co sądzicie o tej sytuacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-14, 19:13   #1
domi013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 23

co sądzicie o tej sytuacji?


Witam mam pewien problem, a raczej głębokie przemyślenie. Jestem z moim chłopakiem od jakiegoś roku, bardzo sie kochamy. On jest nieśmiały i woli spotykać się u niego w związku z tym 3/4 o ile nie więcej naszych spotkań odbywa się u niego tam mamy nawet wspólnych znajomych czasami wychodzimy a czas spędzany u mnie to głównie nuda bo nie mamy co robić. On pochodzi z bogatej rodziny, ja z niezamożnej. Mój problem polega na tym, że czasami wstydze się do niego jechać... wiem, że może to głupie, ale u niego w domu jest dużo ludzi 7 domowników. w sumie jego rodzeństwo nie ma nic przeciwko, ani jego mama (tak mi się wydaje, bo jest bardzo miła), ale czasami mam wrażenie, że jego ojcu troche to nieodpowiada, może dlatego, że jest zamknięty w sobie i małomówny podobnie do mojego chłopaka, nie wiem. może to tylko moje urojenia... po prostu czasami tak wchodzi mi to w głowe i o tym cały czas myśle. poradzicie coś? i nie prosze o komentarze typu jesteś głupia itp, jeżeli jesteście na tyle uprzejmi.
domi013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:26   #2
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Może faktycznie Tobie się tylko tak wydaje? Gdyby mieli coś przeciwko Twoim wizytom to by powiedzieli o tym Twojemu chłopakowi.
Na początku myślałam, że może ich wkurzać to, że jak jesteś u nich to jesz z nimi często obiady i muszą w związku z tym więcej wydawać pieniędzy, ale skoro są zamożni to dla nich to nie problem chyba.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:37   #3
domi013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 23
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Nie jem u nich obiadów bo zazwyczaj jestem u nich od 18 do 22 wiec o obiedzie nie ma mowy, ale sam fakt, że sie jakoś dziwnie czuje mówiłam o tym chłopakowi to stwierdził (uwaga cytuje) 'masz z głową'... Chociaż nawet gdyby coś mu o tym powiedzieli myślę, że nie wygadałby się przede mną.
domi013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:43   #4
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Ja myślę że dorabiasz sobie ideologię do tego.
Gdyby im przeszkadzało to powiedzieli by Twojemu facetowi a on jakoś musiałby to rozwiązać i Twoje wizyty u nich nie byłyby tak intensywne.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 20:24   #5
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez domi013 Pokaż wiadomość
Witam mam pewien problem, a raczej głębokie przemyślenie. Jestem z moim chłopakiem od jakiegoś roku, bardzo sie kochamy. On jest nieśmiały i woli spotykać się u niego w związku z tym 3/4 o ile nie więcej naszych spotkań odbywa się u niego tam mamy nawet wspólnych znajomych czasami wychodzimy a czas spędzany u mnie to głównie nuda bo nie mamy co robić. On pochodzi z bogatej rodziny, ja z niezamożnej. Mój problem polega na tym, że czasami wstydze się do niego jechać... wiem, że może to głupie, ale u niego w domu jest dużo ludzi 7 domowników. w sumie jego rodzeństwo nie ma nic przeciwko, ani jego mama (tak mi się wydaje, bo jest bardzo miła), ale czasami mam wrażenie, że jego ojcu troche to nieodpowiada, może dlatego, że jest zamknięty w sobie i małomówny podobnie do mojego chłopaka, nie wiem. może to tylko moje urojenia... po prostu czasami tak wchodzi mi to w głowe i o tym cały czas myśle. poradzicie coś? i nie prosze o komentarze typu jesteś głupia itp, jeżeli jesteście na tyle uprzejmi.


A skąd ci się wzięło, że oni tam ciebie nie chcą? Bo ojciec jest małomówny? Tak jak sama powiedziałaś: tylko twoje urojenia.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 23:39   #6
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez domi013 Pokaż wiadomość
Nie jem u nich obiadów bo zazwyczaj jestem u nich od 18 do 22 wiec o obiedzie nie ma mowy, ale sam fakt, że sie jakoś dziwnie czuje mówiłam o tym chłopakowi to stwierdził (uwaga cytuje) 'masz z głową'... Chociaż nawet gdyby coś mu o tym powiedzieli myślę, że nie wygadałby się przede mną.
Szczerze?
Szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma (uroiłaś sobie, że tata Twojego chłopaka Cię nie akceptuje, mimo że nigdy nie dał Ci tego odczuć) a tam, gdzie są masz klapki na oczach - co to w ogóle za odpowiedź do osoby którą się kocha i szanuje? Chyba że mówił to totalnie w żartach - ale z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuje że nie. No i jeszcze uważasz że zataił by przed Tobą fakt, że jego rodzice Cie nie lubią - gdzie tu szczerość w związku ??
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 00:36   #7
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
Szczerze?
Szukasz problemów tam, gdzie ich nie ma (uroiłaś sobie, że tata Twojego chłopaka Cię nie akceptuje, mimo że nigdy nie dał Ci tego odczuć) a tam, gdzie są masz klapki na oczach - co to w ogóle za odpowiedź do osoby którą się kocha i szanuje? Chyba że mówił to totalnie w żartach - ale z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuje że nie. No i jeszcze uważasz że zataił by przed Tobą fakt, że jego rodzice Cie nie lubią - gdzie tu szczerość w związku ??
Ale teraz to Ty szukasz dziury w całym... Wątpię, żeby chłopak chciał ją w ten sposób obrazić.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 08:24   #8
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Mnie tylko dziwi ta nieśmiałość chłopaka - 3/4 spotkań u niego, bo jest nieśmiały tzn. co, boi się z domu wyjść? przecież randka w kinie u Ciebie nie musi być od razu z całą gromadą Twoich znajomych... autorka z podobnych powodów krępuje się bywać u niego tak często, ale dla niej już tak wyrozumiały nie jest

Edytowane przez nadijka
Czas edycji: 2014-06-15 o 08:25
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:58   #9
domi013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 23
Dot.: co sądzicie o tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
Mnie tylko dziwi ta nieśmiałość chłopaka - 3/4 spotkań u niego, bo jest nieśmiały tzn. co, boi się z domu wyjść? przecież randka w kinie u Ciebie nie musi być od razu z całą gromadą Twoich znajomych... autorka z podobnych powodów krępuje się bywać u niego tak często, ale dla niej już tak wyrozumiały nie jest
on stwierdził, że woli jak przyjeżdżam do niego i nie chodzi tutaj o brak akceptacji tylko to, że ta sytuacja jest dziwna i czasami wydaje mi sie ze to niestosowne tak czesto 'bywac' w domu chłopaka, i komus moze to nieodpowiadać. sama nie wiem. mam tego swiadomosc, ze czasami wyolbrzymiam problemy, ale taka juz jestem. chcialam sie po prostu dowiedziec co zrobiłybyście na moim miejscu.
domi013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 22:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.