problem pomocy błagam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 16:41   #1
mhjh333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 29

problem pomocy błagam


Witam,

Mam 24 lata zaczęłam sypiać z moim chłopakiem i po 2 razie krew mi sie puściła znowu i to dość sporo bo upapraliśmy prześcieradło i on też był dość upaprany, na początku mnie zaś bolało, i nic nie czułam. Może to być trochu śmieszne dla was ale ja nie mam z czego się śmiać. Martwię się tą krwią.

Czy to jest normalne czy coś źle robimy bo ja się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak.
mhjh333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:36   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: problem pomocy błagam

Cytat:
Napisane przez mhjh333 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam 24 lata zaczęłam sypiać z moim chłopakiem i po 2 razie krew mi sie puściła znowu i to dość sporo bo upapraliśmy prześcieradło i on też był dość upaprany, na początku mnie zaś bolało, i nic nie czułam. Może to być trochu śmieszne dla was ale ja nie mam z czego się śmiać. Martwię się tą krwią.

Czy to jest normalne czy coś źle robimy bo ja się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak.
A w jakim odstępie czasowym były stosunki?
Jeśli krew będzie się pojawiała po każdym stosunku to jest się czym martwić.
Ale na razie to myślę, że w twoim przypadku za pierwszym razem nie doszło do całkowitego rozerwania błony dziewiczej. Stało się to za drugim razem i teraz będzie spokój.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:41   #3
mhjh333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 29
Dot.: problem pomocy błagam

odstęp był 8 dniowy, a wczoraj był sex i się zastanawiam czy to normalne bo dzisiaj użyłam swojego vibratora (dawno temu dostałam na 18 i go nie używałam) i zaś to samo krew się puściła.
mhjh333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:42   #4
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: problem pomocy błagam

Cytat:
Napisane przez mhjh333 Pokaż wiadomość
odstęp był 8 dniowy, a wczoraj był sex i się zastanawiam czy to normalne bo dzisiaj użyłam swojego vibratora (dawno temu dostałam na 18 i go nie używałam) i zaś to samo krew się puściła.
Jeśli wibrator jest większy od penisa chłopaka to to jest możliwe. Ale aby pozbyć się wątpliwości to idź do lekarza. Niech zobaczy co tam się dzieje. Może potrzebne dodatkowe badania na krzepliwość krwi.
Rozpoczęłaś współżycie to powinnaś tym bardziej odwiedzić ginekologa.
Opowiedz lekarzowi szczerze to co tutaj napisałaś.
Może masz taka błonę dziewiczą, że jej strzępki pod wpływem rozciągania nadal krwawią.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 19:35   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: problem pomocy błagam

Jeżeli to Twój drugi stosunek w życiu, to prawdopodobnie błona nie była do końca przerwana i stąd ta krew. Uważam, że nie ma się czym martwić, bo też tak miałam, nawet krew pojawiła się przy trzecim. Potem wszystko minęło i był luz. To normalne
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 19:36   #6
_tequilla
Przyczajenie
 
Avatar _tequilla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: problem pomocy błagam

Wstrzymaj się od seksu, idź do lekarza bo te objawy zdjecydowanie nie są normalne. Może masz poważną nadżerke i przy penetracji rana zaczyna krwawić? Albo to jeszcze błona dziewicza? Powodów może być sporo, nie bawmy się w zgadujzgadule tylko leć na wizytę
__________________
chudnę

zakochana po uszy
_tequilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 21:36   #7
mhjh333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 29
Dot.: problem pomocy błagam

u ginekologa byłam jak miałam grzybice od antybiotyku, jakieś 6 miesięcy temu zobaczę jak będzie po 3 razie jak dalej to samo to pójdę do ginekologa.
A fakt wibrator jest rozmiarowo większy grubszy od penisa mojego chłopaka.
mhjh333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 09:02   #8
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: problem pomocy błagam

Cytat:
Napisane przez mhjh333 Pokaż wiadomość
u ginekologa byłam jak miałam grzybice od antybiotyku, jakieś 6 miesięcy temu zobaczę jak będzie po 3 razie jak dalej to samo to pójdę do ginekologa.
A fakt wibrator jest rozmiarowo większy grubszy od penisa mojego chłopaka.
Tak zrób, do ginekologa i tak trzeba się udać po rozpoczęciu współżycia, ale to chyba wiesz
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:14   #9
jolaaa91
Raczkowanie
 
Avatar jolaaa91
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gru
Wiadomości: 140
Dot.: problem pomocy błagam

Cytat:
Napisane przez mhjh333 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam 24 lata zaczęłam sypiać z moim chłopakiem i po 2 razie krew mi sie puściła znowu i to dość sporo bo upapraliśmy prześcieradło i on też był dość upaprany, na początku mnie zaś bolało, i nic nie czułam. Może to być trochu śmieszne dla was ale ja nie mam z czego się śmiać. Martwię się tą krwią.

Czy to jest normalne czy coś źle robimy bo ja się zastanawiam czy ze mną jest coś nie tak.
Nie martw się, ja też krwawiłam jeszcze za drugim i nawet trzecim razem od pierwszego stosunku Aczkolwiek, jeśli u Ciebie będzie to nadal trwało, to wtedy powinnaś powiedzieć o tym ginekologowi. Pozdrawiam.
__________________
Zbyt wiele tracimy myśląc o tym,
co powiedzą inni.
jolaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 11:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.