Niesmiała ja i niesmiały chłopak. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 18:00   #1
gosiak234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

Niesmiała ja i niesmiały chłopak.


Podoba mi się chłopak ale oboje jesteśmy niesmiali. Jak zaczyna do mnie mówić to robię się cała czerwona i chce jak najszybciej skończyć rozmowę, żeby on ani nikt inny nie widział, choć bardzo bym chciała ją kontynuować. Na imprezach chyba się trochę rozluźnia, bo na każdej na której jestem i ja i on moja koleżanka mówi, że mu się podobam, bo na jednej siedział ze mną cały czas, sam się przysiada obok, nawet mnie objął 2 razy, ale tak na co dzien jest niesmiały i nie wiem co zrobić. Chciała bym z nim gadać jak mnie zagaduje ale robię się cała czerwona... A teraz szykuje się kolejna impreza w ten weekend, na której on też ma być i mam nadzieję, że wtedy znowu coś się ruszy, ale nie chce być jakaś nachalna, nawet nie wiem jak ja mam go zagadać, o czym.
gosiak234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:03   #2
ziomek_maly
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 201
Dot.: Niesmiała ja i niesmiały chłopak.

Cytat:
Napisane przez gosiak234 Pokaż wiadomość
Podoba mi się chłopak ale oboje jesteśmy niesmiali. Jak zaczyna do mnie mówić to robię się cała czerwona i chce jak najszybciej skończyć rozmowę, żeby on ani nikt inny nie widział, choć bardzo bym chciała ją kontynuować. Na imprezach chyba się trochę rozluźnia, bo na każdej na której jestem i ja i on moja koleżanka mówi, że mu się podobam, bo na jednej siedział ze mną cały czas, sam się przysiada obok, nawet mnie objął 2 razy, ale tak na co dzien jest niesmiały i nie wiem co zrobić. Chciała bym z nim gadać jak mnie zagaduje ale robię się cała czerwona... A teraz szykuje się kolejna impreza w ten weekend, na której on też ma być i mam nadzieję, że wtedy znowu coś się ruszy, ale nie chce być jakaś nachalna, nawet nie wiem jak ja mam go zagadać, o czym.
a on wie, że się Tobie podoba? Może koleżanka niech przemyci taką wiadomość
ziomek_maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:51   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Niesmiała ja i niesmiały chłopak.

jak sie nie odwazysz to do konca zycia bedziesz sie robic czerwona
a tak jak pare razy z nim pogadasz i troche przywykniesz to przestaniesz sie czerwienic-odwaz sie
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 22:41   #4
gosiak234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Niesmiała ja i niesmiały chłopak.

On raczej nie wie, bo nawet jak mnie zagaduje to ja szybko kończę rozmowę, bo się czerwienię. Nie chcę żeby on widział i się śmiał, albo inni, bo tak jest, że potem cię obgadują za plecami. Może coś za tej imprezie się ruszy choć wątpię. To mówicie żeby dalej gadac nawet jak mnie policzki pieką i mam czerwona buzię aż po same czoło? A jak potem będą się śmiać, że on nic nie chciał, a mi się spodobał...?
gosiak234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 23:41:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.