Zestaw startowy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 20:09   #661
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Pomózcie prosze!!

Lampa jest bardzo bardzo OK - wg opinii mojego męża elektronika, mają bardzo dobrej jakości gniazda na żarówki, żarówki bez wątpienia są 9 watowe, mam narazie taką lampkę do testów, nie piszczy, nie buczy. Żarówki nie myrgają przy starcie, palą się stabilnie i nie wykazują żadnej skłonności do migotania.

W niej były oryginalne zamontowane żarówki z symbolm DC (prąd stały) ale pasują do niej wszystkie żaróweczki jakie mam na stanie (również te na prąd zmienny). Co ważne! Lampa świeci nawet jak się z niej wyjmie jedną zarówkę, czyli pozostałe 3 świecą nadal mimo np. awarii jednej z żarówek (a nie wszystkie lampy są tak dobrze zrobione że świecą pozostałe żarówki przy awarii jednej z nich).

Poza tym, układ żarówek jest bardzo dobry, świecą z góry, a przecież kciuka się nie utwardza razem z resztą pazurków! Przecież on wtedy leżałby bokiem i wszystko by spływało, kciuki utwardza się - oba naraz , połozone płasko na srodku lampy a nie z całą dłonią. Więc ona w zasadzie szybciej i lepiej utwardza niż te z bocznymi żarówkami bo utwardza z góry wszystkimi 4 żarówkami.

Dwóch rąk też praktycznie się naraz nie utwardza chyba że robimy sobie pazurki - bo jak jedną rękę opracowuję to druga w tym czasie siedzi w lampie - to logiczne.

Wg mnie jest naprawdę świetna.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:46   #662
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Pomózcie prosze!!

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Ja ma dokladnie te:

http://www.allegro.pl/item503201555_...ensor_lcd.html

Wszystkie palce sie utwardzaja, bez wyjatku.
Wrecz jest lepiej niz w zwyklej tunelowce, bo w niej byl problem z utwardzeniem kciuka, a tu tego nie ma.
Mam dokładnie taką samą od tego samego sprzedawcy.
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:26   #663
maurokimy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: zestaw startowy???

czesc dziewczyny po pierwsze nawet my bez zadnego kursu robim czasami lepiej niz te po kursie , po drugie kup zestaw maly powinna wystarczyc na okolo 4.5 razy jak ten po 7gr.
maurokimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 15:32   #664
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Zestaw startowy

maurokimy po cholerę odkopujesz wątek z 2005 roku i nic nowego do niego nie wnosisz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:30   #665
Lasencja22
Przyczajenie
 
Avatar Lasencja22
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 4
GG do Lasencja22
Red face Jaki zestaw do Akrylu?

Witam,od niedawna uczę się robić paznokcie na akrylu i chciałabym kupić sobie jakiś zestaw tak dla początkującej osoby i byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.
Przeglądam właśnie na allegro zestawy i zainteresowały Mnie właśnie takie :

http://www.allegro.pl/item579506620_...et_liquid.html

http://www.allegro.pl/item576353188_..._produkty.html

Jeśli macie już sprawdzone firmy to proszę o poradę,z góry serdecznie dziękuję
Lasencja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:10   #666
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Na akrylach się nie znam, ale kupowałam od tej firmy na allegro żele itp i mogę powiedzieć że się nie zawiodłam :
http://www.allegro.pl/item579506620_...et_liqui d.html

Edytowane przez nieznajoma19
Czas edycji: 2009-03-15 o 14:11
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:27   #667
scrilla
Raczkowanie
 
Avatar scrilla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sopot/London
Wiadomości: 80
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

No cóż

Po pierwsze to proponuję kurs. Gdzie sie dowiesz co i jak, oraz bedziesz miala okazje popracowac na roznych akrylach- wiec bedziesz wiedziala co Ci odpowiada.
A przedwszytskim dowiesz sie jak nie zrobic sobie i komus krzywdy!!!

Po drugie proponuje nie kupowac na allegro, tylko u dystrybutorow- wtedy masz pewnosci ze nie kupujesz byle czego. Na allegro wiekszosc tego to firmy krzak- czyli tak naprawde nie wiesz czy to akryl czy mąka.

Po trzecie mamy na forum fajna wyszukiwarke, gdzie znajdziesz informacje na temat akryli roznych firm- rowniez tych tanich a dobrych. Polecam
__________________
Life is too short to waste your chance. Follow Your soul and FUCK the rest.
scrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 20:24   #668
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Ja sobie ostatnio kupiłam ćwiczebnie zestawik z Ra Nails.
Czytając opnie na EF to jak na początątek jest ok i nie zółknie.

Ale ja też radzę zrobić kurs u profesjonalistów, bo jednak to nie jest takie proste jak się wydaje...
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:12   #669
Lasencja22
Przyczajenie
 
Avatar Lasencja22
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 4
GG do Lasencja22
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Witam,dziękuję za odpowiedz co do kursu to się uczę i to nie jest tak,że zaraz rzucam się na głęboką wodę....
A pytam o jakiś zestaw,bo chce sobie sama w domu popracować u Nas jest dobra profesjonalna hurtownia kosmetyczna,ale ceny też są rewelacyjne i jak na samą naukę to szkoda,mi marnować tyle pieniążków.
Lasencja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 07:55   #670
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Za jakośc trzeba zapłącić.
I też odradzam experymenty bez kursu. Łatwo sie zniechęcic.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:07   #671
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Cytat:
Napisane przez Lasencja22 Pokaż wiadomość
Witam,dziękuję za odpowiedz co do kursu to się uczę i to nie jest tak,że zaraz rzucam się na głęboką wodę....
A pytam o jakiś zestaw,bo chce sobie sama w domu popracować u Nas jest dobra profesjonalna hurtownia kosmetyczna,ale ceny też są rewelacyjne i jak na samą naukę to szkoda,mi marnować tyle pieniążków.
Ja pieniedzy na nauke nigdy nie zmarnowalam. Wrecz przeciwnie. Marnowac mozna pieniadze wydajac je na produkty z allegro ale nie na dobry kurs. Radzilabym sie zastanowic i poszukac dobrego instruktora, ktory dobrze nauczy robic pazurki i doradzi jakie produkty sa najlepsze stosownie do budzetu jakim dysponujesz.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 15:22   #672
Lasencja22
Przyczajenie
 
Avatar Lasencja22
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 4
GG do Lasencja22
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Chyba się nie rozumiemy,napisałam że się uczę!!Tzn.że chodzę na kurs paznokci i nie rozumiem po co mam wydawać pieniądze na bardzo dobre produkty,skoro jak na razie pracuję na domownikach i na sztucznym palcu....
Jak już dojdę do wprwy,to nie stanowi u Mnie to żadnego problemu zainwestować w profesjonalne produkty.
Prosiłam tylko o radę,co na początek bym sobie mogła kupić,bo wątpie że każdy pracuje na bardzo drogich i profesjonalnych żelach/akrylach.
Lasencja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:26   #673
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Na poczatek to proponuje kurs cobys krzywdy sobie i domownikom nie zrobila

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-03-16 o 16:08 Powód: zjadłam "d" więc wstawiam
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:01   #674
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
Na poczatek to proponuje kurs cobys krzywy sobie i domownikom nie zrobila
... i sztuczemu palcu
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:28   #675
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

Cytat:
Napisane przez Lasencja22 Pokaż wiadomość
Chyba się nie rozumiemy,napisałam że się uczę!!Tzn.że chodzę na kurs paznokci i nie rozumiem po co mam wydawać pieniądze na bardzo dobre produkty,skoro jak na razie pracuję na domownikach i na sztucznym palcu....
Jak już dojdę do wprwy,to nie stanowi u Mnie to żadnego problemu zainwestować w profesjonalne produkty.
Prosiłam tylko o radę,co na początek bym sobie mogła kupić,bo wątpie że każdy pracuje na bardzo drogich i profesjonalnych żelach/akrylach.
A na kursie na jakich pracujesz produktach?
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:26   #676
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

http://allegro.pl/item582013177_zest...un_flower.html
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:23   #677
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jaki zestaw do Akrylu?

www.dobrarada.com.pl
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:37   #678
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Pomóżcie!! Proszę

Witam serdecznie jestem tu nowa i mam kilka pytanek. Chciałabym kupić zestaw do robienia paznokci żelowych. Czy mógłby ktoś mi doradzić jaki bylby najlepszy?? zakupu zamierzam dokonać na allegro...

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

hej pomoze mi ktos??
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:47   #679
Justi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Reklama

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-03-22 o 18:49
Justi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 17:48   #680
abralm
Zakorzenienie
 
Avatar abralm
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 098
GG do abralm
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Justi22 Pokaż wiadomość

a nawet mam do sprzedania lampę i jeszcze kilka rzeczy pomocnych do rpbienia żeli i akryli pozdrawiam

relkama na wizazu jest płatna..
__________________


abralm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:48   #681
Justi22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

sorry nie wiedziałam. usuwam
Justi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:48   #682
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

dzięki ty jako jedyna chyba na tym forum jestes miła i pomocna wiess chciałabym jakiś zestaw kupić żeby sobie pazurki robić ale moja znajoma tez kupila i ma taką lampę że żel nie chce zastygać...
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:39   #683
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

najlepiej na allegro
im taniej tym lepiej bo wiesz po co przeplacać taniej nie dostaniesz.
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:20   #684
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
najlepiej na allegro
im taniej tym lepiej bo wiesz po co przeplacać taniej nie dostaniesz.
masz racje IM TANIEJ TYM ŁATWIEJ ZNISZCZYSZ KOMUŚ PAZNOKCIE.. POWODZENIA

jeśli kupuje się na laegro za 100zł lampe która raczej popsuje się po 0,5 roku to muszisz kupić koleją a jak kupisz dobrą za 500zł to będziesz miała ją lata i napewno to się bardziej opłaca
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:29   #685
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

...jak im taniej tym lepiej to nie zapomnij, żeby aukcje na allegro posegregowac "od najtanszych"... po co przepłacac... Nie wiem kto by kupił jakieś tam żele- Christrio, czy IBD? Po co? to chore.
skoro mozna miec żel juz za 7zł...
i po co jakieś tam kursy robic??? wszystkiego można dowiedziec sie z plytki instruktażowej z Allegro ... sa juz od 4 zł i trzaskac pazury sobie...potem mamie, siostrze... a, i koleżankom by wypadało... oczywiscie za kase- bo to świetny interes...

:hahaha :
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:09   #686
jesupka
Przyczajenie
 
Avatar jesupka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 13
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Justi22 mozesz kupic zestaw na allegro.Tylko i wylacznie pod jednym warunkiem,nie te z najnizszej półki i nie te z troszke wyzej niz niskiej i sredniej półki!!!!Slonce wpisz w wyszukiwarce "zele" lub jak kolwiek inaczej.Tu wiele milych Kobitek wypowiadalo sie na temat roznych firm zeli,na temat pracy na nich,o plusach i minusach,o konsystencji,o cenach i o jeszcze wiekszej ilosci wiedzy na temat zeli.
Kurs a nie plyta DVD z allegro.Kiedys dawniej myslalam ze zablysne kupie plyte i bede robic pazurki.Dobrze ze zaczelam tylko od plyty moj start.Powiem jedno z produktami z wyzszej polki nie mialam problemow bo gdy tylko rozmawialam z rodzina o mojej nowej pasji a ze zblizaly sie moje ur zrobily mi ogormny prezent.I za to im dziekuje,bo gdy otworzylam paczke i przeczytalam napisy,wkleilam w google okazalo sie to ze zakupimy mi z bardzo wysokiej polki produkty.Christrio pelen zestaw do akryli i IBD caly zestaw do zeli.Nawet z wacikami pilniczkami.Nie chce sie chwalic.Ciocia powiedziala nie kupuj nic nie kupuj!!!Pierw wybierz szkole lub kurs..Byc moze kiedys to przeczytaja.A wtedy juz wiedzialam na czym bede pracowac.Ha ha ha zablysnelam ale dopiero na kursie realnym nie tym przed LCD monitorem.Wiele fajnych kobitek pisalo ze"myslalo"ze bedzie super plyta zestaw i bedzie fajnie ale tak nie byloBylam na kursie ale na dzien dzisiejszy wiem ze wybralam zle miejsce.Szybka instruktorke bo im wiecej bedzie miec kursantek tym wiecej zarobi im szybsza bedzie tym mniej wiedzy mi przekaze.Zaluje.Postanowi lam w czerwcu wybrac sie do polski do Krakowa.Poniewaz mieszkam z Angli.Nie bede reklamowac ani podawac nazwiska nie wiem czy mozna bo to mala reklama nieprawdaz? czy sie myle?
Jest w polsce wiele miejsc w ktorych mozesz zrobic prestizowy kurs.O tych miejsach mozesz wyczytac tutaj na forum.Wyjsc z glowa pelna wiedzy.Z nowym zapalem.Z wiara...ze potrafisz robic piekne paznokcie,ze nie skrzywdzisz innych rak.

P.S Jestem tutaj nowa.Wiec jesli Was zanudzilam tak dluga wypowiedzia to z gory przepraszam.Pozdrawiam Was wszystkie
Magda

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Pojawia sie nazwisko i firma na forum wiec napiszegdyz Krakow jest najblizej mnie w polsce.Okolo 240km hehe to wybieram sie do Małopolskiego Centrum Szkoleniowego Master Professional do Pani Elenki
__________________
Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest Twoje.
jesupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:51   #687
Kathrinesss
Raczkowanie
 
Avatar Kathrinesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Pomóżcie!! Proszę

Ja polecam allegrowe zestawy SUPER XXL DOBRE WYDAJNE PIERWSZEJ i NAJLEPSZEJ JAKOŚCI firmy NONAME ;-) Tak do 150 zł (Super okazja)
W zamian dostaniesz JAKIEŚ świetne żele aż po 5 ml (!) mające przyczepność jak plastelina. Nie barwiące brokaty, i wyjątkowe ozdoby np. kwiatuszki. Tipsy - 100 sztuk łamiące się na pół. Gilotynke , aż 3 patyczki drewniane, 200 ml odtłuszczacza, płyn do usuwania tipsów żelowych (który jakby nie było usuwa tylko akryl;-) i jeszcze masę rzeczy pierwszej klasy.
Przepraszam ale ogrom tego typu zestawów (i ilość sprzedanych) ostatnio mnie zadziwiła i zaniepokoiła.
Może trochę nie w temacie;_)
Kathrinesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:22   #688
oliwka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cześć, mam prośbe. Od kwietnia chcialabym zacząć robić paznokcie żelowe (ale w sumie tylko sobie), nie mam skończonego kursu, ale przez dlugi czas patrzylam na to jak sie je robi i mam nadzieje, że sobie poradze. Słyszałam, że na Przybyszewskiego (w Łodzi) jest bardzo dobra hurtownia z lampami w bardzo dobrych cenach. Czy zna może ktoś dokładny adres? Chciałabym prosić także o porade w sprawach żeli.. Zależy mi żeby były dobre i stosunkowo niedrogie.. Jaką firmę byście polecały. Szczerze mówiąc to nie znam sie na tym, a wiadomo, jak pójde to jakiejś hurtowi i ekspedjetki wyczują to to wcisną mi najgorsze buble... a wiadomo z allegro nie chce kupować, bo dzieki waszej stronce przekonałam sie że to straszne buble

Edytowane przez oliwka1234
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:25
oliwka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:33   #689
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

Cytat:
Napisane przez oliwka1234 Pokaż wiadomość
Cześć, mam prośbe. Od kwietnia chcialabym zacząć robić paznokcie żelowe (ale w sumie tylko sobie), nie mam skończonego kursu, ale przez dlugi czas patrzylam na to jak sie je robi i mam nadzieje, że sobie poradze. Słyszałam, że na Przybyszewskiego (w Łodzi) jest bardzo dobra hurtownia z lampami w bardzo dobrych cenach. Czy zna może ktoś dokładny adres? Chciałabym prosić także o porade w sprawach żeli.. Zależy mi żeby były dobre i stosunkowo niedrogie.. Jaką firmę byście polecały. Szczerze mówiąc to nie znam sie na tym, a wiadomo, jak pójde to jakiejś hurtowi i ekspedjetki wyczują to to wcisną mi najgorsze buble... a wiadomo z allegro nie chce kupować, bo dzieki waszej stronce przekonałam sie że to straszne buble
Nie pisze tego zlosliwie zeby nie bylo ze jestem nie mila ale:
po pierwsze bez kursu zafajnych paznokci nie zrobisz, mimo ze sie napatrzylas to i tak duzo nie wiesz.
po drugie tematy zeli sa walkowane na tym forum i proponuje poszukac w wyszukiwarce
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 20:43   #690
keira1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie produkty do paznokci żelowych?(łódź)

A ja Ci powiem, że chyba sprawa nie zależy od kursu Moje koleżanki robią pazurki bez papierów i faktycznie czasami wygląda to tragicznie, ale znam też przypadki kiedy dziewczyna bez kursu pazurki robi bardzo fajne, a ta z kursem radzi sobie tak jakby pierwszy raz w życiu widziała żel Także reguły nie ma, zresztą nie czepiaj się jej - sama napisała, że zamierza robić paznokcie tylko sobie, a u siebie może sobie robić co chce i jak chce
keira1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.