Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-02, 20:57   #1
avangardova
Przyczajenie
 
Avatar avangardova
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Smile

Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej?


Cześć Wam!

Pytanie jak wyżej. Szukałam podobnych wątków w necie, ale nie ma ich zbyt wiele, a jeśli są odbiegają trochę od mojej sytuacji.
Otóż dostałam zaproszenie na wesele swojej znajomej kilka dni temu. Wesele już na początku września a ja... nie mam z kim pójść. Mam miesiąc czasu na znalezienie kogoś.
Rozważałam różne opcje, ale najbardziej odpowiadałoby mi pójść z kolegą z pracy (mam znajomych, ktorzy albo mają dziewczynę, albo żonę).
Problem w tym, że nie znamy się za bardzo... Zaczął pracę niewiele ponad miesiąc temu. Jest atrakcyjny, wiem, że lubi tańczyć... Nie narobiłby mi wstydu, a ja dobrze bym się bawiła, zapewniając jemu równie doborowe towarzystwo.
Rozmawiamy ze sobą w pracy każdego dnia przeważnie na prywatne tematy, żartujemy... Co raz częściej nawiązujemy jakieś dyskusje.

No i teraz pojawia się kwestia, czy wypada kobiecie zaprosić kolegę z pracy, którego nie zna się tak dobrze???
Nie chcę aby pomyślał, że na niego lecę itp. bo tak nie jest. Po prostu chcę się dobrze bawić i spędzić przyjemnie ten czas, zamiast iść sama lub z kimś kto jest wg mnie mało atrakcyjny i fizycznie i umysłowo...

Poradźcie w jaki sposób mogę go zaprosić, bo totalnie nie wiem jak się do tego zabrać. Czy na poważnie zapytać, czy jakoś zażartować... Chciałabym aby potraktował poważnie to moje zaproszenie.

Pomóżcie.

Edytowane przez avangardova
Czas edycji: 2016-08-02 o 21:04
avangardova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:01   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej?

"Hej, dostałam zaproszenie na wesele i szukam kolegi, z którym można i pogadać, i potańczyć. Może miałbyś ochotę pójść ze mną?" Zaznaczasz relację czysto koleżeńską, dajesz koledze wybór i prośba ma niezobowiązujący charakter.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 22:02   #3
sasetka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej?

Oczywiście, że wypada zaprosić kolegę. Jak wyżej, najlepiej zapytać się wprost, bez żartowania, bo wtedy może to odebrać całkiem inaczej. A skoro jest przystojny, dobrze czujesz się w jego towarzystwie to co w tym złego nawet gdyby sobie pomyślał, że na niego lecisz. No chyba, że naprawdę byś tego nie chciała, to może lepiej poczekaj na miłość swojego życia, bo nie masz gwarancji, że ten kolega tak właśnie sobie nie pomyśli.

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-18 o 20:32 Powód: Link.
sasetka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:04   #4
LoveForever18
Raczkowanie
 
Avatar LoveForever18
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 109
Dot.: Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej?

Jak najbardziej tak! Przecież zapraszając kogoś na wesele nie wiążemy się z nim na cale życie, to tylko czysto koleżeńska propozycja A kto wie może akurat się okaże, że jednak coś między Wami zaiskrzy
LoveForever18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 14:35   #5
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Czy wypada zaprosić kolegę z pracy na wesele znajomej?

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
"Hej, dostałam zaproszenie na wesele i szukam kolegi, z którym można i pogadać, i potańczyć. Może miałbyś ochotę pójść ze mną?" Zaznaczasz relację czysto koleżeńską, dajesz koledze wybór i prośba ma niezobowiązujący charakter.
Dokładnie Dodałabym żeby dał mi znać, bo jakby co będę pytać dalej, żeby też nie myślał, że chodzi mi tylko o niego Ale poza tym sytuacja jak najbardziej ok
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-23 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.