Nietypowy trądzik pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 19:26   #1
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Exclamation

Nietypowy trądzik pomocy !!


Witam mam dziwny problem związany z trądzikiem.

Dotychczas miałam ładną cere bez wiekszych wyprysków jedynie drobną kaszke na czole. Od niedawna stan mojej skóry strasznie sie pogorszył i o dziwo najbardziej i praktycznie wyłącznie na policzkach.Zaczęło sie to kiedy postanowiłam bardziej dbac o cere i używac kosmetykótw przeciw trądzikowych tych z dolnych jak i z górnych półek. Czoło broda i nos pozostają w dobrym stanie na policzkach cere mam jakby jaśniejszą co daje wrażenia dwóch ogromnych jaśniejszych plam na których znajdują sie czerwone ledwo wystające ponad skóre wypryski. Są to jakby zaczerwienione kółeczke wrecz pod skórą. Stosowałam wiele kosmetyków nawet te droższe (Teraz serie Iwostin) i poprawy nie widze. Odnosze wręcz wrażenie ze od nawet dobrych kosmetyków nastepuje pogorszenie. Cere mam głaciutką i ledwo co wyczówam te wypryski na policzkach ale strasznie je widac i nie wiem jak z nimi walczyc. Moja dermatolog próbuje różnych rzeczy ale prawie nic nie działam .Cera na policzkach mam cienką. moze ktoś spotkał sie z taką dolegliwością. Błagam o pomoc lub porade. Lecz może byc to tylko wrażenie.

PROSZĘ O POMOC LUB PORADE
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:33   #2
czikissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nietypowy trądzik pomocy !!

Hej. Tradzik jest inny w zaleznosci od tego ile tak sie ma. Jesli masz powyzej 25 lat to czesto masz z nim problem od nosa w dół czesto rowniez na szyji i plecach. Z wlasniego doswiadczenia moge Tobie poradzic abys nie eksperymentowala ze wszystkimi dostepnymi kosmetykami a poradzila sie lekarza dermatologa. Jesli malujesz sie na codzien rowniez kup kosmetyki w aptece dla osob ze sklonnoscia do tradziku (podklad, puder). Ja leczylam sie dosc dlugo dopoki lekarz nie przepisala mi unidox i masc na buzke. Syaralam sie tez jak najmniej chodzic w makijazu podczas leczenia. Zmywalam go od razu jak przyszlam do domku. POWODZENIA
czikissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:03   #3
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nietypowy trądzik pomocy !!

możesz mieć trądzik kosmetyczny
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:33   #4
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Nietypowy trądzik pomocy !!

Zrób test na nużeńca, ja to mam i objawy mam podobne. Leczy się to maściami na świerzb - 100% wyleczenia.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.