra nie będzie nosiła przy sobie telefonu itp. podobnych gadżetów, bo po prostu nie potrafi odpowiednio ich zabezpieczyć.

Z drugiej strony interesuje mnie inna kwestia. Jak 13-latka może chodzić sama bez opieki nad stawy, zeby się pokąpać? W końcu to nie basen z ratownikami. Czy ani Tobie ani waszej mamie nie przyszło do głowy, żeby sie nią zainteresować, poznać znajomych, którzy wygladają na mocno szemrane towarzystwo i raczej nieodpowiednie dla 13-letniej dziewczynki??
Piszę to z pozycji cioci, która ma 13-letniego bratanka. Wiadomo trzeba dać dzieciom trochę wolności, żeby poczuły się odpowiedzialne za własne życie i sprawy, ale dla mnie to niedopuszczalne gdyby miał dorosłych kolegów i z nimi na jakieś stawy czy glinianki jeździł bez opieki dorosłego.
Tyle się teraz słyszy o topielcach....już w tym roku ponad 340 zginęło na niestrzeżonych kąpieliskach.......

Rada taka: wszystko opowiedzieć dzielnicowemu na Policji a druga to zająć się niepełnoletnią dziewczynką, bo to nie towarzystwo dla niej..................... ..
Jej towarzystwo znamy bardzo dobrze, wszyscy mieszkamy w bardzo małej miejscowości. Moja siostra praktycznie od zawsze koleguje się z Basią, a ona ma chłopaka jakoś od niedawna. Tylko teraz widzimy jak bardzo się ona zmieniła pod jego wpływem :/ Nawet niedawno dowiedziałam się, że obwieszczali oni swoim znajomym, że starają się o dziecko (a dziewczyna wcześniej nie raz mówiła, że ma czas, że nie ciągnie jej do takich rzeczy, że chce skończyć szkołę, ogólnie zawsze była odpowiedzialna i od kiedy pamiętam to zajmowała się swoim młodszym rodzeństwem, bo jej matka wyjechała zagranicę, a ojciec pracuje całymi dniami). Ale jak wczoraj ją spotkałam to byłam w szoku, była jakaś nieswoja, jakby naćpana albo coś...
Zresztą chodzimy ją kontrolować nad tym stawem, to jest dosłownie 5 minut od naszego domu, tak więc od czasu do czasu idziemy tam i sprawdzamy, czy wszystko ok.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:20   #15
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Ale koniec koncow poszlas na ta policje z wydrukiem z fb?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:23   #16
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ale koniec koncow poszlas na ta policje z wydrukiem z fb?
Jeszcze nie, poczekam jak mama wróci z siostrą z wakacji i pójdziemy razem.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:42   #17
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Ten Krzysiu to głupi człowiek jest. Ewidentnie ma coś na sumieniu i sam wykopał sobie dołek tym FB. Napisz potem jak było.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 19:35   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

powinnaś wszystkie informacje o tym krzysiu przekazać policji. powinno się im trochę rozjaśnić
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 08:50   #19
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

a i niech siostra powie prawdę bo "utrudnienia w prowadzeniu śledztwa" też ma swoją "cenę"
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 09:27   #20
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kradzież telefonów, a zmiana wersji świadków.

Dziewczyna, prawdopodobnie, za pierwszym razem uwierzyła w bajeczkę Krzysia o samochodzie [ów Krzysio "w ogóle nie zareagował, nawet jeżeli stał blisko brzegu"] a przy kolejnej niemal identycznej sytuacji - nawet przy swoim trzynastoletnim doświadczeniu życiowym - zorientowała się, że cwaniak próbuje zrobić z niej idiotkę. Więc teraz, trochę naiwnie, próbuje ją uciszyć, bezczelny gówniarz.

Edytowane przez 201609140906
Czas edycji: 2013-08-10 o 09:39
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.