Materiały do stroików (nie tylko świątecznych) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 16:28   #1
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411

Materiały do stroików (nie tylko świątecznych)


Hej dziewczyny Przydałaby się rada
Zbliżają się imieniny mojej mamy i zastanawiałam się nad prezentem. Jest bardzo dobra w kreowaniu różnych stroików przez cały rok, np. kupuje kuleczki przeznaczone do ogrodów/doniczek, które po zetknięciu z wodą pęcznieją. Dodaje do tego gałązki, kokardy i inne różności. Niestety zawsze musi kupować wszystko osobno. Czy któraś z Was słyszała np. o jakimś zestawie takich akcesoriów? A może są jeszcze jakieś inne rodzaj hobby zbliżone do tego? Od razu mówię, że robienie biżuterii odpada, nie ta bajka. Z góry serdeczne dzięki
Pozdrawiam!
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 18:04   #2
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Materiały do stroików (nie tylko świątecznych)

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przydałaby się rada
Zbliżają się imieniny mojej mamy i zastanawiałam się nad prezentem. Jest bardzo dobra w kreowaniu różnych stroików przez cały rok, np. kupuje kuleczki przeznaczone do ogrodów/doniczek, które po zetknięciu z wodą pęcznieją. Dodaje do tego gałązki, kokardy i inne różności. Niestety zawsze musi kupować wszystko osobno. Czy któraś z Was słyszała np. o jakimś zestawie takich akcesoriów? A może są jeszcze jakieś inne rodzaj hobby zbliżone do tego? Od razu mówię, że robienie biżuterii odpada, nie ta bajka. Z góry serdeczne dzięki
Pozdrawiam!
Sprawdź oferty na allegro jeśli masz dostatecznie dużo czasu. Naprawdę jest tego cała masa, i sama skomponujesz taki zestaw akcesoriów, który przypadnie do gustu Twojej mamie. Ceny w porównaniu do tych w sklepach to niebo, a ziemia. Pozdrawiam
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:55   #3
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Materiały do stroików (nie tylko świątecznych)

Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
Sprawdź oferty na allegro jeśli masz dostatecznie dużo czasu. Naprawdę jest tego cała masa, i sama skomponujesz taki zestaw akcesoriów, który przypadnie do gustu Twojej mamie. Ceny w porównaniu do tych w sklepach to niebo, a ziemia. Pozdrawiam
To samo miałam napisać Oferta jest ogromna, ceny bardzo konkurencyjne, a jeśli robisz takie cudeńka często to opłaca się brać w większych ilościach płacąc za jedną przesyłkę..Te opisane przez Ciebie kuleczki żelowe ostatnio sama oglądałam na allegro i planuję zamówić gdyż w kwiaciarni np są kilkukrotnie droższe.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 00:24   #4
yovi
yovi
 
Avatar yovi
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 72
Dot.: Materiały do stroików (nie tylko świątecznych)

w zeszłym roku przed świętami sporo składników ozdobnych trafiłam przypadkiem w Kauflandzie, mam nadzieję że w tym roku też będą bo były tanie i fajne w internecie zdarza mi się zamawiać, ale często w różnych sklepach trafiam na takie rzeczy-w chińskich sklepach, pepco itp
__________________
diy, geek & stuff - http://damapikowa.pl/
yovi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 22:19   #5
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Materiały do stroików (nie tylko świątecznych)

Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
Sprawdź oferty na allegro jeśli masz dostatecznie dużo czasu. Naprawdę jest tego cała masa, i sama skomponujesz taki zestaw akcesoriów, który przypadnie do gustu Twojej mamie. Ceny w porównaniu do tych w sklepach to niebo, a ziemia. Pozdrawiam
Dziewczyny maja rację , wybór tam ogromny, rzeczy lepsze niż w kwiaciarniach i zdecydowanie lepsze ceny. dalia-rp dla przykładu , brałam od nich teraz na święta parę drobiazgów do dekoracji
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.