Zapuszczanie włosów bez szaleństwa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 21:11   #1
ali_sul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 60

Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.


Zacznę od tego, że nie mam nic do włosomaniaczek, sama przez pewien czas bardzo dbałam o pielęgnację swoich włosów, ale do rzeczy.

Startuję z włosów obciętych na boba, pocieniowanych, w naturalnym kolorze. Moim celem jest długość do obojczyków. Mam zamiar nie popaść znów we włosomaniactwo polegające w moim przypadku na stosowaniu wszystkiego, bo już to przerabiałam, znam te waxy, olejki rycynowe, łopianowe, wcierki, maski, odżywki, płukanki, suplementy i mówię dość, bo zwyczajnie nie mam niestety na to czasu. Myję szamponem z alterry, stosuję maskę z alterry, odżywkę garnier awokado i masło karite oraz balsam z joanny. Podsuszam letnim nawiewem, sporadycznie używam prostownicy na końcówki przy twarzy. I zapominam fryzjerze, ale przede wszystkim o swoim postanowieniu, nie mierzę, nie robię stu zdjęć, wystarczy jedno na start i jedno w grudniu, bo wtedy, mam nadzieję, uda mi się osiągnąć cel.

Kto zapuszcza włosy bez tego całego szaleństwa ze mną?
ali_sul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 16:24   #2
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.

Z największą przyjemnością się przyłączę schodzę z ciemnego brązu na rudy, włosy odrosły już ok 5cm, a ja marzę żeby chociaż to wyglądało jak ombre Do grudnia powinny urosnąć z +-5 czy 6cm. Nie mam siły ani pomysłu już, aby coś specjalnego z nimi robić ew. kupię jakieś tabletki witaminowe Obecna długość po obcięciu do łopatek Pielęgnacja: mycie szamponem Gloria Malwa z Rzepą, odżywka Revlon z Biedronki, Maska BingoSpa z drożdżami. Suszę letnim nawiewem suszarki
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 16:56   #3
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.

Już jest wątek o zapuszczaniu i nie udzielają się na nim same włosomaniaczki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=692758
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 17:42   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.

Niezbyt widzę sens istnienia takiego wątku. Tak jak pisała Skarfejs już istnieje podobny i wcale nie jest powiedziane, że jest dla osób, które obsesyjnie robią foty ani tylko dla tych, co nacieraliby się nawet ropuszą śliną dla kilku milimetrów przyrostu więcej.
Skoro ktoś zapuszcza, ale w zasadzie to nie zamierza w to angażować wysiłku, to właściwie o czym pisać w takim wątku? A jeśli podejmuje jakiś wysiłek, ale coś wydaje się nie tak, to od tego są inne wątki.
Na forum pielęgnacyjnym siedzą nie tylko włosomaniaczki. Ja się na przykład za takową nie uważam, chociaż jestem tu prawie codziennie

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-07-28 o 17:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:36   #5
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.

Gdzie w tym wątku jest problem?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 06:08   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów bez szaleństwa.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niezbyt widzę sens istnienia takiego wątku. Tak jak pisała Skarfejs już istnieje podobny i wcale nie jest powiedziane, że jest dla osób, które obsesyjnie robią foty ani tylko dla tych, co nacieraliby się nawet ropuszą śliną dla kilku milimetrów przyrostu więcej.
Skoro ktoś zapuszcza, ale w zasadzie to nie zamierza w to angażować wysiłku, to właściwie o czym pisać w takim wątku? A jeśli podejmuje jakiś wysiłek, ale coś wydaje się nie tak, to od tego są inne wątki.
Na forum pielęgnacyjnym siedzą nie tylko włosomaniaczki. Ja się na przykład za takową nie uważam, chociaż jestem tu prawie codziennie
Zgadzam się. Nic dodać, nic ująć. Wątek zamykam i zapraszam do podanego przez Skarfejs albo poszukania bardzo luźnego, plotkowego na forum Wizażowe Społeczności.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.