zazdrosnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 22:32   #1
dagmara098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14

zazdrosnik


hej
mam pewnien problem i postanowilam postanowilam opisapc go na forum otoz mam chlopaka jestesmy ze soba 2 lata ale niestety chyba uczucie zgaslo poniewaz wydaje mi sie ze nic do niego nie czuje nie lubie sie z nim calowac sex jest dla mnie obowiazkiem nie przyjemnoscia
ale gdy mam jakis problem lubie sie mu zwierzyc poradzic
poza tym on jest strasznie zazdrosny nie pozwala mi wychodzic z kolezakami np na piwo nie lubi ich nie uznaje w ogole moich kolegow
jak mowie ze chcialabym troche schudnac to mowi ze pewnie dlatego zeby sie komus podobac gdy sie mocniej umaluje to sie strasznie denerwuje
probowalam go zostawic pare razy juz ale jakos tak zawsze mnie przekabacil ze wrocilam do niego mowil ze sie zabije plakal itp
teraz caly czas mowi o slubie zapytal czy gdyby mi sie oswiadczyl to co bym powiedziala odpowiedzialam ze nie przyjela bym bo nie jestem gotowa on sie strasznie zdenerwowal no ale co mialam go oklamac tak go oklamuje mowiac ze kocham jak nic nie czuje
bardzo prosze o jakies komentarze poniewaz chciala bym wiedziec jak to wyglada w oczach kogos kto patrzy na to z boku
dagmara098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:39   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez dagmara098 Pokaż wiadomość
hej
mam pewnien problem i postanowilam postanowilam opisapc go na forum otoz mam chlopaka jestesmy ze soba 2 lata ale niestety chyba uczucie zgaslo poniewaz wydaje mi sie ze nic do niego nie czuje nie lubie sie z nim calowac sex jest dla mnie obowiazkiem nie przyjemnoscia
ale gdy mam jakis problem lubie sie mu zwierzyc poradzic
poza tym on jest strasznie zazdrosny nie pozwala mi wychodzic z kolezakami np na piwo nie lubi ich nie uznaje w ogole moich kolegow
jak mowie ze chcialabym troche schudnac to mowi ze pewnie dlatego zeby sie komus podobac gdy sie mocniej umaluje to sie strasznie denerwuje
probowalam go zostawic pare razy juz ale jakos tak zawsze mnie przekabacil ze wrocilam do niego mowil ze sie zabije plakal itp
teraz caly czas mowi o slubie zapytal czy gdyby mi sie oswiadczyl to co bym powiedziala odpowiedzialam ze nie przyjela bym bo nie jestem gotowa on sie strasznie zdenerwowal no ale co mialam go oklamac tak go oklamuje mowiac ze kocham jak nic nie czuje
bardzo prosze o jakies komentarze poniewaz chciala bym wiedziec jak to wyglada w oczach kogos kto patrzy na to z boku
Z Twojej strony to i tak juz nie jest zwiazek. Bardziej przyjazn. Wiec ja na Twoim miejscu bym to zakonczyla. Ale to Twoje zycie i zrobisz co chcesz.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:02   #3
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez dagmara098 Pokaż wiadomość
tak go oklamuje mowiac ze kocham jak nic nie czuje
Po co z nim jesteś w takim razie? Nie popieram jego zazdrości, jednak nie popieram też Twojego zachowania.
Daj mu i sobie spokój.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:09   #4
dagmara098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: zazdrosnik

jego sie nie da zostawic....probowalam ale zawsze jakos zajdzie na mnie sposob
dagmara098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:11   #5
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: zazdrosnik

Wszystko jest możliwe.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:20   #6
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez dagmara098 Pokaż wiadomość
jego sie nie da zostawic....probowalam ale zawsze jakos zajdzie na mnie sposob
To sobie z nim tkwij w tym układzie.

Skoro się nie da nic zrobić to po co wypisujesz tu swoje żale? Przecież niczego to nie zmieni. Cokolwiek tu napiszemy to i tak nie uda ci się rozstać z tym facetem. Bo to jest przecież niemożliwe.
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 23:56   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez dagmara098 Pokaż wiadomość
jego sie nie da zostawic....probowalam ale zawsze jakos zajdzie na mnie sposob
Co Ty wygadujesz? Na siłę Cie trzyma, czy jak?
Jakie znowu sposoby on na Ciebie znajduje? Płacze, szantaże, że się zabije? Po czyms takim od razu trzeba było wiac, a nie jęczeć, że on ma na Ciebie sposoby. Jesteś kompletnie bezwolna?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 06:35   #8
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: zazdrosnik

ja też się gróźb nasłuchałam Że się zabije również, chyba na dowód pociął się u mnie w mieszkaniu... Zachowałam zimną krew izapytałam czy to już wszystko bo jak tak to może spadać bo krew z dywanu muszę zmyć zanim zaschnie... Pokazałam mu że wrażenia to on na mnie takim czymś nie zrobi.

Albo znajdziesz w sobie siłę i będziesz się ratować albo utkwisz w tym związku i będziesz nieszczęśliwa.

Ja rozstałam się z tym facetem po 4 latach, obydwoje żyjemy ;] i teraz tylko myślę jak mogłam być tak głupia i w te teksty wierzyć
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 07:28   #9
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez dagmara098 Pokaż wiadomość
jego sie nie da zostawic....probowalam ale zawsze jakos zajdzie na mnie sposob

Co znaczy ze jego sie nie da zostawic? A co Wy jestescie zrosnieci pepowina? Mowisz ze koniec i tyle. Niech placze, niech jeczy ale co ciebie to obchodzi?Z czasem mu przejdzie. Jsli bedziesz twarda i nie ugieta w swojej decyzji to on zrozumie,ze nie ma zartow!
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:09   #10
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co Ty wygadujesz? Na siłę Cie trzyma, czy jak?
Jakie znowu sposoby on na Ciebie znajduje? Płacze, szantaże, że się zabije? Po czyms takim od razu trzeba było wiac, a nie jęczeć, że on ma na Ciebie sposoby. Jesteś kompletnie bezwolna?
do tego stopnia że nawet się nie umiesz nawet sprzecistawić w imię swojego szczęścia ?
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:17   #11
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: zazdrosnik

Do kaloryfera czy innego sprzęta Cię nie przywiązał, pępowiną jak forumkowiczka napisała zrośnięci nie jesteście, więc ja nie widzę problemu.

A chodzi o to co on do Ciebie mówi?? - to się nazywa sznataż emocjonalny stosowany przez niedojrzałych, mało wartościowych facetów.

Jak by facet powiedział do mnie, że się zabije jak odejdę to bym wiała gdzie pieprz rośnie!!!
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 08:30   #12
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: zazdrosnik

Powiedz mu, że to koniec i już.
Możesz jeszcze wytłumaczyć dlaczego:
1. Nie kochasz go
2. Męczy Cię strasznie jego zazdrość.

Po czym wyłączasz telefon, nie odpisujesz na sms-y, nie odpowiadasz na telefony. Ewentualnie możesz zablokować numer jakby bardzo szalał...zablokuj go na wszelkiego rodzaju portalach. I lepiej uprzedź rodzinę i znajomych, że może mieć jazdy w stylu 'popełnię samobójstwo'.

Po co się masz dalej męczyć?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:41   #13
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: zazdrosnik

wiem coś o tym niestety. Też miałam takiego chłopaka, dokładnie takiego jak ty opisałaś. Rozstaliśmy się po ponad roku. I bardzo się z tego cieszę Zazdrość-taka którą opisujesz niszczy związek... Bo zazdrość ta "normalna" jest nawet miła
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:51   #14
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: zazdrosnik

Rozstańcie się.
A jak się nie da go zostawić to sobie bądźcie razem i się dalej męczcie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:05   #15
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: zazdrosnik

Dziewczyno, wypisz się z tego układu jak najprędzej - po co tkwić w czymś co dla Ciebie związkiem nie jest i jeszcze narażać się na ataki
Nie da się? Da się. Wiem, bo miałam podobną sytuację. Przez 5 lat (!) tkwiłam w toksycznym związku z facetem zazdrosnym w sposób chorobliwy - wyprawiał takie rzeczy, że aż wstyd pisać (nie pytajcie dlaczego tyle czasu to wytrzymałam - nie mam pojęcia ). Kiedy mu oświadczyłam, że chcę odejść to były histeryczne płacze, wrzaski, walenie głową w ścianę...chciał się rzucać z okna u mnie w pokoju... później nachodził mnie w pracy, wydzwaniał, zarzucał mailami (również podając się w nich za swoje koleżanki, które "prosiły mnie" żebym do niego wróciła), wymyślił sobie, że jest ciężko chory i na pewno niedługo umrze i na złość mi () zaczął palić papierosy. Cóż... minęły dwa lata a on jakoś żyje, jest zdrowy a ja jestem zaręczona z mężczyzną, który może i ma swoje wady, ale sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwa.
Także da się. Tylko trzeba chcieć i przygotować się na trudności. Życzę powodzenia i podjęcia mądrej decyzji
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:56   #16
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: zazdrosnik

ale skoro Ty jeszcze do niego definitywnie nie odeszłaś, niby jak mamy Cie przekonać do tego?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:23   #17
dampcula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: zazdrosnik

doskonale Cię rozumiem. miałam podobny przypadek z moim ex... również nie chciałam sie z nim całować ani kochać, tak nagle z dnia na dzień mnie wzięło. wręcz zaczynałam sie nim brzydzić. też był zazdrosny itd. skończyłam z nim ten związek a on nie dawał mi spokoju! dzwonił pisał, przychodził do mnie... najgorsze było jak wypił... przychodził do mnie, ja mu zamykałam drzwi przed nosem a on spał pod moim domem na chodniku! co za wstyd przed sąsiadami. ale po czasie dał sobie spokój a mi odrazu ulżyło. czułam sie wolna, mogłam wszystko, czerpałam radość z życia jak tylko mogłam. i tobie radze zrób to samo. wiem nam jest łatwo Ci doradzać... a ty sobie zdajesz sprawę z tego, że dobrze mówimy i mamy racje ale i tak Ci jest ciężko... znam to uczucie. nie myśl o nim, myśl o sobie! i zakończ to jak najszybciej bo sie naprawde da tylko trzeba chcieć! powodzenia
dampcula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 23:38   #18
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: zazdrosnik

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Rozstańcie się.
A jak się nie da go zostawić to sobie bądźcie razem i się dalej męczcie.
Popieram !
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:33   #19
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: zazdrosnik

Autorko...!!! Radzę Ci uciekaj gdzie pieprz rośnie... jeśli on już taki jest to co może być po ślubie (wtedy zazwyczaj faceci myślą już totalnie,że kobieta to jego własność...)nie decyduj się na ślub w żadnym wypadku, po prostu z nienacka odejdź....nie bierz do siebie gróźb ,że sobie coś zrobi - to jest po prostu patent,żeby Cię za3mać...człowiek,który na poważnie myśli o samobójstwie w życiu tego nikomu nie powie...jesteś o tyle w lepszej sytuacji,że go nie kochasz...łatwiej Ci go usunąć z pamięci itp....moim zdanie powinnaś odejść i to definitywnie...bo tak naprawdę mężczyźni się nie zmieniają nie licz na to...uciekaj dziewczyno!!!
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.