Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 21:49   #331
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale nas rozłożyło... moja mama i ja jesteśmy chore.. teściowie również.. ja od dziś biorę antybiotyk...
a ja pojechalam na impreze w gory i wyzdrowialam haha

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Znalazłam śliczny bukiet.. i kolor tych kwiatów...cudny, tylko nie wiem co to za kwiaty. Pierwsze co to pomyślałam, że róże ale raczej nie. Jak myślicie?
piekne

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

Wszystkim dziekuję za gratulowanie mi pierwszego dnia w pracy
kochana i ja gratuluje

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam pokazać nasze cudeńko do ślubu
mmm pieknee autko


Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tych kwiatach, a miały być róże i nic innego. Jaskry i piwonie są piękne. Piwonie mam co roku na ogródku, więc przeszła mi myśl, że sama bym mogła zrobić taki bukiet, tym bardziej, że nie chcę butonierki, tylko tak razem złączone kwiaty i związane materiałem. pierwsze 3 to jaskry a następne to piwonie. Jaskry bardzo podobne do róż.
slicznr sa

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Podpisaliśmy dzisiaj umowę z salą i wpłaciliśmy 40% zaliczki. No i muszę się pochwalić moją salą (dawno dawno wklejałam już) ale już z pokrowcami na krzesła. Cała dekoracja jest na stanie sali, oprócz tych bordowych dodatków. U nas zamiast bordo będzie złoto.

Aaa i tak sobie wszystko podliczam w kosztorysie i wydaliśmy już na ślub 5600zł, a zostało 18tys
kochana sala boska

wy tak malo placicie
my z 35tys... gdzies

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Heja lasencje.

Chcialam sie pochwalic, ze zdalam ostatni na studiach egzamin! Jesuuu, jak sie ciesze. A tak sie balam. Czyli, ze studia mam juz za soba (jestem teraz jak byly prezydent Kwasniewski, po studiach, ale bez mgr , na razie ), teraz do czerwca siedze na dupci i poswiecam sie tworczosci pismienniczej piszac prace mgr.

gratulacje kochana !!!




a ja jutro mam egzamin z teorii na prawo jazdy
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:58   #332
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość

motley, trzymam kciuki za Twoje zdrowie Mam nadzieję, że wreszcie nabierzesz apetytu

dzięki, liczę na to że jak najszybciej bo już mnie to poważnie irytuje

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

a ja jutro mam egzamin z teorii na prawo jazdy

powodzenia
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:07   #333
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość


to ja sie tez pochwale nasza sala zalaczam zdjecie, oczywiście oswietlenie mozemy rozjasnic lub przyciemnic, mozna w roznych kolorach, ale my chcemy wlasnie takie roz i niebieski plus na scianach sa swieczniki to tam beda jeszcze kwiaty
Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
i jeszcze zdjecie jak wyglada sala z drugiej strony, tu akurat jest dekoracja Costy zimowa ale ja akurat nie chce takiej bo bedzie lato, nie chcemy balonow ale moze cos sie zmieni zobaczymy jeszcze

wow masz boska sale !

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
A teraz z innej beczki. Potrzebuję waszej rady, który styl bransoletki jest najładniejszy. Składam zamówienie na biżuterie z kryształków, chcę tylko kolczyki, bransoletkę i stroik na grzebyku. Mam 3 rodzaje bransoletek i nie wiem na którą się zdecydować. Wszystkie byłyby z przezroczystych kryształków. Błagam Was rade

przepiekne jest ta bizuteria

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
hehe już wiem 1276 brutto czyli na rękę 950
postarali sie hah

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość



powodzenia
nie dzieki



egzamin mam o 12:30


w piatek dzwonili ze obraczki mamy do odebrania
ale nie mamy czasu kiedy pojechac dopiero na weekend
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:25   #334
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
zabcia kioniecznie nam pokaz jak wygladaja amerykanskie targi slubne, na pewno jest bardziej bajecznie niz u nas. i zapewne po 100kroc drozej
napewno pokaze zdjecia
wybieram sie o 6:30 wieczorem do 9:30 takze dopiero w czwartek wam napisze jak bylo albo jak wroce
wybieram sie z mama 2 przyjaciolkami i ich mama takze mam nadzieje ze bedzie fajnie dodam ze kazda przyszla panna mloda dostaje kupon na 100$ czyli jakies 350zl i moze sobie cos tam kupic



Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A my od zawsze spaliśmy na łyżeczki (jakies 5 lat) a teraz w nocy jest nam za gorąco-i zasypiamy tak a potem odwracamy sie d....
no my tez zasypiamy na lyzeczke ..
a pozniej odwracamy sie tylkiem do siebie ...
ale rano juz TZet przytula sie do mnie

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
OBIECANE ZDJĘCIA Z TARGÓW ŚLUBNYCH- BYDGOSZCZ 2009

Stronka :


http://biti.fotosik.pl/albumy/581984.html



Przyjemnego oglądania!
swietne zdjecia !!

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Heja lasencje.

Chcialam sie pochwalic, ze zdalam ostatni na studiach egzamin! Jesuuu, jak sie ciesze. A tak sie balam. Czyli, ze studia mam juz za soba (jestem teraz jak byly prezydent Kwasniewski, po studiach, ale bez mgr , na razie ), teraz do czerwca siedze na dupci i poswiecam sie tworczosci pismienniczej piszac prace mgr.
moje gratulacje !!
to jak kiedy opijamy?

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość


to ja sie tez pochwale nasza sala zalaczam zdjecie, oczywiście oswietlenie mozemy rozjasnic lub przyciemnic, mozna w roznych kolorach, ale my chcemy wlasnie takie roz i niebieski plus na scianach sa swieczniki to tam beda jeszcze kwiaty
sliczna sala !!
ile placicie od osoby?

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
ej czy ja jakaś nie widoczna jestem czy wszystkie poobrażane na mnie za post o 5 nad ranem




Strippi - powodzenia na prawku
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:29   #335
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Zamówiliśmy dzisiaj wódkę
Jednak w Auchan...Luksusowa 0,5 l po 16,94...160 butelek
Wczoraj jak bylismy w Auchan to na półce była cena 16,49...dzisiaj TŻ pojechał zamawiać i okazało się, że cena jest zła i kosztuje właśnie 16,94...echhh. Zdecydowaliśmy się, bo stwierdziliśmy, ze to całkiem dobra cena i tak, bo przeciez podwyżki zapowiadają.W każdym razie w piątek mamy ją odebrać i będziemy mieć monopolowy w domu ...hehe
ja mam monopolowy w garazu, ale fakt faktem, wodeczka sie juz chlodzi haha :P

strippi powodzenia jutro
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:34   #336
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość



Strippi - powodzenia na prawku
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

strippi powodzenia jutro
nie dziekuje laski
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:39   #337
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hejka
właśnie wydrukowałam dyplomy z podziękowaniem dla świadków i chrzestnych i bardzo mi się to spodobało.. mam już kilka pomysłów na zaproszenia, winietki itp... W załączniku jedno z podziękowań
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04791.jpg (68,1 KB, 45 załadowań)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 22:39   #338
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dziewczyny bylismy dzisiaj z TZetem zobaczyc na obraczki ...
i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...

a jakie ceny
a za sama obraczke dla Tzeta 1,700$ chyba ich po ......
powiedzcie mi ile czeka sie w PL na obraczki?
czy jak wybierzemy na poczatku lipca to sie wyrobimy , jak jeszcze bedziemy chcieli miec cos wygrawerowanego? Jezuuu nie wiem cos robic
Myslalam ze tutaj obraczki za o wiele tansze
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:45   #339
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

a właśnie.. odebraliśmy dziś obrączki od jubilera... są śliczne, ale foto pokażę już po ślubie...
no i wypożyczyłam etolę ślubną...
zdecydowałam też, że maluję się sama, bo mam za mało czasu, by od fryzjera dojechać do miasta na makijaż... a malowałam się w sobotę na wieczór panieńsko-kawalerski, makijaż trzymał się długo, więc chyba dam radę się umalować w dzień ślubu
w piątek idę na paznokcie z moją sis... i modlę się, by już w Anglii nie padał śnieg i żeby moja siostrzyczka mogła bez problemu do mnie przylecieć w czwartek
jejku... to już za 3 dni
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:45   #340
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
hejka
właśnie wydrukowałam dyplomy z podziękowaniem dla świadków i chrzestnych i bardzo mi się to spodobało.. mam już kilka pomysłów na zaproszenia, winietki itp... W załączniku jedno z podziękowań
hmm powiem Ci, że masz byka ( tylko nie bij ) bo nie pisze sie 7 LUTY, tylko 7 LUTEGO, bo jest to 7 dzien miesiaca, jakiego? LUTEGO dziewczyny juz o tym pisaly wczesniej
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:47   #341
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
hejka
właśnie wydrukowałam dyplomy z podziękowaniem dla świadków i chrzestnych i bardzo mi się to spodobało.. mam już kilka pomysłów na zaproszenia, winietki itp... W załączniku jedno z podziękowań
Bardzo fajne-ja też chce cos takiego zrobic A masz moze inne teksty dla świadków ?? Bo ja znalazłam w necie tylko jeden ale mi sie jakos nie podoba - to ten “Świadkiem nie każdy zostać może,
To wyjątkowa osoba, która doradzi, pomoże.
Która niezwłocznie przybędzie,
Gdy bardzo potrzebna będzie.
Gdy poleci łezka szczęścia chusteczkę poda,
Dla nas czasu jej poświęcić nie będzie szkoda.
Takiej świadkowej na Ślubie chcieliśmy,
Dlatego właśnie CIEBIE wybraliśmy”

Moze masz coś innego??
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 22:47   #342
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

jaga gratuluje

Cytat:
Napisane przez jaguraaa Pokaż wiadomość
lol no to gratuluje


to ja sie tez pochwale nasza sala zalaczam zdjecie, oczywiście oswietlenie mozemy rozjasnic lub przyciemnic, mozna w roznych kolorach, ale my chcemy wlasnie takie roz i niebieski plus na scianach sa swieczniki to tam beda jeszcze kwiaty
jest piekna...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dzwoniłam do cukierni i chciałam tylko torta zamówić, to babka mi powiedziała, że samego torta mi nie upiecze, muszę brać jeszcze ciasta (bo to długi weekend majowy i jej się nie opłaci...). No i walnęła mi te 45kg ciasta Wydaje mi się to sporo przesadzone...
A torta chciałam jeszcze zamawiać u takiej Pani, bo znajoma u niej też zamawia i mówi, że ona od lat piecze na wesela i ciasta są pysze. Za 3-piętrowy tort powiedziała 200zł, więc nie dużo.
A placki mama i ciotki by mi upiekły, te 10 blaszek. Tylko nie wiem czy to będzie dość (bez poprawin i dawania gościom chyba powinno)


jaguraaa śliczna sala
wydaje mi sie ze jak iocia i mama ci upieka to starczy ciasta na weselach nieschodza tak bardzo.... predzej jakies kruche ciasteczka...

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Po drugim dniu pracy jestem jeszcze bardziej zachwycona Na razie wydaje mi się, że jestem na odpowiednim miejscu Nawet obsługiwałam juz dzis kilku czytelników

Nieuważna forumowiczka
)
ciesze sie ze w pracy swietnie widac ze robisz to co lubisz.. a ja obiecuje uwazniej czytac forum

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Własnie miałam Cie pytac! Ja tez pracuje z dziećmi choc troche starsze i podejżewam ze tez moga zjawić sie w kosciele - moze moich chopaków poprosze by obstawili służenie w kośicele? Jak duże bedziesz robić te paczuszki, masz juz jakis pomysł, ile tego przygotujesz i jak bedziesz to rozdawać? Kogos z rodzinki zatrudnisz by sie tym zajał?
bede robic paczki tz np 2 kasztanki dwa michalki dwa tiki taki jakas mieszkane wedlowska tak zeby bylo z 15 cukierkow i poloze to na folie do kwiatow - celafon i zawiaze wstazka u gory takie mini paczuszki, a potem wloze je do koszyczka i jak przyjada moje dzieci to pod kosciolem im dam koszyczek i sie kazdy taka paczuszka poczestje a jak ich niebedzie to wysypie jeczy tez rozdam dzieciakom na weselu albo wezme do domku jestem lasuch sie niezmarnuje i koniecznie bede je rzdawac ja z tz bo musze je wszystkie mocno wysciskac.. jesli sie pojawia.. a musze byc przygotowwana.. bo lepiej byc przygotowanym niz potem swiecic oczkami


Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
oj laseczki widze u Was tez coraz coś nie teges.... Heh... my ostatnio znów ciągle sie kłocimy z TZ-em.... Ale wiecie, doszłam do wniosku, że chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby przełożenie slubu... Jeżeli przez najbliższy rok byłoby tak jak teraz to przynajmniej się okaże czy to dobry pomysł... Zreszta nie chce mieć męża, któremu nie ufam, a on zamiast spóbowav odzyskac moje zaufanie to pogrąża sie coraz bardziej
ehhhhs niedobrze.. czeka was ciezka rozmowa... trzymam kciuki zeby ulozylo sie jak najlepiej dla ciebie oczywiscie.. no i dla was...


Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
a ja już nie mam siły pisac tej lsty gości a muszę wysłać kolesiowi cały formularz wypelniony, oczywiście wszystko na mojej głowie
a ja nie dośc że ledwo na oczy nie widzę to z każdej strony krzyki że tego tak tego nie
hmm bidulinko.. odłóż to na troche i odpocznij..

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
a ja jutro mam iśc na przymiarke sukni. Mam nadzieje ze uda mi sie dobrac od razu do niej halke , bolerko i welon. Chciałabym troche bo przymierzac tych doadtków i zobaczyć w czym mi dobrze. Mam nadziej ze sie uda, choć jak dzis dzwoniłam to pani mówiła ze jest dużo dzieci komunijnych ( bo yakie sukienki tez tak mają) I ze moze byc tak że bede musiała poczekac a wiecei jak bedzie miała innych ludzi to juz długo wybrzydzac nie bede mogła. Dzieci chodza bo maja ferie - no cóz ja tez i dlatego mi tak pasuje bo ja normalnie pracuje do 18 a w ferie to tylko do południa. A chce iśc ze znajomą -sasiadka- przyszywana cioci to by mi zdjecia zrobiła i fajnie doradziła a ona do 15 pracuje. I wymysliłysmy, ze ona sie troche zwolni i pójdziemy koło 14 to moze ludzi nie będzie bo to taka obiadowa godzina. trzymajcie kciuki bym mogła wybrzydzac jutro!
bede trzymac kciuki zebys wszystko pieknie dobrala.. i koniecznie pamietaj o fotkach dla nas


Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
a ja jutro mam egzamin z teorii na prawo jazdy
bede trzymac kciuki


a teraz hit!!!!!! kto pamieta moja kochana iwonke.. i jej dredy.. wiec dzis te 9 letnie dlugie dredy za pupe obciela! katem bylam ja ja scinalam ona plakala... (ale spoko spoko sama chciala bo ja bardzo juz kregoslup i kark bolal, a do tego w szpitalu jej ciezko je myc itd...) poplakala troche ja ją przyytulalam i jest teraz dobrez.. obcielam je do ramion tak ze nadal je moze zwiazac itd.. wylada pieknie, a ja za sciecie dostalam jedneo na pamiatke z przepiekna kokardka
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:49   #343
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny bylismy dzisiaj z TZetem zobaczyc na obraczki ...
i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...

a jakie ceny
a za sama obraczke dla Tzeta 1,700$ chyba ich po ......
powiedzcie mi ile czeka sie w PL na obraczki?
czy jak wybierzemy na poczatku lipca to sie wyrobimy , jak jeszcze bedziemy chcieli miec cos wygrawerowanego? Jezuuu nie wiem cos robic
Myslalam ze tutaj obraczki za o wiele tansze
kurcze, bardzo duzo 1700$ hmm my za nasze placilismy 1450
ale wiesz co ?? moim zdaniem jak zaraz na poczatku lipca przylecicie to powinniscie zdazyc spokojine, my na swoje czekalismy ponad 4 tygodnie, a dlatego, ze nam sie nie spieszylo, tak naprawde to na chybko jubiler powinien je zrobic w tydzien max, jesli ma nawal, a jesli nie to kilka dni

a o cene sie nie martw, jesli chcecie zolte zloto lub tez laczone to takie obraczki nieco ponad 1000 zl kosztuje albo i mniej

my 300 za sam moj brylant placilismy

dacie rade
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:50   #344
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
a właśnie.. odebraliśmy dziś obrączki od jubilera... są śliczne, ale foto pokażę już po ślubie...
no i wypożyczyłam etolę ślubną...
zdecydowałam też, że maluję się sama, bo mam za mało czasu, by od fryzjera dojechać do miasta na makijaż... a malowałam się w sobotę na wieczór panieńsko-kawalerski, makijaż trzymał się długo, więc chyba dam radę się umalować w dzień ślubu
w piątek idę na paznokcie z moją sis... i modlę się, by już w Anglii nie padał śnieg i żeby moja siostrzyczka mogła bez problemu do mnie przylecieć w czwartek
jejku... to już za 3 dni
a czemu dopiero po slubie pokazesz?
a dlugo czekaliscie od kupna do odbioru?

mam nadzieje ze siostra szczesliwie dojedzie co Ciebie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
hejka
właśnie wydrukowałam dyplomy z podziękowaniem dla świadków i chrzestnych i bardzo mi się to spodobało.. mam już kilka pomysłów na zaproszenia, winietki itp... W załączniku jedno z podziękowań
swietne sa !!!!!!!!!!!!
moze odgapie ten pomysl

a dla swiadkow takie same sa?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:51   #345
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hmm powiem Ci, że masz byka ( tylko nie bij ) bo nie pisze sie 7 LUTY, tylko 7 LUTEGO, bo jest to 7 dzien miesiaca, jakiego? LUTEGO dziewczyny juz o tym pisaly wczesniej
A ja nawet nie zwróciłam na to uwagi-myslalam ze jak sie pisze date (jako date na końcu) to sie pisze 7 luty 2009 A w zdaniu-np zapraszamy 7 lutego 2009 Ale nie wiem...
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:54   #346
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A ja nawet nie zwróciłam na to uwagi-myslalam ze jak sie pisze date (jako date na końcu) to sie pisze 7 luty 2009 A w zdaniu-np zapraszamy 7 lutego 2009 Ale nie wiem...
ausia ma racje.. juz mi to dziewczyny tlumaczyly bo myslalam tak jak ty. i nazwy miesiecy sie odmienia zawsze
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:00   #347
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hmm powiem Ci, że masz byka ( tylko nie bij ) bo nie pisze sie 7 LUTY, tylko 7 LUTEGO, bo jest to 7 dzien miesiaca, jakiego? LUTEGO dziewczyny juz o tym pisaly wczesniej
uff myślałam, ze coś gorszego, czego nie zauważyłam...
rzeczywiście... powinnam odmienić ;/
ale nie ma tego złego. .zawsze można przedrukować

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi ile czeka sie w PL na obraczki?
my czekaliśmy 5 tygodni.. grawer gratis. a za obrączki zapłaciliśmy 790 zł (1g = 95zł)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:01   #348
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

a teraz hit!!!!!! kto pamieta moja kochana iwonke.. i jej dredy.. wiec dzis te 9 letnie dlugie dredy za pupe obciela! katem bylam ja ja scinalam ona plakala... (ale spoko spoko sama chciala bo ja bardzo juz kregoslup i kark bolal, a do tego w szpitalu jej ciezko je myc itd...) poplakala troche ja ją przyytulalam i jest teraz dobrez.. obcielam je do ramion tak ze nadal je moze zwiazac itd.. wylada pieknie, a ja za sciecie dostalam jedneo na pamiatke z przepiekna kokardka
jestem bardzo ciekawa jak wyglada bez dredow

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
kurcze, bardzo duzo 1700$ hmm my za nasze placilismy 1450
ale wiesz co ?? moim zdaniem jak zaraz na poczatku lipca przylecicie to powinniscie zdazyc spokojine, my na swoje czekalismy ponad 4 tygodnie, a dlatego, ze nam sie nie spieszylo, tak naprawde to na chybko jubiler powinien je zrobic w tydzien max, jesli ma nawal, a jesli nie to kilka dni

a o cene sie nie martw, jesli chcecie zolte zloto lub tez laczone to takie obraczki nieco ponad 1000 zl kosztuje albo i mniej

my 300 za sam moj brylant placilismy

dacie rade
no to faktycznie roznica jest wielka
my chcemy z bialego zlota dla TZeta czyste a dla mnie z brylancikiem

pocieszylas mnie tym postem
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:09   #349
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Moze masz coś innego??
nie znam niestety innych tekstów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04792.jpg (77,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem

Edytowane przez angelikaw
Czas edycji: 2009-02-03 o 23:13 Powód: problem ze zdjęciem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 23:11   #350
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa jak wyglada bez dredow
ma dredy tylko do ramiona a nie za pupe.. a wyglada super

ide poczytac "cien wiatru" bo wczoraj doszlam do momentu w ksiazce od ktorego niemoglam sie oderwac mimo ze byla 4.. no ale.. dzis moze ja skoncze...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2009-02-03 o 23:12
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:17   #351
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ma dredy tylko do ramiona a nie za pupe.. a wyglada super

ide poczytac "cien wiatru" bo wczoraj doszlam do momentu w ksiazce od ktorego niemoglam sie oderwac mimo ze byla 4.. no ale.. dzis moze ja skoncze...
no to napewno jej ulzylo jak tyle ciezaru zrzucila z siebie


dziewczyny to sa te obraczki

mojemu TZetowi podoba sie ta

http://www.kay.com/webapp/wcs/stores...51.15058.15114


tylko ze z bialego zlota jego czysta a dla mnie z taki brylancikiem ...

a mi ta

http://www.kay.com/webapp/wcs/stores...51.15058.15114

dla mnie z brylancikami a dla TZeta czysta
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 23:35   #352
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ausia ma racje.. juz mi to dziewczyny tlumaczyly bo myslalam tak jak ty. i nazwy miesiecy sie odmienia zawsze
heh... znalazłam w słowniku języka polskiego prawidłową pisownię.. rzeczywiście nie powinno się pisać 07 luty, lecz 7 lutego

dzięki za tą sugestię dziewczyny

dobrze, że papier jest niedrogi (60gr za arkusz) - nie zbiednieję za bardzo
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 01:52   #353
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dziewczyny zakochalam sie w tej piosence !!

http://www.youtube.com/watch?v=oPjlc...eature=related


napisalam do zespolu , moze akurat maja wolne na 25 lipca
bo z tego co wiem to maja pozajmowane do 1012
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:21   #354
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny zakochalam sie w tej piosence !!

http://www.youtube.com/watch?v=oPjlc...eature=related


napisalam do zespolu , moze akurat maja wolne na 25 lipca
bo z tego co wiem to maja pozajmowane do 1012

no mnie się jakoś niespecjalnie podoba ta piosenka...heh lubię po prostu inne klimaty swoją drogą, rezerwowanie zespołu na 2012 rok to głupota, do tego czasu się może wiele pozmieniać. Ludzie głupieją coraz szybciej
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:28   #355
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Hej
Raz Wam pisałam o Tz bracie i jego zachowaniu, ale dostało mi sie, ze jestem zazdrosna czy cos tam, w ogole nie tak jak mialo byc.
Ten jego braciszek zachowuje sie w stosunku do mnie strasznie chamsko, ani be ani me, bez szacunku. Znalazl sobie ta swoja....nie powiem brzydko... i mnie, Tz i ich siostre traktuje z gory...Jeszcze do nas przyjdzie
My wszyscy juz zygamy ta jego sztuczna miloscia Moj Tz jak tamta jego przyszla nie powiedzial jej czesc, tak samo jak on mnie traktuje, to potem tamten mu zwrocil uwage i powiedzial ze mu cos zrobi

Cos mi sie wydaje, ze bedzie o jednego goscia mniej na weselu
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:28   #356
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

martucha super ksiazka, polecam CI tez druga czesc, gra anioła

angelikaw masz jeszcze jednen blad, chyba ze u was sie tak pisze. Chrześnik brakuje a:>

Mnie dziś nie bedzie

Gratuluje wszytskim i życzę powodzenia!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:47   #357
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam dziewczynki

Co do takich podziękowań dla świadków, to nie wiem czy będę takie robiła.... Jeszcze muszę poddać pomysł TŻ'towi i zdecydujemy razem.

Wklejam obiecane zdjęcia fryzury jaka mi się podoba i bukietu (kwiatów)
Myślę, że takie niskie podpięcie welonu będzie mi pasowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HAIR-long990.jpg (25,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (20,7 KB, 22 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:56   #358
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia fryzury jaka mi się podoba i bukietu (kwiatów)
Myślę, że takie niskie podpięcie welonu będzie mi pasowało
i bukiet, i fryzura !!!

hihihi... niedawno chwaliłam się naszym postanowieniem przedślubnym... przedwczoraj się złamaliśmy. ale to wszystko przez TŻ.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:59   #359
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny bylismy dzisiaj z TZetem zobaczyc na obraczki ...
i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...

a jakie ceny
a za sama obraczke dla Tzeta 1,700$ chyba ich po ......
powiedzcie mi ile czeka sie w PL na obraczki?
czy jak wybierzemy na poczatku lipca to sie wyrobimy , jak jeszcze bedziemy chcieli miec cos wygrawerowanego? Jezuuu nie wiem cos robic
Myslalam ze tutaj obraczki za o wiele tansze
Zabcia, a sprawdzalas czy nie ma nic fajnego w JC Penny? my wlasnie tam kupilismy obraczki - w promocji of course

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A ja nawet nie zwróciłam na to uwagi-myslalam ze jak sie pisze date (jako date na końcu) to sie pisze 7 luty 2009 A w zdaniu-np zapraszamy 7 lutego 2009 Ale nie wiem...
zawsze sie odmienia miesiac tak jak mowi agus bo chodzi o 1, 2, 3 dzien miesiaca lutego, marca, kwietnia ....

I jeszcze jedno - nie smialo zwracam uwage ze mowi sie ze chce tort, ide po tort, poprosze kawalek tortu a NIE TORTA

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Co do takich podziękowań dla świadków, to nie wiem czy będę takie robiła.... Jeszcze muszę poddać pomysł TŻ'towi i zdecydujemy razem.

Wklejam obiecane zdjęcia fryzury jaka mi się podoba i bukietu (kwiatów)
Myślę, że takie niskie podpięcie welonu będzie mi pasowało
Boska fryzurka zapisze sobie


Dziewczynki nie bylo mnie tu uuuuuuuuuuuu, wiec prosze mi szybko zlozyc raporcik co u ktorej zebym nie musiala nadrabiac zaleglosci jeszcze z poprzedniego watka

START:
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 07:02   #360
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
i bukiet, i fryzura !!!

hihihi... niedawno chwaliłam się naszym postanowieniem przedślubnym... przedwczoraj się złamaliśmy. ale to wszystko przez TŻ.
My już od chyba października trwamy w postanowieniu Ciężko jest, ale damy radę
Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Boska fryzurka zapisze sobie
Tu jeszcze jedno ujęcie - zapisz sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7913522.jpg (30,7 KB, 17 załadowań)
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.