Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow± - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-19, 09:32   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±


Nadmierna potliwo¶æ jest dla wielu osób krêpuj±cym problemem. Na szczê¶cie, za pomoc± toksyny botulinowej (botoksu) mo¿na sobie poradziæ z ni± w prosty i szybki sposób. Sprawd¼, jakie s± przyczyny nadmiernej potliwo¶ci i jak wygl±da zabieg leczenia nadpotliwo¶ci. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 10:19   #2
alice_et_june
Przyczajenie
 
Avatar alice_et_june
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 2
Lightbulb Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

co 4-6 miesiecy tyle pieniedzy i to jeszcze sobie wstrzykiwac cos.. nie, jednak zostane przy blokerze i 3 prysznicach na dzien

z reszta pot jest po cos i bez przyczyny sie nie wydziela, jak sobie pozatykamy wiekszosc miejsc, z ktorych sie wydobywa to to zdrowe nie jest..

moze pierw warto pomyslec o uspokojeniu swojego zycia, mniejszej dawki stresow, lepszej diety, zrzuceniu paru kg..
sama tak zrobilam i problem zniknal
alice_et_june jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:36   #3
desert_r0se
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Wszystko fajnie tylko, ¿e ten zabieg jest drogi.
Tañszym a skutecznym sposobem jest zastosowanie Etiaxilu - sama wypróbowa³am wiem co mówiê.
Wystrczy troche samozapracia, regularno¶ci i po potliwo¶ci
desert_r0se jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:17   #4
dr Ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Na ca³e szczê¶cie w Krakowie w SCM w Wi¶lanych Tarasach jest teraz promocja i leczenie nadpotliwo¶ci u dr Grodeckiej kosztuje tylko 16oo z³. Ponadto do znieczulenia u¿ywany jest krem, który dzia³a duuu¿o silniej ni¿ Emla i to ju¿ po 10 minutach
dr Ania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:14   #5
desert_r0se
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

1600 dla studenta to i tak du¿o ale je¶li kto¶ ma tak± kwotê na zbyciu w okresie wakacyjnym to hmm czemu nie.. tylko na jak d³ugo taki zabieg dzia³a?
desert_r0se jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 06:36   #6
patsto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

wystarczy dwa razy na miesi±c u¿yæ ziaja bloker i po sprawie! 1900 to jaki¶ ¿art
patsto jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:29   #7
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Ziaja Bloker, Etiaxil i Antidral SZCZYPI¡ i SWÊDZ¡. 1900 z³ to faktycznie kosmos jak na 4-6 miesiêcy, chyba ¿e kto¶ nie ma co z kas± zrobiæ albo jest naprawdê zdesperowany, ale ja ze swoj± zdecydowanie nadmiern± potliwo¶ci± radzê sobie antyperspirantem Vichy, który u¿ywam codziennie na noc (mo¿e brudziæ ubrania, poza tym w nocy gruczo³y potowe s± mniej aktywne) i nie zmywam rano (to jest dzienny dezodorant, nie ma przeciwskazañ jak przy niektórych do aplikowania na noc).

Edytowane przez jeti
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:31
jeti jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:48   #8
die Sonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

dla mniej zamo¿nych z do¶wiadczenia polecam Perspiblock - w sztyfcie i w tabletkach - jedyne, co pomog³o!
die Sonne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:40   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomo¶ci: 8 314
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

S± osoby, dla których blokery Ziaja czy Etiaxil s± za s³abe i to w³a¶nie do nich skierowane jest ostrzykiwanie botoksem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Ka¿de prze¿yte ¿ycie po czê¶ci sk³ada siê z tego, czego nie zrobi³o siê albo nie powiedzia³o w jedynym w³a¶ciwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:18   #10
dr Ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Tak naprawdê zabieg toksyn± wykonuje siê z regu³y raz w roku, w³asnie w lecie, kiedy nadpotliwo¶æ jest najbardziej uci±¿liwa.
I oczywi¶cie zabieg jeswt przeznaczony dla osób, u których inne ¶rodki zawiod³y. Albo dla tych, których na to staæ i lubi± wygodê po prostu
dr Ania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:46   #11
kwiat wisni
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

...
pomy³ka w±tków, nie tu mia³am napisaæ : >
kwiat wisni jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 22:49   #12
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez die Sonne Poka¿ wiadomo¶æ
dla mniej zamo¿nych z do¶wiadczenia polecam Perspiblock - w sztyfcie i w tabletkach - jedyne, co pomog³o!
mi te¿ pomóg³ perspiblock ale tylko pocz±tkowo bo po pewnym czasie przesta³ dzia³aæ i to teraz

Edytowane przez jenascia
Czas edycji: 2012-06-20 o 22:51
jenascia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-23, 05:32   #13
woney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

U mnie perspiblock zupe³nie siê nie sprawdzi³. Nie do¶æ, ¿e poci³am siê jak zawsze, to jeszcze powodowa³ zatrzymywanie wody w organizmie, przez co wieczorem moje nogi wygl±da³y jak dwa balony.
¦wietnie dzia³a bloker Ziaji i teraz w³a¶nie jego u¿ywam. Choæ niestety ca³a siê nim nie wysmarujê
woney jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:30   #14
pajka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

No tak, tylko nikt nigdy zachwalaj±c t± "wspania³±" metodê nie pisze, ¿e a i owszem, pod pachami (tam gdzie botoks by³ u¿yty) ju¿ siê nie bêdziesz pociæ, ale wie Pani, pot musi jako¶ cia³o opu¶ciæ, wiêc bêdzie siê za to pociæ Pani w ca³kiem innym miejscu (hm.... ciekawe jakim?). Koszmar:/ Moja mama by³a tak zdesperowana, ¿e siê podda³a temu zabiegowi (nic nie dzia³a³o, ani a³un, ani etiaxil, ani ¿adne tabletki) i co? Pó¼niej strasznie jej siê plecy na wysoko¶ci nerek/pupy poci³y:/ Z deszczu pod rynnê
pajka122 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:03   #15
aaguska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 19
GG do aaguska
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Ja uzywa³am ju¿ etiaxilu, perspiblock, blocker,antidral i jeszcze jakis tanszy odpowiednik etiaxilu nie pamietam nazwy i co?? nic. etiaxil dzialal jakis czas, antidral tez, pozniej skora sie przyzwyczaila i problem wrocil. takze lipa a na zabieg botoksu nie stac mnie.
aaguska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:32   #16
marzenaderen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Pod linkiem darmowe kosmetyki polecam
strona www ☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=0c6a435

Edytowane przez marzenaderen
Czas edycji: 2012-06-25 o 11:33
marzenaderen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:56   #17
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 7 007
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Ja s³ysza³am jeszcze o zabiegu laserowym, 5,5 tys z³. Daje trwa³y efekt.
effcia82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 16:20   #18
ronda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Przestrzegam wszystkich przed usuwaniem nadpotliwo¶ci pach laserem smartlipo.
Ja robi³am zabieg dwa razy!!! Bez jakiegokolwiek efektu!!!
Przed pierwszym zabiegiem by³am informowana, ¿e daje to trwa³y efekt, a przed drugim, ¿e nie ma ¿adnej gwarancji na dobry efekt.

Gdyby u mnie choæ trochê skutkowa³y etiaxile, perspibloki, itp., to nigdy nie podda³abym siê powy¿szemu zabiegowi - jednak by³y to chirurgiczne ingerencje w cia³o.

Toksyny botulinowej nie stosowa³am, ale mam zamiar.
ronda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:25   #19
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomo¶ci: 8 314
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Ronda zerknij jeszcze na Termolifting Infini https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...lifting-Infini
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Ka¿de prze¿yte ¿ycie po czê¶ci sk³ada siê z tego, czego nie zrobi³o siê albo nie powiedzia³o w jedynym w³a¶ciwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 09:18   #20
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

od wielu lat borykam siê z problemem nadpotliwo¶ci mam 39 lat, a pierwsze oznaki nadmiernego pocenia siê ujawni³y siê ju¿ w liceum. w porównaniu do rówie¶niczek to poci³am siê jak mê¿czyzna pracuj±cy w pe³nym s³oñcu..albo i gorzej ;/

wszystko co wypuszcza³ rynek dla osób z moim problemem by³o przeze mnie przetestowane i owszem dzia³a³o..ale po 2-3 miesi±cach temat wraca³ i ju¿ kolejna próba kuracji nie przynosi³a zbytnich rezultatów..

zainteresowa³ mnie temat leczenia z u¿yciem toksyny botulinowej i stad mój wpis. czy w gronie forumowiczek znajduj± sie osoby które stosowa³y zabieg lub znaj± kogo¶ kto stosowa³ lub po prostu maja wiedzê na ten temat? bêdê wdziêczna za info..
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-08, 12:29   #21
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

mo¿e forumowiczk± nie jestem ale jako forumowicz mogê siê wypowiedzieæ na dany temat ;]
zabieg przetestowa³em na w³asnej skórze .. i mogê powiedzieæ ¿e dzia³a, a równie¿ testowa³em wiele preparatów. niestety do gabinetu mam kawa³ek i dojazd do Krakowa specjalnie na zabieg nigdy nie jest mi na rêkê ale wole to ni¿ mój ¶mierdz±cy problem ;] pierwszy raz wykona³em zabieg 2,5 roku temu i jestem aktualnie po 3 zabiegu. dyby nie to ze niestety problem po paru miesi±cach wraca to mogê powiedzieæ ze na te parê miesiêcy zapominam w ogóle ¿e kiedy¶ boryka³em siê z t± wstydliw± dolegliwo¶ci±. mam na swojej li¶cie wiele sytuacji, w których owa "nadpotliwo¶æ" przysporzy³a mi niepotrzebnego wstydu i za¿enowania.
zgadza siê zabieg nie jest tani, ale tez bez przesady, mo¿na kupiæ ¶winkê skarbonkê i zbieraæ przez parê miesiêcy ;]
domateusz1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-09, 12:26   #22
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez domateusz1 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e forumowiczk± nie jestem ale jako forumowicz mogê siê wypowiedzieæ na dany temat ;]
zabieg przetestowa³em na w³asnej skórze .. i mogê powiedzieæ ¿e dzia³a, a równie¿ testowa³em wiele preparatów. niestety do gabinetu mam kawa³ek i dojazd do Krakowa specjalnie na zabieg nigdy nie jest mi na rêkê ale wole to ni¿ mój ¶mierdz±cy problem ;] pierwszy raz wykona³em zabieg 2,5 roku temu i jestem aktualnie po 3 zabiegu. dyby nie to ze niestety problem po paru miesi±cach wraca to mogê powiedzieæ ze na te parê miesiêcy zapominam w ogóle ¿e kiedy¶ boryka³em siê z t± wstydliw± dolegliwo¶ci±. mam na swojej li¶cie wiele sytuacji, w których owa "nadpotliwo¶æ" przysporzy³a mi niepotrzebnego wstydu i za¿enowania.
zgadza siê zabieg nie jest tani, ale tez bez przesady, mo¿na kupiæ ¶winkê skarbonkê i zbieraæ przez parê miesiêcy ;]
dziêkuje za odpowiedz!
nie wiem czemu za³o¿y³am,¿e tu same forumowiczku s± ;]
na temat nadpotliwosci przeczyta³am wiele, jednak zale¿a³o mi na opinii tych którzy zetknêli siê z t± chorob±... i ju¿ my¶la³am ze w gronie forumowiczów nie znajdzie siê nikt cierpi±cy na hiperhydrozê,...w koñcu to tylko 2-3% populacji. je¶li mogê to tak mam pytanie. czyta³am co prawda,¿e zabieg z u¿yciem toksyny jest bezbolesny czy aby na pewno? pewnie i tak bym siê zdecydowa³a nawet je¶li jest ale wolê wiedzieæ. ile czasy trwa? nadal zastanawiam siê nad tym czy bêd± to s³usznie wydane dzie¿ko zarobione pieni±dze wiec szukam tu potwierdzenie i pewno¶ci czy to dzia³a.....
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-10, 07:55   #23
ronda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Przetestowa³am toksynê botulinow± i smartlipo laserem.
Toksyna botulinowa dzia³a,
smartlipo - u mnie 2 razy i nie zadzia³a³o.
ronda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:50   #24
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

zabieg nie boli...i mówi to facet nie jest przyjemny no ale nie martwi³bym siê tym raczej na Twoim miejscu. w moim przypadku trwa³o to podobno do¶æ d³ugo bo 45 min bo wysz³o ze jest du¿o do "ostrzykniêcia". ciezki chyba ze mnie przypadek. ale myslê,¿e ogólnie trwa to krócej.
domateusz1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:55   #25
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez ronda Poka¿ wiadomo¶æ
Przetestowa³am toksynê botulinow± i smartlipo laserem.
Toksyna botulinowa dzia³a,
smartlipo - u mnie 2 razy i nie zadzia³a³o.
jestem ciekawa jak d³ugo jeste¶ po zabiegu?? i ile juz takich z uzyciem toksyny wykona³as? z góry dziêkuje za informacje.
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:31   #26
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez domateusz1 Poka¿ wiadomo¶æ
zabieg nie boli...i mówi to facet nie jest przyjemny no ale nie martwi³bym siê tym raczej na Twoim miejscu. w moim przypadku trwa³o to podobno do¶æ d³ugo bo 45 min bo wysz³o ze jest du¿o do "ostrzykniêcia". ciezki chyba ze mnie przypadek. ale myslê,¿e ogólnie trwa to krócej.
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-05, 10:56   #27
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez fpapuzia Poka¿ wiadomo¶æ
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
hej. dopiero co zauwa¿y³em wiadomosci od Ciebie, rzadko u¿ywam tego maila. pisze na forum i na priv,

ja jestem sta³ym pacjentem Medestetis w Krakowie, polecam , jesli chodzi o moja przypadlosc to lecze siê tam i jestem zadowolony. moge podac wiecej szczegó³ów, pisz, nawet na priv bede sprawdzac poczte.
domateusz1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 13:44   #28
mszymanskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez fpapuzia Poka¿ wiadomo¶æ
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
witam
bardzo zalezy mi na sprawdzonej opinii i sprawdzonym gabinecie. jestem ciekawa czy zdecydowa³as siê na zabieg?? mog³aby¶ opisac wrazenia i efekty?? borykam sie z takim samym problemem ....
mszymanskam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:34   #29
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwo¶ci toksyn± botulinow±

Cytat:
Napisane przez mszymanskam Poka¿ wiadomo¶æ
witam
bardzo zalezy mi na sprawdzonej opinii i sprawdzonym gabinecie. jestem ciekawa czy zdecydowa³as siê na zabieg?? mog³aby¶ opisac wrazenia i efekty?? borykam sie z takim samym problemem ....
witam
zabieg wykona³am w maju i skorzysta³am z rekomendacji, nie ¿a³uje juz to wiem choæ jestem nowym nabytkiem Medetsteis to wiem ze tam wróce...choæ liczê ¿e efekt utrzyma sie jak najd³uzej ;]

zabieg nie jest bolesny, a rzynajmnie ja tak twierdze choc nie moge mówic za wszystkich, bo próg wytrzyma³o¶ci na ból jest inny dla ka¿dego. jak czu³am lekkie uk³ucia, zabieg trwa³ ze wszystkim 30-moze 40 min, by³ poprzedzony szczegó³owym wywiadem zdrowotnym etc, (historia choroby/dolegliwosci, zazywane leki tip). uzyty krem do znieczulenia wystarczy³ ;] co prawda odczuwa³am lekka bolesnosc pach 2-3 dni po zabiegu ale przeszlo i efekty widac by³o z dnia na dzien, naprawde ciesze sie ze ta straszna dolegliwosc nadpotliwosci nie dotyczy mnie juz komfort mój poprawi³ sie o 180st. co prawda przez moje nastawienie tzn zeby nie przesadzic itp myslec ze za ma³o troche preparatu dosta³am ale nastenym razem nie bede juz taka ostrozna i nie bêdê na si³e stopowac lekarza, warto im zaufac, naprawde maja tam w pe³ni profesjonalna obs³uge i ¶wietnych lekarzy !,

zatem mszymanskam nie mêcz sie, je¶li chcesz dobrze wydac pieniadze to nie bedziesz za³owac po zabiegu

Edytowane przez fpapuzia
Czas edycji: 2015-07-08 o 13:36
fpapuzia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:34:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.