Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 14:03   #4231
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość

ja tez juz chce. No moze jeszcze 1 tydzień czułabym sie w pełni donoszona. Jest mi cłąay czas duszno i nawet lezec nie moge, bo biodra mnie bolą...
ja też się duszę, jak się kładę, aż zaczynam machać łapkami, żeby mnie Mąż podniósł.
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
masako - mój mąż już dawno to stwierdził, że ja za dużo czytam i sobie dobieram potem do głowy!!
ja mam zakaz czyatnia, ale i tak czytam, a potem Mężowca obawami męczę

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
fakt,marcówki mają lepsze tempo....żeby nie było tylko tak,że one tak porodziły wcześnie,a my się w większości przeterminujemy bo VI część wątku założymy
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:06   #4232
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
A jakie???
Seksu nie, słodyczy nie, dobrego papu też nie, zakupy odpadają, no chyba, że mnie ktoś na taczce zawiezie, no to co jeszcze??? Spacer i basen odpada....
ja tam nic nie mogę znaleźć....
Sliczne fotki kochana a jedna z roslinka przypomina mi scene z bajki


Judy a sexu czemu nie Reszte rozumiem... chodzilo mi o to, ze nie koniecznie musicie wspolzyc 'tradycyjnie' .
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:19   #4233
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Sliczne fotki kochana a jedna z roslinka przypomina mi scene z bajki
Dziękuję
A z jaka bajką???


Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Judy a sexu czemu nie Reszte rozumiem... chodzilo mi o to, ze nie koniecznie musicie wspolzyc 'tradycyjnie' .
Próbowaliśmy dwa razy No trzy - za pierwszym razem myślałam cały czas o tym, żeby się nie posikać gdzieś mi mała musiał na pęcherz naciskać... Drugim razem mój mąż bał się, że coś dziecku zrobi i jakoś tak nieswojo było - no bo co go będę naciskać...a za trzecim razem - tak nie tradycyjne, to dwa dni miałam spięty brzuch, skurcze i wszystko mnie bolało i myślałam, że zacznę rodzić, to mój mąż powiedział, że więcej nie będziemy próbować
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:38   #4234
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Judy-zdjęcia super
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:02   #4235
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Judy bajka Wall E

Oj moj tez sie boi ze dzidzie uszkodzi
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:02   #4236
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

jestem z powrotem. nawet niebyło tak źle...
i mam skierowanie

judy - to zdj z roślinką jest superowe!
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:24   #4237
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

lapochka gratulacje

Jastinada ok tak też zrobię

Judy świetny avatarek to drugie zdjęcie też super
a dlaczego nie możesz słodkiego?
ja to już taką zchizę mam, że mi się śniło dzisiaj, że nie wytrzymałam i zjadłam kostkę czekolady tzn ja mam zamiar wszystko jeść ale chcę pomału wprowadzać, żeby ADrianek nie cierpiał. Na razie to już rzygam od bułek z wędliną drobiową na zmianę z parówkami. Jak już będę jadła normalnie to przez rok ich nie tknę

kurcze mój maluszek coś pokwękuje przez sen...zaczyna go coś boleć czy co
a wogóle to był dzisiaj u babci i był bardzo dzielny dwie godziny przespał więc bardzo babci nie zmęczył a mi udało się nawet więcej załatwić niż planowałam. Chciałam załatwić tylko macierzyńskie i wypełnić papiery do PZU o kasę za urodzenie a udało mi się od razu odebrać te pieniądze i jeszcze 500zł ze związków zawodowych
No i podskoczyliśmy jeszcze do KRUSu i tam też wszystko załatwiliśmy. Teraz musimy tylko zaczekać na pesel i przeleja kase na konto.
W pracy tyle się zmieniło, że szok...wogóle to było bardzo przyjemnie i nawet jeden kierownik powiedział żebym jak najszybciej wracała bo ta dziewczyna co wypełnia moje obowiązki się nie nadaje ale się dowartościowałam....

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

cocci u nas faktycznie dają po porodzie ale np ja nie zostałam zakwalifikowana bo maluszek też ma ujemmną grupę krwi.

a SoNeRa rozumiem co czujesz....ja jak sie dowiedziałam o terminie cc to już byłąm taka rozbita i też lekkiego doła złapałam ale będzie dobrze, zobaczysz
poród sn też może mieć bardzo dużo komplikacji, w twoim przypadku to poród sn to bardzo duże ryzyko.
Ja sama też byłam przerażona śmiertelnie...i dlatego cieszyłam się, że wybrałam narkozę
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:24   #4238
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Witam Mamusie

Chciałam pogratulować wszystkim rozpakowanym mamusiom
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:27   #4239
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Hej dziewuszki!
Kurcze mam prawie cały dzień do nadrobienia...zaczynam
Lapochka GRATULACJE!!!! 7minut od złotego medalu...
Jasti dzieki zaraz sobie poczytam co tam pisza o tych monitorach oddechu.
A o Amelce zawsze mówie mała ale nie mam na mysi tego że za mała
Sonera bedzie dobrze pomyśl o maleństwach i przetrwasz cc
agatka20 tam widzialam na allegro taka oferte używanego to daja nawt gwarancje na ileś tam dni na rozruch ale ja raczej jak juz to nowy bym kupiła
Eh ta Tim3Pink
Jaga :przytu l:
Judy brzuszek sliczny a zdjęcia pomysłowe...

A ja dzis byłam w sklepie kupiliśmy podpachy.... kocyk nowy i staniczki jutro chcemy jechac po szlafrok i jeszcze jedna koszule i juz torba zapieta.
A dla małej to zostło nam do kupienia jeszcze jedna posciel kosz na brudy i kosz na pieluchy ten z wkladami aha no i ten termometr do czola bo kupilam taki zwykly elektoniczny na razie.
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki





Edytowane przez Amazonia23
Czas edycji: 2009-03-12 o 17:31
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:40   #4240
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość
Judy-zdjęcia super
Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
judy - to zdj z roślinką jest superowe!
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Judy świetny avatarek to drugie zdjęcie też super
Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Judy brzuszek sliczny a zdjęcia pomysłowe...
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Oj moj tez sie boi ze dzidzie uszkodzi
No właśnie
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a dlaczego nie możesz słodkiego?
Bo mam za wielkiego klocka w brzuchu I lekarze zakazali jeść słodkiego
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
ja to już taką schizę mam, że mi się śniło dzisiaj, że nie wytrzymałam i zjadłam kostkę czekolady tzn ja mam zamiar wszystko jeść ale chcę pomału wprowadzać, żeby Adrianek nie cierpiał. Na razie to już rzygam od bułek z wędliną drobiową na zmianę z parówkami. Jak już będę jadła normalnie to przez rok ich nie tknę
kurcze mój maluszek coś pokwękuje przez sen...zaczyna go coś boleć czy co
a wogóle to był dzisiaj u babci i był bardzo dzielny dwie godziny przespał więc bardzo babci nie zmęczył a mi udało się nawet więcej załatwić niż planowałam. Chciałam załatwić tylko macierzyńskie i wypełnić papiery do PZU o kasę za urodzenie a udało mi się od razu odebrać te pieniądze i jeszcze 500zł ze związków zawodowych
Ale babci - Twojej mamy, czy babci - Twojej teściowej??? Bo jak u mamy to trochę szkoda, że przespał, ale pewnie babcia się nacieszyła wnusiem Toście psikusa zrobili teściowej i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez emilka
No i podskoczyliśmy jeszcze do KRUSu i tam też wszystko załatwiliśmy. Teraz musimy tylko zaczekać na pesel i przeleja kase na konto.
W pracy tyle się zmieniło, że szok...wogóle to było bardzo przyjemnie i nawet jeden kierownik powiedział żebym jak najszybciej wracała bo ta dziewczyna co wypełnia moje obowiązki się nie nadaje ale się dowartościowałam....
Same super wieści Tylko takich życzę


Cytat:
Napisane przez Amazonia
A ja dzis byłam w sklepie kupiliśmy podpachy.... kocyk nowy i staniczki jutro chcemy jechac po szlafrok i jeszcze jedna koszule i juz torba zapieta.
A dla małej to zostło nam do kupienia jeszcze jedna posciel kosz na brudy i kosz na pieluchy tez z wkladami aha no i ten termometr do czola bo kupilam taki zwykly elektoniczny na razie.
No to zakupki udane Czyżbyś się szykowała pomalutku
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:53   #4241
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość


No to zakupki udane Czyżbyś się szykowała pomalutku
A no pomalutku trzeba zeby pozniej miec juz z glowy latanie na ostatnia chwile ale ogolnie ciesze sie ze skonczyly sie juz prawie wydatki....na jakis czas oczywiscie...
Bo niestety nasze maleństwa to skarbonki bez dna...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 18:03   #4242
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Ale babci - Twojej mamy, czy babci - Twojej teściowej??? Bo jak u mamy to trochę szkoda, że przespał, ale pewnie babcia się nacieszyła wnusiem Toście psikusa zrobili teściowej i bardzo dobrze
u mojej mamy, mieliśmy go wziąć ze sobą i TZ by z nim posiedział w samochodzie ja bym wyskoczyła pozałatwiać ale pogoda była strasznie brzydka i podrzuciliśmy mojej mamie biedna siostra budziła go kilka razy a on nic, spał jak zabity później jej synowie wrócili z przedszkola i też frajdę mieli bo w końcu jak się przebudził to zobaczyli jego oczy...pierwszy raz przeważnie jeden z nich był zafascynowany jakie on mam małe rączki i nóżki
a babcia się troszkę pobawiła - jakieś pół godz nie spał

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
A no pomalutku trzeba zeby pozniej miec juz z glowy latanie na ostatnia chwile ale ogolnie ciesze sie ze skonczyly sie juz prawie wydatki....na jakis czas oczywiscie...
Bo niestety nasze maleństwa to skarbonki bez dna...
a żebyś wiedziała
ja byłam zwarta i gotowa i wydawało mi się, że mam na pewno wszystko i wraz TZ kilka razy latał do sklepu, np po czapeczki, czy laktator, czy rękawiczki na łapki
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:04   #4243
Chmurka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 45
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Witam wszystkie Mamusie ,te z Dzidziusiami przy boku jak i te jeszcze oczekujące.Obiecałam,że sie odezwę jak juz będę po cc. 3 marca przyszedł na świat Aleksander - 3040g i 52cm.Wszystkim mamom które obawiają się tej metody porodu,chciałabym powiedzieć,że naprawdę nie ma czego.2-3 pierwsze dni są dość nieprzyjemne,ale później z każdym dniem jest coraz lepiej.Jestem 9 dni po,szwy mam juz zdjęte i czuję się naprawdę dobrze.No może do pełni formy mi jeszcze trochę brakuje,jednak biorąc pod uwagę wszystko to nie mam na co narzekać.Najważniejsze,że Aleksander jest zdrowym i grzecznym Maluchem.Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki.
Chmurka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:13   #4244
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Witajcie

Ja nadla w zlym humrze... wiec moze lepiej nie bede siedziec na wizazu bo jeszcze was "zararze"zlym humrem....

Echh jakos nie moge znalzc sobie miejsca w domku jak przyjechalam....u mamy bylam Was tez pozdrawiam szczegolnie Sonerke.... Spalam u niej 3 h ale jakos nie czuje sie dobrze po tym snie....
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:19   #4245
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

emilka - ja dostawałam za każdym arzem, mimo, że zarówno ja, jaki i R i wszystkei nasze dzieic mają 0-. Coś mi sie kojarzy, ze akyrat inaczej nei wyjdzie, tylko 0-, ale pewna tego nei jestem. Ale dostawałam za każdym razem.

ja jestem śniętopadnięta cąły dzięń. więc sięjuż zegnam na dizś, mam nadzieję, że juro będzie lepiej.

jaga
- Ty rodzisz dzisiaj w nocy i dlatego spałaś, zeby siły mieć

lapochka - nie dałam rady wysłac Ci smsa z gratulacjami, bo.... zeżarło mi wsio z karty i muszę doładowanie kupić...

wszytskie dwu i trzypaczki pozdrawiam, zycze przespanej nocki i - poza tymi na wylocie - rzadnych skurczy
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:21   #4246
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Spoko oko kochana, ja tez dlugo nie pamietalam. Moj kochany maz tak sie boi, ze ja nie naciskam Ale teraz?? Przeciez sa innne sposoby na dobre samopoczucie kochana


A dziekuje



Kochana chmurka to super 'lekkie' ciasto a marchewkowe zdrowe



Dokladnie



Jagodka spokojnie.. to chyba ta pogoda.. Ja mysle, ze ty juz chyba rodzic zaczynasz stad te chumorki
Sciskam!



Alkamor zdrowiej kochana
Ty wiesz jak ja bym juz chcial rodzic....nawet te bole bym juz przetrwala....ehh

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
No waśnie dobrze by było, gdyby pannica zechciała szybciej wyjść Ale, ale, może, może jak magnezu nie będę brała, kto wie???? Może się szybciej wykluje Pocieszam sama siebie i wmawiam
Jak Ty swoje człap, człap, ale w końcu kiedyś musi się urodzić prawda???
Ktoś mi kiedyś powiedział, że po tak długiej przerwie (9lat), to prawie jak pierwsze dziecko

No włąsnie miałam pytać o tą mąkę ???? Ciasto bez mąki

Jaga, po prostu stres i nerwy się skumulowały
No na to wyglada ze sie skumolwaly.....
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Ja tak skacze między kompem, a stołem w kuchni, bo kończę zaproszenia Jeszcze tylko dwa
Alkamor biedulko, odpoczywaj i zdrowiej, bo teraz to raczej nie możesz się rozłożyć...

A jakie???
Seksu nie, słodyczy nie, dobrego papu też nie, zakupy odpadają, no chyba, że mnie ktoś na taczce zawiezie, no to co jeszcze??? Spacer i basen odpada....
ja tam nic nie mogę znaleźć....

SoNeRko trzymamy kciukasy
Jaga lepiej już troszkę????
Chcecie się pośmiać????
No to proszę bardzo
Niesety nie lepiejFajne foteczki masz

Cytat:
Napisane przez Chmurka27 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie ,te z Dzidziusiami przy boku jak i te jeszcze oczekujące.Obiecałam,że sie odezwę jak juz będę po cc. 3 marca przyszedł na świat Aleksander - 3040g i 52cm.Wszystkim mamom które obawiają się tej metody porodu,chciałabym powiedzieć,że naprawdę nie ma czego.2-3 pierwsze dni są dość nieprzyjemne,ale później z każdym dniem jest coraz lepiej.Jestem 9 dni po,szwy mam juz zdjęte i czuję się naprawdę dobrze.No może do pełni formy mi jeszcze trochę brakuje,jednak biorąc pod uwagę wszystko to nie mam na co narzekać.Najważniejsze,że Aleksander jest zdrowym i grzecznym Maluchem.Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki.
Gratulacje!!!!!!!!!! co tak pozno wogole to wazne ze napisalas....:
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:39   #4247
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Bo niestety nasze maleństwa to skarbonki bez dna...
A to niestety fakt
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
u mojej mamy, mieliśmy go wziąć ze sobą i TZ by z nim posiedział w samochodzie ja bym wyskoczyła pozałatwiać ale pogoda była strasznie brzydka i podrzuciliśmy mojej mamie biedna siostra budziła go kilka razy a on nic, spał jak zabity później jej synowie wrócili z przedszkola i też frajdę mieli bo w końcu jak się przebudził to zobaczyli jego oczy...pierwszy raz przeważnie jeden z nich był zafascynowany jakie on mam małe rączki i nóżki
a babcia się troszkę pobawiła - jakieś pół godz nie spał
No toście niespodziankę miła mamie sprawili A teściowa co na to?
Zła była, czy nic się nie odzywała???
Cytat:
Napisane przez Chmurka27 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie ,te z Dzidziusiami przy boku jak i te jeszcze oczekujące.Obiecałam,że sie odezwę jak juz będę po cc. 3 marca przyszedł na świat Aleksander - 3040g i 52cm.Wszystkim mamom które obawiają się tej metody porodu,chciałabym powiedzieć,że naprawdę nie ma czego.2-3 pierwsze dni są dość nieprzyjemne,ale później z każdym dniem jest coraz lepiej.Jestem 9 dni po,szwy mam juz zdjęte i czuję się naprawdę dobrze.No może do pełni formy mi jeszcze trochę brakuje,jednak biorąc pod uwagę wszystko to nie mam na co narzekać.Najważniejsze,że Aleksander jest zdrowym i grzecznym Maluchem.Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki.
Super Gratulacje Chmurko I fajnie, że się odezwałaś

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość

jaga
- Ty rodzisz dzisiaj w nocy i dlatego spałaś, zeby siły mieć
Bo się posikam
Nie stresuje dziewczyny jeszcze bardziej

Jaga dzięki
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:53   #4248
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
No toście niespodziankę miła mamie sprawili A teściowa co na to?
Zła była, czy nic się nie odzywała???
powiedzieliśmy, że jedziemy z małym zaoszczędziliśmy sobie i jej dodatkowych pytań

no to Jaga szykuj się pomalutku bo my to z tych bardziej wiedźmowatych i niejednej już wywróżyłyśmy poród
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:06   #4249
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

hej
lecę kąpać małego
jak skończe to napisze
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 19:09   #4250
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Chcecie się pośmiać????
No to proszę bardzo
oj kochana jesteś zbyt krytyczna...zdjęcia piękne,brzuszek perfekcyjny a paznokcie--->rewelacja,to są moje idealne,perfekcyjne paznokcie...taki jest mój ideał,co ja bym dała żeby mieć taki piękny kształt płytki ,nie mówiąc o manicure...ja też z roztrzepania maluję tylko na jeden kolor,bo tak mi ręce chodzą,że sobie frencha zrobić nie umiem piekne

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
myślałam cały czas o tym, żeby się nie posikać gdzieś mi mała musiał na pęcherz naciskać...
oj kochana,mój seks to już od dawna tak wygląda,zero romantyzmu,mąż wie,że nie może za dłuo i za głęboko,bo pęcherz mi chce strzelić no niestety ale dziś mężowi obiecałam planuję spełnić obietnicę między odcinkami Dr.House

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Judy bajka Wall E

Oj moj tez sie boi ze dzidzie uszkodzi
oj przypomniałaś mi,chyba jutro oglądnę jeszcze raz WallE uwilbiam Walliego i Evę

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Jastinada ok tak też zrobię


W pracy tyle się zmieniło, że szok...wogóle to było bardzo przyjemnie i nawet jeden kierownik powiedział żebym jak najszybciej wracała bo ta dziewczyna co wypełnia moje obowiązki się nie nadaje ale się dowartościowałam....
trzymam kciuki za walkę z klasą z poowrną starą wredną babochą


Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
Witam Mamusie

Chciałam pogratulować wszystkim rozpakowanym mamusiom
oj Kasieńki,a co Ty tak ostatnio zniknęłaś??Co tam u Ciebie??Co tam u synusia??

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
A no pomalutku trzeba zeby pozniej miec juz z glowy latanie na ostatnia chwile ale ogolnie ciesze sie ze skonczyly sie juz prawie wydatki....na jakis czas oczywiscie...
...
oj kaska leci jak nic...a ja torba już od tyg spakowana...i co z tego

Cytat:
Napisane przez Chmurka27 Pokaż wiadomość
. 3 marca przyszedł na świat Aleksander - 3040g i 52cm.
GRATULACJE CHMURKA


Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Ja nadla w zlym humrze... wiec moze lepiej nie bede siedziec na wizazu bo jeszcze was "zararze"zlym humrem....
oj kochana wcale się nie dziwię,że jesteś w złym humorze...trzymam kciuki,żeby jutro wszystko ruszyło
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:17   #4251
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Judy jakie piekne foty,,,, ja z dnia na dzien przekladam zdjecia bo sil juz nie mam wieczorami taka leniwa sie zrobilam ale w weekend musze sie spiac
Sonera nie stresuj sie..lepiej cc zeby chlopcy ladnie sie wykluli beda mieli ksztaltne glowki.... to juz teraz taka rutyna,ze sie nie przejmuj... ja jakbym sie dowiedziala,ze Anka sie dupka na swiat pcha to zaraz bym kazala mnie ciac... mnie przeraza vacum.... i kleszcze bardziej niz cesarka
Chmurka gratulacje
Alkamor biedaczko jeszcze Ci sie goraczka przyplatala jak pech to pech dobrze ,ze juz ci lepiej...
Jaga lepszego humorku zycze moze zjedz sobie cos dobrego np wielkaaa czekoladowaaa muffinke....albo golonke z piwem zalezy co wolisz
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:18   #4252
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

hej Dziewuszki
Ja już po wizycie - jutro napiszę więcej a dziś chciałam dać znać, że mam termin cc na 17 marca godziny jeszcze nie znam.
Boli mnie coś brzuszek więc idę leżeć jutro zdam realcje.
Miłego wieczorku buźka
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:27   #4253
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
oj kochana jesteś zbyt krytyczna...
Oj aż się zawstydziłam :wstydnis:
A co do pazurków, to nie jest zwykły french to french dla leniwych górną linię stanowią trzy krople białego lakieru rozmazanego igłą Takie mazaje...szybko i łatwo a wygląda fajnie

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
oj kochana,mój seks to już od dawna tak wygląda,zero romantyzmu,mąż wie,że nie może za dłuo i za głęboko,bo pęcherz mi chce strzelić no niestety ale dziś mężowi obiecałam planuję spełnić obietnicę między odcinkami Dr.House
a co na to mąż???

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
Judy jakie piekne foty,,,, ja z dnia na dzien przekladam zdjecia bo sil juz nie mam wieczorami taka leniwa sie zrobilam ale w weekend musze sie spiac
Dziękuję
A ja się po prostu boje, że nie zdążę.... dlatego dzisiaj popstrykałam
Myślę, że na jakiś czas wystarczy... Bo zrobiłam trochę więcej niż pokazałam Tak na pamiątkę
Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie - jutro napiszę więcej a dziś chciałam dać znać, że mam termin cc na 17 marca godziny jeszcze nie znam.
Ale super To juz tylko 5 dni
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:34   #4254
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki
Ja już po wizycie - jutro napiszę więcej a dziś chciałam dać znać, że mam termin cc na 17 marca godziny jeszcze nie znam.
Boli mnie coś brzuszek więc idę leżeć jutro zdam realcje.
Miłego wieczorku buźka
eeeeeeeeee to ekstra już za 5 dni będziesz z synkami ale super

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Oj aż się zawstydziłam :wstydnis:
A co do pazurków, to nie jest zwykły french to french dla leniwych górną linię stanowią trzy krople białego lakieru rozmazanego igłą Takie mazaje...szybko i łatwo a wygląda fajnie


a co na to mąż???
Judy zrób zdjęcie z bliska,żebym wiedziała jak to zrobić,bo taka opcja dla leniwych dla mnei będzie jak w "pysk strzelił"

mąż w 7 niebie

Gryzaczek weź się w garść i do roboty

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Jagódka dziękuję za smska pokaż się na wizażu jutro zanim pojedziesz do szpitala...
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:48   #4255
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Judy zrób zdjęcie z bliska,żebym wiedziała jak to zrobić,bo taka opcja dla leniwych dla mnei będzie jak w "pysk strzelił"
Nie ma problemu, ale ja mam już kilku dniowy lakier i niezbyt na zdjęcia się nadaje, jak będę nowy nakładać, to cyknę i wkleję Pewnie na weekend
Wytrzymasz???

Gryzaczek za tą muffinkę czekoladową narobiłaś mi smaka
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:52   #4256
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

no mam chwilkę czasu
przedwczoraj oddaliśmy komputer do naprawy, wczoraj odebraliśmy ale internet nam nie działał, no i dopiero dziś przyszedł gościu i naprawił
Filip dalej nie robił kupki, więc przyszła do nas lekarka i za pomocą termometru sprowokowała kupkę
potem mały robił jeszcze kilka razy w nocy i dziś też, więc jest dobrze
jednak dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka, trzeba to sprawdzić
no i poza tym nic ciekawego u nas
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 20:42   #4257
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Sonera super wieści juz za 5 dni bedziesz miała szkraby przy sobie...:jupi :
Chmurka GRATULACJE!!!
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:28   #4258
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

muszę się i tu pochwalić
odpadł nam pępuszek po 9 dniach

no i wyobraźcie sobie, że przed kąpielą jak położyłam Adrianka na brzuszku to się sam przekręcił na plecki czy to troszkę nie za wcześnie...?wiem, że to mało świadomie było ale tak czy inaczej...był na zupełnie płaskim więc żadnego ułatwienia nie miał

SoNeRa to super już za 5 dni zobaczysz swoje dwa małe krasnale
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:36   #4259
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

coś mi wizaz szwankuje pewnie przez te zmiany....

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Filip dalej nie robił kupki, więc przyszła do nas lekarka i za pomocą termometru sprowokowała kupkę
potem mały robił jeszcze kilka razy w nocy i dziś też, więc jest dobrze
jednak dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka, trzeba to sprawdzić
No to też faktycznie coś długo tej kupki nie robił... Ale całe szczęście, ze już dobrze
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
muszę się i tu pochwalić
odpadł nam pępuszek po 9 dniach
No to super
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 21:39   #4260
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
jaga - Ty rodzisz dzisiaj w nocy i dlatego spałaś, zeby siły mieć
Co ty jakas wrozka jestes... O nie ja mam dzis zamar spac....a nie rodzic...

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
powiedzieliśmy, że jedziemy z małym zaoszczędziliśmy sobie i jej dodatkowych pytań

no to Jaga szykuj się pomalutku bo my to z tych bardziej wiedźmowatych i niejednej już wywróżyłyśmy poród
hehehe Bardzo smieszne....bardzo....ja jestem twarda...ehheh

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość


oj kochana,mój seks to już od dawna tak wygląda,zero romantyzmu,mąż wie,że nie może za dłuo i za głęboko,bo pęcherz mi chce strzelić no niestety ale dziś mężowi obiecałam planuję spełnić obietnicę między odcinkami Dr.House
oj kochana wcale się nie dziwię,że jesteś w złym humorze...trzymam kciuki,żeby jutro wszystko ruszyło
hehehe to wy teraz wyznajecie sex w 10 minut... bo tyle chyba trwa przerwa miedzy odcinkami....My tak nie porafimy....

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
Jaga lepszego humorku zycze moze zjedz sobie cos dobrego np wielkaaa czekoladowaaa muffinke....albo golonke z piwem zalezy co wolisz
oo piwa to bym sie napila.... a czekolad dzis to chyba z 5 zjadlam...

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki
Ja już po wizycie - jutro napiszę więcej a dziś chciałam dać znać, że mam termin cc na 17 marca godziny jeszcze nie znam.
Boli mnie coś brzuszek więc idę leżeć jutro zdam realcje.
Miłego wieczorku buźka
extra jeszcze tylko 5 dni....jupi...ale fajnie....

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
eeeeeeeeee to ekstra już za 5 dni będziesz z synkami ale super



Judy zrób zdjęcie z bliska,żebym wiedziała jak to zrobić,bo taka opcja dla leniwych dla mnei będzie jak w "pysk strzelił"

mąż w 7 niebie

Gryzaczek weź się w garść i do roboty

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Jagódka dziękuję za smska pokaż się na wizażu jutro zanim pojedziesz do szpitala...
zobacze justynk moze sie ejszcze pojawie nie wiem
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.