cz.13- Seria Słoneczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-23, 21:56   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

cz.13- Seria Słoneczna


Chcialabym sie dowiedziec dlaczego w dziale na temat opalania zrezygnowano z czesci na temat kremow z filtrami dostepnych za granica?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-24, 14:54   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cz13

bardzo prosze o odpowiedz !!!!!!!!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-24, 15:15   #3
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: cz13

Decyzje podjela o tym Szefowa.

Powodow moge sie domyslac, ale nie dziwie sie jej ze wzgledu na drastycznie malejaca popularnosc serii (przesyt), jej objetosc i w ogole...

I z 12 czesci moznaby zlozyc calkiem grubawa ksiazke.

Ale sa to moje domysly... jedynie.
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-24, 16:51   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cz13

W takim razie wielka szkoda, dobrze, ze dzieki uprzejmosci autorki udalo mi sie dotrzec do tej pominietej czesci, a swoja droga to droche nie fair wobec niej.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-24, 20:15   #5
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: cz13

Nie rozumiem, nie fair?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-24, 22:36   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cz13

Mialam na mysli, ze w koncu trzeba bylo sie troche napracowac nad napisaniem tekstu, co innego jest odrzucic pomysl, a co innego gotowy tekst, ktory jak sie sama przekonalam jest fajny i przydatny, tym bardziej, ze mieszkam w USA. A to ze wyszla z tego cala ksiazka to chyba powod do dumy, wiadomo, ze nie wszystkich to interesuje, ale sa i tacy wlaczajac mnie ktorych ten temat ciekawi, a wy jak narazie jestescie jedyna strona interentowa gdzie udalo mi sie znalesc tak dokladne informacje na temat opalania, moglam sobie za darmo wydrukowac cala ksiazke!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 07:30   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: cz13

Ciesze sie, zapewne podobnie jak Basia, ze podoba Ci sie jej Sloneczna Seria. [img]icons/icon7.gif[/img] Z tego co wiem to jest jedyna taka w polskim internecie, o swiatowym nie wiem...

Pewnie domyslasz sie, ze analizujemy tutaj cos takiego jak ogladalnosc artykulow, jest to nasz podstawowy wskaznik kiedy nalezy zmienic temat lub wprowadzic do serwisu cos nowego. Dysponujemy do tego celu bardzo zaawansowanymi narzedziami, ktore - niestety - mowia smutna prawde. Otoz:

- z USA wchodzi na nasze strony 0,6% odwiedzajacych, trudno wiec tutaj mowic o popularnosci i "trafieniu" tematu
- serie Basi przeczytalo do cz. VI ponad 70% odwiedzajacych, natomiast od cz. VI do X juz tylko 22%. Naturalne zmeczenie Czytelnika, nie pozostaje nam nic na zmienic tematyke, bo temat jest juz mocno wyeksploatowany.

To tyle o cyferkach.

A teraz cos o samej redakcji. Zdarzylo sie nam do tej pory dwukrotnie nie zamiescic tekstu, teraz jest ten trzeci raz. Za kazdym razem tekst nie byl zamieszczony z jednego powodu, bo Agnieszka nie czula, ze trafi on do szerszej grupy zainteresowanych.

Nie ma tutaj do rzeczy kwestia fair-nie fair, to jest normalna praca redakcyjna, niektore teksty trafiaja do publikacji, niektore czekaja, a nieliczne czekaja dlugo. Dlatego jesli np. za rok bedzie odwiedzac nas wiecej osob z USA, tekst ten bez watpienia wykorzystamy.

Serdecznie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-25, 12:42   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: cz13

Droga Nalu [img]icons/icon7.gif[/img]
Niczego nie wyrzucilam. Tylko zmienilam kolejnosc. Postanowilam jedynie, ze tekst dotyczacy wlosow i ich ochrony trafi do szerszego grona czytelnikow. Natomiast kosmetyki dostepne w Stanach mialy byc czescia ostatnia. A to, ze na glonej stronia pojawila sie informacja, ze to jest czesc ostatnia wynika jedynie z mojego bledy przy redagowaniu tekstow, ktore byly juz wczesniej opracowywane i wlasnie ta czesc o wlosach miala byc jako ostatnia.

Takze przepraszam Ciebie i Basie jesli odnioslyscie wrazenie,ze ten tekst nie bedzie wlozony na strony.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.