Mloda mama szuka pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 10:28   #1
mandp13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Thumbs down

Mloda mama szuka pomocy!!!


Witam,

Drodzy wszyscy z forum,

jestem mloda mama.. przez cala ciaze nie tykalam moich wlosow, pozniej, po porodzie jednak je scielam.. Teraz moja coreczka ma juz 11 miesiecy za chwile, sliczna taka a ja.. wlosy kolor jakis nie taki, obciecie to kolejna porazka.. nie czuje sie jakos.. Przed ciaza farbowalam sie co 3 miesiace i jakos obciecie nie sprawialo mi problemu, jednak teraz.. chcialabym cos zmienic.. zrobic jakis fajny kolorek i obciac fajnie.. dodam moze, ze nie mam przekonania do prostownicy.. moze dlatego, ze moje wloski sa cienkie.. no nie wiem..

Ogolnie prosze o pomoc!!!! Doradzcie mi cos fajowego, no i moze jakas propozycja makijazu.. PROSZE!!! Dorzucam kilka fotek, aby bylo latwiej..

Pozdrawiam..

Edytowane przez mandp13
Czas edycji: 2010-04-23 o 11:54
mandp13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:07   #2
happyziggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 19
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mandp13 Pokaż wiadomość
Witam,

Drodzy wszyscy z forum,

jestem mloda mama.. przez cala ciaze nie tykalam moich wlosow, pozniej, po porodzie jednak je scielam.. Teraz moja coreczka ma juz 11 miesiecy za chwile, sliczna taka a ja.. wlosy kolor jakis nie taki, obciecie to kolejna porazka.. nie czuje sie jakos.. Przed ciaza farbowalam sie co 3 miesiace i jakos obciecie nie sprawialo mi problemu, jednak teraz.. chcialabym cos zmienic.. zrobic jakis fajny kolorek i obciac fajnie.. dodam moze, ze nie mam przekonania do prostownicy.. moze dlatego, ze moje wloski sa cienkie.. no nie wiem..

Ogolnie prosze o pomoc!!!! Doradzcie mi cos fajowego, no i moze jakas propozycja makijazu.. PROSZE!!! Dorzucam kilka fotek, aby bylo latwiej..

Pozdrawiam..
witam cię cieplutko.
niestety na zdjęciach za dobrze nie widać, ale skoro piszesz, że masz cienkie włosy polecam klasycznego boba, z tymże włosy dłuższe z przodu, krótsze z tyłu, lekko wygolone na karku. przez jakiś czas taką właśnie fryzurkę miała victoria beckham.
nie musisz do niej używać prostownicy, wystarczy suszenie na okrągłej szczotce. i już po kilku minutach możesz się cieszyć fajną fryzurką.
do tego fajny kolorek w kolorze czekolady mlecznej (spójrz na katie holmes) i samopoczucie poprawia się o 180 stopni.
teraz makijaż: lekki podkład lub krem koloryzujący, do tego delikatny puder. ja akurat używam pudru z sephory mineralnego i jestem strasznie zadowolona. poza tym mają je w kilku odcieniach więc pewnie dobierzesz jakiś odpowiedni dla swojej cery. do tego puder brązujący na policzki, oczy i w okolicy żuchwy, a na oczy dodatkowo troszkę ciemniejszy cień, żeby jednak coś na tym oku było.
ja lubię od czasu do czasu zrobić kreski eyelinerem, chociaż z braku czasu częściej robię je kredkami.
no i oczywiście tusz: ma być dużo i długo.
pozdrawiam.
happyziggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:49   #3
mandp13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Question Mloda mama szuka pomocy!!!

Witam wszystkich, zastanawiam sie jak zmienic swoj wzglad.. jestem mloda mama 11 miesiecznej Ksiezniczki Mam ciemny blond, cienkie wlosy, lubia sie wywijac czasami w rozne strony.. Chcialabzm miec fajny kolorek a moze balejaz?? Ciemne czy raczej jasne??? No nie wiem.. a obciecie to tez nie wiem.. czz grzywka czy nie.. dlugie, lrotkie, pocieniowane, bob.. sama nie wiem.. Prosze o rade.. Dalam kilka fotek w innym fatku, pytania do fryzjerki.. ale dopiro teraz zauwazylam, ze sa METAMORFOZY.. no a ja chyba takiej potrzebuje aby sie poczuc lepiej, duzo lepiej.. maz przystojny, corka sliczna a ja.. no nie narzekam, no ale chyba czas na zmiane.. PROSZE O POMOC!!!! BEDE BARDZO WDZIECZNA!!! JUZ Z GORY DZIEKUJE ZA JAKAKOLWIEK RADE!!! Pozdrawiam..
mandp13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:04   #4
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
nie ukrywam, że zdjęcia newiele pokazują moje propozycje masz w załącznikach, może zainspirują Cię do zmian. moje wskazówki: brwi wyregulować u kosmetyczki. może henna? co do włosów - podobasz mi się w skośnej grzywce, kolor zdecydowanie jasne od blondu, poprzez szarości. wg mnie nie pasują Ci ani ciemne kolory, ani czerwienie pozdrawiam i życzę udanej metamorfozy! pozdrowienia dla córuni!

zapomniałam o załącznikach
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-23 o 20:28 Powód: post pod postem
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 20:10   #5
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Idealny by był jakiś ciepły brąz Pozdrawiam
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:17   #6
Marissa91
Raczkowanie
 
Avatar Marissa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 255
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Ja bym zaproponowała bardzo krótkie cięcie.
Po pierwsze dlatego, że jako młoda mama nie masz pewnie czasu na godzinne stanie przed lustrem, a każda kobieta chce dobrze wyglądać A zaproponowana przeze mnie fryzura, przy dobrym ścięciu potrzebuje ew. niewielkiej stylizacji w stylu: biorę troche pasty na dłonie i 'mierzwię' włosy;]
Po drugie taka fryzurka nadałaby Ci charakteru i chyba pasuje do Twojego owalu twazy.
Pozwoliłam sobie zrobić 'przymiarki' jakbyś w takiej fryzurze wyglądała i wklejam też przykładowe.
Myślę, że fajnie wyglądałabyś w tyle ściętym 'na chłopaka', a przód wystrzępiony, boki koniecznie muszą być krótkie. Przy długich mogłyby smetnie opadać.
Minusem takiego ścięcia jest niewątpliwie to, że musiałabyś je odświeżać co jakiś miesiąc.
A co do koloru to może jakiś brąz? Spokojnie możesz zrobić szampnem do 24 myć. Potem stosować odżywki do włosów brązowych, które nadadzą zdrowy błysk włosom i będą sprawiały wrażenie wielotonowych
Marissa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 15:47   #7
mandp13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Hej dziewczyny dzieki za porady.. chyba juz sobie wymyslilam co zrobie na glowie Za okolo miesiac jade do Polski to odwiedzam fryzjera i jedziemy.. z pomyslem Jak juz zrobie wszystko co che, tzn.wlosy, paznokcie i nowe ciuchy to wrzuce jakas fajna fotke No bo co do makijazu to ostatnio zroblam dosc pozadny zakup A jezeli ktos ma jeszcze jakies pmysly fryzurki i kolorku to nie pogardze.. z przyjemnoscia poczytam Pozdrawiam..
mandp13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 16:11   #8
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez mandp13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dzieki za porady.. chyba juz sobie wymyslilam co zrobie na glowie Za okolo miesiac jade do Polski to odwiedzam fryzjera i jedziemy.. z pomyslem Jak juz zrobie wszystko co che, tzn.wlosy, paznokcie i nowe ciuchy to wrzuce jakas fajna fotke No bo co do makijazu to ostatnio zroblam dosc pozadny zakup A jezeli ktos ma jeszcze jakies pmysly fryzurki i kolorku to nie pogardze.. z przyjemnoscia poczytam Pozdrawiam..
pochwal się co wybrałaś
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:41   #9
mandp13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Cool Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

nie no nie bede zdradzac.. jak zrobie to na pewno wrzuce fotke.. he.. zobaczymy jak to bedzie.. no chyba ze do konca maja jeszcze dostane jakies pmysly to moze mi sie pozmienia.. no zobaczymy
mandp13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:25   #10
mandp13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

no to nowa ja
mandp13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:33   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

pięknie!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 10:33   #12
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

mandp13 wyglądasz przepięknie, możesz być z siebie dumna...!
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:23   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Sliczna zmiana,ja bym jescze zwiekszyla objetosc wlosom
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:32   #14
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Mloda mama szuka pomocy!!!

Zmiana na duży plus!
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.