Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 11:32   #61
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

ja nie moge
czytam i niedowierzam - skad biora sie tak glupie, nieodpowiedzialne, zaslepione i naiwne kobiety?! a raczej dziewczyny.

piszesz, ze jesli mamy TŻtów to zebysmy sie zastanowily, czy bysmy nie zrobily tego dla nich.
nie, nie zrobilabym. nie bylabym tak naiwna zeby sie dac wydoic z takich ilosci pieniedzy.
poza tym moj TŻ jest na tyle honorowy ze nigdy w zyciu nie pozyczalby ode mnie pieniedzy na swoje zachcianki i kaprysy, jesli by nie mial sam - poszedlby do pracy i sobie odlozyl. nie mowiac juz o takich kwotach!!!

ja na twoim miejscu martwilabym sie o to, jak odzyskac przynajmniej czesc tych pieniedzy!!! a nie jak odzyskac takiego krwiopijce i dupka.
powiedz tacie o wszystkim i razem ustalcie, co z tym zrobic.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:27   #62
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja nie moge
czytam i niedowierzam - skad biora sie tak glupie, nieodpowiedzialne, zaslepione i naiwne kobiety?! a raczej dziewczyny.

piszesz, ze jesli mamy TŻtów to zebysmy sie zastanowily, czy bysmy nie zrobily tego dla nich.
nie, nie zrobilabym. nie bylabym tak naiwna zeby sie dac wydoic z takich ilosci pieniedzy.
poza tym moj TŻ jest na tyle honorowy ze nigdy w zyciu nie pozyczalby ode mnie pieniedzy na swoje zachcianki i kaprysy, jesli by nie mial sam - poszedlby do pracy i sobie odlozyl. nie mowiac juz o takich kwotach!!!

ja na twoim miejscu martwilabym sie o to, jak odzyskac przynajmniej czesc tych pieniedzy!!! a nie jak odzyskac takiego krwiopijce i dupka.
powiedz tacie o wszystkim i razem ustalcie, co z tym zrobic.
Właśnie.

Powiedział, że odda w maju? W maju Ci powie - pewnie jak go sama dorwiesz, bo sam raczej o kontakt nie będzie zabiegał - że na razie mało odłożył, bo coś tak, bo mama chora, bo rower zepsuty, bo jednak stracił tą pracę... Potem będzie termin na sierpień, potem na październik... Jeśli teraz nie odda Ci części kasy, to za kilka miesięcy grosza nie zobaczysz. Jak masz możliwość, to nagraj jakąś rozmowę z nim, napisz e-mail, czy SMSa i zachowaj odpowiedzi od niego. Jak najszybciej, bo grosza nie zobaczysz...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:41   #63
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Ja zakładam podobnie jak wiekszosc ze kasy juz nie zobaczysz, ani marnej złotowki. Mozesz ja sobie pogrzebac, a im dłuzej czekasz, tym mniejsza szansa na odzyskanie długu.
A co Twojego pytania- nie, nie pozwoliłabym nigdy zeby mnie ktos wykorzystywał finansowo. Daje,co dostaje, a nie robie z siebie ofiary i meczennicy. A kase to bym na głowie staneła,zeby odzyskac, a nie dawac dupkowi z prezencie... choc to zupełna abstrakacja dla mnie, bo nie dałabym, ani nie pozyczyła takich pieniedzy. Normalnie szok, wez otworz oczy, bo mam wrazenie, ze nie widzisz tego, co my.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 14:44   #64
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

To niech Ci napisze oświadczenie, że pożyczyl od Ciebie taką a taką sumę pieniędzy. Bo na gębę to mu raczej nie wierz Poza tym, co, a maju nagle odda Ci cała kasę? A może by tak spłacał ja co miesiąc, w ratach? To juz bardziej prawdopodobne niż wytrzaśnięcie nagle kilku tysięcy zlotych...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:32   #65
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość

a kasę odda mi do konca maja bo znalazł robotę i akurat zarobi do tego czasu....


Znowu zadam pytanie praktyczne:

* Jak od Lutego do Maja - przez 4 miesiące może oddać 8.200 zł ?

Jedzie do pracy do Emiratów ?


Coś mi sie wydaje, że autorka wątku mija się z prawdą, bo to coś wszystko bardzo dziwne dla mnie.

Nie twierdzę, że nie można w Polsce zarobić nawet jeszcze wiekszych pieniędzy, ale trzeba mieć odpowiednie wykształacenie i pozycję zawodową.

Przyjąć, że będzie odkładał połowę wypłaty dla lauracrow, to powinien otrzymywać do ręki wypłaty ok. 4 tysiące złotych na miesiąc.


Jakie on studia skończył i na jakim stanowisku będzie zarabiał ?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:50   #66
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Również zauważyłam to co Eva ID...może chodziło o to, że facet zacznie spłacac dług...?

Troszkę mi rączki opadły, bo wciąż uważam, że mój pomysł z opowiedzeniem o wszystkim ojcu jest naprawdę sensowny...nie spodziewałam się odpowiedzi, że nie zrobisz tego bo wciąż Ci na nim zależy...
No ale skoro tak...to uważam,że powinnaś jak najszybciej zdobyć kolejne 10 000, zapewne to pomoże w przywiązaniu twojego faceta do Ciebie...znów będzie rożowo, znów będzie miły i będzie Cię kochał. a Twoim jedynym zmartwieniem będzie staranie się o następną dyszkę.
Ech...
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:59   #67
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To niech Ci napisze oświadczenie, że pożyczyl od Ciebie taką a taką sumę pieniędzy. Bo na gębę to mu raczej nie wierz Poza tym, co, a maju nagle odda Ci cała kasę? A może by tak spłacał ja co miesiąc, w ratach? To juz bardziej prawdopodobne niż wytrzaśnięcie nagle kilku tysięcy zlotych...
Jestem przekonana że nie będzie tego od niego wymagać bo "go kocha",a jak chłopak jak zobaczy że ona całkiem powaznie zabiera się za odzyskiwanie kasy to tym bardziej będzie się migał od oddania aż wkońcu zniknie, a nasza główna bohaterka oczywiście tego nie chce, bo go kocha i nie chce go stracić. Tak więc koło się zamyka.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2009-01-27 o 16:01
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 17:17   #68
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
.. choc to zupełna abstrakacja dla mnie, bo nie dałabym, ani nie pozyczyła takich pieniedzy. Normalnie szok, wez otworz oczy, bo mam wrazenie, ze nie widzisz tego, co my.
a ja bym dala badz pozyczyla takie pieniazki... gdybym zarabiala z 30.000 miesiecznie.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:25   #69
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
a ja bym dala badz pozyczyla takie pieniazki... gdybym zarabiala z 30.000 miesiecznie.
ja bym dala takie pieniazki nawet gdybym tyle nie zarabiala, ale gdyby to byla pilna potrzeba - np. leczenie. wtedy nie zawahalabym sie.
ale na kaprysy?
on powinien sie wstydzic, ze w ogole o cos takiego prosil. ale najwyrazniej nie ma skrupulow.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:34   #70
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja bym dala takie pieniazki nawet gdybym tyle nie zarabiala, ale gdyby to byla pilna potrzeba - np. leczenie. wtedy nie zawahalabym sie.
ale na kaprysy?
on powinien sie wstydzic, ze w ogole o cos takiego prosil. ale najwyrazniej nie ma skrupulow.
Tak na leczenie mozna dac, to inna sprawa niz kaprysy
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:48   #71
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Dopiero teraz odczytałam...
Chciałam Wam bardzo podziękowac...bo wreszcie znalazły się osoby, które przedstawiaja mi tę sprawę taka jaka ona jest...(może zbyt szczerze-ale racjonalnie)

...choc pewnie jeszcze długo bede miała klapki na oczach...
...zaczeło mi to wszystko dawac do myslenia...

także...dzieki

...pomysł z oświadczeniem jest dobry... planuje do niego zadzwonic i poinformowac go, ze czy tego chce czy nie chce- spotkac sie musimy... bo sprawa jest zbyt rozgrzebana, żeby sobie popostu milczał....

Nie no, dziewczyny... przypuszczajac ze on nie kłamie...to od stycznnia (bo odtąd pracuje) do konca maja to jakby nie patrzec- 5 miesiecy... a że pracuje na dwa etaty- jako dostawca i masarz w masarni(cuż-żadna praca nie chańbi) ...a w weekendy dorabia sobie grając... mógłby te kwote zwrócic...
,...ocywiscie przypuszczalnie... ale kiedy sie z nim ostatnio widzialam powiedzial, ze chce kupic samochod...ale pierwsze pieniadze, ktore zarobi odda mi, bo jak to on mowi- "ma honor"

Sprawa wygląda tak, ze naprawde mam klapki na oczach...i licze na to , że mi przejdzie (kumpele wyciagaja mnie na jakies imprezy, bym poznala kogos nowego- ale narazie nie mam ochoty- ciężko mi bedzie znow komus zaufac...)

PS. Ojciec dzis stracił pracę... nie chce go dodatkowo dołowac...poczekam z tym, chociaz z tydzień... cieżko bedzie ukryc, ze nie mamy juz zadnego srodka utrzymania....)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 21:30   #72
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

chciałam też zapytac, jak takie oświadczenie ma wyglądac (pytam serio, bo mysle o tym serio)
W dniu tym i tym przyjąłem "korzysc majątkowa" w kwocie takiej i takiej?
zobowiazuje sie ja oddac do dnia tego i tego....
podpis?
pomózcie....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 23:07   #73
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
chciałam też zapytac, jak takie oświadczenie ma wyglądac (pytam serio, bo mysle o tym serio)
W dniu tym i tym przyjąłem "korzysc majątkowa" w kwocie takiej i takiej?
zobowiazuje sie ja oddac do dnia tego i tego....
podpis?
pomózcie....
sprobuj poszukac tu:
http://www.money.pl/
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 00:03   #74
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
chciałam też zapytac, jak takie oświadczenie ma wyglądac (pytam serio, bo mysle o tym serio)
W dniu tym i tym przyjąłem "korzysc majątkowa" w kwocie takiej i takiej?
zobowiazuje sie ja oddac do dnia tego i tego....
podpis?
pomózcie....

przeczytałm cały wątek i po wykonaniu myślę wystarczającej liczby wdechów i wydechów zdecydowałam się napisać... że jestem w ciężkim szoku ale dobrze, że przynajmniej masz koleżanki, które staraja się Ciebie na powrót wdrożyć do normalnego świata...korzystaj z tego, a klapki spadną szybciej niż myślisz.

pozostaje jednak kwestia pieniędzy - na pewno będziesz musiała powiedzieć ojcu o Twoich prezentach i pożyczkach, a co do spłaty, to nie wierzyłabym w takie zapewnienia na gębę. na pewno dobrze byłoby spisać zobowiązanie spłaty, tyle, że tu chyba powinna być potrzebna obecność np. notariusza. być może przydadzą się wyciągi z konta etc ale może być ciężko z uprawomocnieniem takiej umowy, bo formalnie nic was nie łączyło, ale próbuj. na Twoim miejscu zażądałabym spłacania w ratach i to np. co 2 tygodnie.

a tak bardzo ode mnie to na takiego gnoja pasożyta pomysł z dresami nie wydaje głupi...
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 07:22   #75
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez ElettroVoce Pokaż wiadomość
przeczytałm cały wątek i po wykonaniu myślę wystarczającej liczby wdechów i wydechów zdecydowałam się napisać... że jestem w ciężkim szoku ale dobrze, że przynajmniej masz koleżanki, które staraja się Ciebie na powrót wdrożyć do normalnego świata...korzystaj z tego, a klapki spadną szybciej niż myślisz.

pozostaje jednak kwestia pieniędzy - na pewno będziesz musiała powiedzieć ojcu o Twoich prezentach i pożyczkach, a co do spłaty, to nie wierzyłabym w takie zapewnienia na gębę. na pewno dobrze byłoby spisać zobowiązanie spłaty, tyle, że tu chyba powinna być potrzebna obecność np. notariusza. być może przydadzą się wyciągi z konta etc ale może być ciężko z uprawomocnieniem takiej umowy, bo formalnie nic was nie łączyło, ale próbuj. na Twoim miejscu zażądałabym spłacania w ratach i to np. co 2 tygodnie.

a tak bardzo ode mnie to na takiego gnoja pasożyta pomysł z dresami nie wydaje głupi...
To moim zdaniem jedyna mozliwosc odzyskania choc czesci pieniedzy.
Moim zdaniem wykazałas sie gigantyczna naiwnoscia w stosunku do niego, wiec nie powielaj po raz kolejny tego samego błedu. Dalej mu ufasz, ze Ci kase odda. Masz pojecie jak ciezko oddac dług??? Zwłaszcza takiej objetosci? Oswiadczenie-potwierdzone notarialnie bedzie wazne. Ale to sa dodatkowe koszta, a chłopak pewnie czasu na to miec nie bedzie, przeciez juz kase wział, to po co ma gdzies isc. Pracuje, niech spłaca,ale juz. Moge sie załozyc,ze predzej bedzie jezdził nowym samochodem, niz ci kase odda. A wiesz dlaczego? Bo honorowy facet nie pozyczyłby na dyrdymały. Ewentualnie mozesz zazadac na poczatek oddania zakupionych rzeczy,skoro nie kwapi sie z oddaniem pieniedzy. Działaj, tym bardziej,ze ojciec prace stracil, pewnie bedzie liczyc na te pieniadze. Z czego bedziecie teraz zyc???
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:54   #76
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Tak, zgadzam się , on musi dać ci jakieś zaświadczenie pisemne; umowa o spłatę w ratach też nie jest złym pomysłem. A to, że on sobie mówi o honorze i że na pewno spłaci..to niech sobie mówi . Ty bądź mądra i zażądaj konkretów.
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:48   #77
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczyny... przypuszczajac ze on nie kłamie...to od stycznnia (bo odtąd pracuje) do konca maja to jakby nie patrzec- 5 miesiecy... a że pracuje na dwa etaty- jako dostawca i masarz w masarni(cuż-żadna praca nie chańbi) ...a w weekendy dorabia sobie grając... mógłby te kwote zwrócic...

Minął właśnie pierwszy miesiąc.... ile już otrzymałaś pieniążków w ramach honorowej spłaty ?

Powinnaś miesięcznie otrzymywać od niego 1.640 zł przez te pięć miesięcy aby suma wyniosła 8.200 zł. Zakładam, że bez odsetek.

Pytanie do Wizażanek, bo ja niestety nie wiem, czy pracując na dwa etaty jako dostawca i masarz plus dorabiając sobie graniem można w Polsce zarobić "do ręki" ponad 1.700 zł ?

__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:57   #78
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Tia, one bedzie teraz czekała pewnie cierpliwie do maja, w czerwcu bedzie sie zastanawiac czy sie upomniec i tak zleci do lipca. W sierpniu sie odwazy upomniec. On z raz odbierze, potem nie bedzie odbierac, przełozy termin na wrzesnien i od nowa Polska ludowa. Taki dosyc hardcorowy scenariusz, ale dosyc chyba realny.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:57   #79
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Minął właśnie pierwszy miesiąc.... ile już otrzymałaś pieniążków w ramach honorowej spłaty ?

Powinnaś miesięcznie otrzymywać od niego 1.640 zł przez te pięć miesięcy aby suma wyniosła 8.200 zł. Zakładam, że bez odsetek.

Pytanie do Wizażanek, bo ja niestety nie wiem, czy pracując na dwa etaty jako dostawca i masarz plus dorabiając sobie graniem można w Polsce zarobić "do ręki" ponad 1.700 zł ?
Można zapewne, bo prawdopodobnie granie jest nieopodatkowane. Zależy gdzie i jak gra.
Jak przygrywa na ślubach i robi kilka jednego dnia to i owszem. Dochodzą jeszcze wesela.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 13:56   #80
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Wyobrazcie sobie ze umowilam sie z nim dzis na 14.00 w celu oddania pierwszej raty... i co? minela godzina- jego nie ma. dzwonie- telefon wylaczony....

i co mam robic?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 13:59   #81
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie ze umowilam sie z nim dzis na 14.00 w celu oddania pierwszej raty... i co? minela godzina- jego nie ma. dzwonie- telefon wylaczony....

i co mam robic?
Zależy czy nadal go tak bardzo kochasz i jaki masz cel.

P.S. to było do przewidzenia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:07   #82
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie ze umowilam sie z nim dzis na 14.00 w celu oddania pierwszej raty... i co? minela godzina- jego nie ma. dzwonie- telefon wylaczony....

i co mam robic?
1. Pogodzić się z tym, że grosza nie zobaczysz.
2. Coś było wcześniej wspominane o dresiarzach, ale nie polecam.
3. Pogadać z ojcem! (to powinnaś zrobić już dawno)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:11   #83
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

przesadzil... przez chwile byl dostepny ba gg... napisalam mu: "dziekuje" a on momentalnie zwial tego gg...
zastanawiam sie tylko czy mam mu powiedziec dosadnie co mysle o jego zachowaniu czy moze przemilczec to, ze tak mnie wystawil...

dzis udowodnil ze nie jest wart nawet kropli lzy...

(ps. nie pisza mi sie polskie znaki :P)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/

Edytowane przez lauracrow
Czas edycji: 2009-02-01 o 14:18
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:54   #84
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

lauracrow - ja bym mu nie odpuscila tej pierwszej raty. dzwon, pisz na gg, wysylaj smsy, jedz nawet do niego. jak odpuscisz mu pierwsza rate to w ogole pieniedzy nie zobaczysz proponowalabym wybrac sie do niego osobiscie z kolegami dresiarzami ale nie po to by cos mu mowili czy robili, mysle, ze wystarczy sam efekt, ze nie bedziesz sama.

a poza tym - porozmawiac z ojcem!!!! w tym roku masz isc na te studia na ktorych mialas sie utrzymywac z tych 10 tys?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:03   #85
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

no tak... w tym roku sie wybieram...
a... nie mowilam Wam.... pare dni temu UDALO mi sie z nim wreszcie porozmawiac i wyszlo, ze nie wisi mi 8 tysiecy, tylko 7... dlatego, ze zaokraglalam ceny tych rzeczy... gitara 2,700zl organy, 2,800 i tak dalej....

tak wiec zadzwonilam (wtedy) i na wstepie kazalam mu zaczac myslec o splacaniu dlugu... a wiecie co on na to???
"Znowu mi wypominasz????"

jest zalosny...wiem to....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:07   #86
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
no tak... w tym roku sie wybieram...
a... nie mowilam Wam.... pare dni temu UDALO mi sie z nim wreszcie porozmawiac i wyszlo, ze nie wisi mi 8 tysiecy, tylko 7... dlatego, ze zaokraglalam ceny tych rzeczy... gitara 2,700zl organy, 2,800 i tak dalej....

tak wiec zadzwonilam (wtedy) i na wstepie kazalam mu zaczac myslec o splacaniu dlugu... a wiecie co on na to???
"Znowu mi wypominasz????"

jest zalosny...wiem to....
ja pierdziele, co za gosc

dziewczyno, i tak jesli on nie odda ci tych pieniedzy [co jest baaaaaardzo prawdopodobne] to twoj tata sie dowie, ze nie masz tej kasy na studia.
lepiej [jesli w przeciagu tygodnia nie odda ci tej pierwszej raty] od razu powiedziec tacie, moze tata sie do niego wybierze albo wspolnie wymyslicie co z tym fantem zrobic. pozniej moze byc ZA POZNO.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:11   #87
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Ja pojechałabym do niego po te pieniądze z zaufaną osobą. (niekoniecznie z dresiarzem).
Jeśli to by nie dało rezultatu pomyslałabym o kontakcie z firma windykacyjna, dowiedziała się czy się zajmą tą sprawą. Wiadomo,że oni pobraliby jakiś procent, ale lepsze coś niż nic.
Faktycznie twój exTZ to facet bez cienia klasy.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:13   #88
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Ojcu mow. On to traktuje jako prezent. Bo prezent mozna wypominac, a nie pozyczke. I to szybko. Nie odpuszczaj, teraz musisz byc nieco upierdliwa, jesli chcesz zobaczyc kase. Ja bym poszła do pracy, do domu, ojcu powiedziała. Niech daje rate, albo chociaz sprzet wezcie z ojcem, to choc czesc kasy odzyskasz jak sprzedasz.
Takiego zachowania jego własnie sie spodziewałam niestety. Dupek do potegi.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:19   #89
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

no tak. caly czas mowicie, zebym powiedziala tacie... ale on nic nie zdziala- moj byly nienawidzil mojego ojca- uwazal ze to czlowiek popie******y -jak to sam mowil... uwazal ze moj ojciec to nudziarz, marzyciel i do tego bajkopisarz....

...w sumie- uwielbiam mojego ojca bo wiele mu zawdzieczam, ale co fakt to fakt- jest lagodny jak baranek... co innego moj brat i jego koledzy (z tym, ze jest w anglii)...
sama osobiscie nie mam kolegow...same kolezanki i przyjaciolki, ktorych tymbardziej on sie nie wystraszy...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:22   #90
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Rozwód rodziców zmienił go na zawsze...co zrobic, by było jak dawniej?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ojcu mow. On to traktuje jako prezent. Bo prezent mozna wypominac, a nie pozyczke. I to szybko. Nie odpuszczaj, teraz musisz byc nieco upierdliwa, jesli chcesz zobaczyc kase. Ja bym poszła do pracy, do domu, ojcu powiedziała. Niech daje rate, albo chociaz sprzet wezcie z ojcem, to choc czesc kasy odzyskasz jak sprzedasz.
Takiego zachowania jego własnie sie spodziewałam niestety. Dupek do potegi.
obia sprzety stracily juz polowe na wartosci... i nie wiem wlasnie....myslalam o tym- to by go najbardziej zabolalo- stracilby zrodlo zarobku- zespol by upadl....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.