Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier". - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 14:56   #1
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Smile

Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".


Witam!



Na forum wizaż trafiłam przypadkowo. Przeczytałam bardzo kuszący temat "Zostań ambasadorką Garnier". No cóż, dbać o siebie to ja potrafię, więc nic nie stanęło mi na przeszkodzie spróbowania własnych sił w tym konkursie .



_________________________ ____________________




Mój codzienny program pielęgnacji cery składa się z trzech podstawowych etapów:
  • Oczyszczanie


  • Tonizacja

  • Nawilżanie
  • Ochrona
  • Do pierwszego kroku do pielęgnacji mojej twarzy używam żelu NIVEA VISAGE YOUNG - clean deeper!, który skutecznie odblokowywuje pory, przez co zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń, a peelingujące drobinki wygładzają cerę.
  • Do tonizacji stosuję specjalistyczny tonik firmy EVELINE Cosmetics - pure control, który głęboko oczyszcza, odświerza, zapobiega i skutecznie hamuje powstawanie przyszczy i wągrów, usuwa nadmiar sebum oraz matuje skórę na wiele godzin.
  • Na koniec stosuję krem nawilżający + lekki podkład NIVEA VISAGE YOUNG be beautiful, którego lekka i beztłuszczowa formuła kremu zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, a podkład przystosowywuje się do naturalnego kolorytu skóry, dzięki czemu wygładza cerę i poprawia jej wygląd nie zatykając porów. Wzbogacony o filtry UVA/UVB.




Jak stosować?
  • Żel wmasowywuję codziennie na wilgotną twarz zataczając koła, następnie zmywam czystą wodą.
  • Nasączam wacik tonikiem i delikatnie oklepuję skórę twarzy i szyi omijając okolice oczu.
  • Krem + lekki podkład stosuję nakładając go na oczyszczoną twarz (kroki 1 i 2 ).
Dzięki takiej codziennej pielęgnacji moja cera jest czysta, świeża i promienna! Serdecznie polecam nastolatkom w okresie dojrzewania, kiedy to skóra produkuje więcej sebum.





_________________________ _____________





Herbatki!



Chciałybyśmy jak najdłużej zachować młody wygląd. Stosujemy kremy i maseczki, które rzeczywiście wygładzają nasze twarze i nawilżają, ale na chwilę. Zatem konieczne jest jej systematyczne nawilżanie i odżywianie od wewnątrz. I choć jest to trudne znalazłam na to sposób; stosuję nutrikosmetyk w postaci pysznych owocowych herbatek La Karnita i kiedy ja odpoczywam ich składniki pielęgnują moją skórę, włosy i paznokcie.









_________________________ ______________________






Porady

  • Nigdy nie stosuj do mycia twarzy mydła, które wysusza Twoją skórę.
  • Ponieważ każda z nas reaguje indywidualnie na kosmetyki, postaraj się o ich próbki i przetestuj je najpierw w domu.
  • Pamiętaj też, że zbyt częste oczyszczanie przyniesie więcej szkody, niż pożytku - wystarczy dwa razy dziennie, czyli rano i wieczorem.
  • Jeśli masz bardzo wrażliwą cerę nie stosuj toników, które mogą jej zaszkodzić.
  • Decydując się na stosowanie toników wybieraj wyłącznie bezalkoholowe, delikatnie działające produkty, przeznaczone do Twojego typu cery.
  • Każdy typ cery potrzebuje nawilżenia, jednakże musisz zachować umiar - nadgorliwe nawilżanie jest równie szkodliwe dla Twojej skóry jak i jej długotrwałe przesuszenie może wywołać podrażnienia.
  • Jeśli chodzi o ochronę Kremy z filtrami przeciwsłonecznymi są nieodzownym, niemalże najważniejszym elementem codziennego programu pielęgnacji cery: posłoneczne uszkodzenia skóry to główna przyczyna jej przedwczesnego starzenia się, dlatego polecam stosowanie kremów ze współczynnikiem minimum 10 SPF.



_________________________ ______________






Przepisy na domowe maseczki (cera normalna) :


  • Poranny i wieczorny delikatny masaż twarzy z olejków: 3-4 łyżki olejku migdałowego i 1 kropla olejku rumiankowego.
  • Maseczka z żółtka: żółtko, 20 kropli oliwy z oliwek, 5 kropli soku z cytryny, szczypta boraksu.
  • Maseczka z marchwi: 1 łyżka utartej na miazgę świeżej marchewki, 1 żółtko, 1 łyżeczka twarożku naturalnego, 15 kropli witaminy A.
  • Maseczka owocowa: 10 świeżych malin, 1 miękka i dojrzała morela, 4 duże, dojrzałe truskawki. Wszystkie Owoce utrzeć na miazgę.
  • Maseczka z płatków owsianych: 1 łyżka zmielonych płatków owsianych, 2 łyżeczki rozgrzanego miodu, jedno żółtko.
  • Maseczka fasolowa: 1 filiżanka rozgotowanej i przetartej fasoli, 1 łyżka oliwy z oliwek, sok z połówki cytryny.
***



Kilka propozycji na poprawienie kondycji cery suchej :


  • Przemywanie twarzy codziennie przestudzonym naparem z rumianku.
  • Masaż twarzy olejkiem: 5 łyżek olejku migdałowego, 2 łyżeczki olejku rycynowego, 1 łyżka olejku z kiełków pszenicy, 1 kropla olejku z nagietka, 1 kapsułka tranu. Po masażu nałożyć na twarz kompres z ciepłego mokrego ręcznika.
  • Maseczka z siemienia lnianego: 3 łyżki zmielonego siemienia lnianego zalać wrzątkiem, tak, aby powstała gęsta papka. Po ostudzeniu nałożyć na twarz.
  • Maseczka z pietruszki: 3 łyżki twarożku naturalnego łączymy z garścią świeżo posiekanej natki z pietruszki.
  • Maseczka bananowa: 1 rozgnieciony banan, 4 krople oliwy z oliwek, 4 krople soku z cytryny.
  • Maseczka rumiankowa: 3 torebki rumianku, 1 torebka szałwii zmieszać z odpowiednia ilością wrzątku, tak Bay powstała papka, dodać kilka kropli witaminy A+E.
***



Jak zadbać o cerę tłustą sposobami domowymi?

Zwłaszcza ten rodzaj cery wymaga bardzo skrupulatnej i systematycznej pielęgnacji, dlatego aby uzyskać dobre efekty warto poświęcić trochę czasu na kuracje domowymi metodami.


  • Masaż twarzy olejkiem: 2 łyżki oleju sojowego, 1 kropla olejku z jałowca, 1 kropelka olejku z geranium.
  • Maseczka ziołowa: 1 łyżka skrzypu polnego, 1 łyżka krwawnika, zalać wrzątkiem i poczekać do ostudzenia.
  • Maseczka z płatków owsianych: 2 łyżki zmielonych płatków owsianych, 2 łyżki skrzypu polnego, kilka kropel soku z cytryny.
  • Maseczka jabłkowa: 1 białko ubite na sztywno, 1 starte jabłko.
  • Maseczka drożdżowa: 1 łyżka drożdży, 5 kropli soku z cytryny, odrobina wody. Po nałożeniu poczekać do całkowitego wyschnięcia.
  • Maseczka ziemniaczana: 1 ugotowany i rozgnieciony ziemniak, kilka kropli soku z cytryny, 2 łyżki zimnego mleka.

_________________________ ____________________





Czasem, gdy na Twojej twarzy pojawi się pryszcz - nie bój się korzystać z korektora antybakteryjnego, który pomoże zakryć pryszcz oraz go usunąć. Gdy to nie pomoże skożystaj z rady dermatologa.



. THE END .





Pozdrawiam, Paziolka!!


Edytowane przez Paziolka
Czas edycji: 2009-02-24 o 23:49 Powód: Chciałam dodać więcej info. i poprawić błędy
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:25   #2
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Ostatnio zakupiłam świetne chusteczki do demakijażu.



W Carrefourze za ok. 8zł.

Ładnie pachną, nie wysychają tak szybko, bo przez przypadek wieczko się odkleiło , ale wszystko było w porządku. No i bardzo skuteczne. Ładnie czyszczą okolice oczu. A Wy co sądzicie o tym produkcie? Jeśli nie macie, a szukacie czegoś podobnego to polecam do kupna, bo naprawdę cena przystępna no i działanie godne polecenia.
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:40   #3
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Ooo, fajne te chusteczki podrażniają okolicę oczu?
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 17:54   #4
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".



Magic Design Mascra Waterproof, Essence, 8 ml, 7,99 zł






Tak, tak. Ostatnio taki szał zakupów! Koleżanka poleciła mi firmę Essence. Nie wiedziałam w ogóle gdzie się do niej dostać, znalazłam u mnie, w KrK w solvay park'u w drogerii natura.

Tusz bardzo fajny. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Kształt szczoteczki umożliwia dotaracie do kącików oka. Nadaje rzęsom intensywny czarny kolor. Efekt wydłużenia jest subtelny. Podoba mi się, że mascara ma małe opakowanie. Jest bardzo poręczne, zmieści się w każdej kieszeni. Ja używam torebki. Taka z House'a, biała.

Ale to nie koniec moich szaleństw.
Jako, że na tych półkach błyszczało tyle super produktów marki Essence po prostu chciałam je wszystkie dotknąć, wypróbować, no po prostu je mieć. Dlatego kupiłam sobie kilka innych przydatnych gadżetów - bo cena bardzo przystępna.



ESSENCE - krystaliczny Eyeliner. - 9,99 zł



Hehe, tak. Wystarczy, że się na niego spojrzy.
Ten sam kolor co wyżej. Kreski bardzo połyskliwe. Idealne na impre.



ORAZ

Essence Quattro - 12 zł





Fajne cienie, które połączone razem tworzą super oprawę oczu.
Co by tu dużo pisać - tworzą super zestaw 4 cieni.
Najbardziej podoba mi się ten 2 i 3 kolor. A Wam??



Pozdrawiam serdecznie wszystkie wizażystki + zachęcam do kupna kosmetyków z serii ESSENCE.








---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Nino - nie. Na moje są delikatne. Polecam.
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:10   #5
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Mam pytanie....
Czy ten tusz firmy Essence nie zostawia grudek?

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Aha co do tych chusteczek czy są one dostępne w drogerii Douglas?
agaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:14   #6
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Tusz nie zostawia grudek o ile nie weźmiesz go za dużo.
A co do tych chusteczek, nie wiem. Naprawdę nie wiem.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:17   #7
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Wink Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Dzieki za odpowiedź....
Czy polecasz jescze jakieś kosmetyki firmy essence?
Słyszałam że maja bardzo dobre lakiery do paznokci? Co o nich sądzisz?
agaco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 18:21   #8
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Czy polecam?
Moja kumpela ma chyba wszystkie kosmetyki essence. Jest zagorzałą fanką tej marki. Byłam w stanie u niej przetestować ich kilka, co do lakierów to są faktycznie dobre, jednak mi wystarcza zwykły, bezbarwny. Bardziej moją uwagę przyciągają kremy/peelingi do skórek, które niebawem mam zamiar nabyć. Polecam wszelkie kredki do oczu, bo są miękkie i fajnie się nimi maluje.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:25   #9
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Serdzecznie dziekuje za odpowiedź....
Widzę, że znasz sie na rzeczy, dlatego tez mam do ciebie jeszcze kilka pytań....
Co sądzisz o kosmetykach miss sporty, o ile miałas kiedyś z nimi doczynienia, bo chciałabym dokonac zakupu, lecz nie wiem czy są one warte mojego zainteresowania
agaco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:30   #10
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Smile Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Hehe, nie ma za co. Do usług.
Co do miss sporty, to nie mam zdania.
Kupiłam kiedyś korektor antybakteryjny. Wcale nie taki antybakteryjny. Tylko zamaskował moje "przyszcze". A one dalej się utrzymywały przez około 5 dni.
Lecz kupiłam sobie tusz do rzęs, fajny. Taki bezbarwny. Spodobał mi się.
Nie wiem, chcesz - kupuj. Nie chcesz nie kupuj. Na ludzi różnie działają różne kosmetyki.
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 18:32   #11
agaco
Przyczajenie
 
Avatar agaco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Dzięki za odpowiedź
agaco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 19:56   #12
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Talking Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Jak sprawdzić jaką mam cerę?


Jest na to kilka sposobów. Jeśli rano skóra świeci się na całej twarzy, to prawdopodobnie jest tłusta, jeśli na brodzie, nosie i czole (tzw. litera T) -mieszana. Skóra sucha nie świeci się wcale, ale po umyciu jej wodą czujesz ściągnięcie na całej twarzy. Inaczej jest w przypadku cery mieszanej, bo ściągnięcie odczuwasz na policzkach. Natomiast przy tłustej nie poczujesz go w ogóle. Jeżeli w ciągu dnia masz uczucie, że makijaż rozpływa się po całej twarzy, masz najprawdopodobniej cerę tłustą; dodatkowym potwierdzeniem takiego przypuszczenia są zaskórniki w wielu punktach twarzy. Podobnie jest z cerą mieszaną, tyle tylko że problemy z zaskórnikami i płynącym makijażem napotkasz w obrębie "litery T". Kłopotów z zaskórnikami i rozmarywaniem się makijażu nie będzie miała osoba o cerze suchej. Przy tej cerze może jednak wystąpić skłonność do łuszczenia się naskórka i większa podatność na powstawanie zmarszczek mimicznych. Gdybyś zauważyła, że Twoja cera nerwowo reaguje na zmiany temperatury, cęsto piecze i bywa zaczerwieniona, to z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż masz skórę wrażliwą.





Dlaczego trzeba stosować kremy z filtrem nawet w pochmurne dni?



Promienie słoneczne trafiają na ziemię przez cały rok, oczywiście w różnym natężeniu, w zależności od pory roku. Szkodliwe dla skóry promieniowanie UVA i UVB dociera do nas nawet w pochmurne dni, także zimą, także podczas deszczu. Mało kto wie, że na przykład w grudniu mamy bardzo duże stężenie promieni UVA, czyli tych, które wyrządzają skórze najwięcej szkód. Promienie UV przenikają także przez szkło, czyli np. przez szybę samochodu. Okazuje się więc, że kremy ochronne z filtrami przeciwsłonecznymi powinniśmy stosować przez cały rok, bez względu na porę roku, bo wróg nie śpi! Wszystkie dzienne kremy Avonu uzbrojone są w wysokiej jakości i skuteczności filtry o odpowiednio wysokich faktorach.





Co to są wolne rodniki?



Wolne rodniki to aktywne cząsteczki chemiczne, które rozbijają wiązania komórkowe powodując proces utleniania. Jego skutkiem są zniszczenia w całym organizmie, także w skórze. Przyczyną intensywnego działania wolnych rodników jest wzrost zanieczyszczenia powietrza, dym tytoniowy, promienie słoneczne. Nie jesteśmy jednak bezradni, można chronić się przed wolnymi rodnikami przy pomocy tzw. antyutleniaczy. Znane antyutleniacze, witaminy C i E, beta-karoten, bioflawonoidy wyłapują krążące w organizmie wolne rodniki, chroniąc w ten sposób tkanki przed zniszczeniem. W skład każdego z kremów Avonu wchodzą substancje zwalczające i neutralizujące wolne rodniki.




Jak uzyskać piękną opaleniznę bez pomocy słońca?



Najbezpieczniej przy pomocy samoopalacza. Trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych regułach, aby operacja nie skończyła się klapą.
Zasada pierwsza: samoopalcz nanosimy na czyste, suche ciało, poddane wcześniej peelingowi. Usuwamy także włosy z interesujących nas partii ciała.
Zasada druga: przed nałożeniem samoopalacza trzeba zabezpieczyć kremem glicerynowym brwi i linię włosów, inaczej ulegną one zabarwieniu.
Zasada trzecia: samoopalacz nanosimy równą warstwą dokładnie wcierając go w całe ciało. Tylko na kolana i łokcie nakłada się go nieco mniej, bo tam odcień opalenizny staje się ciemniejszy. Nie zapomninajmy o uszach!
Zasada czwarta: po nałożeniu preparatu czekamy... aż dokładnie się wchłonie. Nie można śpieszyć się z wkładaniem ubrań - zrobimy krzywdę nie tylko opaleniznie, ale co gorsza ubraniom.
Wskazówka: dla uzyskania jaśniejszego tonu opalenizny mieszamy samoopalacz z balsamem do ciała - bardzo dokładnie, żeby uniknąć cętek na ciele. Zabieg należy powtarzać mniej więcej co 3 dni, a ciało codziennie smarować balsamem.



__________________

Edytowane przez Paziolka
Czas edycji: 2009-02-25 o 15:29 Powód: Zmieniłam kolorki :D
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:28   #13
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Smile Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

. coś o białych zębach .


Czy pasta może poprawić kolor zębów? Na czym polega wybielanie u dentysty? Czy jest bezpieczne? Ile kosztuje? Jak można poprawić kolor zębów?Trzeba iść do dentysty, najlepiej do specjalisty od wybielania zębów,
który ustali przyczynę przebarwień. Może to być wada wrodzona, zażywane leki. Zwykle okazuje się, że pacjent pije dużo kawy, herbaty, pali papierosy, niezbyt dokładnie myje zęby.

Jak długo trwa wybielanie?

To zależy od tego, jakie chcemy osiągnąć efekty, i od budowy chemicznej zębów - im bardziej są zmineralizowane, tym bardziej żółte. A im bardziej żółte, tym zwykle zdrowsze i mocniejsze. Przeciętnie wybielanie trwa tydzień. Zawsze lepiej wybielać najpierw jedną szczękę, by zabieg był mniej uciążliwy, a pacjent miał możliwość porównania koloru. Jeśli jednak mamy do czynienia z wadą wrodzoną albo odbarwieniem zębów na skutek zażywania leków, np. tetracyklin (antybiotyków) w dzieciństwie, to wybielanie jest trudniejsze, trwa od dwóch tygodni do trzech miesięcy.

Wybielanie lampą BIO WHITE ACCELERATOR
Czas trwania zabiegu: ok. godziny
Częstotliwość: nie wiem
Cena: 900-1000zł



. likwidacja zmarszczek .


Likwiduje bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki wokół ust (rzadziej kurze łapki). W skórę wprowadza się kwas hialuronowy lub kolagen (jego nowe formuły niewywołujące skutków ubocznych).
Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, dlatego z czasem jest przez nią absorbowany.

Surgiderm, Lea Futur
Czas trwania zabiegu: 20 minut
Częstotliwość: co 9-12 miesięcy
Cena: 800-1600 zł



__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:17   #14
zoooko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

widze że podobne produkty do mnie używasz) te z nivei oczywiście
daje 5 oczywiście)
zapraszam do mnie moze zoabczysz jakies fajne kosmetyki
zoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:08   #15
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Cool Dot.: Paziolka : "Zostań ambasadorką Garnier".

Tak, spodobał mi się ten tonik Under Twenty. Mogłabyś napisać gdzie go kupiłaś i jaki zapach?

_________________________ ____________

A dziś napiszę o dniu wczorajszym.


Mianowicie, wczoraj wieczorem siostra wróciła do domu o późniejszej porze niż zwykle, ponieważ odebrała swoje i moje przy okazji zamówienie z Avon'u. Doszedł fajny błyszczyk Kameleon. Kupiłam sobie odcień Gold Shimmer, po nałożeniu robi się taki uwodzicielski... Jego główną zaletą jest, że stopniowo zmienia kolor po nałożeniu! Bardzo mi się spodobał od samego początku. No i jest bardzo wydajny.





Zakupiłam sobie też roletkę Pur Blanca, ponieważ uwiódł mnie jej zapach na zapachowej stronie... Fajnie się rozprowadza, a pachnie jeszcze ładniej niż myślałam. Polecam. Jest mała, dlatego znajdzie miejsce w piórniku w szkole :P. Oto fotka :




Wydałam na to wszystko ponad 20zł, więc nie dużo. :P A fajny zestawik robi np. jako prezent. Oczywiście katalog na dzień kobiet - marzec.

Pozdrawiam!
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.