Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 08:38   #1
Maajka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6

Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy


Z góry przepraszam za chaos.. ale jeszcze mnie nerwy trzymają, a co do postu sama nie byłam pewna czy zakładać .. ale już sama nie wiem co robić i chyba nie mam sił na to wszystko. Otóż mam 2 Dzieci z mężczyzną, z którym od jakiegoś czasu nie układało się. Skrótem - za mało mu imprez, wymyślił sobie że potrzebuje się rozerwać i wychodzić sam raz na tydzień na imprezę i więcej chodzić do kolegów na piwo jak to ujął.. wcześniej zdarzały się również awantury za to , że np spóźniłam się 6 min jak wracałam skądś, a on sam spóźnial się po 5h, wczesnej Nawet mi nic nie mówiąc.. po prostu nie liczył się ze mną ani z moim czasem i sama o to często też robiłam mu awantury.. i tu może był mój błąd, chociaż sama nie wiem bo wystarczyło mówić prawdę , nie kłamać jak on to robił za każdym razem..

Ogólnie właśnie po jednej awanturze, po tym jak mi oznajmił że potrzebuje się wyszaleć i więcej wychodzić na imprezy zabrałam dzieci i pojechałam do swojej matki. W tym czasie poszedł do łóżka z inną.. ale twierdzi, że to nie była zdrada bo przecież pojechałam do matki, wyprowadziłam się i jak to powiedział " potraktowałas mnie jak śmiecia zostawiając samego na święta dlatego poszedłem z inną do łóżka.."

Zamiast przemyśleć to wszystko, zrozumieć ze popełnia błąd.. wymyśla sobie imprezy będąc ojcem 2 dzieci..

To po prostu idzie do łóżka z inną i jeszcze zwala winę na mnie.

Bardzo mnie to zabolalo,ale dla dzieci chcialam mu wybaczyć..

Przyjechałam do niego , żeby spędził też troszke czasu z dziećmi i powiedziałam że mogę spróbować dać mu ostania szansę, bo to już nie pierwszy raz coś takiego z jego strony..

Ale co? Na drugi dzień powiedział,ze idzie na domówkę sam, bo obiecał koledze który mu zawsze pomaga że przyjdzie i że to ostatni raz..

Znowu pokazał mi że w ogóle ze mną się nie liczy i poszedł na tą imprezę, byłam jeszcze kilka dni, w ogóle się nie starał, ciągle gdzieś wychodził..

Było dalej to samo dlatego ostatecznie mu powiedziałam że nie wrócę do niego.. to jeszcze rzucil tekstem że co ja myślałam, że kwiaty dostanę..

Powiedziałam, że Dzieci zabieram ja..

To mi odpowiedział ,że postara się,zeby on je zabrał i że udowodni, że Jestem chora psychicznie.

Przez niego od miesiąca biorę leki na uspokojenie i tabletki nasenne.. Powiedział że pokaże je w sądzie i że nie mogę zajść się dziećmi w takim stanie. Mam Chyba depresję.. zrujnował mi tak życie i dalej próbuje rujnować, a ja już nie mam sił na to wszytko.

Sama mu proponowalam wizyte u psychologa, ale twierdzi że mu nie potrzeba..

Sama mam ogromne problemy przez niego , ale jestem tego świadoma i starałam się mu pomóc tak samo jak sobie..Ma strasznie ciężki charakter z wygórowanym ego.

Nie mam już pomysłów co mogę dalej próbować robić,

Niestety jestem również uzależniona od niego finansowo , twierdzi Że u mojej matki nie ma warunków żeby mieszkać tam z dziećmi.. a on zapewni dziaciakom wszystko. Mimo wszystko nie pozwolę, by dzieci zostały z nim..

Co Wy o tym wszystkim myślicie? Może chociaż tutaj ktoś mi pomoże.

Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
Maajka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 13:09   #2
kosmatamalpka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 40
Dot.: Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy

Jeżeli próbowałaś i ni się nie da zmienić, to może trzeba iść do przodu i on się wtedy ewentualnie otrząśnie. Można przecież gdzieś wychodzić mając dzieci,ale trzeba się szanować wzajemnie.
kosmatamalpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 15:03   #3
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy

Musisz sobie uzmyslowic, ze on nie zabierze ci dzieci, bo po pierwsze nie ma ci czego udowodnic, a po drugie te dzieci nie sa mu do niczego potrzebne. Przeszkadzalyby mu w wyszaleniu sie.
Musisz w to wierzyc z calej sily.

Osoba, ktora co chwile imprezuje niczym singiel zamiast zajac sie rodzina, nie jest dobrym opiekunem dla dziecka. Wiec zaden sad nie przyzna mu opieki. Ale on tez o te opieke nie wystapi.

Nie jest tak latwo zrobic z kogos wariata. Jesli rodzic jest w trakcie leczenia (leki, psychoterapia, psycholog, ...) to to raczej swiadczy na jego korzysc niz niekorzysc. Poza tym depresja i nerwica to nie bycie wariatem, a schizofreniczki nikt z ciebie nie zrobi.

Wyobraz sobie, ze ty bys poszla ''sie wyszalec'' raz w tygodniu na impreze, a jego zostawila z dziecmi. Nie wytrzymalby tego. Czulby sie pokrzywdzony. Prawda?

Dlatego zrozum: on ci ich nie zabierze. Nie sa mu do niczego potrzebne. Mysle, ze jak w to uwierzysz, to troche sie uspokoisz. Masz jakies dowody np. na jego zdrady? Na imprezowanie?

Jakie warunki sa u twojej mamy?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 17:38   #4
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy

on ich nie weźmie, bo dwójka dzieci to dużo roboty
czy macie ślub? idź do psychologa/psychiatry, idz i powiedz co sie dzieje, ze jjestes w zlej sytuacji, powiedz ze sie nie zajmuje rodzina, jest to dowod jakby co
wordila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 19:07   #5
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy

Dzieci na pewno Ci nie zabierze, o to się nie martw. On nie nadaje się na ojca. Sama widzisz, że wolał szaleć z kumplami i iść z inną do łóżka, jeszcze obwiniając za to Ciebie niż zadbać o rodzinę. Zachowuje się jak gówniarz, nie oszukujmy się. Tobie polecam psychologa, szkoda faszerować się lekami nasennymi, które dużo potrafią zniszczyć. Nie myśl o tym palancie, pomyśl o dzieciach. Teraz jest trudno, ale one dadzą Ci siłę, żeby z tego wszystkiego wyjść. Nie bój się, Ty nie jesteś niczemu winna. To on Cię zdradził, zaniedbał, wybrał znajomych i piwko. Tobie nikt nic nie zarzuci. Bądź dobrej myśli i przede wszystkim walcz o siebie, dla siebie i dzieci. Idź jak najszybciej do psychologa, nie bądź z tym sama bo nie dajesz sobie rady. Trzymam za Ciebie kciuki, na pewno dasz sobie z tym radę. A on będzie mógł tylko żałować, że stracił taką kobietę
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 00:00   #6
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zdrada, depresja.. Dziewczyny pomocy

Po pierwsze opanuj się i nie panikuj.

Po drugie on Ci życia nie zniszczył, zrobiłaś to sobie sama rozmnażając się z palantem.

Po trzeci nikt Ci żadnych dzieci nie zabierze, bo taki typ nie wytrzymałby z nimi dnia. Ubrać, umyć i nakarmić? Już to widzę. Koleś się do tej pory zachowywał, jakby nie miał dzieci i będzie się tak zachowywał dalej.

Po czwarte nie można udowodnić choroby psychicznej komuś, kto jej nie ma.

Po piąte jeśli jesteście małżeństwem i nie zarabiasz, to możesz się domagać alimentów nie tylko na dzieci, lecz także na siebie.

Po szóste potrzebujesz dowodów na jego wyskoki.

Po siódme będziesz ofiarą tak długo, aż będziesz na to pozwalać. Nie daj sobą więcej manipulować i się straszyć. Tutaj na szali są Twoje dzieci, skoro już mają ojca palanta, powinny chociaż dostać jakieś sensowne alimenty.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-17 01:00:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.