WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 18:36   #1
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43

WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)


Witam,
Mam propozycje
Zakładam nowy wątek na którym to zaczynamy wspólne odchudzanie od dnia 18.03.2015!!
Wyzwanie zacznijmy na dobry początek od miesiąca.
Przez miesiąc od 18.03.2015 regularnie ćwiczymy ( cokolwiek, co lubimy), zdrowiej się odżywiamy i zobaczymy jak to z nami będzie po miesiącu

Ja zaczynam od 61 kg przy 165cm wzrostu

GOTOWI?? Jutro Start!!!!
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:01   #2
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej ania049 Bardzo chętnie dołączę Za dużo mnie przybyło w ciągu kilku miesięcy, czas w końcu się ruszyć
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:11   #3
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cieszę się
Mam nadzieje że jeszcze nas trochę przybędzie. Wiadomo - w kupie raźniej
Spotykamy się jutro i podzielimy się wrażeniami i sukcesami z pierwszego dnia wyzwania
Do usłyszenia
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:15   #4
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Jasne, raźniej i zawsze to większa motywacja (przynajmniej dla mnie), bo będzie trzeba się wyspowiadać pod koniec dnia.. Oby nie było żadnych grzeszków
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 20:55   #5
niania92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej dziewczyny bardzo chętnie bym dołączyła, może Wy mnie lepiej zmotywujecie
zawsze jak sama zaczynałam odchudzanie + ćwiczenia zapału mi starczało na tydzień max dwa więc ja zaczynam od 64kg i 162cm mam nadzieję, że zleci z wagą ocipinkę w dół tak z 6 kg by było w miarę dobrze to do jutra
niania92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 21:39   #6
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Witajcie, dziewczyny. chętnie do was dołączę. Wcześniej brałam udział w wyzwaniu 30 dni rozpoczęte 16 lutego. Ćwiczyłam bez przerwy od 9 lutego do 16 marca, schudłam prawie kilo, potem okres, przeziębienie, od czwartku zeszłego tygodnia objadanie się słodyczami i ten 1 kg wrócił. Zaczynam jutro od początku. Mam zamiar ćwiczyć 21 Day Fix. Nikt nie chce ze mną? Tak ogólnie mam do zrzucenia 15 kilo, wzrost 173 cm, wagę wstydzę się pisać
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 04:18   #7
mama kociaczka Z
Raczkowanie
 
Avatar mama kociaczka Z
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 162
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

czy moge dołączyć?? Tez chce cos zrzucić, a przynajmniej utrzymać ona na wagę 58 przy 166 cm.
mama kociaczka Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 05:29   #8
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej, ja też się z chęcią dołączę. Też brałam udział w wyzwaniu Fit 30 dni - 16 luty i porównując dzień do dnia to: 18 luty - 61,8kg a 18 marca 60,8kg Tak więc kilogram zszedł, ale nie jest on taki jeszcze ustabilizowany. Waga waha się w okolicach 61kg a mam 1,58m.
Chciałabym w tym miesiącu znowu spróbować pić więcej wody (regularnie), ale nie chcę ponownie wpływać na głęboką wodę (o ironio! hehe) tylko np. starałabym się najpierw wypić każdego dnia 2 szklanki wody zamiast od razu 8 i następnego dnia nie móc patrzeć na wodę. Tak samo muszę podciągnąć jedzenie warzyw, bo w tym miesiącu się mocno opuściłam, ale nie mam pomysłu jak to zrobić "bezboleśnie'. Jedno jest pewne, chcę wraz z wiosną robić surówki na bazie kapusty, ale i nie tylko. Ideałem by była taka surówka każdego dnia, ale wiem że i tak nie będzie mi się chciało i nie wytrwałabym w postanowieniu, więc może zacznę od surówki co drugi dzień, a jak będzie mi się chciało częściej to tym lepiej. Wczoraj już była, ale dziś chyba też zrobię - zostało mi 3/4 główki kapusty.
To takie moje małe postanowienia są na ten miesiąc

Edytowane przez Sawa83
Czas edycji: 2015-03-18 o 05:31
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 06:08   #9
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej, ja też brałam udział w tamtym wyzwaniu - poszło oględnie mówiąc marnie ale chętnie spróbuję ponownie.
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 06:10   #10
smykel
Raczkowanie
 
Avatar smykel
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zwickau
Wiadomości: 32
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej, też się chętnie dołączę. Miałam długą przerwę i trochę mnie przybyło.
Sawa - widzę ze mamy podobnie, z tym że u mnie waga sie waha między 60 a 59 kg i mam 156 cm wzrostu :p
Chcialabym jesc wiecej owocow i przede wszystkim warzyw - od paru dni serwujemy z TŻ zmiksowane owoce z siemieniem lnianym więc jest jakiś tam progres Do slodyczy mnie nie ciągnie, ale za to słone przekąski to mój prześladowca. To samo z wodą - powinnam pić jej więcej.
No i oprócz tego w końcu jakiś ruch - trzeba sprawdzić rower i zamieniam MPK na pedały
smykel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:15   #11
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cześć dziewczyny Super, że jest nas coraz więcej

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Tak ogólnie mam do zrzucenia 15 kilo, wzrost 173 cm, wagę wstydzę się pisać
Ale co to za wstyd, napisz Jesteś wysoka, więc tych dodatkowych 15 kg na pewno aż tak nie widać

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Hej, ja też się z chęcią dołączę. Też brałam udział w wyzwaniu Fit 30 dni - 16 luty i porównując dzień do dnia to: 18 luty - 61,8kg a 18 marca 60,8kg Tak więc kilogram zszedł, ale nie jest on taki jeszcze ustabilizowany. Waga waha się w okolicach 61kg a mam 1,58m.
Chciałabym w tym miesiącu znowu spróbować pić więcej wody (regularnie), ale nie chcę ponownie wpływać na głęboką wodę (o ironio! hehe) tylko np. starałabym się najpierw wypić każdego dnia 2 szklanki wody zamiast od razu 8 i następnego dnia nie móc patrzeć na wodę. Tak samo muszę podciągnąć jedzenie warzyw, bo w tym miesiącu się mocno opuściłam, ale nie mam pomysłu jak to zrobić "bezboleśnie'. Jedno jest pewne, chcę wraz z wiosną robić surówki na bazie kapusty, ale i nie tylko. Ideałem by była taka surówka każdego dnia, ale wiem że i tak nie będzie mi się chciało i nie wytrwałabym w postanowieniu, więc może zacznę od surówki co drugi dzień, a jak będzie mi się chciało częściej to tym lepiej. Wczoraj już była, ale dziś chyba też zrobię - zostało mi 3/4 główki kapusty.
To takie moje małe postanowienia są na ten miesiąc
Super, mądre postanowienia

Jak tam dzisiaj dziewczyny? Odpowiednio zmotywowane? Co jecie na śniadania?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 09:43   #12
beata1989rok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 158
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Witam moge dolaczyc? Mam 26 lat , 163cm i az 68kg. I moj najwiekszy problem ktorym jest len i przede wszystkim zle odzywianie , nie prawidłowo rozplanowana w ktorej wszystkiego brakuje. I musze sie nauczyc jak ja komponowac.
beata1989rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:08   #13
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ale co to za wstyd, napisz Jesteś wysoka, więc tych dodatkowych 15 kg na pewno aż tak nie widać
No, nie powiedziałabym, że nie widać. Nie widać było jeszcze przy 7-8 zbędnych kilo, a teraz to masakra...tak ogólnie o tym, ile ważę, wiedzą tylko ja i moja waga dobra, waże 78kg, dokładnie 78,1kg.

przygotowałam się ćwiczyć, a nie mogę, bo mam czkawkę i nic nie pomaga czyżby jakiś znak?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez beata1989rok Pokaż wiadomość
Witam moge dolaczyc? Mam 26 lat , 163cm i az 68kg. I moj najwiekszy problem ktorym jest len i przede wszystkim zle odzywianie , nie prawidłowo rozplanowana w ktorej wszystkiego brakuje. I musze sie nauczyc jak ja komponowac.
Witamy! Moim problemem są słodycze. W innym wątku pisałam, że w ciągu 4 dni zjadłam całą czekoladę, potem prawie pół kilo ciasta, potem michałki kokosowe (200g), potem kawał ciasta na wynos, 1 napoleonka na kolację, a w nocy jeszcze kawał ciasta. fajnie się odchudzam, nie? boję się myśleć, ile zjem tego na Wielkanoc
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:06   #14
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dołączam się i ja wcześniej próbowałam ćwiczyć ale zawsze po tygodniu brakowało mi motywacji. Mój cel to zrzucenie około 10 kg, teraz ważę 69 kg przy wzroście 168 cm.
Zakładam sobie by ćwiczyć przynajmniej 5 razy w tygodniu, po około 45 minut + 10 minut wioślarza + zdrowe odżywianie

Mam nadzieję, że wspólnie damy radę i będziemy się motywować do działania
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:59   #15
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

ja już po ćwiczonkach. Zaczęłam dzisiaj 21 Fix Day. A wy jak tam?
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:08   #16
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

ja na razie będę ćwiczyć z odkurzaczem o 14 biorę się za Insanity Max 30
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:26   #17
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
ja na razie będę ćwiczyć z odkurzaczem o 14 biorę się za Insanity Max 30
Insanity?! Szacun!!!!
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:43   #18
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dołączę chętnie

173 cm wzrostu. Odchudzałam się przez 3 tyg schudłam 2 kg. Moim celem jest 58 może mniej,
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:51   #19
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

na razie spróbuję najbardziej podstawową wersję tych ćwiczeń a mianowicie bez podskoków w każdym ćwiczeniu moje serducho by chyba tego nie wytrzymało
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 12:58   #20
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Dołączę chętnie

173 cm wzrostu. Odchudzałam się przez 3 tyg schudłam 2 kg. Moim celem jest 58 może mniej,
też mam 173 cm, ale moim celem jest 63kg. A możesz zdradzić co robisz? I ile kg masz teraz? Ja ćwiczyłam 5 tyg i schudłam tylko kilogram, który potem i tak wrócił

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
na razie spróbuję najbardziej podstawową wersję tych ćwiczeń a mianowicie bez podskoków w każdym ćwiczeniu moje serducho by chyba tego nie wytrzymało
no i tak dobrze! pamiętam raz spróbowałam i wytrzymałam tylko 15 minut.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:14   #21
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

zaksy
Ważyłam z początku prawie 70 kg. weszłam na wagę i przeraziło mnie to. Postanowiłam się wziąć za siebie. Codziennie rano i wieczorem robię serie ćwiczeń na uda pośladki i brzuch- na tym mi zależy najbardziej. Robię przysiady, brzuszki, rowerek, nożyce itp. Nie tak by paść ze zmęczenia i się spocić ale tak by organizm to odczuł. Zrezygnowałam z tramwajów gdy moge spokojnie dotrzeć na nogach
Rano zawsze śniadanie wafel ryżowy, jogurt + jabłko. Na zajęcia brałam jabłko lub banana, potem wracam i jest śledzik w sosie z pieczywem razowym do tego sok ze świeżych 2 pomarańczy (kupiłam w Kauflandzie takie coś do wyciskana soku ;3). Robię sobie też sałatki np z sałaty i mozarellą, rzodkiewkami lub pomidorem - bez dressingu tylko odrobina soli i pieprz ( dodam że mozarellę jem też z waflami ryżowymi). Dużo innych owoców: Grejfrut, kiwi, mandarynki itp. Nie jem w ogóle mięsa, za to jem dużo ryb. Czasem na śniadanie można sobie zrobić jajko na twardo (lub jak kto woli miekko )

Cały sekret, że tracę tak szybko wagę leży chyba w tym, że mam dietę z niskim IG (Indeksem Glikemicznym) Nie jestem cukrzykiem, dlatego mogę sobie pozwolić na banana czy np jogurt słodzony. Musicie pić dużo wody mineralnej niskonasyconej. Jestem ze stron, w których są naturalne źródła, z których można taką wodę nabierać ( ja np piję Piwniczankę bo wiem, że to nie jest pic na wodę :})

Zastanawiam się tylko czy przysiady to dobry pomysł gdy chce zredukować tkankę tłuszczową nie rozbudować mięśnie?

Chcę kupić karnet na fitness :} muszę coś znaleźć

Tabela IG http://www.monti.stronazen.pl/uploads/TabelkaIG.pdf

PS może ktoś chciałby ze mną w Krk na fit chodzić?
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.

Edytowane przez 1Patty
Czas edycji: 2015-03-18 o 13:26
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:51   #22
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

1patty, a ile masz lat? bo przed studiami ważyłam 54kg, ale to dlatego, że w wieku 17 lat byłam chora na żółtaczkę i potem prawie rok byłam na specjalniej diecie dla wątroby, na studiach ważyłam różnie, ale nie więcej 61 kg. Byłam najchudsza wśród koleżanek. Tyć zaczęłam po studiach, bo pracowałam na siedząco, chodzić do pracy nie za bardzo mogłam, bo zaczynałam od 7:30 a musiałam jeszcze prawie 2 godziny jechać do pracy. Moim problemem są słodycze i fastfood, z fastfoodu udało mi się jakoś łatwo zrezygnować (pozwolam tylko sobie 1 raz w miesiącu, zdrowe jedzenie na mieście do fastfoodu nie zaliczam), a ze słodyczami nie mogę się rozstać tak szybko i łatwo a o ogólnie dziewczyny jeszcze mam takie wrażenie, że tyję z powodu bycia w związku w tym sensie, że jak byłam sama, to gotowałam kiedy chciałam jeść i co chciałam, a teraz muszę codziennie po 2 dania gotować, zawsze obfite śniadanie dla chłopaka, kolacja, potem jeszcze coś na przekąskę. w lodówke zawsze są jakieś smaczne i bardzo kaloryczne rzeczy, czasami trudno się powstrzymać. czy wy też tak macie?
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:00   #23
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Mam prawie 21 lat. U mnie problemem było to, że w przeszłości gdy miałam doła obżerałam się słodyczami, czipsy itp, mięso smażone, grille, pizza itp. Jakoś wcześniej nie miałam motywacji by się wziąć z siebie bo poczułam się szczęśliwa i chyba siebie zaakceptowałam. Jednak nie ma się co oszukiwać do najchudszych nie należę. Zawsze na studiach gdy siedziała koło mnie koleżanka jej nogi i tak były szczuplejsze od moich..Teraz w końcu nie złamałam swoich postanowień od 3 tygodni i widzę efekty. Chce zmienić swój styl życia. Mam sporo czasu i chciałam to również wykorzystać. Chodzić na fitness itp... Nie ciągnie mnie do słodyczy wcale, a z mięsem mam teraz tak, że nie przełknę (nie jestem wegetarianką).
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:33   #24
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Porwałam się z motyką na słońce , mój dzisiejszy trening to MASAKRA, po 15 minutach ledwo żyłam, jakoś dotrwałam do końca, coś czuję że jutro będą mega zakwasy, chyba zapodam sobie jakieś lżejsze ćwiczenia...

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
a o ogólnie dziewczyny jeszcze mam takie wrażenie, że tyję z powodu bycia w związku w tym sensie, że jak byłam sama, to gotowałam kiedy chciałam jeść i co chciałam, a teraz muszę codziennie po 2 dania gotować, zawsze obfite śniadanie dla chłopaka, kolacja, potem jeszcze coś na przekąskę. w lodówke zawsze są jakieś smaczne i bardzo kaloryczne rzeczy, czasami trudno się powstrzymać. czy wy też tak macie?
chyba coś w tym jest jak byłam sama czyli w okresie studiów ważyłam koło 60 kg, potem poznałam mojego Tż i teraz po 3 latach związku ważę prawie 70 kg, staram się ograniczać słodycze i fast foody ale czasem jest ciężko, chyba przez to głównie tyję. Jedyny plus jest taki, że od 1,5 roku nie jemy w ogóle smażonych potraw (okazało się że mój Tż ma zespół jelita drażliwego) można się przyzwyczaić, ponadto kupiliśmy sobie kiełkownicę i staramy się mieć do każdego posiłku coś zielonego
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:42   #25
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Mam prawie 21 lat. U mnie problemem było to, że w przeszłości gdy miałam doła obżerałam się słodyczami, czipsy itp, mięso smażone, grille, pizza itp. Jakoś wcześniej nie miałam motywacji by się wziąć z siebie bo poczułam się szczęśliwa i chyba siebie zaakceptowałam. Jednak nie ma się co oszukiwać do najchudszych nie należę. Zawsze na studiach gdy siedziała koło mnie koleżanka jej nogi i tak były szczuplejsze od moich..Teraz w końcu nie złamałam swoich postanowień od 3 tygodni i widzę efekty. Chce zmienić swój styl życia. Mam sporo czasu i chciałam to również wykorzystać. Chodzić na fitness itp... Nie ciągnie mnie do słodyczy wcale, a z mięsem mam teraz tak, że nie przełknę (nie jestem wegetarianką).
mam prawie 30 lat (ale ten czas leci!). dobrze, że chcesz zmienić styl życia. akurat na studiach nie miałam problemu z wagą, bo sama musiałam siebie utrzymywać, studiowałam dziennie, wieczorem praca, w nocy nauka, tyle ruchu było w moim życiu, że nawet nigdy nie myślałam o swojej figurze, a teraz...wyglądam jak świnia
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:58   #26
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej

To i ja się dołączę - jestem trochę większa - 84 kg i 185 cm

Od ponad 3 tygodni ćwiczę - najpierw sam basen, potem dołączyłam zajęcia Indoor cycling.

Odżywiam się zdrowo - 5 posiłków dziennie, aczkolwiek kcal nie liczę. Zdarza mi się też zjeść coś złego - nie oszukuję. Uważam, ze lepiej, żebym sobie pozwoliła na mały kawałek czegoś słodkiego, niż za chwilę rzuciła się na całą czekoladę. Mimo wysokiej wagi początkowej mało mi spadło, zaś z obwodów poleciało tak, że łojezus.

Sama się muszę pochwalić, bo od znajomych słyszałam, ze ładnie chudnę, ale brałam to na karb tego, że wiedzą, ze ćwiczę - jednak pani sprzątaczka w pracy mi takie komplementy strzeliła, ze szok zmierzyłam się i faktycznie ładnie schodzi.

Aktualnie ćwiczę 4 razyw tygodniu: poniedziałek, czwartek, sobota - spinning, niedziela - basen. Chcę jednak wprowadzić jakieś urozmaicenie i w tą sobotę z okazji dnia wiosny jest u mnie na siłowni sporo propozycji nowych zajęć i pewnie na któreś się wybiorę.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:26   #27
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Jak tam dzisiaj dziewczyny? Odpowiednio zmotywowane? Co jecie na śniadania?
U mnie zazwyczaj ze śniadaniami jest tak, że najpierw coś na szybko z samego rana (kanapka albo jogurt z owocami i płatkami owsianymi) a na drugie śniadanie mam więcej czasu, więc wtedy robię owsiankę, omlet, jogurt z owocami i granolą domową itp. albo po prostu kanapkę
Dziś na śniadanko była kanapka z chleba żytniego z serem żółtym i wędliną a do tego kawałek ogórka i papryki (zielona i żółta). Na drugie śniadanie zjadłam niestety kawałek duszonego żeberka z kromką chleba, bo głodna byłam a już musieliśmy zaraz z domu wychodzić. Za to potem pojechaliśmy do Ikea i zamówiłam 10 klopsików z ziemniakami a do nich cały talerzyk brokułów zjadłam. Deseru nie planowałam, ale córka zaczęła i nie skończyła galaretki z bitą śmietaną, więc zjadłam za nią. Tak czy siak jestem zadowolona chociaż z tego, że dziś zjadłam trochę warzyw - lepszy rydz niż nic :P
Za to niestety nie wypiłam jeszcze dzisiaj ani kropli czystej wody... no ale dzień się jeszcze nie skończył, więc może mi się uda wypić te dwie szklanki.
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:27   #28
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Hej
To i ja się dołączę - jestem trochę większa - 84 kg i 185 cm
Witamy! przy twoim wzroście 84 kg to nie jest aż tak dużo. A ile chcesz zrzucić?
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:44   #29
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Ja już dzisiaj jestem po obiedzie
Dzisiaj może nie był on najzdrowszy ( zupa pomidorowa z makaronem i do tego jeszcze ziemniaczki z mięskiem w sosie śmietanowym ;/ ! tak, wiem wiem troche nie zdowo ale dzisiaj musiałam już to zjeśc, jutro ja robię już obiad więc bedzie zdrowszy )
A poza tym na śniadanie zjadłam parówkę z indyka z bułeczką. Póżniej szklankę kefiru i dwa jabłka.
Na kolacje zjem grejfruta
I oczywiście zaraz zabieram się do ćwiczeń.
Zacznę od Tiffany Rothe
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:26   #30
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Zaksy jesteśmy w podobnym wieku
Ja mam problem z reguralnoscią posiłków, zjadam śniadanie potem do obiadu nic, na obiad się tak nawpycham że potem kolacji już nie jem, a jak zgłodnieję to podjadam o 22
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 10:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.