Laserowa wtopa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 18:13   #1
bieniahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80

Laserowa wtopa


Witam. Mam problem otóż byłam na laserowym zamykaniu naczynek ponieważ od dluzszego czasu mam uderzenia goraca oraz popekane naczynka po porodzie. Mowa tu glownie o policzkach. Jestem tydzień po zabiegu podobno na efekty czeka sie 4tyg ale zauważyłam, ze rumień mi sie pogorszył mam ciągle uderzenia ciepla a co najgorsze na policzku w miejscu dużego pieprzyka zrobil sie babel ktory pekl i strup który odpadl i zostala dziura. Nie wiem co mam z tym zrobic. Czy ktos orientuje sie czy osoba wykonujaca zabieg nie popelnila bledu robiac zabieg bez zabezpieczenia pieprzykow? Mam ich kilka na policzkach na kazdym bym strup i odpadl a na najwiekszym dziura czerwona. Przeciez nie wiadomo czy te Pieprzyki nie maja podłoża nowotworowego. Jestem załamana proszę o poradę. Pozdrawiam
__________________
bieniahe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 00:06   #2
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Laserowa wtopa

Ja na Twoim miejscu udałabym się jak najszybciej do dermatologa! Tylko lekarz będzie wiedział co Ci dolega.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 05:52   #3
bieniahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80
Dot.: Laserowa wtopa

Wlasnie przez noc mi wpadl taki pomysł do głowy żeby zapisać sie do dermatologa niestety w moim miescie sa kiepscy lekarze tej specjalizacji. A tej od lasera chyba tez nie popuszcze...
__________________
bieniahe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:12   #4
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Laserowa wtopa

Ewentualnie skontaktuj się z gabinetem, który wykonywał zabieg i poinformuj o skutkach .. kosmetolog który wykonywał zabieg powinien mieć na tyle doświadczenia i wiedzieć jak potraktować skore z pieprzykiem i jak teraz załagodzić sprawę ..
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:40   #5
Kalineczka2289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Laserowa wtopa

Ja miałam wykonywany zabieg bardzo silnymi kwasami, ale też nie przypominam sobie, żeby dermatolog czymś zabezpieczała mi pieprzyk. Mimo, że były to bardzo silne kwasy. Jak tak teraz myślę, to na tych wszystkich stacjach, gdzie lecą takie programy też nie widać, żeby coś było robione.
Ale pamiętam, że dermatolog przy kwasach mocno poparzyła mi skroń, dlatego może idź do konkurencyjnego salonu i podpytaj, czy dobrze wykonali zabieg. A najlepiej to przejść się do dermatologa.
Kalineczka2289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-11 15:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.