Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 09:42   #1
Olimpka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6

Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???


To dziwne. Wiele osób zastanawia się dlaczego akurat one mają tak dużo trądziku i niedoskonałości na twarzy. Ja też dosyć często się nad tym zastanawiam. Otóż, to jest CHOROBA skóry, którą odziedzicza się np. po mamie, po tacie. Jeżeli, któryś z nich miał kiedyś problemy z cerą tłustą i niedoskonałościami najprawdopodobniej Ty będziesz miał/a ten sam problem ! Trzeba jakoś z tym walczyć... JAK ? Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, kosmetyki nie są aż tak drogie, oczywiście mimo to niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. Ja walczę z tym łatwo i ze SKUTKIEM co najważniejsze ! Oto mój plan działania :
Rano : oczyszczam twarz żelem Garnier 3in1
Po szkole :Oczyszczam twarz peelingiem Garnier 3in1
Wieczorem : Nakładam Maseczkę Garnier 3in1 !!!
Te czynności powtarzam codziennie ( oprócz maseczki, którą stosuje się 2-3 razy w tygodniu).


WNIOSEK : JEDEN KOSMETYK, A ZAWIERA MASECZKĘ, ŻEL i PEELING. !
STARCZA NA DOŚĆ DŁUGI CZAS !


POLECAM !!!
__________________
Olimpkaaaaaa
Olimpka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:21   #2
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

nie możesz wszystkiego napisać w jednym wątku?
może i by ktoś skorzystał z Twoich rad, gdyby były czytelne..
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:26   #3
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

otóż muszę Cię wyprowadzić z błędu.
Trądzik to jest choroba, tak. Ale to się leczy u dermatologa, a leki te są jednak drogie. I prawdziwy trądzik - czy dziedziczny czy nie, nie ma szans że zniknie bez kuracji antybiotykowych
a ty najpewniej po prostu od czasu do czasu masz pryszcze, a do tego faktycznie nie potrzeba jakiś drogich cudów.
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:49   #4
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

Cytat:
Napisane przez Olimpka94 Pokaż wiadomość
To dziwne. Wiele osób zastanawia się dlaczego akurat one mają tak dużo trądziku i niedoskonałości na twarzy. Ja też dosyć często się nad tym zastanawiam. Otóż, to jest CHOROBA skóry, którą odziedzicza się np. po mamie, po tacie. Jeżeli, któryś z nich miał kiedyś problemy z cerą tłustą i niedoskonałościami najprawdopodobniej Ty będziesz miał/a ten sam problem ! Trzeba jakoś z tym walczyć... JAK ? Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, kosmetyki nie są aż tak drogie, oczywiście mimo to niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. Ja walczę z tym łatwo i ze SKUTKIEM co najważniejsze ! Oto mój plan działania :

Rano : oczyszczam twarz żelem Garnier 3in1
Po szkole :Oczyszczam twarz peelingiem Garnier 3in1
Wieczorem : Nakładam Maseczkę Garnier 3in1 !!!

Te czynności powtarzam codziennie ( oprócz maseczki, którą stosuje się 2-3 razy w tygodniu).


WNIOSEK : JEDEN KOSMETYK, A ZAWIERA MASECZKĘ, ŻEL i PEELING. !
STARCZA NA DOŚĆ DŁUGI CZAS !


POLECAM !!!
mnie to nie dziwi.
jestem zdania,że niektóre kosmetyki tak agresywnie działające jak Garniery do cery trądzikowej mogą w wielu przypadkach pogorszyc stan cery.zwłaszcza przy planie jaki tutaj prezentujesz.
polecam na takie problemy wizytę u dermatologa.
bo co oczyszcza nie zawsze LECZY problemy
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:02   #5
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

Musisz mieć naprawdę bardzo zdrową cerę skoro taka pielęgnacja nie dosyć, że ci nie zaszkodziła, to w dodatku ci pomaga. Garnier z tego co wiem, to ma bardzo agresywne kosmetyki.
Ja uzywam maści z antybiotykiem od dermatologa , żeby już całkowicie się tego pozbyć. Po tygodniu stosowania te najbardziej widoczne zmiany ustąpiły Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Dodam, że moja pielegnacja jest raczej łagodna i już na pewno nie uzywam produków z alkocholem czy SLS.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:05   #6
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

U mnie garnier tylko wysuszal i pogorszyl cere.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:19   #7
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

Cytat:
Napisane przez Olimpka94 Pokaż wiadomość
To dziwne. Wiele osób zastanawia się dlaczego akurat one mają tak dużo trądziku i niedoskonałości na twarzy. Ja też dosyć często się nad tym zastanawiam. Otóż, to jest CHOROBA skóry, którą odziedzicza się np. po mamie, po tacie. Jeżeli, któryś z nich miał kiedyś problemy z cerą tłustą i niedoskonałościami najprawdopodobniej Ty będziesz miał/a ten sam problem ! Trzeba jakoś z tym walczyć... JAK ? Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, kosmetyki nie są aż tak drogie, oczywiście mimo to niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. Ja walczę z tym łatwo i ze SKUTKIEM co najważniejsze ! Oto mój plan działania :


Rano : oczyszczam twarz żelem Garnier 3in1
Po szkole :Oczyszczam twarz peelingiem Garnier 3in1
Wieczorem : Nakładam Maseczkę Garnier 3in1 !!!

Te czynności powtarzam codziennie ( oprócz maseczki, którą stosuje się 2-3 razy w tygodniu).



WNIOSEK : JEDEN KOSMETYK, A ZAWIERA MASECZKĘ, ŻEL i PEELING. !
STARCZA NA DOŚĆ DŁUGI CZAS !



POLECAM !!!

Nie radzę się nikomu z prawdziwym trądzikiem stosować się do tej rady, można sobie zchrzanić cerę i to poważnie kosmetyki drogeryjne (a tym bardziej garnier o zgrozo ) nie nadają się do takiej cery.
Jeśli ktoś ma sporadyczne pryszcze, powodowane przez bakterie to może pomóc, kwestia używania komstyków antybakteryjnych...chocia ż ja i tak bym nie ryzykowała za cenę wysuszenia i podrażnienia skóry...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 13:59   #8
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

zgadzam sie z przedmowczynia. chociaz nie wzytskie drogeryjne kosmetyki sa zle.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 10:05   #9
123Agsss456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 48
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

ale w wiekszosci sa...jeszcze lecze blizny po syfach jakie mi zafundowal Garnier... nigdy wiecej niczego z alkoholem w skladzie...
123Agsss456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 13:46   #10
msobol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 6
Dot.: Trądzik... CO Z TYM ZROBIĆ !!!???

Zgadzam sie ze przy cerze tradzikowej nie powinno sie stosowac kosmetykow z alkoholem ale isc do lekarza moja kolezanka tak robila przez kilka lat a potem zastooswala krem ze slimaka i jej pomogl nie uzywa nic co zawiera alkohol a lekarz jest moim zdaniem nie zbedny przy tradziku niestety
ja garniera uzywam ale dla wrazliwcow a pozatym kiedys jak mialam syfki(zmiany hormonalne w ciazy) uzylam samego zelu i to na samo czolo i mi pomogl
jeszcze jedno polecam tez dobra kosmetyczke oraz dematolog = zdrowa cera ale kosmetyki tez sa waznemam tu na mysli cere tradzikowa do innych typow tez polecam dobra kosmetyczke

Edytowane przez msobol
Czas edycji: 2009-02-23 o 13:48
msobol jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.